ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#351 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by kowalski1 »

It_is_a_Leclerc wrote:Bošnjački fašisti su,u rangu srpskih i hrvatskih. Ono što bošnjačke fašiste čini unikatnim jeste činjenica da se oni, uz mali izuzetak, ne organizuju, kao srpski, ali su jednako odurni, odvratni i jednako sramote narod koji pripadaju, državu koju navodno "brane".
U situaciji kad neko psuje nekom - dijete od pet godina, ja ne mogu stati na istu stranu sa takvima. Ko može, svaka mu čast.
ne postoje bošnjački, srpski ili ne znam čiji fašisti, fašista je fašista, a ovi što pozivaju na silovanje djeteta su budale i nesretnici koje je lako manipulirati. nažalost, ta emocijonalna ucjena jako dobro funkcioniše u ekstremnim situacijama, posebno u ratovima kad rts ili htv poture mrtva tijela i mobilišu mase tupavih da čine užasne stvari.
u našem slučaju je to manipulacija žrtvom, gdje, skoro po pravilu, oni koji se nađu strašno uvrijeđeni niti su vidjeli rata niti im je ko stradao. žrtve su pomirene same sa sobom i ta vrsta eksponiranja im me treba, a medijske žrtve tipa ove hasečić ili gospođe mubere su od toga napravile dobar biznis.

e sad, što se tiče ivanovića. u americi je godinama postojala rasprava o tome šta je dozvoljeno u stand up rutini, tj. šta je granica dobrog ukusa i da li postoje neke stvari koje su, da kažem "nedodirljive". zaključak je da ne postoje i da je do komičara da sebe cenzuriše ili autocenzuriše. i vi kad slušate njihove fazone o holokaustu, meksikancima, crncima i slično, neuporedivo su surovije od ovoga što je ivanović izgovorio, samo što smo mi sredina koja još nije navikla na tu vrstu javnog govora, a posebno što je ovo društvo posebno senzibilisano na neke teme i reaguje ko opareno.
moje mišljenje je sljedeće: da je to izgovoreno u bilo kom drugom kontekstu mimo stand up rutine, trebalo bi osuditi, u ovom slučaju, ne, jer neslane šale su dio njegovog nastupa, koncept emisije je takav, a ni taj momak nema istoriju šovinizma iza sebe pa da sad neko upire prstom.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#352 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by It_is_a_Leclerc »

dezurni_ucenik wrote:Od "bosnjackih fasista" gori su mi ovi pickasti,hinjavi salonci.
Dakako, jer prijetiti djetetu od pet godina klanjem te čini puno boljim od Ivana Ivanovića.
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#353 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by LSD »

vendetta87 wrote:Znači sto posto provaljen, ovaj bata salonac. I meni je upalo u oči, u par navrata, ali vješto se krije i izvlači svaki put kad ga neko provali kao sad npr.
provaljeni su davno salonci koji brane srpstvo po bosanskim forumima, u maniru najboljih učenika Dobricine škole... a ova tema je samo jedna u nizu takvih pojava.....misliš da bi 4 dana ovako branili po forumima da je u pitaju nacionalizam nekog hrvatskog/bosanskog/crnogorskog/slovenačkog voditelja ;-) naravno da ne bi....a što je najsmiješnije - brane ono što je neodbranjivo :lol: ...brane otvorenog nacionalistu od njegovog otvorenog i otrovnog nacionalizma kojeg ovaj širi u svojim emisijama :shock: valjda je to neka sveta dužnosti ovih dežurnih forumskih defendera srpstva, valjda se i sami nađu i prepoznaju u osudama nacionalizma koje su ovdje iznešene.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#354 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by uglavnomja »

kowalski1 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Bošnjački fašisti su,u rangu srpskih i hrvatskih. Ono što bošnjačke fašiste čini unikatnim jeste činjenica da se oni, uz mali izuzetak, ne organizuju, kao srpski, ali su jednako odurni, odvratni i jednako sramote narod koji pripadaju, državu koju navodno "brane".
U situaciji kad neko psuje nekom - dijete od pet godina, ja ne mogu stati na istu stranu sa takvima. Ko može, svaka mu čast.
ne postoje bošnjački, srpski ili ne znam čiji fašisti, fašista je fašista, a ovi što pozivaju na silovanje djeteta su budale i nesretnici koje je lako manipulirati. nažalost, ta emocijonalna ucjena jako dobro funkcioniše u ekstremnim situacijama, posebno u ratovima kad rts ili htv poture mrtva tijela i mobilišu mase tupavih da čine užasne stvari.
u našem slučaju je to manipulacija žrtvom, gdje, skoro po pravilu, oni koji se nađu strašno uvrijeđeni niti su vidjeli rata niti im je ko stradao. žrtve su pomirene same sa sobom i ta vrsta eksponiranja im me treba, a medijske žrtve tipa ove hasečić ili gospođe mubere su od toga napravile dobar biznis.

