Asmir Begović

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#4076 Re: Asmir Begović

Post by Idemedosumom »

Crvena Tifoza wrote: 09/09/2021 18:39 Znači Misimović kreno sa otvorenom paljbom po Begoviću. Sad kokice u ruke i čekati odgovor Begovića.
Kakva sapunica. :-)
Šta je pisao Misimović? Imaš li link?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#4077 Re: Asmir Begović

Post by Nivelacija »

Svako ko je blize i duze pratio reprezentaciju zna kakvo je Begovic smeće.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4078 Re: Asmir Begović

Post by Tito_i_Partija »

Grean wrote: 09/09/2021 18:09
Kako misliš?

“Evo, recimo, kad je dolazio kod Safeta Sušića, on je rekao – ja branim ili više nikad neću doći. Tada je praktično maknuo Kenana Hasagića iz reprezentacije”.

Tako direktno postavio uslov?

“Jeste. Ili sam broj jedan ili neću dolaziti. To vam mogu potvrditi svi koji su bili prisutni.

by Misimovic

https://scsport.ba/misimovic-istupom-be ... sobi-radi/
Ne volim ni Misimovica, od one izdaje bojkota, preko rafalanja po jednom Susicu pa sad kao slag na tortu ovo sa Vicom ali nikad nisam volio ni Begovica zbog ovog gore i evo sad je i protvrdjeno da je ultimatumom doso' do jedinice.

Uvijek sam ovo tvrdio i sad nema dileme. Moze Hasagic biti Zeljin sto puta ali tu nemam habera, da mi je najveci neprijatelj ovo mi je bilo odvratno jer ovako se ne dolazi u prvih 11 POGOTOVO kad je u pitanju pozicija golmana. Tu se ceka da dodje tvoje vrijeme. Hasagic se s pravom tada zahvalio i otisao. Isto tako i ono izbjegavanje prijateljskih npr. kad se nije javio Susicu kad smo igrali u Sloovackoj.

Kovali su ga u zvijezde samo sto brani (u stvari tada je bio jos na klupi kad je postavljao ultimatume Susicu) u Engleskoj sto je dalo za pravo njegovom egu da trazi jedinicu i nista drugo.

Nece ovo promijeniti pricu onih koji su ga uvijek dizali ninasta kao najvecu zvjezdu ali treba da se zna.
Sta fali ako je trazio da bude golman broj 1? Vec tada je bio vec daleko bolji golman od Hasagica.

To nas kao Hasagic zaduzio pa nek ostane golman dokle hoce, k'o da je Buffon jbt. :roll:
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#4079 Re: Asmir Begović

Post by LSD »

Dakle, da budem precizan u pitanju – birao je kada će biti uz reprezentaciju?

“Pa takve osobe gledaju više lični interes. Evo, sa Šehićem je sedam godina dijelio svlačionicu, nijednom mu nije pružio ruku i pozdravio se”.
Sedam godina nije pružio ruke Šehiću, pa da se pozdravi bar jednom ko čovjek.
Sedam godina !!


Puuu klošaru, nesoju, rđo
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4080 Re: Asmir Begović

Post by Romanista 101% »

Eto vam Begovica.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4081 Re: Asmir Begović

Post by plain vanilla »

Romanista 101% wrote: 09/09/2021 15:17 Pijanic vise nije iz Kalesije, molim lijepo. Napravio je hidzru. Sad je iz Tuzle.
Pjanic je iz Kalesije, ali je rodjen u Tuzli, nije nista slagao.


