Asmir Begović

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27702
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3551 Re: Asmir Begović

Post by Point. »

Crvena Tifoza wrote:
Point. wrote:
Crvena Tifoza wrote:Čim sjede Bega na klupu jednu, odma miševi iz rupa izađu da kolo vode. Jadno do bola. :-)
Majke mi, tačno sam čekao kada će početi izvirati iz svojih rupa. Eto navijača, patriota, nedo Bog nikom
Baš tako. Bože sačuvaj patriota i navijača repke. A tamo će četiri stranice ispisati o nekom lijevom i onda ih isti taj posere sa grbom RS i vrijeđanjem. :-)

Asmira pljuju gdje stignu, dok nas je Šehić koštao bodova protiv Grka, a zamalo i protiv Armenaca. Ali gdje ćeš to napisati. Treba se po Pjani prvo istovariti. :run:
Najjači je Luckylaka ko biva bivši je reprezentativac i nije vrijedan pažnje a najaktivniji je na ovoj temi i nema Asmirovr utakmice a da je ne komentariše. Ako nije vrijedan pažnje koji qurac ga komentarišeš. Više visi na ovoj temi nego na onoj o Šehiću. Znači, u duši im je hrakati. Navijači za poželjeti.
User avatar
luckylaka
Posts: 22426
Joined: 15/01/2010 06:28

#3552 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

Reko lucky boli me qurko za Asmiom dok mu je BiH u drugom planu,to sto vi svrsavate na Asmira vas problem.Svakom qrcenju neko stane u kraj.To sto mislite vas 2-3 da mi mozete braniti komentarisanje cetvrtog golmana reprezentacije i drugog golmana Boura mozete objesiti macku o rep,ne kontam sta se kacite na moje komentare.Tip je van forme,rupa,kanta za nabijanje ako neko misli suprotno Bujrum.O Sehicu vise ce reci Robi,valjda je upuceniji u to.I da ne morate me citati imate opcciju za to.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#3553 Re: Asmir Begović

Post by manijak1 »

Baš bih volio od pojedinih štetočina poslušati kada je Asmir pročitao , a kamoli odbranio neki penal :? u tim vrhunskim ligama ?
Da se ne ponavljam , teško je rezilit balvane ručnom testerom , ne znam koju se ćunu vazda Šehić trpa ovdje ?
Valjda je dovoljno jasno da će neznalicama biti uvijek kriv što je živ.I da ne bira kada će braniti , a kada sjediti na klupi .
I nevjerovatno, kad neko kaže da je van forme Begović i da je zasluženo ponovo na klupi , nakon dva gola koje golman njegovog ranga ne bi smio dozvoliti sebi da ih primi , onda su svi koji to pomenu su ko naki miševi ....a ove izanđale mačketine više nit vide nit čuju.
A sad polemišite o patriotizmu generacija , onako iz pelena čistih , svježe opranih , jer onda nije bilo baš puno jednokratnih.
Kako ono bezobrazno i bezočno laže, jer ne zna i nikad nije znalo drugačije , kaže niže lige Turske .... :lol: :lol: šta je ovo nego patkanje , u prijevodu samoljepljiva hrakotina najgore vrste.
User avatar
Point.
Posts: 27702
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3554 Re: Asmir Begović

Post by Point. »

luckylaka wrote:Reko lucky boli me qurko za Asmiom dok mu je BiH u drugom planu,to sto vi svrsavate na Asmira vas problem.Svakom qrcenju neko stane u kraj.To sto mislite vas 2-3 da mi mozete braniti komentarisanje cetvrtog golmana reprezentacije i drugog golmana Boura mozete objesiti macku o rep,ne kontam sta se kacite na moje komentare.Tip je van forme,rupa,kanta za nabijanje ako neko misli suprotno Bujrum.O Sehicu vise ce reci Robi,valjda je upuceniji u to.I da ne morate me citati imate opcciju za to.
Ako te boli kurko zašto onda komentarišeš svaki Božiji dan? Ko komentariše nešto što ga ne interesuje, osim da traži kavgu?
User avatar
Logovan
Posts: 94301
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3555 Re: Asmir Begović