e sad, što se tiče ivanovića. u americi je godinama postojala rasprava o tome šta je dozvoljeno u stand up rutini, tj. šta je granica dobrog ukusa i da li postoje neke stvari koje su, da kažem "nedodirljive". zaključak je da ne postoje i da je do komičara da sebe cenzuriše ili autocenzuriše. i vi kad slušate njihove fazone o holokaustu, meksikancima, crncima i slično, neuporedivo su surovije od ovoga što je ivanović izgovorio, samo što smo mi sredina koja još nije navikla na tu vrstu javnog govora, a posebno što je ovo društvo posebno senzibilisano na neke teme i reaguje ko opareno.
moje mišljenje je sljedeće: da je to izgovoreno u bilo kom drugom kontekstu mimo stand up rutine, trebalo bi osuditi, u ovom slučaju, ne, jer neslane šale su dio njegovog nastupa, koncept emisije je takav, a ni taj momak nema istoriju šovinizma iza sebe pa da sad neko upire prstom.
:thumbup:


i da dodam, vic, izvorni vic, nije bio povod ovoj masovnoj fasistickoj histeriji, nego interpretacija vica, u reziji neke novinske agencije patriJa, koja po stilu pisanja, po laganju, friziranju, manilupalacije ocito potice ia havazove skole kuhanje. a havaz nista ne radi slucajno. jedino je ivan tu slucajna zrtva. a ciljevi su poznati: VLAST! po svaku cijenu.
svako zakuhavanje na medjunacionalnom nivou znaci podizanje nacionalnog ega, ilitiga u prevodu povecan broj glasaca naci stranaka. a sbb je znase cija stranka.

a ako se pri tome unisti :mrgreen: gledanost neke druge tv kuce, jos bolje
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#355 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by KatarinaKosaca »

It_is_a_Leclerc wrote:
dezurni_ucenik wrote:Od "bosnjackih fasista" gori su mi ovi pickasti,hinjavi salonci.
Dakako, jer prijetiti djetetu od pet godina klanjem te čini puno boljim od Ivana Ivanovića.
Mala je riječ degutantno za spominjanje ičijeg djeteta. Forum mi je svjedok da sam na to reagirala uvijek, radeći se o ljudima koje izrazito ne volim tipa Lagumdžija i slično. Djecu ničiju ne treba ni u snu spominjati i to je za svaku moguću osudu. Ovdje se, međutim, radi o nečem drugom, bar u ovoj diskusiji. Naime, bilo koji (po)četnik koji bilo šta napiše, izjavi, izvali na račun Bosanaca, će naići na svesrdnu podršku nekoliko dežurnih forumaša, jer oni , jelte, neće da budu u toru. E, to se zove salonac u pravom smislu riječi. Svidio mi se jedan post u kojem je netko otprilike ovako rekao... da parafraziram.. Rađaju se zadnjih par vjekova tamna djeca u Srbiji pa neka ne kažu da Turci nisu ništa radili. Ko je rekao da sam spomenuo Srpkinje, i silovanja, dajem ostavku
. A da je neki BIH voditelj ovako i ovo nešto izjavio isti "netorovci" bi se našli da ga osude, nazivaju fašistom, linčuju ukratko. Dobro ova zemlja i opstaje koliko dušmana ima, unuar sebe, bili ovdje samo virtualno ili i fizički.