Btw, samo da pozdravim branioce lika i djela Begovica. :mrgreen:
Plunkett
Posts: 1958
Joined: 01/06/2020 15:15

#4082 Re: Asmir Begović

Post by Plunkett »

Još si veći gospodin ako je istina da nisi sehicu krampi pružio ruku. :thumbup:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4083 Re: Asmir Begović

Post by Tito_i_Partija »

Jest, eto Misimovic zna ko je kome i kako pruzio ruku. Vjerovatno zna i ko je se pozdravlj'o sa "dobar dan" a ko sa "selamu alejkum" :lol:
izvrsni direktor
Posts: 9377
Joined: 20/12/2018 16:11

#4084 Re: Asmir Begović

Post by izvrsni direktor »

Sad sam odjednom zadovoljan i odusevljen nastupom sehica na zadnjoj utakmici, a sve nakon ove izjave misimovica Vicinog izvrsioca zlodjela u procesu unistavanja nogometa.
Nakon ove izjave misimovica, vise ne vjerujem da u reprezentaciji igraju igraci za koje menadzeri kaparu daju
Nakon izjave misimovica, potpuno sam siguran da je pokvarena atmosfera zbog asmirovog tweeta jedini razlog sto kazahstan nismo pobijedili
izvrsni direktor
Posts: 9377
Joined: 20/12/2018 16:11

#4085 Re: Asmir Begović

Post by izvrsni direktor »

Grean wrote: 09/09/2021 18:09
Kako misliš?

“Evo, recimo, kad je dolazio kod Safeta Sušića, on je rekao – ja branim ili više nikad neću doći. Tada je praktično maknuo Kenana Hasagića iz reprezentacije”.

Tako direktno postavio uslov?

“Jeste. Ili sam broj jedan ili neću dolaziti. To vam mogu potvrditi svi koji su bili prisutni.

by Misimovic

https://scsport.ba/misimovic-istupom-be ... sobi-radi/
Ne volim ni Misimovica, od one izdaje bojkota, preko rafalanja po jednom Susicu pa sad kao slag na tortu ovo sa Vicom ali nikad nisam volio ni Begovica zbog ovog gore i evo sad je i protvrdjeno da je ultimatumom doso' do jedinice.

Uvijek sam ovo tvrdio i sad nema dileme. Moze Hasagic biti Zeljin sto puta ali tu nemam habera, da mi je najveci neprijatelj ovo mi je bilo odvratno jer ovako se ne dolazi u prvih 11 POGOTOVO kad je u pitanju pozicija golmana. Tu se ceka da dodje tvoje vrijeme. Hasagic se s pravom tada zahvalio i otisao. Isto tako i ono izbjegavanje prijateljskih npr. kad se nije javio Susicu kad smo igrali u Sloovackoj.

Kovali su ga u zvijezde samo sto brani (u stvari tada je bio jos na klupi kad je postavljao ultimatume Susicu) u Engleskoj sto je dalo za pravo njegovom egu da trazi jedinicu i nista drugo.

Nece ovo promijeniti pricu onih koji su ga uvijek dizali ninasta kao najvecu zvjezdu ali treba da se zna.
Iz ovog samo vidim da se mozemo begovicu zahvaliti zbog toga sto je maknu krampu hasagica sa gola. Hasagica koji je cak i bolestan morao braniti a zbog ucjenjivanja ostalih igraca. (Albanija)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4086 Re: Asmir Begović

Post by Romanista 101% »

Znaci vama je OK da igrac dodje i kaze ja moram da igram svaku u prvih 11 boli me kar sta ostali misle!
I mislite da je reakcija ostalih igraca bila OK i da je to bilo dobro za atmosferu?

Pa zbog ovih stvari mi smo samo jednom igrali veliko takmicenje i ko zna kad opet. Zamislite da se ovo desi u Hrvatskoj ili nekoj drugoj ozbiljnijoj reprezentaciji. Taj igrac ne bi vise nikad prismrdio reprezentaciji.
Crvena Tifoza
Posts: 10633
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4087 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

:lol:

Ali zato otkad nam se opet u reprezentaciju dolazi preko uplatnice, mi ne mozemo prismrditi nijednom prvenstvu.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#4088 Re: Asmir Begović

Post by Grean »

Romanista 101% wrote: 09/09/2021 21:02 Znaci vama je OK da igrac dodje i kaze ja moram da igram svaku u prvih 11 boli me kar sta ostali misle!
I mislite da je reakcija ostalih igraca bila OK i da je to bilo dobro za atmosferu?

