ARBiH

Post Reply
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#1526 Re: ARBiH

Post by decembar2017 »

Woody wrote:
decembar2017 wrote:To sto ih je dio ostao ne znaci da nije bilo onih koji su bjezali na agresorsku stranu i to radili cak i 1995. Ti sto su ostali do kraja ja njima kapu skidam ali zbog njih ne zelim da lazem pa da kazem da ih nije bilo koji su radije otisli agresorima direktno iz uniforme Armije RBIH nego da su ostali u njoj da brane drzavu Bosnu i Hercegovinu.

I Emin i Muhamed i Elvira koji su pobjegli kod tetka u Austriju ne umanjuju i ne negiraju cinjenicu da su izdajice direktno iz uniformi Armije RBIH prelazili na agresorsku stranu, mozda bi ti volio da jedno negira drugo ali nije tako.

Nemoj komentaristi jer si vec pokazao da si PODLO i LJIGAVO svoje misljenje i stavove pokusao da podmetnes kao moje.
Kako si samo "podlo i ljigavo" izbjegao odgovor na moja eliminatorna pitanja... Pa da ih ponovim:

1. BI LI TI IKAD PUCAO NA SVOJE?

2. BI LI TI POBJEGAO OD ANAMO-NJIH KOD SVOJIH?

Oni koje sam nabrojao su odgovorili i potvrdili:

Pod 1. - DA
Pod 2. - NE

Da čujem tebe, pa da vidimo kakav je to bio "dio", i od čega su oni spravljeni.... I ne, nisi im "skinuo kapu" nego si im se POSR'O u usta, samim tim što ih nazivaš "dio" i još gore, što smatraš da su "mudžahedini" zaslužniji za Bosnu i Hercegovinu od njih.

A u čemu se nas dvojica razlikujemo? E pa po ovome:

Ti misliš da je bolje da Balija pobjegne u Njemačku (bar neće pucati po meni), jer ako Vlah pobjegne u Njemačku, prvo će malo klat' po Bosni, pa tek onda u Njemačku

A po meni su obojica ISTO krivi: OBOJICA su me ostavili četnicima.

Za mene je ova diskusija završena, nema više smisla
Da MOJ sistematski ide od grad do grada i sela do sela i ubija, progoni, siluje pali i pljacka aprila -maja 1992 komsije kojima je jedini grijeh sto su druge vjere ja bi prvi zapucao na MOG jer takav nisu moj.

I opet LAZES i PODMECES jer ja nikada nisam izjavio da su "mudzahedini " zasluzniji od drugih pripadnika Armije Bosne i Hercegovine, vec sam jasno objasnio da smatram da cijenim njihovu borbu rame uz rame pripadnika Armije Bosne i Hercegovine pogotovo jer niko drugi nije to radio. Ponavljam, NIKO DRUGI NIJE STAO RAME UZ RAME pripadnika Armije Republike Bosne i Hercegovine, ni tzv branioci demokratije ,komunizma, prava zena, zivotinja, pedera i eskima, niko drugi nije dosao da trpi iste one granate u istim onim rovovima u kojima su bili borci Armije RBiH.

I zato je moj stav i misljenje da ja zbog toga njih cijenim bez obzira koji su njihovi razlozi bili da to trpe. I nikada nisam reako da ih cijenim vise od boraca Armije RBIH vec da ne zelim da pljujem na njih i umanjujem njihovu borbu rame uz rame sa borcima Armije i zato prestani da LAZES I PODMECES svoje misljenje i stavove kao moje.
Last edited by decembar2017 on 12/03/2018 11:11, edited 1 time in total.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1527 Re: ARBiH

Post by Maraschino »

Woody wrote:
Kako si samo "podlo i ljigavo" izbjegao odgovor na moja eliminatorna pitanja... Pa da ih ponovim:

1. BI LI TI IKAD PUCAO NA SVOJE?

2. BI LI TI POBJEGAO OD ANAMO-NJIH KOD SVOJIH?
Ti si forumski fenomen. :-)
20 i nesto godina od zavrsetka rata i ti smatras jos uvijek svoje one sa Pala, Visegrada, Rogatice...OK to je tvoje pravo ali sam mislio da si ti covjek za razliku od ''tvojih cetnika''. Miro, Tatjana, Jovo, Mirko...da su mislili da su ''njihovi'' tamo vjerovatno bi otisli ali su odmah napravili razliku i distancu od brdjana.

Jesi li sada shvatio razliku izmedju tebe i kenjca i Mire i Jove.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1528 Re: ARBiH

Post by seln »

Maraschino wrote:
Woody wrote:
Kako si samo "podlo i ljigavo" izbjegao odgovor na moja eliminatorna pitanja... Pa da ih ponovim:

1. BI LI TI IKAD PUCAO NA SVOJE?

2. BI LI TI POBJEGAO OD ANAMO-NJIH KOD SVOJIH?
Ti si forumski fenomen. :-)
20 i nesto godina od zavrsetka rata i ti smatras jos uvijek svoje one sa Pala, Visegrada, Rogatice...OK to je tvoje pravo ali sam mislio da si ti covjek za razliku od ''tvojih cetnika''. Miro, Tatjana, Jovo, Mirko...da su mislili da su ''njihovi'' tamo vjerovatno bi otisli ali su odmah napravili razliku i distancu od brdjana.

Jesi li sada shvatio razliku izmedju tebe i kenjca i Mire i Jove.
Sad ce on neko vrijeme da se primiri, koliko da se slegne prasina....
pa ce opet za nekoliko dana, sedmica, mjeseci... da dodje sa "pozdrav domovini" i "ja, kao Bosnjak i borac ARBiH...".
i nastavice Djoginim stazama revolucije.
User avatar
BHCluster
Posts: 23403
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1529 Re: ARBiH

Post by BHCluster »

User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#1530 Re: ARBiH

Post by Grean »

Image
Post Reply