Pozdrav za Bambi na kofeinu
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#356 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by LSD »

https://www.youtube.com/watch?v=WIu7euuc37A

"u autobusu sa albanskim fudbalerima je nađeno 20 kg heroina....jok, nego ce albanski fudbaleri da žive od fudbala."
zatim ide:
"Roditelji gole albanske pevačice od sramote ne žele da izađu na ulicu...pa realno jeste malo blam ikad ti je dete albanka."

odmah zatim slijedi i naredna nacionalisticka svinjarija:
"Od 1995 godine porastao je broj bosanski koje rađaju decu pre 15-te godine...i posle kažu da plavi šlemovi tamo ništa nisu radili."

a publika se smije i aplaudira na ove gadosti :nargila:
kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#357 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by kowalski1 »

uglavnomja wrote:

i da dodam, vic, izvorni vic, nije bio povod ovoj masovnoj fasistickoj histeriji, nego interpretacija vica, u reziji neke novinske agencije patriJa, koja po stilu pisanja, po laganju, friziranju, manilupalacije ocito potice ia havazove skole kuhanje. a havaz nista ne radi slucajno. jedino je ivan tu slucajna zrtva. a ciljevi su poznati: VLAST! po svaku cijenu.
svako zakuhavanje na medjunacionalnom nivou znaci podizanje nacionalnog ega, ilitiga u prevodu povecan broj glasaca naci stranaka. a sbb je znase cija stranka.

a ako se pri tome unisti :mrgreen: gledanost neke druge tv kuce, jos bolje
imaš teoriju čuvene suzan sontag o 80%-10%-10%.
otprilike, 10% ljudi je intelignentno, talentovano, radoznalo, kreativno, 10% tupavo, glupo , zlo, a ostalih 80% kako vjetar duva. nažalost, tako je, a te interpretacije i služe da bi se masa manipulisala, samo što u napradnijim društvima tih 80% se usmjeravaju na neke pozitivne stvari i znaju šta mogu, a šta ne, i gdje je elemntarni prag dozvoljenog ponašanja, kod nas jok.
meni je fascinantno da neko na facebooku pod punim imenom i prezimenom napiše da će silovati dijete i da može živjeti sa sobom. to govori u koliko sjebanom društvu mi živimo i koliki potencijal ti manipulatori imaju.
kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#358 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by kowalski1 »

LSD wrote:https://www.youtube.com/watch?v=WIu7euuc37A

"u autobusu sa albanskim fudbalerima je nađeno 20 kg heroina....jok, nego ce albanski fudbaleri da žive od fudbala."
zatim ide:
"Roditelji gole albanske pevačice od sramote ne žele da izađu na ulicu...pa realno jeste malo blam ikad ti je dete albanka."

odmah zatim slijedi i naredna nacionalisticka svinjarija:
"Od 1995 godine porastao je broj bosanski koje rađaju decu pre 15-te godine...i posle kažu da plavi šlemovi tamo ništa nisu radili."

a publika se smije i aplaudira na ove gadosti :nargila:
realno, ova prva dva su vrhunska, treći je nespretan, ali već sam se izjasnio o njemu. etnički fazoni su uvijek najbolji kad se dobro koncipiraju. uostalom, mi kao bosanci smo u bivšoj državi bili objekat naviše viceva i ne sjećam se da je iko ikad igdje to postavio kao problem, osim nakon rata fatmir alispahić i slične budale. jednostavno stvar posmatraš u okviru vica i ništa van toga. učitavanje nekih drugih značenja je za kompleksaše i ljude koji imaju problem sa svojim identitetom.
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#359 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by LSD »

kowalski1 wrote:
LSD wrote:https://www.youtube.com/watch?v=WIu7euuc37A

"u autobusu sa albanskim fudbalerima je nađeno 20 kg heroina....jok, nego ce albanski fudbaleri da žive od fudbala."
zatim ide:
"Roditelji gole albanske pevačice od sramote ne žele da izađu na ulicu...pa realno jeste malo blam ikad ti je dete albanka."

odmah zatim slijedi i naredna nacionalisticka svinjarija:
"Od 1995 godine porastao je broj bosanski koje rađaju decu pre 15-te godine...i posle kažu da plavi šlemovi tamo ništa nisu radili."

a publika se smije i aplaudira na ove gadosti :nargila:
realno, ova prva dva su vrhunska, treći je nespretan, ali već sam se izjasnio o njemu. etnički fazoni su uvijek najbolji kad se dobro koncipiraju. uostalom, mi kao bosanci smo u bivšoj državi bili objekat naviše viceva i ne sjećam se da je iko ikad igdje to postavio kao problem, osim nakon rata fatmir alispahić i slične budale. jednostavno stvar posmatraš u okviru vica i ništa van toga. učitavanje nekih drugih značenja je za kompleksaše i ljude koji imaju problem sa svojim identitetom.
po cemu su prva dva vrhunska??

