Australian Open 2016

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 40611
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#876 Re: Australian Open 2016

Post by konektovan »

Ja ne znam stvarno o cemu vi vise raspravljate?! Najbolji svih vremena je Roger!!!! Kad neko nagura vise od njega GS, bice taj. Do tad Ciao đaci. :wink: :mrgreen:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#877 Re: Australian Open 2016

Post by Dr Kova »

konektovan wrote:Ja ne znam stvarno o cemu vi vise raspravljate?! Najbolji svih vremena je Roger!!!! Kad neko nagura vise od njega GS, bice taj. Do tad Ciao đaci. :wink: :mrgreen:
:thumbup: ukratko objašnjeno
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#878 Re: Australian Open 2016

Post by breuer »

fazon je što je to veoma izvjesno i vas to malo kopka...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#879 Re: Australian Open 2016

Post by Tomahawk11 »

radostan dan wrote:
Tomahawk11 wrote:
Dok dodjemo do tog ;-)
Kad predje na africku sljivu - j'bat ga....
ti još nisi zdušio odavde?
radosni, ne zajebaji....

Sto bi zdusio? Nisam nikad bjezao, necu ni sad.
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#880 Re: Australian Open 2016

Post by radostan dan »

Tomahawk11 wrote:
radostan dan wrote:
Tomahawk11 wrote:
Dok dodjemo do tog ;-)
Kad predje na africku sljivu - j'bat ga....
ti još nisi zdušio odavde?
radosni, ne zajebaji....

Sto bi zdusio? Nisam nikad bjezao, necu ni sad.
jebo mater, jesam li te ja zamjenio sa nekim, ili smo pričali na tu temu...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#881 Re: Australian Open 2016

Post by Tomahawk11 »

Ne znam, podsjeti me, ja se ne sjecam da sam trebao zdusiti.... :zoka:
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#882 Re: Australian Open 2016

Post by radostan dan »

da ne začatavamo...javiću ti ja.
User avatar
medvjed23
Posts: 26832
Joined: 16/07/2010 13:49

#883 Re: Australian Open 2016

Post by medvjed23 »

dosta bi se relaksirali odnosi među navijačima kad bi se uzelo u obzir da profesionalni sportisti igraju prvenstveno za svoj interes, za sebe, pa tek onda eventualno za neke navijačke grupe, države i dr..

pratim i ja ponekad, između ostalih sportova, i tenis.. i zna mi biti donekle krivo kad moj favorit izgubi, al neću zbog toga gubiti san niti se upuštati u svađe na internetu.. takođe, neću ići ni u drugu krajnost u vidu pretjeranog slavlja zbog rezultata kojeg sam priželjkivao.. nije meni federer ni rod ni prijatelj i kad bih ja sutra, recimo, terminalno obolio, on se ne bi zbog toga ni počešao po glavi, on ne bi ni znao za to.. i besmisleno je da se ja nešto previše nerviram oko nekoga kome sam sasvim nebitan..

naravno, uporedim li sebe i federera, primijetiću da sam ja objektivno beznačajan, dok je federer jako značajna ličnost u svijetu sporta.. i on kao takav zaslužuje pažnju i medija i ljubitelja sporta.. al jebemu, bilo bi fino i za opštu zdravstvenu sliku dobro kad bi ta pažnja bila razumno odmjerena..

to bi bio neki moj osvrt na trzavice na zadnjih par strana.. tako ja gledam na stvari.. no, naravno, vrijedi ona: svakom njegovo.. ko hoće da se nervira, nek se nervira..
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#884 Re: Australian Open 2016

Post by Bodkin »

Po meni novak nema nikakve sanse da stigne federera u gs titulama. To ne znaci naravno da nije bolji od njega al eto. Nekima znaci. Ako prestigne rafu bice drugi na listi najboljih svih vremena. Nije ni tonlose
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#885 Re: Australian Open 2016

Post by radostan dan »

pošto se ne razgovara o australian open-u, valjalo bi ovo ključati, a ostalu diskusiju usmjeriti na matičnu temu - tenis-...
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#886 Re: Australian Open 2016

Post by Blek Stena »

mozda se prije katanca ceka sejk da okaci gusle? :D

ajde bolan Sejk izgorismo od nestrpljenja!!! :run:
User avatar
zarko.filip
Posts: 1629
Joined: 26/02/2010 21:44