Post by Logovan »

Boli ga kurko, a satra se frajer pričajući oko njega. :mrgreen: :lol:
User avatar
luckylaka
Posts: 22426
Joined: 15/01/2010 06:28

#3556 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

Point. wrote:
luckylaka wrote:Reko lucky boli me qurko za Asmiom dok mu je BiH u drugom planu,to sto vi svrsavate na Asmira vas problem.Svakom qrcenju neko stane u kraj.To sto mislite vas 2-3 da mi mozete braniti komentarisanje cetvrtog golmana reprezentacije i drugog golmana Boura mozete objesiti macku o rep,ne kontam sta se kacite na moje komentare.Tip je van forme,rupa,kanta za nabijanje ako neko misli suprotno Bujrum.O Sehicu vise ce reci Robi,valjda je upuceniji u to.I da ne morate me citati imate opcciju za to.
Ako te boli kurko zašto onda komentarišeš svaki Božiji dan? Ko komentariše nešto što ga ne interesuje, osim da traži kavgu?
Zato sto mi ti niti bilo ko drugi nece reci sta cu i gdje cu nesto napisati ili komentarisati.I necu vis svaki dan nego do podne i od podne a rekoh ti maloprije imas brate mili opciju ti ili bilo koji drugi kojima se gadi kritikovanje bivseg .I da za kavgu kako ti rece trebaju dvojica,ako je neces okrenes se i odes
Last edited by luckylaka on 15/04/2019 13:50, edited 1 time in total.
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3557 Re: Asmir Begović

Post by Edin H. »

Eki sad cetvrti golman reprezentacije. :lol: , covjek jedan od nasa dva igraca u Premiershipu.

Stoji da nije trebao primiti ona dva gola, ali kako ces mu pomoci da vrati formu i samopuzdanje, ako ispred njega Hasagic i Prosinecki stavljaju golmana iz nekakvog kluba cije ime bi moglo biti zadnje pitanje na Milioneru, jer niko nema sanse da odgovori na to pitanje. :lol:

I Kenan Piric je rezerva u Mariboru :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 22426
Joined: 15/01/2010 06:28

#3558 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

Edin H. wrote:Eki sad cetvrti golman reprezentacije. :lol: , covjek jedan od nasa dva igraca u Premiershipu.

Stoji da nije trebao primiti ona dva gola, ali kako ces mu pomoci da vrati formu i samopuzdanje, ako ispred njega Hasagic i Prosinecki stavljaju golmana iz nekakvog kluba cije ime bi moglo biti zadnje pitanje na Milioneru, jer niko nema sanse da odgovori na to pitanje. :lol:

I Kenan Piric je rezerva u Mariboru :oops:
Pa trenutno je cetvrta opcija hoces reci da je druga ili treca.A da bi se vratio u formu valjda bi trebao stajati na golu svoga kluba,nece valjda vracati se u formu preko reprezentacije koja igra svaka 3-4 mjeseca.Pa i naziv Asmirovog kluba nije bas daleko od toga da bude jedno od pitanja u milioneru.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#3559 Re: Asmir Begović

Post by manijak1 »

I Kjosevski je postao rezerva u Želji :oops: :D to si izostavio dodati.
I nisi rekao za tog drugog da se ne sjeća nastupa na SP-u svoje selekcije .... :D naka anketa , ubila se za tebe :D Edine , a nisi Džeko ni Višća :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 10574
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3560 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

Point. wrote: Ako te boli kurko zašto onda komentarišeš svaki Božiji dan? Ko komentariše nešto što ga ne interesuje, osim da traži kavgu?