albanski fudbaleri koji ne žive od fudbala vec od dilanja heroinom ili da je blamaža to što necije dijete albanka - je tebi vispreni srpski humor, ha :shock: ti nekako ne vidiš ovdje nacionalizam i govor mržnje :shock:

sam se svrtavaš u kategoriju Ivanovićevih fanova :facepalm:
kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#360 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by kowalski1 »

sprdanje sa stereotipima jednog naroda jeste smiješno. bar meni. naravno, to treba znati upakovati, ali to sa dilovanjem je sjajno.

a što se tiče nacionalizma: nacionalizam je tup, neduhovit, on u svemu vidi zavjeru protiv svog naroda. ovo je meni sve obrnuto, ali da se zajebava sa svima jednako, kao što on, koliko sam se ja raspitao , i radi.
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#361 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by LSD »

e sad zamisli da neki bosanski ili hrvatski voditelj u svojoj emisiji izjavi kako je blam što necije dijete srpkinja (kao da se ono pitalo šta ce biti po nacionalnosti) - publika se smije i aplaudira...i ti bi garant pisao kako je to sjajan fol, kako se treba šprdati sa stereotipima drugih naroda, ko ne konta tu zajebanciju taj je kompleksaš itd....bi al u qrcu ;-)
Last edited by LSD on 06/12/2014 15:06, edited 1 time in total.
kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#362 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by kowalski1 »

LSD wrote:e sad zamisli da neki bosanski ili hrvatski voditelj u svojoj emisiji izjavi kako je blam što necije dijete srpkinja (kao da se ono pitalo šta ce biti po nacionalnosti) - poublika se smije i aplaudira...i ti bi garant pisao kako je to sjajan fol, kako se treba šprdati sa stereotipima drugih naroda, ko ne konta tu zajebanciju taj je kompleksaš itd....bi al u qrcu ;-)
kakve veze ima ko je voditelj? vic je ili dobar ili nije, to sam ti gore napisao. pa zar se ivanović najviše ne sprda upravo sa srbima? imaš na youtubeu kompilacije njegovih viceva-pogledaj.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#363 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by KatarinaKosaca »

Dakle treba se zgrazavati nad navodnim bosnjackim fasizmom koji spominje ivanovicevo dijete a smatrati vrhunskim vicem da je sramota biti djevojcica albanka.koje jadno sovinisticko licemjerje
Vrhunsko
kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#364 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by kowalski1 »

katarina, da li ti čitaš šta ja pišem?
ogromna je razlika kada u humorističkoj emisiji u okviru stand ap rutine kažeš nešto politički nekorektno, jer, šta god bilo, izgovoreno je u registru fikcije, šale, zajebancije itd...i sa druge strane napišeš da ćeš klat i silovati načije dijete na javnom mjestu!

ja misilim da razlika između demokratskih društava i nas upravo to što je na zapadu moguće se sprdati i sa nacijom i religijom i svim tim sranjima, i uopšte u javnom prostoru izgovoriti sve što želiš i ne snositi nikakve posljedice, a u isto vrijeme kao pojedinac ne bitno odakle dolaziš i kako se zoveš biti apsolutno zaštićen i imati garantovana sva prava, kod nas je sve obrnuto, narod kopa po kontejnerima i bukvalno skapava na ulici od gladi. ali, nema veze, bitno je da nam avaz čuva dostojanstvo.
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#365 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by Walther »

_BataZiv_0809 wrote:
LSD wrote::facepalm: ko fol sad se izvinjava :lol: tacno sam znao da ce jazavac uraditi nešto slicno, nema on karakter da ostane pri svojim stavavima.

i šta sad kad se izvinuo :? neka kupi nešto sebi za to "najiskrenije izvinjenje" :pisnuo: - fašista je vec odradio posao ;-)

ovo njegovo "izvinjenje" ce vrijediti i imati svoj smisao samo kad Prva TV sagradi po jednu sigurnu kuću za sve bivše i buduće žrtve silovanja, a glavni zidarski šegrt bude mali Ivan Ivanović.
Ovaj komentar najbolje ilustrije koliko ste jedva docekali da se nekome na*ebete mamice. Pa sad ni izvinjenje ne valja, nego je bolje da je nastavio vrijdjati zrtve silovanja???
To nije bilo "izvinjenje" vec podjebavanje. Izvinjenje znaci da si nesto zajebo i da se (po)kajes. Ono nije ni blizu toga. Pocinje pa laznim jadanje, pa onda malo serucka kako ga nisu razumjeli, pa onda sve skupa prebaci na drugu stranu. Takvim se treba nahebati svega. To je jedini nacin koji kontaju. U biti sumnjam da on to konta, konta njgovo poslodavac.
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#366 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by Walther »

