Arsenal F.C.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
gr33n1ock
Posts: 14
Joined: 06/10/2007 10:18

#1 Doso red in na Gunners-e

Post by gr33n1ock »

Napokon je Arsenal u odlicnoj formi. Leaderi su Premiershipa, masakriraju ligu prvaka... fakat ih ocekujem u finalu
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#2

Post by boston_c »

I meni se sviđaju, ali mislim da u LP nemogu daleko jer su totalno neiskusna ekipa i kad dođu oni mečevi super teške kategorije mislim da će izvisit... Ali zato u Premiershipu su po meni glavni favoriti za osvajanje...
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#3

Post by shadow »

ja ih tamo ocekujem svake godine :D ..nek je otisho Henry, samo je sjebavao koncepciju svojim hocu kakiti necu kakiti. Sad ova djecurlija pogurana sa par iskusnih (Hleb, Rosicky, Toure, Lehman :D etc) prave cuda, igraju ubjedljivo najljepsi fudbal u svijetu. Chika Wenger je sve kockice slozio, nadam se da ce osvojiti Premiership a u CL-u daleko dogurati. Go gunners! :)

1. FCS
2.
3.
.
.
.
500.
.
.
.
1000. Arsenal :-D
User avatar
vatana
Posts: 547
Joined: 25/04/2006 15:32
Location: Pejton
Contact:

#4

Post by vatana »

Dobri su ove sezone, nema sta. Samo treba sacekati da sezona poodmakne, jer ce se tek onda pokazati prava vrijednost tima.
Ja ipak mislim da je Manchester United favorit ove godine u premijer ligi.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#5

Post by LSD »

Topnici melju sve redom...kako Henry ode ova ekipa proigra...fakat ovi momci igraju atomski fudbal...e sad,tesko da ce uzeti ligu šampiona jer su mladi i neiskusni-posebno za iskusne i namazane timove poput milana,intera,valensije...ali zato ove godine uzimaju premiership,jedini pravi konkurent ce im biti manchester.
gr33n1ock
Posts: 14
Joined: 06/10/2007 10:18

#6

Post by gr33n1ock »

Pa dobro iskustvo ne mora nuzno znacit pobjedu. Arsenal je dobijao i iskusne timove. Milan sumnjam da moze drugi put zaredom. A sto se tice lige prvaka mladi su, brzi, kreativan stil igre, dinamican mislim da mogu bar do polufinala doc. Svaka cast Arsenu Wengeru kad je rekao ja ne kupujem zvijezde nego ih pravim... I istina je. Walcott odlicno igra, clichy isto. A shadow dobro kaze. Hleb, Rosicky i ova stara elita ce ih moralno isklesat.
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#7

Post by elSaik »

Arsenal će ove sezone osvojiti jedino možda neki kup u Engleskoj.Za Ligu Bogatih i Premiership nemaju dovoljno iskustva.
gr33n1ock
Posts: 14
Joined: 06/10/2007 10:18

#8

Post by gr33n1ock »

elSaik wrote:Arsenal će ove sezone osvojiti jedino možda neki kup u Engleskoj.Za Ligu Bogatih i Premiership nemaju dovoljno iskustva.
Tu se ne bih slozio ali subjektivnost je takva.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#9

Post by LSD »

Steta sto danas ne pobjedise liverpool,a imali su ih pred kraj meca.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#10

Post by cyprus »

Joj samo me Cesc obori na kladionici. Što nisu mogli pustit L'poolu da pobjedi, bili su blizu. :roll:
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#11

Post by Edin H. »

Trebao ih je Liverpool 3 razlike uzeti, mislim minimum :oops:

Doslo vrijeme da Chelsea postavi stvari na svoje mjesto.

Idemo Avrame legendo :D
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#12

Post by shadow »

Bolji je Arsenal bio. Primili su gol iz katastrofalne greske odbrane, rupa u zivom zidu, Wenger ce im sigurno za ono rondati. Nakon toga su bili bolji, imao je i Liverpool svojih sansi ali su se u drugom uglavnom branili. Arsenal ima puno vise snage, preskakali su preko liverpoolovih igraca sve do samog kraja. Dvije stative su liverpool spasile potopa. Mozda je remi najpravedniji ishod ali reci da je liverpool bio bolji je bas subjektivno.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#13

Post by LSD »

Arsenal je bio bolji u ovoj utakmici,definitivno...stativa(koju je fabregas pogodio) je spasila liverpool od poraza...liverpool je danas igrao "na kontru" i to na svom treneu :( ...ma ja mrzim te jebene reds-e nenormalno,posebno sto onaj baho svrsava na njih i njihove pjesme :x ...arsenalu fali van persie pravo.
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#14

