Asmir Begović

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Bazinga1234
Posts: 7610
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#2902 Re: Asmir Begović

Post by Bazinga1234 »

Ne svidja mi se ovo nikako.
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#2903 Re: Asmir Begović

Post by Mirza007 »

Edin H. wrote:Odlicno je branio jucer premda je primio dva gola, ali sto se tice tice reprezentacije nije frajer da putuje pa sjedi na klupi. :oops:
Situacija je sada takva, trebao bi zanemariti svoj ego, makar ako je reprezentacija u pitaju.
Slicno je reagirao i Hasagic kada ga je Begovic zamijenio na golu. Mogao bi se i toga sjetiti.
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2904 Re: Asmir Begović

Post by Edin H. »

Mirza007 wrote:
Edin H. wrote:Odlicno je branio jucer premda je primio dva gola, ali sto se tice tice reprezentacije nije frajer da putuje pa sjedi na klupi. :oops:
Situacija je sada takva, trebao bi zanemariti svoj ego, makar ako je reprezentacija u pitaju.
Slicno je reagirao i Hasagic kada ga je Begovic zamijenio na golu. Mogao bi se i toga sjetiti.

Eki Hasagic :lol:

Pa taj je oduvijek i bio, pa evo sada i ostao dio problema.

Ovaj Prosinecki ionako veze nema o nasim igracima.

Zasto mislis da je Asmir javno podrzavao Lugusica da bude trener golmana kod Mehmeda?
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#2905 Re: Asmir Begović

Post by Xavier1 »

Evo ga brani za Bournemouth. Ja ga vise ne bih zvao u reprezentaciju. Ne treba dopustati da te neko pravi budalom.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2906 Re: Asmir Begović

Post by insomnia78 »

Ne bi ja ni doso na njegovom mjestu
Image
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2907 Re: Asmir Begović

Post by Edin H. »

Xavier1 wrote:Evo ga brani za Bournemouth. Ja ga vise ne bih zvao u reprezentaciju. Ne treba dopustati da te neko pravi budalom.
Imao je vise vremena da se oporavi od Pjanica koji je jucer igrao za Juventus :oops:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2908 Re: Asmir Begović

Post by insomnia78 »

Edin H. wrote:
Xavier1 wrote:Evo ga brani za Bournemouth. Ja ga vise ne bih zvao u reprezentaciju. Ne treba dopustati da te neko pravi budalom.
Imao je vise vremena da se oporavi od Pjanica koji je jucer igrao za Juventus :oops:
Al pjanic nije igro za želja jal sarajvo
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2909 Re: Asmir Begović

Post by insomnia78 »

Odnosno nema rivala koji je igrao za iste
User avatar
spree
Posts: 7878
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2910 Re: Asmir Begović

Post by spree »

Xavier1 wrote:Evo ga brani za Bournemouth. Ja ga vise ne bih zvao u reprezentaciju. Ne treba dopustati da te neko pravi budalom.
:thumbup:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2911 Re: Asmir Begović

Post by Nadzorna_ploca »

Pa i ne odaziva se lik :mrgreen:
On je otprilike po mom redanju stvari na korak da objavi da zavrsava reprezentativnu karijeru.
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2912 Re: Asmir Begović

Post by Edin H. »

Nadzorna_ploca wrote:Pa i ne odaziva se lik :mrgreen:
On je otprilike po mom redanju stvari na korak da objavi da zavrsava reprezentativnu karijeru.
Nije pocetnik frajer da se odaziva, nije Seha Kurto pa da sjedi na klupi. :D

Neka ceka dok ne smijene trenera golmana i Robija.
User avatar
luckylaka
Posts: 22456
Joined: 15/01/2010 06:28

#2913 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

Edin H. wrote:
Xavier1 wrote:Evo ga brani za Bournemouth. Ja ga vise ne bih zvao u reprezentaciju. Ne treba dopustati da te neko pravi budalom.
Imao je vise vremena da se oporavi od Pjanica koji je jucer igrao za Juventus :oops:
:-) Kakav je problem bio sa Pjanicem,koliko me sjecanje sluzi Mire se odazvao,prosao pripreme odigrao utakmicu
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2914 Re: Asmir Begović

Post by palermo »

ma Begović je završio svoju reprezentativnu karijeru to je onako prilično jasno.
I mislim da niko nema pravo da mu nešto prigovori. Branio je, bio standardan član naše zlatne generacije, to što ne prihvata da sada bude rezerva je i ljudski i prilično razumljivo.

Uostalom, niko me ne može ubiojediti da i Robi nije znao da će sa Begovićem se završiti na ovakav način.
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2915 Re: Asmir Begović

Post by Edin H. »

luckylaka wrote:
Edin H. wrote:
Xavier1 wrote:Evo ga brani za Bournemouth. Ja ga vise ne bih zvao u reprezentaciju. Ne treba dopustati da te neko pravi budalom.
Imao je vise vremena da se oporavi od Pjanica koji je jucer igrao za Juventus :oops:
:-) Kakav je problem bio sa Pjanicem,koliko me sjecanje sluzi Mire se odazvao,prosao pripreme odigrao utakmicu
A Spanija?

Isto kao i sa Begovicem koji nece da igra prijateljske.