kowalski1 wrote:ja misilim da razlika između demokratskih društava i nas upravo to što je na zapadu moguće se sprdati i sa nacijom i religijom i svim tim sranjima, i uopšte u javnom prostoru izgovoriti sve što želiš i ne snositi nikakve posljedice, a u isto vrijeme kao pojedinac ne bitno odakle dolaziš i kako se zoveš biti apsolutno zaštićen i imati garantovana sva prava, kod nas je sve obrnuto, narod kopa po kontejnerima i bukvalno skapava na ulici od gladi. ali, nema veze, bitno je da nam avaz čuva dostojanstvo.
Sa religijmom i nacijom se sprdaju samo krkani ali pokusaj se sprdati sa Zidovima pa ces dugo ostati "on air" na tom zapadu. Isto tako na zapadu nemas pravo reci sta zelis i gdje zelis jer ces prije ces fasovati tuzbu ili nogu. Obicno oboje.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#367 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by It_is_a_Leclerc »

Osnovni problem cijele priče je što je pomenuta primjedba došla od nekog iz Srbije ko zna, ili bi morao znati da - a) ta izjava sigurno podliježe višestrukom interpretacijama i analizama, b) živi u regionu koji ne zadovoljava ni minimum pravila iz slobode govora i u kojima jednostavno ne smiješ ismijavati baš sve i svašta.

Mi nažalost nikad nećemo biti SAD, u kojima je dozvoljeno kao u South Parku, prikazati Isusa kako sjedi i jede kokice, ili ismijavati vlastitu državu, nazivati političare kretenima, itd. itd.
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#368 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by Walther »

It_is_a_Leclerc wrote:Osnovni problem cijele priče je što je pomenuta primjedba došla od nekog iz Srbije ko zna, ili bi morao znati da - a) ta izjava sigurno podliježe višestrukom interpretacijama i analizama, b) živi u regionu koji ne zadovoljava ni minimum pravila iz slobode govora i u kojima jednostavno ne smiješ ismijavati baš sve i svašta.

Mi nažalost nikad nećemo biti SAD, u kojima je dozvoljeno kao u South Parku, prikazati Isusa kako sjedi i jede kokice, ili ismijavati vlastitu državu, nazivati političare kretenima, itd. itd.
Osnovni problem je sto na Balkanu nakon toliko mrtvih, silovanih i protjeranih jos uvijek postoje debili koji razmisljaju kao on. A najgore u svemu tome je sto takvih ima dosta.
Last edited by Walther on 06/12/2014 18:10, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66241
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#369 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by _BataZiv_0809 »

Ok, znaci koliko sam upratio neke forumase(ice) zlobno je tvrditi da je bio odredjen broj nasih djevojaka koje su ljubovale sa pripadnicima mirovnih snaga, jer je to isto kao da tvrdimo da su nase djevojke drolje :-)

A da je takvih slucajeva itekako bilo, to zna svako ko je bio ovdje u to vrijeme. Napose moja prva rodjakinja je u braku sa jednim od njih i to sam vec napisao.

Samo me jos zanima po cemu su ti ljudi koji mu pisu bljuvotine na internetu moralno superiorniji od njega?

Vidim da ovdje dosta ljudi njegovu salu smatra smrtno uvredljivom, a nema komentar na brutalno eksplicitne prijetnje njemu i sto je gore njegovom djetetu.

Cak stavise sad je i njegovo izvinjenje sporno, sto me ne cudi. Onima koji ga vrijedjaju bi vise odgovaralo da je on nastavio po svom jer im to daje opravdanje.
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#370 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by Walther »

_BataZiv_0809 wrote:Ok, znaci koliko sam upratio neke forumase(ice) zlobno je tvrditi da je bio odredjen broj nasih djevojaka koje su ljubovale sa pripadnicima mirovnih snaga, jer je to isto kao da tvrdimo da su nase djevojke drolje :-)

A da je takvih slucajeva itekako bilo, to zna svako ko je bio ovdje u to vrijeme. Napose moja prva rodjakinja je u braku sa jednim od njih i to sam vec napisao.