Pa zbog ovih stvari mi smo samo jednom igrali veliko takmicenje i ko zna kad opet. Zamislite da se ovo desi u Hrvatskoj ili nekoj drugoj ozbiljnijoj reprezentaciji. Taj igrac ne bi vise nikad prismrdio reprezentaciji.
Ma pusti, ne mogu da podnesu da su svo vrijeme bili u krivu. Klasicna forumska i onda treba braniti neodbranjivo.

Oni su ga i digli pa umislio da je Bogom dan.
User avatar
luckylaka
Posts: 22529
Joined: 15/01/2010 06:28

#4089 Re: Asmir Begović

Post by luckylaka »

Romanista 101% wrote: 09/09/2021 21:02 Znaci vama je OK da igrac dodje i kaze ja moram da igram svaku u prvih 11 boli me kar sta ostali misle!
I mislite da je reakcija ostalih igraca bila OK i da je to bilo dobro za atmosferu?

Pa zbog ovih stvari mi smo samo jednom igrali veliko takmicenje i ko zna kad opet. Zamislite da se ovo desi u Hrvatskoj ili nekoj drugoj ozbiljnijoj reprezentaciji. Taj igrac ne bi vise nikad prismrdio reprezentaciji.
S tim da je ovo tacno ali ko to moze jos potvrditi.Ovo je neki licni obracun Bege i Misketa a trenutno niko ne stoji ni iza jednoga.Inace da smo normalna reprezentacija imali bi trenutno 3 odlicna golmana Sehu,Begu i Kovacevica ALI...
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#4090 Re: Asmir Begović

Post by LSD »

Romanista 101% wrote: 09/09/2021 21:02 Znaci vama je OK da igrac dodje i kaze ja moram da igram svaku u prvih 11 boli me kar sta ostali misle!
I mislite da je reakcija ostalih igraca bila OK i da je to bilo dobro za atmosferu?

Pa zbog ovih stvari mi smo samo jednom igrali veliko takmicenje i ko zna kad opet. Zamislite da se ovo desi u Hrvatskoj ili nekoj drugoj ozbiljnijoj reprezentaciji. Taj igrac ne bi vise nikad prismrdio reprezentaciji.
Pojedinci ce ovdje braniti životom svojim Bega koji je uslovljavao selektora da bude br. 1

Nevjerovatno...spremni su se posrati i po Misketu, zaboraviti šta je sve dao za selekciju, samo ne diraj Begana, biraca utakmica.
Last edited by LSD on 09/09/2021 22:01, edited 1 time in total.
Crvena Tifoza
Posts: 10633
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4091 Re: Asmir Begović

Post by Crvena Tifoza »

Bega prcaj ih preko Twittera i ne vadi! :bih: :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#4092 Re: Asmir Begović

Post by Grean »

LSD wrote: 09/09/2021 21:59
Romanista 101% wrote: 09/09/2021 21:02 Znaci vama je OK da igrac dodje i kaze ja moram da igram svaku u prvih 11 boli me kar sta ostali misle!
I mislite da je reakcija ostalih igraca bila OK i da je to bilo dobro za atmosferu?

Pa zbog ovih stvari mi smo samo jednom igrali veliko takmicenje i ko zna kad opet. Zamislite da se ovo desi u Hrvatskoj ili nekoj drugoj ozbiljnijoj reprezentaciji. Taj igrac ne bi vise nikad prismrdio reprezentaciji.
Pojedinci ce ovdje braniti životom svojim Bega koji je uslovljavao selektora da bude br. 1

Nejvjerovatno...spremni su se posrati i po Misketu, zaboraviti šta je sve dao za selekciju, samo ne diraj Begana, biraca utakmica.
Dobro nije ni Misketova za ramazana, tu su negdje sto se tice selektora , ega, kontraverznih poteza ali to nije tema.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4093 Re: Asmir Begović

Post by Tito_i_Partija »

Vi to stvarno mislite da je Hasagic bio klasa golman kojem Begovic nije mog'o ni prismrdit'? :-)

Jeb'o te zakon pa sta sve covjek nece procitat'.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4094 Re: Asmir Begović

Post by plain vanilla »

LSD wrote: 09/09/2021 21:59

Pojedinci ce ovdje braniti životom svojim Bega koji je uslovljavao selektora da bude br. 1

