Army Shop Sarajevo

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Oxygenn
Posts: 340
Joined: 07/05/2005 22:34

#26 Re: Army Shop Sarajevo

Post by Oxygenn »

Hemera wrote:Pa kad ideš pravo iz pravca Briješća i skreneš lijevo kod Dogtaš namještaja dole u Rajlovac gdje ide onaj autobus.Ideš pravo i na kraju te uličice lijevo se skreće u kasarnu,a sa desne pored neke kladare ima taj army shop.
Hvala na uputama, nasao army shop medjutim nista od crnog dzempera, ovo je navodno army shop koji je bio na ilidzi
Ne znam kakav si sa parama da naručiš izvana,preko ebay-a.
Prije možda dvije -tri godine kupila ja sebi džemper,maslinasti doduše,platila ga sa poštarinom oko 70KM.Dobar pravo neuništiv,britanski.
Pare nisu problem, para nema :-D salim se, treba mi par komada razlicitih velicina pa mi je kockanje radi velicina ako narucujem s ebaya

Valjda ce negdje u bosni izletiti
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#27 Re: Army Shop Sarajevo

Post by Chmoljo »

mobile9 wrote:
Chmoljo wrote:pa imaš i onaj u Bačićima, red zgrada do džamije. mislim da je poprilično dobro snadbjeven. valjda taj nije još zatvoren :)
Neznam za taj, a prolazio sam par puta. :-S
KM trade. koliko znam, oni su nabavljali ove nove uniforme za MUPKS.
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#28 Re: Army Shop Sarajevo

Post by iceman ze »

Kupujem zadnjih 9 godina opremu od razlicitih proizvodjaca npr. 5.11, Rothco, Alpha Ind., Helikon, Condor, u PX-ovima, itd. Mislim se jednog dana vise posvetiti ovom biznisu.

Moja vam je preporuka kupovina preko neta. Sve mozete kupiti povoljnije i kvalitetnije iz UK i USA.

Ne vidim puno profesionalizma u nasoj zemlji, naravno cast rijetkim izuzecima.
SHTEVELEC
Posts: 548
Joined: 19/03/2010 15:43

#29 Re: Army Shop Sarajevo

Post by SHTEVELEC »

Znas li ima li gdje kupiti Rothco u BH (u radnji, nemam bas pristup PX-ovima...)? Jednom sam naletio na pantalone u army shopu sto je bio u Papagajci i fakat su neunistive, al' to se jednom potrefilo, valjda im ostalo od vece narudzbe
User avatar
Sarayman
Posts: 1313
Joined: 25/10/2006 09:12
Location: Sarajevo

#30 Re: Army Shop Sarajevo

Post by Sarayman »

Kako stoje stvari godinu dana poslije? Koji od ovih radnji vojne opreme su opstali, a koji nestali? Lokacije, snabdjevenost, cijene i sl.... Ako neko može napisati koju bio bih zahvalan (unaprijed)..
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#31 Re: Army Shop Sarajevo

Post by ho oponopono »

...shot, km trade, army...sve isto u pet deka razlika... :pusi2:
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#32 Re: Army Shop Sarajevo

Post by Tercius »

Ma sve je to prevara ziva.A pogotovo onaj ublehas dole u papagajci sto je bio, helem covjek mi svojim znanjem o taktickoj opremi pokusa objasniti kako su neke takticke rukavice dobre bla bla bla jer imaju azbesta u sastavu materijala helem crveni karton odma, plus vecina opreme mu je made in Sandjak jako lose kopije.KM trade je zastupnik za 5.11 i Glock u BiH, i pokupio je sve jace tendere sto se tice policije, stim sto na 100 pari hlaca prosvera 20 kopija itd, a kako sam cuo popusti ce foru za zastupnistvo, bas radi tih stvari.Vecina opreme se moze nabaviti preko net-a kome se da zezati sa cekanjem i vracanjem posiljki i sl.Ima onda onaj Koteks made in Tesanj, sranje u bojama.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#33 Re: Army Shop Sarajevo

Post by ho oponopono »

...ma opste poznata je cuprica kako se dobijaju tenderi ...

...glavasi svih ovih d.o.o. za opremu za policiju i specijalne sluzbe...fino sjednu uz pice i dogovore se Km trade ovaj put jakne za lupam MUP KS, Koteks... hlace MUP TK, Shot...anti riot oprema , palice stitovi...SIPA...

...formalno ucestvujes na tenderu, radi reda da bi ovaj dobio isti, na sljedecem pustaju tebe...sve politika i interes...

...proizvodnja domaca ...dugmici i dzonovi a da ne pricamo o savovima...puca na sve strane, ostalo uvoz...sve fol neki zastupnici...kupe godisnje 5 sacmara, 10 pistolja i 2 noza... :pusi2:
desert.rose
Posts: 1
Joined: 10/04/2013 19:15

#34 Re: Army Shop Sarajevo

Post by desert.rose »

Je li neko kupovao ruksake, kakav je kvalitet?
User avatar
Darh Wader
Posts: 434
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#35 Re: Army Shop Sarajevo

Post by Darh Wader »

Da malo oživim temu.Prodavnica u Merkuru na Otoci više ne radi zna li neko ima li još neka prodavnica ?
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#36 Re: Army Shop Sarajevo

Post by iceman ze »

Ima dobar Tacticalshop u Mostaru, mislim da je 5km dostava za Sarajevo
Post Reply