Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZDK

Post Reply
skoronikako
Posts: 1026
Joined: 08/10/2018 12:09

#201 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by skoronikako »

Da te utjesim, otac mu je u parlamentu, brat u gradskom vijecu. Dakle u pitanju su desetine hiljada.
El_comadante
Posts: 7921
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#202 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by El_comadante »

skoronikako wrote: 10/03/2021 11:40 Da te utjesim, otac mu je u parlamentu, brat u gradskom vijecu. Dakle u pitanju su desetine hiljada.
ma ja oni su familijarno u politici. njima je politika najnormalinije posao kao i svaki drugi. nažalost.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#203 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Tesla Edison »

El_comadante wrote: 10/03/2021 12:53
skoronikako wrote: 10/03/2021 11:40 Da te utjesim, otac mu je u parlamentu, brat u gradskom vijecu. Dakle u pitanju su desetine hiljada.
ma ja oni su familijarno u politici. njima je politika najnormalinije posao kao i svaki drugi. nažalost.
Normalno, kada je retardiran. Jedino može u politiku. Gdje bi drugo? Koji bi ga to privatnik ili poduzetnik zaposlio? Šta bi ze radio?
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#204 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Iker C »

Nije los momak, sposoban je , nije neki orator ali probleme rjesava u hodu. :bih: Blizak je mladim ljudima, prati trendove a od babe je povukao tu patriotsku notu. Mislim da je velika karijera pred njim ali previse voli Zenicu da bi je napustio i dosao u Sarajevo da bude drzavni ministar. Ja ga vidim u nekoj bliskoj buducnosti kao gradonacelnika Zenice ili premijera ZEDO kantona.
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#205 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by 88Sioux »

Koji bi ga to privatnik ili poduzetnik zaposlio? Šta bi ze radio?
Reklamu za vakcinu. AstraZeneca na primer.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#206 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Manual »

Iker C wrote: 10/03/2021 12:56 Nije los momak, sposoban je , nije neki orator ali probleme rjesava u hodu. :bih: Blizak je mladim ljudima, prati trendove a od babe je povukao tu patriotsku notu. Mislim da je velika karijera pred njim ali previse voli Zenicu da bi je napustio i dosao u Sarajevo da bude drzavni ministar. Ja ga vidim u nekoj bliskoj buducnosti kao gradonacelnika Zenice ili premijera ZEDO kantona.
Deep Shit
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#207 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Hank Paldum »

TESLA_EDISON wrote: 10/03/2021 11:33 Dok se mi retardu smijemo, retard svaki mjesec hijade i hiljade maraka pokupi iz budžeta.

A mi se smijemo, i smijemo, i opet se smijemo,....
Nisu problem oni koji samo sjede i smiju mu se.
Problem su oni koji su aktivni i indirektno glasaju za njega (jer je sada i on dio četvorke) i misle da glasaju za alternativu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#208 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by _BataZiv_0809 »

Trebalo bi razvalit cetvorku jelde
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#209 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by bunk »

Jel ovaj djecko izglasao ista sto se protivi Ustavu ili je to uradila skupina elokventnih eksperata u pokusaju namirivanja apetita uoci formiranja "vecine"...nikakvu stetu ovaj lik do sad nije napravio..eksperti,prekrsili Ustav.
Sad ko je smijesan a ko nije..ybg
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#210 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Hank Paldum »

_BataZiv_0809 wrote: 10/03/2021 19:06 Trebalo bi razvalit cetvorku jelde
Ma kakvi, kako je krenulo uskoro se pridružuju Sadik Ahmetović, Vuk Bačanović, Rizo Ruža i stvara se koalicija sa BOSS Mirnes Ajanović :lol:
Samo protiv SDA, pa makar bilo od toga 80% bivših SDAovaca :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#211 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by _BataZiv_0809 »

Hank Paldum wrote: 10/03/2021 22:48
_BataZiv_0809 wrote: 10/03/2021 19:06 Trebalo bi razvalit cetvorku jelde
Ma kakvi, kako je krenulo uskoro se pridružuju Sadik Ahmetović, Vuk Bačanović, Rizo Ruža i stvara se koalicija sa BOSS Mirnes Ajanović :lol:
Samo protiv SDA, pa makar bilo od toga 80% bivših SDAovaca :thumbup:
Biti protiv SDA je moralna duznost
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#213 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Hank Paldum »