Nevjerovatno...spremni su se posrati i po Misketu, zaboraviti šta je sve dao za selekciju, samo ne diraj Begana, biraca utakmica.
Mozda i Asmir i babo mu forumaju, vole to oni :mrgreen:
Bazinga1234
Posts: 7625
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#4095 Re: Asmir Begović

Post by Bazinga1234 »

Tito_i_Partija wrote: 09/09/2021 22:02 Vi to stvarno mislite da je Hasagic bio klasa golman kojem Begovic nije mog'o ni prismrdit'? :-)

Jeb'o te zakon pa sta sve covjek nece procitat'.
Pa nije u tome poenta, nego u Begovicevom ponasanju, ako je istina sve ovo sto je Misimovic rekao.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4096 Re: Asmir Begović

Post by Tito_i_Partija »

Bazinga1234 wrote: 09/09/2021 22:06
Tito_i_Partija wrote: 09/09/2021 22:02 Vi to stvarno mislite da je Hasagic bio klasa golman kojem Begovic nije mog'o ni prismrdit'? :-)

Jeb'o te zakon pa sta sve covjek nece procitat'.
Pa nije u tome poenta, nego u Begovicevom ponasanju, ako je istina sve ovo sto je Misimovic rekao.
Pa valjda treba da bude najbolja ekipa na terenu, ili moramo cekat' dok pojedini sami ne odluce da odu u penziju da bolji mogu da uzmu njihovo mjesto?
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#4097 Re: Asmir Begović

Post by Grean »

Bazinga1234 wrote: 09/09/2021 22:06
Tito_i_Partija wrote: 09/09/2021 22:02 Vi to stvarno mislite da je Hasagic bio klasa golman kojem Begovic nije mog'o ni prismrdit'? :-)

Jeb'o te zakon pa sta sve covjek nece procitat'.
Pa nije u tome poenta, nego u Begovicevom ponasanju, ako je istina sve ovo sto je Misimovic rekao.
Pa zar je ikad postojala sumnja kod nekog ko je redovno pratio reprezentaciju, ko zna kako je Hasagic naprasno napustio?
Tito_i_Partija wrote: 09/09/2021 22:02 Vi to stvarno mislite da je Hasagic bio klasa golman kojem Begovic nije mog'o ni prismrdit'? :-)

Jeb'o te zakon pa sta sve covjek nece procitat'.
Ti izvodis neke svoje zakljucke.

Begovic je dosao kao rezervni golman svog kluba koji je htio jedinicu u reprezentaciji i to je bio uslov da uopste bude tu.

Nakon ultimatuma Hasagic se oprostio zbog tog presedana jer u svijetu fudbala to tako ne funkcionise, pogotovo kad su golmani u pitanju.

Uz to izbjegavanje prijateljskih, to mu Hasagic sigurno nije namjestio.
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4098 Re: Asmir Begović

Post by Edin H. »

LSD wrote: 09/09/2021 21:59
Romanista 101% wrote: 09/09/2021 21:02 Znaci vama je OK da igrac dodje i kaze ja moram da igram svaku u prvih 11 boli me kar sta ostali misle!
I mislite da je reakcija ostalih igraca bila OK i da je to bilo dobro za atmosferu?

Pa zbog ovih stvari mi smo samo jednom igrali veliko takmicenje i ko zna kad opet. Zamislite da se ovo desi u Hrvatskoj ili nekoj drugoj ozbiljnijoj reprezentaciji. Taj igrac ne bi vise nikad prismrdio reprezentaciji.
Pojedinci ce ovdje braniti životom svojim Bega koji je uslovljavao selektora da bude br. 1

Nevjerovatno...spremni su se posrati i po Misketu, zaboraviti šta je sve dao za selekciju, samo ne diraj Begana, biraca utakmica.
Najsmješnija je činjenica da se radi o sličnim karakterima - hint Miške stavaio lični interes ispred plasmana zbog Ćirilove ispravne kritike. Ali dobri su ugrači obojica.
User avatar
Point.
Posts: 27805
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#4099 Re: Asmir Begović

Post by Point. »

Grean wrote: 09/09/2021 18:09
Kako misliš?

