ARGENTINA -scg

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#226

Post by JBT »

Bila je utakmica i u Sarajevu (prije one u BG). U poredjenju sa onom u BG-u to je bilo.... ma vidi se ko je i gdje je papak.
Dalje, zasto se ti igraci i posteni navijaci srpske reprezentacije ne ograde od ljudi koji nose transparente poznatog (fasistickog i blago receno, primitivnog) sadrzaja? Ne samo da se ne ogradjuju nego im placaju i prevoz do BG-a. Bez njihove i takve podrske, izgleda, ne znaju igrati. Pokazalo se u Njemackoj.
Sto se tice tri prsta, i ljudi koji su rusili BiH i pocinili genocid su sa tenkova isto tako mahali. Takodje su se tako pozdravljali i oni koji nedavno popalise ono malo dzamija po Srbiji. Da su neki muslimani (bilo odakle da su) isto to u Srbiji napravili, pitao bih te ja kako bi ti i ljudi u Srbiji reagovali na allahuekber.
Osim toga, osobno, za Argentinu na svjetskim prvenstvima navijam jos od vremena Claudia Caniggie i tokom svakog prvenstva nosim njihov dres.
:)
mačak u čizmama
Posts: 1189
Joined: 17/03/2004 09:18

#227

Post by mačak u čizmama »

zoom66 wrote:
mačak u čizmama wrote:svi su ljupki dok pišu pjesme i fazone,
čim se dotaknu iole ozbiljnije teme...nije više tako :shock:
izvrstan si pokazatelj...:oops:...dobra shkolica jednog opravdano odsutnog forumasha...:D
školica mi nije potrebna jer mislim svojom glavom, a i u toj škoici koju pominješ su se ukrštavali argumeniti, nije bilo vrijeđanja...
malo šale tu i tamo, sve u svemu kulturno i sportski :oops:

što se tiče opravdanosti otsustva, tu nek svako radi po svojoj savjesti,
ja već ne bih nasjela na PP. koje je slao pseudo nik kreiran isključivo u svrhu banovanja tog forumaša...

nasjedati tako na jeftine fazone i tužibabakanje, nemam riječi, stvarno...
a znam i ko je za mene tražio ban, a znamo i zašto :wink:
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#228

Post by tempora »

Je li ova utakmica jos uvijek traje? :?
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#229

Post by daduli_sa »

Kako se broji u SCG?

Jedan
Dva
Tri
Cetiri
Pet
Argentina
Sedam
Osam
... :D
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#230

Post by daduli_sa »

saviola wrote:de, vi ste nevinascad, kao niste provocirali cim ste usli na "marakanu".
al' da ne sirimo temu, hocu samo da kazem, da se na svim srbijanskim forumima ismijava reprezentacija SCG, ali niko ne spominje srebrenicu, jer to nema veze s fudbalom. ovde je situacija takva da je 90% vas navijalo za argentinu zbog srebrenice. mislim da to nema veze s mozgom. nisu vam fudbaleri SCG (kao ni navijaci iz srbije) skandirali "noz, zica, srebrenica", vec ovi iz RS-a. ako neko smatra provokaciju sto je kezman ili stankovic ili neko treci podigao 3 prsta prema svojim navijacima, taj je lud covjek. 3 prsta su srpski pozdrav i vecina vas ga pogresno tumaci. to isto da ja sad dozivim kao provokaciju, ako mi neko kaze "selamalejkum".
mozda ce vam zvucati nevjerovatno, ali velika vecina ljudi u srbiji nema nista protiv muslimana u BiH.
Da, nema nista efikasno.... nedo Bog da imate atomsku - kako imate ludo vodstvo na celu drzave koje jedino izgleda kod vas nikada kao nije pokazatelj razmisljanja naroda - a nekako uvijek bude izabrano iznova na izborima - vi bi i nju upotrebili!
Kako neko vec rece ranije - Ma na rane vas zavit' kako ste slatkorijecivi! Ali nisu ni Bosanci vise tako naivni! Suplju i moto "hajmo_mi_pobiti_i_poklati_kao_prevencija_da_nama_to_ne_ucine" ne mozete vise nama prosipati.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#231

Post by pirmin »

tempora wrote:Je li ova utakmica jos uvijek traje? :?
Since 1389. :D
To be continued... :D :D
User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#232

Post by saviola »

koliko ste vi objektivni pokazuje i vas moderator koji mi brise postove bez ikakve potrebe. nema smisla vise diskutovati s vama.
pozdrav!
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#233

Post by horns&drums »

kakva ba Srebrenica Saviola?

Navijamo protiv vas jer ste nas izbacili u onoj horor noci, nista osobno.