Samo me jos zanima po cemu su ti ljudi koji mu pisu bljuvotine na internetu moralno superiorniji od njega?

Vidim da ovdje dosta ljudi njegovu salu smatra smrtno uvredljivom, a nema komentar na brutalno eksplicitne prijetnje njemu i sto je gore njegovom djetetu.

Cak stavise sad je i njegovo izvinjenje sporno, sto me ne cudi. Onima koji ga vrijedjaju bi vise odgovaralo da je on nastavio po svom jer im to daje opravdanje.
U crticama.... Silovanje ili xyz oblik sexualnog izkoristavanja nije stvar za humor. Cak da se je odredjen broj nasih djevojaka stagod da spasi zivu glavi to znaci sta? Zena koja se pusti u sexualni odnos sa cetnikom koji prijeti dijetetu je sta? Usput,pripadnici mirovnih snaga ovdje nisu bili turisti. Ljudi su radili svasta* da prezive. Ko se sprda sa takvim stvarima ima ozbiljnih mentalnih problema.

Inace on i dalje gura po svom... Izvinjenje je po nalogu poslodavca. Na jednoj strani pricati o siptarima, a na drugoj strani kako si liberalni paficista ...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66241
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#371 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by _BataZiv_0809 »

Walther wrote: U crticama.... Silovanje ili xyz oblik sexualnog izkoristavanja nije stvar za humor. Cak da se je odredjen broj nasih djevojaka stagod da spasi zivu glavi to znaci sta? Zena koja se pusti u sexualni odnos sa cetnikom koji prijeti dijetetu je sta? Usput,pripadnici mirovnih snaga ovdje nisu bili turisti.

Inace on i dalje gura po svom... Izvinjenje je po nalogu poslodavca. Na jednoj strani pricati o siptarima, a na drugoj strani kako si liberalni paficista ...
Naravno da nije.

Sala nije bila politicki korektna, a to se na Balkanu ne oprasta.

Ali se sad pocelo iz ovoga izlaciti toliko nemogucih zakljucaka, da je to cirkus jedan.
User avatar
madridist
Posts: 1043
Joined: 07/07/2012 22:34
Location: Middle Earth

#372 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by madridist »

smece smrdljivo nikad nisam ni gledao to sranjjje od emisije koje vodi niti cu..
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#373 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by Walther »

_BataZiv_0809 wrote:
Walther wrote: U crticama.... Silovanje ili xyz oblik sexualnog izkoristavanja nije stvar za humor. Cak da se je odredjen broj nasih djevojaka stagod da spasi zivu glavi to znaci sta? Zena koja se pusti u sexualni odnos sa cetnikom koji prijeti dijetetu je sta? Usput,pripadnici mirovnih snaga ovdje nisu bili turisti.

Inace on i dalje gura po svom... Izvinjenje je po nalogu poslodavca. Na jednoj strani pricati o siptarima, a na drugoj strani kako si liberalni paficista ...
Naravno da nije.

Sala nije bila politicki korektna, a to se na Balkanu ne oprasta.

Ali se sad pocelo iz ovoga izlaciti toliko nemogucih zakljucaka, da je to cirkus jedan.
Politicki korektna? Nema dosta fazona na tu temu iz svoje okoline? Koliko vidim u Srbije vise cura radje prije 15 od Bosne... Siguran sam da ce u iducoj emisiji nazvati Srpkinje k.....ma ;-) Zar ne?
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#374 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by Ripicipi »

Uglavnom, valjda je cilj bio pokazati kakav je olos i kako mu je los "humor", a umjesto toga raznorazni "dobri" bosnjani su pokazali da znaju biti mnogo bolesniji, prgaviji i fasisticki nastrojeniji i od samog debila kakav je i Ivanovic.
kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#375 Re: ATV-IVAN IVANOVIC nacionalisticke provokacije

Post by kowalski1 »

Walther wrote: Sa religijmom i nacijom se sprdaju samo krkani ali pokusaj se sprdati sa Zidovima pa ces dugo ostati "on air" na tom zapadu. Isto tako na zapadu nemas pravo reci sta zelis i gdje zelis jer ces prije ces fasovati tuzbu ili nogu. Obicno oboje.


:D

ovo je još bolje


slažem se sa Leclerckom, mi ćemo biti demokratsko društvo onoliko koliko budemo mogli da kažemo šta mislimo o svim temama, a da te neko iza plota odmah ne nazove izdajnikom i slično.
Post Reply