Vidiš da su ispuzali iz rupa pa kolo vode. :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3561 Re: Asmir Begović

Post by Edin H. »

manijak1 wrote:I Kjosevski je postao rezerva u Želji :oops: :D to si izostavio dodati.
I nisi rekao za tog drugog da se ne sjeća nastupa na SP-u svoje selekcije .... :D naka anketa , ubila se za tebe :D Edine , a nisi Džeko ni Višća :lol:
Nisam skontao zadnju misao za Dzeku i Viscu, ali znam za Kolasinca.

Davno je bilo Svjetsko prvenstvo. :oops:, a mozda covjek izbrise lose uspomene s ibzirom da ga Pape nije stavio protiv Nigerije.

I odbranio je Asmir penal u Premiershipu, ne sjecam se vise protiv koga, premda je vjerovatno bilo cajnoslu. :D
Last edited by Edin H. on 15/04/2019 14:14, edited 1 time in total.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#3562 Re: Asmir Begović

Post by manijak1 »

:D Ti si Edin.H , a oni su Edin Džeko i Edin Višća . Zajednićki imenilac je ime Edin .Ništa lično . :D
Najbitnije je da je i Kjosevski sada rezerva .
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3563 Re: Asmir Begović

Post by Edin H. »

Jos i da Seha postane rezerva bas bi bio circus. :D

Njhovi roditelji su kopirali moje ime, a ne moji njihovo. :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 22426
Joined: 15/01/2010 06:28

#3564 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

Edin H. wrote:Jos i da Seha postane rezerva bas bi bio circus. :D

Njhovi roditelji su kopirali moje ime, a ne moji njihovo. :oops:
Pa vrijeme je da se trazi mladji golman tj.mladji od Asmira i Sehe ali ima li takvog osim mozda onog malog Kovacevica.Mogu li nasi skauti naci ista vrijedno u europi.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#3565 Re: Asmir Begović

Post by manijak1 »

Edin H. wrote: I odbranio je Asmir penal u Premiershipu, ne sjecam se vise protiv koga, premda je vjerovatno bilo cajnoslu. :D
Nije bilo čajnoslu :D , tad je fakat dobro reagirao , u sudijskom vremenu protiv Crystal Palace-a , a sumnjiv penal svakako bio , međutim donio bod ekipi i ispravio sudijsku nepravdu .
Kucamo na vrata zaboravljenih odbranjenih penala
I da dodam , sad je vrijeme da ga Robert pozove , pa sad hoće li na gol ili na klupu , to uvijek treba biti do selektora .
User avatar
Point.
Posts: 27702
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3566 Re: Asmir Begović

Post by Point. »

luckylaka wrote:
Point. wrote:
luckylaka wrote:Reko lucky boli me qurko za Asmiom dok mu je BiH u drugom planu,to sto vi svrsavate na Asmira vas problem.Svakom qrcenju neko stane u kraj.To sto mislite vas 2-3 da mi mozete braniti komentarisanje cetvrtog golmana reprezentacije i drugog golmana Boura mozete objesiti macku o rep,ne kontam sta se kacite na moje komentare.Tip je van forme,rupa,kanta za nabijanje ako neko misli suprotno Bujrum.O Sehicu vise ce reci Robi,valjda je upuceniji u to.I da ne morate me citati imate opcciju za to.
Ako te boli kurko zašto onda komentarišeš svaki Božiji dan? Ko komentariše nešto što ga ne interesuje, osim da traži kavgu?
Zato sto mi ti niti bilo ko drugi nece reci sta cu i gdje cu nesto napisati ili komentarisati.I necu vis svaki dan nego do podne i od podne a rekoh ti maloprije imas brate mili opciju ti ili bilo koji drugi kojima se gadi kritikovanje bivseg .I da za kavgu kako ti rece trebaju dvojica,ako je neces okrenes se i odes
Vidiš da ne kontaš. Ne govori ti niko šta smiješ ili ne nego se pitam ako te boli kurko za Asmira što ga komentarišeš? Kakva je to logika? Mene ne interesuje npr FK Sarajevo pa ga ne komentarišem.
User avatar
luckylaka
Posts: 22426
Joined: 15/01/2010 06:28

