Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZDK

Post Reply
detroit-mercy
Posts: 16090
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#126 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by detroit-mercy »

fudo77 wrote:
Kikibombona wrote:Image

Ajzak Kris Ramo! :bih: :bih:
vidi se da je to fin i skolovan Covjek, Bosnje i nisu bolje zasluzili, dabogda gospodin Ishak sto godina vladao skupa sa obitelji svojom hahA
Taman kad pomislis da si sa Essom Radeljashom zatvorio poglavlje jedne knjige vidis da si se zajebo. Jos jedna teleca faca ti se u brk nasmije :skoljka: .
Nego da ovo nije kakav Batin rodjo :mrgreen: .
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#127 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by palermo »

insomnia78 wrote:
Ja kad sam pusio vutru na rupu u zemlji ovaj se jos kiselio u babinim mudima
Ne iznenađuje me tvoj post. Logično je da će se sad javljati razni kvazi inovatori sa svojim navodnim otkrićima koje kao zbog nepostojanja podrške nisu mogli ostvariti.

Ako imaš dovoljno želje, hrabrosti i strpljenja ništa nije nemoguće. Upravo Isakova priča nam to potvrđuje.
detroit-mercy
Posts: 16090
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#128 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by detroit-mercy »

palermo wrote:
insomnia78 wrote:
Ja kad sam pusio vutru na rupu u zemlji ovaj se jos kiselio u babinim mudima
Ne iznenađuje me tvoj post. Logično je da će se sad javljati razni kvazi inovatori sa svojim navodnim otkrićima koje kao zbog nepostojanja podrške nisu mogli ostvariti.

Ako imaš dovoljno želje, hrabrosti i strpljenja ništa nije nemoguće. Upravo Isakova priča nam to potvrđuje.
Ma reko sam ja, sve ce ti oprostit samo uspijeh nece :mrgreen:.
Sad kad mu pocnu po Zenici dobacivat, ,innovator smislil se sta :mrgreen: .
A kad se innovator jedan dan okiti Nobelom e onda ce ovce da bleje :mrgreen: .
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#129 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by palermo »

detroit-mercy wrote:
Ma reko sam ja, sve ce ti oprostit samo uspijeh nece :mrgreen:.
Sad kad mu pocnu po Zenici dobacivat, ,innovator smislil se sta :mrgreen: .
A kad se innovator jedan dan okiti Nobelom e onda ce ovce da bleje :mrgreen: .
Tako je :thumbup:

eh, Bosno moja, uvijek si teška bila za pametna insana
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58770
Joined: 03/08/2010 19:04

#130 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by kakavdanakneiskustvu »

insomnia78 wrote:
commendatore wrote:ma smijte se - al on je dobio poziciju - a mi mozemo
a) da ga glabamo ovdje na forumu
b) ganjamo da peremo guzice
c) da se objesimo.

realnost je takva.
I da sagnete glavu kad prolazite kraj RamA

o čemu ti opet??
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58770
Joined: 03/08/2010 19:04

#132 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by kakavdanakneiskustvu »

insomnia78 wrote:Pa valjda se dosjetis

pa ne bi pitao da se dosjetim,sta god to bilo
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#133 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by insomnia78 »

Pa smjesno je ovo hinjsko prozivanje iz skrovista. Jebem mu ja ovo, ono, vidi mu glave a pred Ramom se selama
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58770
Joined: 03/08/2010 19:04

#134 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by kakavdanakneiskustvu »

insomnia78 wrote:Pa smjesno je ovo hinjsko prozivanje iz skrovista. Jebem mu ja ovo, ono, vidi mu glave a pred Ramom se selama

da,ti to sigurno najbolje znaš,zivis gdje i ovaj šišking
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#135 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by insomnia78 »

Naravno da znam. Hoces reci da nije tako? Suje mu narod sina po ulici? Gadjaju ga jajima?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58770
Joined: 03/08/2010 19:04

#136 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by kakavdanakneiskustvu »

insomnia78 wrote:Naravno da znam. Hoces reci da nije tako? Suje mu narod sina po ulici? Gadjaju ga jajima?
što bi to radili??

kaže se psuje
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#137 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by palermo »

insomnia78 wrote:Pa smjesno je ovo hinjsko prozivanje iz skrovista. Jebem mu ja ovo, ono, vidi mu glave a pred Ramom se selama
Zašto hinjsko ? Zbog toga što se ljudi boje ?
User avatar
red evil
Posts: 2345
Joined: 30/07/2012 14:08

#138 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by red evil »

palermo wrote:
tr wrote:
Tačno tako, samo retardirana osoba može raditi ovo, šiše od kupusa iz jupola i ostala sranja....
I najveći svjetski umovi su bili neshvaćeni i proglašavani idiotima.

Sjetite se toga kada slijedeći put ministra pokušate proglasiti retardom zbog njegovih otkrića
Krivo mu što on nije to izmislio. Inovacija je inovacije. :oops:
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#139 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by DzordzHodzic »

U pravu je ovdje insomnija, samo sto i on hinjski podjebava pa to malo gubi na tezini, ali stoji to da 95% naseg naroda jebe ovakvim kabadahijama sve zivo sve dok se ne nadje u drustvu istog, tad mu se uvlaci u pakas.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#140 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by bogoljub »

Henry Chinaski wrote:Ovaj ima da zaštiti okolinu, al' pravo!
"Niste pojeli kiseli kupus? Nema bacanja kiselog kupusa"! Sve se mora iskoristiti!"
User avatar
piupiu
Posts: 16645
Joined: 05/01/2008 05:08

#141 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by piupiu »

dezurni_ucenik wrote:
piupiu wrote:
kurtasevic wrote:P.S.
Ovako na prvu izgleda kao neki šaner, ali možda je to samo fasada i gluma, jer danas to kod mladih prolazi. ;)
Izgleda kao pihtija. S jednom moždanom ćelijom.