Evo i bolesni Vranjes se volsebno oporavio pa igra za Anderleht. :D

Pusti ba dvostrukih arsina.
User avatar
luckylaka
Posts: 22456
Joined: 15/01/2010 06:28

#2916 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

Jes,jes na isto ti to dodje,Mire se odazove dodje,odigra jednu utakmicu(vrlo znacajnu)Bega ne dodje nikako jer ko ce potegnuti iz Kanade a pretpostavljas da ces presjediti na klupi.Dzes to sebi dozvoliti.Nest se nije povrijedjivao kada je haman godinu sjedio na klupi u Chelse
Crvena Tifoza
Posts: 10585
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#2917 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote:Jes,jes na isto ti to dodje,Mire se odazove dodje,odigra jednu utakmicu(vrlo znacajnu)Bega ne dodje nikako jer ko ce potegnuti iz Kanade a pretpostavljas da ces presjediti na klupi.Dzes to sebi dozvoliti.Nest se nije povrijedjivao kada je haman godinu sjedio na klupi u Chelse

Nije se ni Džeko odazivao za utakmicu protiv Izraela kad je bio ‘povrijeđen’. Zijanili smo 3:0. Ali tad je bio opravdan bojkot Sušića. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22456
Joined: 15/01/2010 06:28

#2918 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote:
luckylaka wrote:Jes,jes na isto ti to dodje,Mire se odazove dodje,odigra jednu utakmicu(vrlo znacajnu)Bega ne dodje nikako jer ko ce potegnuti iz Kanade a pretpostavljas da ces presjediti na klupi.Dzes to sebi dozvoliti.Nest se nije povrijedjivao kada je haman godinu sjedio na klupi u Chelse

Nije se ni Džeko odazivao za utakmicu protiv Izraela kad je bio ‘povrijeđen’. Zijanili smo 3:0. Ali tad je bio opravdan bojkot Sušića. :D
Begovic i Dzeko ne idu nikako u istu recenicu.Edin je ikona u ovoj reprezentaciji i najmanje je koristio tu cinjenicu
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2919 Re: Asmir Begović

Post by todd_smith »

Zar begovic nije kocio oko nastupanja opcenito na pocetku karijere. Cekao nesto oko kanade koliko se sjecam. Svejedno i dalje nemamo boljeg, mislim da je los pokusaj Prosineckog da uspostavlja autoritet, mada je i begovic uz par njih bio poznat po tome sto je partijaner
Crvena Tifoza
Posts: 10585
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#2920 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote:
Crvena Tifoza wrote:
luckylaka wrote:Jes,jes na isto ti to dodje,Mire se odazove dodje,odigra jednu utakmicu(vrlo znacajnu)Bega ne dodje nikako jer ko ce potegnuti iz Kanade a pretpostavljas da ces presjediti na klupi.Dzes to sebi dozvoliti.Nest se nije povrijedjivao kada je haman godinu sjedio na klupi u Chelse

Nije se ni Džeko odazivao za utakmicu protiv Izraela kad je bio ‘povrijeđen’. Zijanili smo 3:0. Ali tad je bio opravdan bojkot Sušića. :D
Begovic i Dzeko ne idu nikako u istu recenicu.Edin je ikona u ovoj reprezentaciji i najmanje je koristio tu cinjenicu

Prelahko se odričemo najboljih.
normala brate
Posts: 1322
Joined: 13/11/2018 15:25

#2921 Re: Asmir Begović

Post by normala brate »

Begovic je uvijek bio rupa
Crvena Tifoza
Posts: 10585
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#2922 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

todd_smith wrote:Zar begovic nije kocio oko nastupanja opcenito na pocetku karijere. Cekao nesto oko kanade koliko se sjecam. Svejedno i dalje nemamo boljeg, mislim da je los pokusaj Prosineckog da uspostavlja autoritet, mada je i begovic uz par njih bio poznat po tome sto je partijaner

Nisam baš uvjeren da je ovo sve maslo Prosinečkog. Mislim da Begović i Hasagić imaju nerješenih računa.
User avatar
studeni76
Posts: 5418
Joined: 03/06/2009 14:12

#2923 Re: Asmir Begović

Post by studeni76 »

Hajmo još jednom. Begović je kvalitetan golman ali za rezultate reprezentacije nikad nije bio od nekog presudnog značaja! Od svih vodećih igrača ove generacije, njegov izostanak će se najmanje osjetit! To nije igrač koji nam je donosio bodove.
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#2924 Re: Asmir Begović

Post by Point. »

A šta nam govori da će nam Šehić donositi pobjede? Jeste li svjesni da se vi odričete najboljeg golmana kojeg je reprezentacija imala? Čovjeka sa takvim iskustvom, koji godinama igra u jednoj Engleskoj bi poželjela bilo dosta bolje reprezentacije od naše. Nas je lako kupiti, sutra da Cimirot ili neko drugi odigra par dobrih utakmica bilo bi goni Pjanića on nikad ne igra za reprezentaciju ko za Juve, ne zna kornera izvesti itd.
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#2925 Re: Asmir Begović

Post by Ironman_88 »

Plus jedan od većih profesionalaca i gospodina, pogotovo za naše standarde - čovjek bez mrlje ili ispada, kako u privatnom životu, tako i u klubovima za koje je nastupao. Vidim gore se spominje i neko partijanje vezano za Begovića, nadam se iskreno da je sarkazam u pitanju.
Post Reply