Audition - Japan

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#26

Post by Truba »

KADA BISTE OTKUPILI
ANDALUZIJSKOG PSA
ANĐEO UNIŠTENJA OBA OD BUNUELA
MR SMIT IDE U VAŠINGTON
najbolje godine našeg života
oblik stvari koje dolaze
itd

samo klasike drugovi molim vas
ako treba u tri sata poslije ponoći

em su jeftini em ih skoro niko neće gledati
tako da neće biti pritužbi 8) :D od dušebrižnika
mag
Posts: 666
Joined: 30/08/2003 00:00

#27

Post by mag »

vidim da komi pravi zasluzenu reklamu :lol:
dragi_urednik
Posts: 16
Joined: 25/12/2003 00:00

#28

Post by dragi_urednik »

Prava na Andaluzijskog psa ima zaduzbina salvadora dalija. Vjeruj mi da kosta ( ako ga kupujes izvan paketa dokumentaraca i filmova o daliju), skoro k'o titanik....
Last edited by dragi_urednik on 10/05/2004 17:30, edited 1 time in total.
mag
Posts: 666
Joined: 30/08/2003 00:00

#29

Post by mag »

:lol:
dragi_urednik
Posts: 16
Joined: 25/12/2003 00:00

#30

Post by dragi_urednik »

Eto, 'na', kad smo vec o filmovima na FTV-u, samo da vam kazem da smo nedavno kupili sve od Kjubrika, ( BAS SVE, ONAJ dvd PAKET OD PRIJE par godina ) i da ocekujemo, eh, ovo je
ko zna ove independents: mulholland drive ( to je Lynch) tajna Johna Guilda, Fucking Amal, Gosford park ( to je Altman) Doberman, Orgazmo, intimacy, .i naravno... Pink Floyd The Wall, film Alana Parkera....

I da znate, pusticemo odiseju u svemiru 2001 u 2030.....
mag
Posts: 666
Joined: 30/08/2003 00:00

#31

Post by mag »

????sanjam?
ili ovaj urednik zeza?
Ovi neki filmovi mi bas hvale u kolekciji 8-)
Kada imate u planu pustiti ovo u eter?
dragi_urednik
Posts: 16
Joined: 25/12/2003 00:00

#32

Post by dragi_urednik »

Ljeto na Fekalnoj TV, filmovi i sport....
User avatar
sorge_sa
Posts: 1088
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: sarajevo

#33

Post by sorge_sa »

bafticu dobices ljiljana....zlatnog.... :D :-) :P ......posthumno.......sta ba hoces......to ti je posao....da budes edukativan....da usmjeravas....zato si placen......hoces jos ode da ti pisemo....zahvalnice.....i slicna sranja.....ljudskom bezobrazluku nikad kraja.....sve je to tudjih ruku djelo........kad nesto sami isproducirate......stvorite.....emisiju.....kao recimo NISVET sto pravi.....namjerno velikim slovima....jer on je za tebe.....veliki....onda nesto seruckaj iz svoje foteljice......dok god budes titr'o jaja Durakovicu......za vratom cemo ti disati....i tebi i Sarajlicu.... :D :-) :x 8)......dokle god bude bilo VIZE.....i ostalih budalastina.......daleko ste od ozbiljne TV........i mene kad bi doveo nabrojao bi.......50 extra filmova......150 super albuma......500 pjesama koje su obiljezile.....zadnjih 50 godina......ali to ne znaci.....da mi se treba pola grada klanjati......autorski doprinos.......zelimo i od tebe i od sarajlica..........a vi ako cemo biti posteni i objektivni.......(ti pogotovo nisi)......niste tog kalibra...........prema sarajlicu cu biti malo obzirniji.......danas se malo izvukao.....u najavi C.Z.-a........za Deena.....i perverziju od tog lika.....i cijele te familije......i promocije....hermafroditizma.......i slicnih cool prozapadnih sranja.........



p.s. eto ti teme za petak i za C.Z. dokle vise promocija.......gadosti u obliku DEEN-a....i cjelokupne familije Backovic......koja gadarija........ali i to dolazi iz istih prostora....gdje ti svoj kruh nasusni zaradjujes........


p.s.2 koja gadost....otac Zaim sincini Fuadu......ponio zeca........i o tome se na sav glas trubi....na svim medija.....koja hipokrizija.....od zemlje.....i drustva.......


p.s.3 pa to je covjece da se urla do neba....gdje mi zivimo..... :x
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#34

Post by Truba »

džaba se trudiš druže uredniče
komi je većinu tih filmova distribuirao po sarajevu 8)
dragi_urednik
Posts: 16
Joined: 25/12/2003 00:00

#35 audition-japan

Post by dragi_urednik »

malo si mi mutan sorge_sa, nije ba sve toliko lose, de malo optimizma...bezze se znojis...ako fakat imas ideja i hoces da radis javi se: [email protected] [email protected]
mag
Posts: 666
Joined: 30/08/2003 00:00

#36

Post by mag »

:roll:
Post Reply