#887 Re: Australian Open 2016

Post by zarko.filip »

BHF_Manijak wrote:
radostan dan wrote:sad se vidi svo breme koje nosi pripadnost klubu 99..
mi kukamo kad nole izgubi i kao teško nam, a oni to isto moraju, al 99 puta.
A vi konstantno provocirate, ne bi li neko ala Shake ili neko drugi dosao na temu i heb'o od do, kako vi potvrdili svoju tezu da su zli Bosnjaci protiv Novaka, jer je Srbin. :) Maliciozni ste do milog Boga, a drugima nesto prigovarate. :)

Mene je licno za finale bolio kurko, iskreno, za mene je AO zavrsen u polufinalu, vec onako generalno govorim. Evo na zadnjih 5 stranica prozivate, ne bi li vam neko od mrskih Bosnjaka dosao na temu i da se rasprava razvije.
Da ti probam objasniti nesto.Ne znam kakva je atmosfera pred utakmicu Sarajevo-Zeljo(to po meni nikada nije bila obicna utakmica) i da li se peckaju,prozivaju pre,posle i za vreme utakmice.Derbi Zvezda-Partizan je na zalost znao i da zavrsi sa smrtnim ishodom na tribinama a Srbi i jedni i drugi.Ja ti licno mec Djokovic-Federe shvatam kao derbi Zvezda-Partizan(naravno bez ikakvog nasilja i slicnih gluposti)i apsolutno je dozvoljeno svako peckanje izmedju navijaca i simpatizera jednog i drugog.A kada je ovaj zadnji mec u pitanju peckanje i zezanje mora biti zesce i jace jer je neko nekoga rastavio na sastavne delove.Ako pojedini navijaci i simpatizeri Federera to ne mogu shvatiti to je vec njihov problem.Nema tu mestu nikakvoj prici o Srbima,Bosanjacima i ostalima.Nadji mi i jedan jedini post od navijaca Novaka Djokovica na ovom topiku da je receno nesto ruzno o Bosnjacima.Da ne citiram one "padobrance"(kako ih nazva Sejk)koji spominju genocidase,cetnike,sumske i sl.Pazi,Zvezda i Partizan izbube od nekoga drugog i naravno da je onim drugim drago ali pobeda u derbiju je nesto posebno i od nje se zivi do sledeceg.
Naravno da mi je bilo tesko i kada Novak izgubi od Rafe ali mi to dodje nekako normalno kao sto je Hajduk u SFRJ drao Zvezdu. :D
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#888 Re: Australian Open 2016

Post by KENJAC »

Tacno. Vrlo sam ponosan na Novakove navijace sto ni u jednom postu i ne pokusase da Fedove navijace uvrijede na bilo kakvoj vanteniskoj osnovi. Docim ogromna vecina , da ne kazem svi, Fedovih navijaca rabe taj pristup diskusijama. I tu smo pobijedili.
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#889 Re: Australian Open 2016

Post by Leopold_IV »

zarko.filip wrote:
BHF_Manijak wrote:
radostan dan wrote:sad se vidi svo breme koje nosi pripadnost klubu 99..
mi kukamo kad nole izgubi i kao teško nam, a oni to isto moraju, al 99 puta.
A vi konstantno provocirate, ne bi li neko ala Shake ili neko drugi dosao na temu i heb'o od do, kako vi potvrdili svoju tezu da su zli Bosnjaci protiv Novaka, jer je Srbin. :) Maliciozni ste do milog Boga, a drugima nesto prigovarate. :)