Ne znas ti to, to ti je jedan od cuvenih 48 zakona moci - Law 21: Play A Sucker To Catch A Sucker — Seem Dumber Than Your Mark




:D
Ima i u psihijatriji objašnjenje za to. Ali vrlo ozbiljno. Samo nije ovdje zanimljivo. A inače, sve je to zajedno jadno. I ovi likovi, koji zaista 'odišu' sofistikacijom, društvenim angažmanom, uspjehom... na svakom od ovih individualnih portreta. I mi, koji po pitanju ovakvih 'uglednika' i vladara ne možemo ništa, osim da lajemo ko zločesta djeca u školskom dvorištu.
Last edited by piupiu on 30/03/2019 01:55, edited 1 time in total.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#142 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by dezurni_ucenik »

piupiu wrote: Ima i u psihijatriji objašnjenje za to. Ali vrlo ozbiljno. Samo nije ovdje zanimljivo. A inače, sve je to zajedno jadno. I ovi likovi, koji zaista 'odišu' safistikacijom, društvenim angažmanom, uspjehom... na svakom od ovih individualnih portreta. I mi, koji po pitanju ovakvih 'uglednika' i vladara ne možemo ništa, osim da lajemo ko zločesta djeca u školskom dvorištu.



Image


Imaj na umu da su jedni Amerikanci izabrali njega kao predsjednika.
User avatar
piupiu
Posts: 16645
Joined: 05/01/2008 05:08

#143 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by piupiu »

dezurni_ucenik wrote:
piupiu wrote: Ima i u psihijatriji objašnjenje za to. Ali vrlo ozbiljno. Samo nije ovdje zanimljivo. A inače, sve je to zajedno jadno. I ovi likovi, koji zaista 'odišu' sofistikacijom, društvenim angažmanom, uspjehom... na svakom od ovih individualnih portreta. I mi, koji po pitanju ovakvih 'uglednika' i vladara ne možemo ništa, osim da lajemo ko zločesta djeca u školskom dvorištu.
Imaj na umu da su jedni Amerikanci izabrali njega kao predsjednika.
Pa ne znam je li nam to treba biti neka utjeha? :roll:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#144 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Henry Chinaski »

dezurni_ucenik wrote:
piupiu wrote: Ima i u psihijatriji objašnjenje za to. Ali vrlo ozbiljno. Samo nije ovdje zanimljivo. A inače, sve je to zajedno jadno. I ovi likovi, koji zaista 'odišu' safistikacijom, društvenim angažmanom, uspjehom... na svakom od ovih individualnih portreta. I mi, koji po pitanju ovakvih 'uglednika' i vladara ne možemo ništa, osim da lajemo ko zločesta djeca u školskom dvorištu.



Image


Imaj na umu da su jedni Amerikanci izabrali njega kao predsjednika.
Jah, amerikanci su poznati po većinski inteligentnom stanovništvu.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#145 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Not My Idea »

insomnia78 wrote:Naravno da znam. Hoces reci da nije tako? Suje mu narod sina po ulici? Gadjaju ga jajima?
Nemoj ni ti zajebavat. Ko to u Bosni nekome psuje djecu po ulicama ili ko to koga gadja jajima?
Nisam sigurna da se to igdje radi,no dobro,evo mi u Zenici cemo prvi poceti.

Ne da se ne gadja jajima, nego eno na Zenicanima, lik zaprijeti da ne pisemo nista protiv, mogao bi nas pojest mrak...

Ovo nije sramota Zenice,ovo je sramota Bosne. Ovakvi,Cesiri, Radeljasi, Zahiragici...
User avatar
Capajebo
Posts: 20755
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#146 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by Capajebo »

Kad se sad brude zaposle u Ministarstvu :lol:
Više neće biti topli obrok, nego shisha dodatak :mrgreen:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#148 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by dezurni_ucenik »

Henry Chinaski wrote:
dezurni_ucenik wrote:
piupiu wrote: Ima i u psihijatriji objašnjenje za to. Ali vrlo ozbiljno. Samo nije ovdje zanimljivo. A inače, sve je to zajedno jadno. I ovi likovi, koji zaista 'odišu' safistikacijom, društvenim angažmanom, uspjehom... na svakom od ovih individualnih portreta. I mi, koji po pitanju ovakvih 'uglednika' i vladara ne možemo ništa, osim da lajemo ko zločesta djeca u školskom dvorištu.



Image


Imaj na umu da su jedni Amerikanci izabrali njega kao predsjednika.
Jah, amerikanci su poznati po većinski inteligentnom stanovništvu.

Jah, eto mi smo pojam inteligencije :oops:


Nadam se da si samo sarkastican :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58770
Joined: 03/08/2010 19:04

#150 Re: Arnel Isak a.k.a. Arnel ShishaKing - Novi ministar za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline ZD

Post by kakavdanakneiskustvu »

Not My Idea wrote:
insomnia78 wrote:Naravno da znam. Hoces reci da nije tako? Suje mu narod sina po ulici? Gadjaju ga jajima?
Nemoj ni ti zajebavat. Ko to u Bosni nekome psuje djecu po ulicama ili ko to koga gadja jajima?
Nisam sigurna da se to igdje radi,no dobro,evo mi u Zenici cemo prvi poceti.

Ne da se ne gadja jajima, nego eno na Zenicanima, lik zaprijeti da ne pisemo nista protiv, mogao bi nas pojest mrak...

Ovo nije sramota Zenice,ovo je sramota Bosne. Ovakvi,Cesiri, Radeljasi, Zahiragici...


ko??
Post Reply