I nemoj da okrivljujes bez veze, i u Bosni ima ljudi koji razlikuju rijec cetnik od srbin. Nismo ni mi divljaci
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#234

Post by daduli_sa »

:run: :arrow:
User avatar
sekiracija
Posts: 1004
Joined: 07/06/2003 00:00

#235

Post by sekiracija »

Hajde sad guslajte i u sargiju udarajte sve do oktobra,pa se opet ljudski prijonite na posao ko ce sta vise da ugrabi i rasproda :D
VI STE SVI VELIKI GUBITNICI :D ali sta to ima veze ?
Vazno je da ima vina,hljeba i igara
:D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#236

Post by horns&drums »

Pogotovo vina :D:D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#237

Post by Kwaheri »

:roll: nemojte da zbog zachatavanja i politike zatvore ovu temu... :roll:

@saviola, jedna slicica za tebe, ako ti sta nije jasno

http://www.slibe.com/image/56981a61-1773183651_jpg/

...a ova onako...za cejf


:D :D :D :D :D :D

Image
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#238

Post by pape »

saviola wrote:koliko ste vi objektivni pokazuje i vas moderator koji mi brise postove bez ikakve potrebe. nema smisla vise diskutovati s vama.
pozdrav!
:-) Da zelis primijetiti moderatorovu objektivnost, onda bi primijetio da je mnogo postova tvojih oponenata, .... Dadulija, Pirmina, Stitcha i jos nekih, po istom kriteriju obrisano.
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#239

Post by Reina »

saviola wrote:, ali niko ne spominje srebrenicu, jer to nema veze s fudbalom....... nisu vam fudbaleri SCG (kao ni navijaci iz srbije) skandirali "noz, zica, srebrenica", vec ovi iz RS-a......
mozda ce vam zvucati nevjerovatno, ali velika vecina ljudi u srbiji nema nista protiv muslimana u BiH.
naravno da nema veze s fudbalom nego sa Hagom a nije bilo samo "skandiranje" nego kilometarski fasisticki trasparent ispred lica vase policije...na vasem stadionu... niti redarima a niti policiji izgleda nije zasmetao.... :shock: :zzzz:
User avatar
muha_sa
Posts: 128607
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#240

Post by muha_sa »

Selektoru Iliji Petkoviću predili prezime u Šestković
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#241

Post by semso poplava »

JBT wrote: Osim toga, osobno, za Argentinu na svjetskim prvenstvima navijam jos od vremena Claudia Caniggie i tokom svakog prvenstva nosim njihov dres.
:)

Caniggia care ima li sta na nos? :D
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#242

Post by semso poplava »

JBT wrote:Bila je utakmica i u Sarajevu (prije one u BG). U poredjenju sa onom u BG-u to je bilo.... ma vidi se ko je i gdje je papak.
Dalje, zasto se ti igraci i posteni navijaci srpske reprezentacije ne ograde od ljudi koji nose transparente poznatog (fasistickog i blago receno, primitivnog) sadrzaja? Ne samo da se ne ogradjuju nego im placaju i prevoz do BG-a. Bez njihove i takve podrske, izgleda, ne znaju igrati. Pokazalo se u Njemackoj.
Sto se tice tri prsta, i ljudi koji su rusili BiH i pocinili genocid su sa tenkova isto tako mahali. Takodje su se tako pozdravljali i oni koji nedavno popalise ono malo dzamija po Srbiji. Da su neki muslimani (bilo odakle da su) isto to u Srbiji napravili, pitao bih te ja kako bi ti i ljudi u Srbiji reagovali na allahuekber.
Osim toga, osobno, za Argentinu na svjetskim prvenstvima navijam jos od vremena Claudia Caniggie i tokom svakog prvenstva nosim njihov dres.
:)

Caniggia care ima li sta na nos? :D
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#243

Post by JBT »

Caniggia care ima li sta na nos?
Maradona ga, jarane, navukao. Kaze: Claudio, prava stvar Kastra mi, trcaces brze na jednoj nozi nego neko na cetiri.
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#244

Post by JBT »

A u to vrijeme, jarane, trebalo je stisnut pa reci Maradoni NE. Bio bi to sudbonosni momenat.
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#245

Post by semso poplava »

JBT wrote:A u to vrijeme, jarane, trebalo je stisnut pa reci Maradoni NE. Bio bi to sudbonosni momenat.

Ma to ti je ustvari bio historijski trenutak-ono susret velikana
nesto kao susret Aristotela i mladjahnog Aleksandra Makedonskog

tada su pale historijske rijeci Diega: Claudio gdje ja stadoh ti (se) produzi!! :)
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#246

Post by pape »

Hvala svima na ucescu, ... :)
Locked