Post by elSaik »

LSD wrote:Arsenal je bio bolji u ovoj utakmici,definitivno...stativa(koju je fabregas pogodio) je spasila liverpool od poraza...liverpool je danas igrao "na kontru" i to na svom treneu :( ...ma ja mrzim te jebene reds-e nenormalno,posebno sto onaj baho svrsava na njih i njihove pjesme :x ...arsenalu fali van persie pravo.
njihovu pjesmu
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#15

Post by shadow »

jasta radi...koliko su se usrali vidjelo se danas kad se fergi pojavio na anfieldu da vidi moze li skontati kakvu semu da zaustavi strasnu masinu sa emiratesa.
Otrest ce ih Arsenal, kec ko kuca :-D
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#16

Post by shadow »

Zavrsi se derbi 2:2. Arsenalu cist penal (igranje rukom) nije sviran, sudija je bio svega par metara od mjesta dogadjaja ali je samo odmahnuo. Inace, sudjenje je po meni danas bilo lose. Mozda je kad se sve uzme u obzir x najrealniji, ipak su oni 2 puta vodili. Vazno je da je na tabeli sve ostalo isto, Arsenal prvi sa tekmom manje.

go gunners!
location
Posts: 451
Joined: 24/04/2007 08:07

#17

Post by location »

Navijam za Arsenal, ali ova ekipa nije bas toliko dobra. Liverpool nerjeseno, manchester nerjeseno. Pogotovo sada kada im dolaze tekme u gostima koje ce biti teze, mislim da nece dobro proci. Ne vjerujem da ce koju izgubiti, ali bice dovoljno nerjesenih rezlutata da ce ih macester i eventualno chelsea prestici. Da su oni neka ekipa sredili bi liverpool i manchester, pogotovo kod kuce manchester su trebali uzeti.

Igraju super fudbal, ali sljedecih 5 ili 6 tekmi ce pokazati kakav je arsenal. Moja predikcija je da ce biti puno nerjesenih rezlutata i to ce ih ukopati.
AjdinBSC
Posts: 252
Joined: 12/01/2007 20:27
Location: Tesanj

#18

Post by AjdinBSC »

Ma poslije one zaostale tekme ce se vidjet oni trebaju igrat protiv newcastla a liverpool protiv west hema tako da nije ni liverpool odpisan sta vise sad ce oni pocet :-D
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#19

Post by shadow »

Arsenal-Chelsea 1:0, zasluzena pobjeda! Sudija je bio katastrofalan, izgubio je kontrolu vec u prvih 15 minuta. :x
Bravo djeco, opet ste prvi, sve derbije vec odigrali, sad gazi ovu sitnu buraniju :)
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#20

Post by shadow »

Posto se ne moze opstati od ovih crvenih djavola :roll: moramo i ovaj topik odrzavati na vrhu, tek toliko da se zna da ima i Arsenal svojih simpatizera. :) Za sutrasnji mec sa Fulhamom ekipa ce dozivjeti par izmjena. Rosicky je ozdravio i istrcace na Craven Cottage-u, Toure, Eboue i Song su u Africi na Africkom kupu nacija, Van Persie se jos uvijek oporavlja, (mislim da uopste nije u Engleskoj vec u Holandiji, nece teren vidjeti jos najmanje mjesec). Fulhamu gori pod nogama ali i gunnersi ne smiju ispustiti bodove i dozvoliti unitedu da se odlijepi. Ocekujem pobjedu Arsenala i povratak na prvu poziciju jer ce reading i united odigrati nerjeseno :-D
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#21

Post by LSD »

Van Perise-tek sto se oporavio,opet ozljeda..fakat je lik nesretan.
Sutra Arsenal lagano po 3 boda kod Fulhama,ali i Manchester od Readinga :D
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#22

Post by LSD »

Ova sezone ce biti do zadnjeg kola neizvjesna...samo jedan kiks Arsenala ili Manchestera ce odluciti prvaka...vidoviti dzemil ponovo gleda u viljuške 8-)
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#23

Post by Edin H. »

Sve je jasno :oops:

Nije Roman dzaba Anelku platio £15 mil. :D
allpfl
Posts: 30
Joined: 21/05/2007 11:08

#24

Post by allpfl »

Chelsea kao da ne postoji :x . Igraju sa drugom ekipom pola prvenstva a zaostaju samo 4 boda :shock: . Navijam za Arsenal ali ima jos dugo do kraja prvenstva
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#25

Post by boston_c »

Doći će red na Gunnerse u februaru kad im prof.dr. Lige Prvaka AC Milan očita lekciju kako proći dalje u dvije utakmice knock out faze.
Post Reply