“Evo, recimo, kad je dolazio kod Safeta Sušića, on je rekao – ja branim ili više nikad neću doći. Tada je praktično maknuo Kenana Hasagića iz reprezentacije”.

Tako direktno postavio uslov?

“Jeste. Ili sam broj jedan ili neću dolaziti. To vam mogu potvrditi svi koji su bili prisutni.

by Misimovic

https://scsport.ba/misimovic-istupom-be ... sobi-radi/
Ne volim ni Misimovica, od one izdaje bojkota, preko rafalanja po jednom Susicu pa sad kao slag na tortu ovo sa Vicom ali nikad nisam volio ni Begovica zbog ovog gore i evo sad je i protvrdjeno da je ultimatumom doso' do jedinice.

Uvijek sam ovo tvrdio i sad nema dileme. Moze Hasagic biti Zeljin sto puta ali tu nemam habera, da mi je najveci neprijatelj ovo mi je bilo odvratno jer ovako se ne dolazi u prvih 11 POGOTOVO kad je u pitanju pozicija golmana. Tu se ceka da dodje tvoje vrijeme. Hasagic se s pravom tada zahvalio i otisao. Isto tako i ono izbjegavanje prijateljskih npr. kad se nije javio Susicu kad smo igrali u Sloovackoj.

Kovali su ga u zvijezde samo sto brani (u stvari tada je bio jos na klupi kad je postavljao ultimatume Susicu) u Engleskoj sto je dalo za pravo njegovom egu da trazi jedinicu i nista drugo.

Nece ovo promijeniti pricu onih koji su ga uvijek dizali ninasta kao najvecu zvjezdu ali treba da se zna.
Miske je bio običan prevrtljivac koji se svađao sa Ćirom, odbio igrati u reprezentaciji jer mu je oduzeta kapitenska traka, izdao sopstvene reprezentativne drugove i svoju riječ čim mu je ponuđena kapitenska traka, glumio povredu pa 48 sati poslije igrao za Wolfsburg, rafalao po Papetu, izdao i Spahu i Sergeja da viri iz Vicinog dupeta i takvom liku vjerovati? Ti ono uzimaš zdravo za gotovo?

I da jeste Begović rekao to, sasvim je u pravu. Šta je Hasagić uradio da se čeka da mu dopizdi biti golman da ga bolji i perspektivniji zamjeni? Taj isti Hasagić nas je koštao odlaska na prvenstvo jer je dolazio na okupljanja kao bogalj sa lošim leđima i kao takav je branio pa primao golove jer se nije mogao micati sa linije.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#4100 Re: Asmir Begović

Post by Dr. Kuca »

Point. wrote: 09/09/2021 10:34
Dr. Kuca wrote: 09/09/2021 09:53 Sehica puna repka. Da je normalna drzava, reprezentacija, Sehic bi mozda bio treci golman i branio drugo pol. protiv kuvajta. Ali balijski sitan interes neda ljudima da vide dalje od nosa. Umjesto da je sva javnost, navijaci, stali na stranu bege i barbe mi se opet podjelili. Zato nikad necemo imati drzavu, i kroz, 10 godina cemo biti gosti.
Tome prednjače ovi navijači dva sarajevska kluba, sjećam se da su Pitari mrtvi ozbiljni branili Papeta da dokažu da je Tino zaista zadnji vezni i da je, uprkos što nije sekunde odigrao u kvalama, zaslužio mjesto za Rio. Pape nepogrešivi.

Eh, ista situacija sa Šehom. Spremno je prihvatiti Vicu i slične i stati na stranu takvih naspram Asmira i Sergeja samo da ima tu satisfakciju da gleda polovnjake svoga kluba u reprezentaciji. A to što nam reprezentacija tone sve dublje i dublje, što dvije godine ne možemo pobijediti nikoga, što domaće ekipe još nisu vidjele evropskog takmo, jebo to.

Isto tada kao ni sada nije bitno ime i prezime.
Post Reply