#3567 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

@Point okani me se zivota ti neces me odgovoriti da sidjem sa ove teme i pozdravi rodju Asmira reci mu da malo zasuce rukave i potrudi se.Ovako ni Hasagic mu ne moze pomoci da se vrati na gol reprezentacije.Et poz.do subote da vidimo sta ga ceka
User avatar
Logovan
Posts: 94301
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3568 Re: Asmir Begović

Post by Logovan »

Point. wrote: Vidiš da ne kontaš. Ne govori ti niko šta smiješ ili ne nego se pitam ako te boli kurko za Asmira što ga komentarišeš? Kakva je to logika? Mene ne interesuje npr FK Sarajevo pa ga ne komentarišem.
Opet ne konta. :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 27702
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3569 Re: Asmir Begović

Post by Point. »

Logovan wrote:
Point. wrote: Vidiš da ne kontaš. Ne govori ti niko šta smiješ ili ne nego se pitam ako te boli kurko za Asmira što ga komentarišeš? Kakva je to logika? Mene ne interesuje npr FK Sarajevo pa ga ne komentarišem.
Opet ne konta. :mrgreen:
Ko u zid da pričaš. Ja jedno on drugo :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 22426
Joined: 15/01/2010 06:28

#3570 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

Vidis mene ne interesuje Sa ali navratim,procitam i komentarisem,ne interesuje me ni parada ponosa,nibht,turbo folk i milion drugih stvari ali navratim,procitam i komentarisem.Et ja ne kobtam ali cu nastaviti konto il ne konto.I utisaj tog svog advokata inteligentniji si od njega tako da ti on ne treba
User avatar
Logovan
Posts: 94301
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3571 Re: Asmir Begović

Post by Logovan »

Point. wrote: Ko u zid da pričaš. Ja jedno on drugo :mrgreen:
Šta da ti kažem, sve znaš. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22426
Joined: 15/01/2010 06:28

#3572 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

Point. wrote:
Logovan wrote:
Point. wrote: Vidiš da ne kontaš. Ne govori ti niko šta smiješ ili ne nego se pitam ako te boli kurko za Asmira što ga komentarišeš? Kakva je to logika? Mene ne interesuje npr FK Sarajevo pa ga ne komentarišem.
Opet ne konta. :mrgreen:
Ko u zid da pričaš. Ja jedno on drugo :mrgreen:
Ja ne kontam sto se ti fatas za moje postove.Odustani brate da na miru komentarisem rezervnog tamo,rezervnog vamo.Dobro ti je nesto valjo rezervni dok se ovoliko trudis da opravdas njegovo jadno stanje u klubu i repezentaciji.Kazu da su golmani najbolji izmedju 32-34 da vidimo..
User avatar
Point.
Posts: 27702
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3573 Re: Asmir Begović

Post by Point. »

Prije bi reko da je tebi stao opasno na žulj, dok se ovoliko trudiš. Meni samo nije jasno da neko ovoliko komentariše nešto što ga ne interesuje. Čuj boli ga kurko a najaktivniji na temi. Ili lažeš nas ili sebe. Odrasto si čovjek majka mu stara.
Bazinga1234
Posts: 7606
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3574 Re: Asmir Begović

Post by Bazinga1234 »

Nema ga ni na klupi danas, o čemu se radi?
Zanimljivo je da je Boruc na klupi.
Izgleda je sada treći golman. :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3575 Re: Asmir Begović

Post by Edin H. »

Eddie Hove za danasnju odluku - “We rate Mark very highly. He has great character, great attitude and huge potential. This is a chance for him to show what he can do.”


Mark Travers na golu - 19 godina ima
Post Reply