Mene je licno za finale bolio kurko, iskreno, za mene je AO zavrsen u polufinalu, vec onako generalno govorim. Evo na zadnjih 5 stranica prozivate, ne bi li vam neko od mrskih Bosnjaka dosao na temu i da se rasprava razvije.
Da ti probam objasniti nesto.Ne znam kakva je atmosfera pred utakmicu Sarajevo-Zeljo(to po meni nikada nije bila obicna utakmica) i da li se peckaju,prozivaju pre,posle i za vreme utakmice.Derbi Zvezda-Partizan je na zalost znao i da zavrsi sa smrtnim ishodom na tribinama a Srbi i jedni i drugi.Ja ti licno mec Djokovic-Federe shvatam kao derbi Zvezda-Partizan(naravno bez ikakvog nasilja i slicnih gluposti)i apsolutno je dozvoljeno svako peckanje izmedju navijaca i simpatizera jednog i drugog.A kada je ovaj zadnji mec u pitanju peckanje i zezanje mora biti zesce i jace jer je neko nekoga rastavio na sastavne delove.Ako pojedini navijaci i simpatizeri Federera to ne mogu shvatiti to je vec njihov problem.Nema tu mestu nikakvoj prici o Srbima,Bosanjacima i ostalima.Nadji mi i jedan jedini post od navijaca Novaka Djokovica na ovom topiku da je receno nesto ruzno o Bosnjacima.Da ne citiram one "padobrance"(kako ih nazva Sejk)koji spominju genocidase,cetnike,sumske i sl.Pazi,Zvezda i Partizan izbube od nekoga drugog i naravno da je onim drugim drago ali pobeda u derbiju je nesto posebno i od nje se zivi do sledeceg.
Naravno da mi je bilo tesko i kada Novak izgubi od Rafe ali mi to dodje nekako normalno kao sto je Hajduk u SFRJ drao Zvezdu. :D
zijeeev :zzzz:
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#890 Re: Australian Open 2016

Post by Leopold_IV »

KENJAC wrote:Tacno. Vrlo sam ponosan na Novakove navijace sto ni u jednom postu i ne pokusase da Fedove navijace uvrijede na bilo kakvoj vanteniskoj osnovi. Docim ogromna vecina , da ne kazem svi, Fedovih navijaca rabe taj pristup diskusijama. I tu smo pobijedili.
Divni ste, hvala vam što postojite ali ste i dosadni do bola...otvorite temu Djokovic i onda medjusobno svršajite na lik i djelo...
ovdje se nekad znalo pisati i o drugim igračima i teniskim temama i bilo kakav pokušaj razvoja priče u tom pravcu svaki vaš post ko papagaji ali djokovic ovo, ali djokovic ono...
prvi je, trenutno najbolji ali ima tenisa i mimo njega. Ajde valjda odmorite malo do Dubaija....
User avatar
sjedi 1
Posts: 1296
Joined: 26/10/2015 17:58

#891 Re: Australian Open 2016

Post by sjedi 1 »

Leopold_IV wrote:
KENJAC wrote:Tacno. Vrlo sam ponosan na Novakove navijace sto ni u jednom postu i ne pokusase da Fedove navijace uvrijede na bilo kakvoj vanteniskoj osnovi. Docim ogromna vecina , da ne kazem svi, Fedovih navijaca rabe taj pristup diskusijama. I tu smo pobijedili.
Divni ste, hvala vam što postojite ali ste i dosadni do bola...otvorite temu Djokovic i onda medjusobno svršajite na lik i djelo...
ovdje se nekad znalo pisati i o drugim igračima i teniskim temama i bilo kakav pokušaj razvoja priče u tom pravcu svaki vaš post ko papagaji ali djokovic ovo, ali djokovic ono...
prvi je, trenutno najbolji ali ima tenisa i mimo njega. Ajde valjda odmorite malo do Dubaija....
Najbolje bi bilo da neko otvori temu:"prva sedmica AO"
:D
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#892 Re: Australian Open 2016

Post by KENJAC »

Ko vam brani da pisete o bilo kom teniseru? Satraste se velicajuci treceg a o prvom se ne smije pisat. Jel ti sebe cujes sta pricas? Aj zivota ti daj nam jos kakvih pravila kako i o cemu da pisemo. Mozda da nam objasnis i ulicu kako da predjemo. Oca'm nisi sav svoj. Ej ba , lik postavi sliku tenisera od prije 15 godina i ja se ne slazem da su bolji od danasnjih prvih 8 a vi u glas Kenjas , Seres ..... i imas obraza pricat o kulturi dijaloga ???
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#893 Re: Australian Open 2016

Post by Blek Stena »

zavist je opaka bolest
User avatar
konektovan
Posts: 40611
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#894 Re: Australian Open 2016

Post by konektovan »

Blek Stena wrote:zavist je opaka bolest
Zavist je obostrana. :mrgreen:
akaunt
Posts: 518
Joined: 07/01/2018 21:13

#895 Re: Australian Open 2016

Post by akaunt »

.
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#896 Re: Australian Open 2016

Post by Leopold_IV »

Kucamo na vrata zaboravljenih asova :D :skoljka:
Post Reply