_BataZiv_0809 wrote: 10/03/2021 22:56
Hank Paldum wrote: 10/03/2021 22:48
_BataZiv_0809 wrote: 10/03/2021 19:06 Trebalo bi razvalit cetvorku jelde
Ma kakvi, kako je krenulo uskoro se pridružuju Sadik Ahmetović, Vuk Bačanović, Rizo Ruža i stvara se koalicija sa BOSS Mirnes Ajanović :lol:
Samo protiv SDA, pa makar bilo od toga 80% bivših SDAovaca :thumbup:
Biti protiv SDA je moralna duznost
Možda za tebe, za mene mnoge nije
Da li je za tebe moralna dužnost biti protiv SDA ako će npr. za 3 -5 godine opozicija biti od 70-80% SDAovaca?
Jedno je tako pisati 2010. godine ali biti protiv SDA sa Čamparom, Konakovićem, Muzurom, Hadžibajrićem, uskoro Zvizdićem, Šepićem, Ahmetovićem, Kukićem?
Ne boriš se ti protiv ona 3 slova u stranci nego se boriš protiv ljudi koji su u stranci pravili poteze što su ti dali razlog da budeš protiv.
Znači ti glasaš za SDAovce protiv SDA jer je biti protiv SDA moralna dužnost?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#214 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by _BataZiv_0809 »

Hank Paldum wrote: 11/03/2021 00:07
_BataZiv_0809 wrote: 10/03/2021 22:56
Hank Paldum wrote: 10/03/2021 22:48
Ma kakvi, kako je krenulo uskoro se pridružuju Sadik Ahmetović, Vuk Bačanović, Rizo Ruža i stvara se koalicija sa BOSS Mirnes Ajanović :lol:
Samo protiv SDA, pa makar bilo od toga 80% bivših SDAovaca :thumbup:
Biti protiv SDA je moralna duznost
Možda za tebe, za mene mnoge nije
Da li je za tebe moralna dužnost biti protiv SDA ako će npr. za 3 -5 godine opozicija biti od 70-80% SDAovaca?
Jedno je tako pisati 2010. godine ali biti protiv SDA sa Čamparom, Konakovićem, Muzurom, Hadžibajrićem, uskoro Zvizdićem, Šepićem, Ahmetovićem, Kukićem?
Ne boriš se ti protiv ona 3 slova u stranci nego se boriš protiv ljudi koji su u stranci pravili poteze što su ti dali razlog da budeš protiv.
Znači ti glasaš za SDAovce protiv SDA jer je biti protiv SDA moralna dužnost?
A ti glasas putem poste ili u konzulatu u Bonnu?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#215 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Tempo »

_BataZiv_0809 wrote: 10/03/2021 22:56
Hank Paldum wrote: 10/03/2021 22:48
_BataZiv_0809 wrote: 10/03/2021 19:06 Trebalo bi razvalit cetvorku jelde
Ma kakvi, kako je krenulo uskoro se pridružuju Sadik Ahmetović, Vuk Bačanović, Rizo Ruža i stvara se koalicija sa BOSS Mirnes Ajanović :lol:
Samo protiv SDA, pa makar bilo od toga 80% bivših SDAovaca :thumbup:
Biti protiv SDA je moralna duznost
i patriotska.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#216 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Tempo »

Iker C wrote: 10/03/2021 12:56 Nije los momak, sposoban je , nije neki orator ali probleme rjesava u hodu. :bih: Blizak je mladim ljudima, prati trendove a od babe je povukao tu patriotsku notu. Mislim da je velika karijera pred njim ali previse voli Zenicu da bi je napustio i dosao u Sarajevo da bude drzavni ministar. Ja ga vidim u nekoj bliskoj buducnosti kao gradonacelnika Zenice ili premijera ZEDO kantona.
ti bi trebo kod očnog.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#217 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by _BataZiv_0809 »

Tempo wrote: 11/03/2021 00:12
i patriotska.
:kakoste:

I patriotska i svaka druga duznost misleceg covjeka.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#218 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Hank Paldum »

_BataZiv_0809 wrote: 11/03/2021 00:11
Hank Paldum wrote: 11/03/2021 00:07
_BataZiv_0809 wrote: 10/03/2021 22:56

Biti protiv SDA je moralna duznost
Možda za tebe, za mene mnoge nije
Da li je za tebe moralna dužnost biti protiv SDA ako će npr. za 3 -5 godine opozicija biti od 70-80% SDAovaca?
Jedno je tako pisati 2010. godine ali biti protiv SDA sa Čamparom, Konakovićem, Muzurom, Hadžibajrićem, uskoro Zvizdićem, Šepićem, Ahmetovićem, Kukićem?
Ne boriš se ti protiv ona 3 slova u stranci nego se boriš protiv ljudi koji su u stranci pravili poteze što su ti dali razlog da budeš protiv.
Znači ti glasaš za SDAovce protiv SDA jer je biti protiv SDA moralna dužnost?
A ti glasas putem poste ili u konzulatu u Bonnu?
Poštom, i opet ću.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#219 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by _BataZiv_0809 »

Vidi se.
Hendrix
Posts: 4107
Joined: 27/02/2004 00:00

#220 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Hendrix »

Iker C wrote: 10/03/2021 12:56 Nije los momak, sposoban je , nije neki orator ali probleme rjesava u hodu. :bih: Blizak je mladim ljudima, prati trendove a od babe je povukao tu patriotsku notu. Mislim da je velika karijera pred njim ali previse voli Zenicu da bi je napustio i dosao u Sarajevo da bude drzavni ministar. Ja ga vidim u nekoj bliskoj buducnosti kao gradonacelnika Zenice ili premijera ZEDO kantona.
Ukoliko ne trolas bezveze... ovo je zalosno sto ti napisa, da je onakav retarder po danasnjim mjerilima sposoban i kao rjesava probleme? Kakva patriotska nota kakva karijera... ovo je nepotizam prve klase od strane mentalno zaostalih polu-mafijasa brate mili. Kakvi trendovi pobogu? Sto ima shisha bar? Sto ima i placeni crni pojas a kamoli diplome s faksa?!?!

Ma ne znam koji klinac i odgovaram uopste, ova drzava je horor film uzivo postala, ovde vise nema mjerila jer smo ih sve izbrisali i postavili Shishu Kinga da nam rjecnik novi pravi.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#222 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Hank Paldum »

Hendrix wrote: 11/03/2021 06:36
Iker C wrote: 10/03/2021 12:56 Nije los momak, sposoban je , nije neki orator ali probleme rjesava u hodu. :bih: Blizak je mladim ljudima, prati trendove a od babe je povukao tu patriotsku notu. Mislim da je velika karijera pred njim ali previse voli Zenicu da bi je napustio i dosao u Sarajevo da bude drzavni ministar. Ja ga vidim u nekoj bliskoj buducnosti kao gradonacelnika Zenice ili premijera ZEDO kantona.
Ukoliko ne trolas bezveze... ovo je zalosno sto ti napisa, da je onakav retarder po danasnjim mjerilima sposoban i kao rjesava probleme? Kakva patriotska nota kakva karijera... ovo je nepotizam prve klase od strane mentalno zaostalih polu-mafijasa brate mili. Kakvi trendovi pobogu? Sto ima shisha bar? Sto ima i placeni crni pojas a kamoli diplome s faksa?!?!

Ma ne znam koji klinac i odgovaram uopste, ova drzava je horor film uzivo postala, ovde vise nema mjerila jer smo ih sve izbrisali i postavili Shishu Kinga da nam rjecnik novi pravi.
Šiša King je član A-SDA koji su se ujedinili sa NBL koji su dio Četvorke pa je sada i on dio Četvorke koji bi trebali biti protiv SDA.
Kada se to napiše onda se dobije odgovor "Samo neka nije SDA, moralna je dužnost glasati protiv SDA, to bi vi voljeli da se raspadne Četvorka" i svi se prave gluhi i naivni pa onda kada se čudom pobijedi SDA i ovakvi dođu na vlast onda je kuknjava kako nam je država postala horor.

Shvatas li ti da ti ovako pišeš o nekome ko je alternativa SDAu ali onda se dobije standardni odgovor kako se žele uvjeriti ljudi da su svi isti pa da ne glasaju.
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#223 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Logovan »

skoronikako wrote: 10/03/2021 11:40 Da te utjesim, otac mu je u parlamentu, brat u gradskom vijecu. Dakle u pitanju su desetine hiljada.
Neka su i desetine hiljada, samo da su redovne.
ASurogat
Posts: 96
Joined: 03/02/2019 00:37

#224 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by ASurogat »

A koliko je istina da je u mandatu Ze ministra na čelu ovog ministra za prostorno uređenje, promet, komunikacije i zaštitu okoliša Zenica dobila novih 12 eko-parkova i 2 parka za pse, te da su izgrađeni novi kružni tokovi po kojoj je Zenica postala prepoznatljiva?
User avatar
Sanjarko
Posts: 23245
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#225 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Sanjarko »

Sposobniji je od mene. :( Ne bi se ja nikom rugao. A i mi nesposobni i manje sposobni trebamo biti zastupljeni u vlasti, direktno ili posredno preko nasih predstavnika. Ja gledam samo kakav je ko, jel covjek ili nije.
Post Reply