Apocalypto - Mel Gibson

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Maksim
Posts: 931
Joined: 18/11/2006 03:25
Location: Bec, Austrija
Contact:

#26

Post by Maksim »

zato se najbolje odluciti za "Kickboxer-a" i mozemo cak vec prije filma diskutovati..... mladic ze zaljubi u curu, dobije batina od njezinog frajera, onda nadje nekog kineskog majstora i taj mu pokaze sve za sat vremena za sto je on sam trebao 15 godina, onda mladic ode i razbije glavu onom liku sto mu je pokazao da se mozda i na glavi hodati
Shamrock
Posts: 380
Joined: 31/10/2006 12:13

#27

Post by Shamrock »

Rania wrote:zar ne vidis da bi se posvadjali oko izbora filmova? :roll: :-)
Loga briga vidis da covjek oce praviti buritos :D
penzioner
Posts: 515
Joined: 17/02/2007 17:06

#28

Post by penzioner »

Buritose pravim ko pravi mehikanac. Pa vi sad odlučite.
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#29

Post by Skyfox »

Bilo mi je interesantno vidjeti dio zivota Maya i cuti njihov jeziik, jer sam o tome samo citao u knjigama, ali neuvjerljivo potpuno da Jaguar onako izranjavan trci cijelu noc i dan kroz prasumu i jos uspije pobjeci crnoj panteri...
User avatar
triton
Posts: 523
Joined: 09/08/2006 13:42

#30

Post by triton »

ma sve mi je jasno al kamion nikako :D
stabolansviras
Posts: 48
Joined: 15/09/2004 22:37

#31

Post by stabolansviras »

Sto kaze ovaj haver moj, sve mi je ba jasno ali mi nikako ne ide u glavu, ono zajebano pleme citav film peglaju ova druga plemena, kolju, pale, citavu prasumu 10 puta tamo vamo prelete, preko rijeka, planina i dolina i na kraju dodju u grad i umjesto da sjednu, odmore, kafu popiju, rahatlokum klepnu oni odmah na piramidu trce ko evo ih....hajde to i nekako, valjda ih strah odmazde bogova ali kad vrac kaze, dobro je Memo vodi ih, bogovi su zadovoljeni ovi ih, umjesto da ih ubiju "normalno", na onaj teren odvedu pa im opale mahalsku verziju aberecke abertude aber koga ce te...a kafe i himbera opet ni na mapi..i opet na kraju balade kad im levat pobjegne juris hajmo jovo na novo...
Odmorite ba, u saburu je selamet ...
penzioner
Posts: 515
Joined: 17/02/2007 17:06

#32

Post by penzioner »

Skyfox wrote:Bilo mi je interesantno vidjeti dio zivota Maya i cuti njihov jeziik, jer sam o tome samo citao u knjigama, ali neuvjerljivo potpuno da Jaguar onako izranjavan trci cijelu noc i dan kroz prasumu i jos uspije pobjeci crnoj panteri...
Pa jel Jaguar ili nije?! :D
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#33

Post by DobroJutroKolumbo »

stabolansviras wrote:Sto kaze ovaj haver moj, sve mi je ba jasno ali mi nikako ne ide u glavu, ono zajebano pleme citav film peglaju ova druga plemena, kolju, pale, citavu prasumu 10 puta tamo vamo prelete, preko rijeka, planina i dolina i na kraju dodju u grad i umjesto da sjednu, odmore, kafu popiju, rahatlokum klepnu oni odmah na piramidu trce ko evo ih....hajde to i nekako, valjda ih strah odmazde bogova ali kad vrac kaze, dobro je Memo vodi ih, bogovi su zadovoljeni ovi ih, umjesto da ih ubiju "normalno", na onaj teren odvedu pa im opale mahalsku verziju aberecke abertude aber koga ce te...a kafe i himbera opet ni na mapi..i opet na kraju balade kad im levat pobjegne juris hajmo jovo na novo...
Odmorite ba, u saburu je selamet ...
Hahaha bas si me nasmijao... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D

Inace meni je film odlican...pogotovo kraj, ima poentu sve u svemu...
User avatar
triton
Posts: 523
Joined: 09/08/2006 13:42

#34

Post by triton »

jel iko upratio onaj kamion sto kroz sumu prodje, scena kraj rijeke
penzioner
Posts: 515
Joined: 17/02/2007 17:06

#35

Post by penzioner »

triton wrote:jel iko upratio onaj kamion sto kroz sumu prodje, scena kraj rijeke
Hahahaha, nisam!!!! Baš ću pogledati! :lol:
Post Reply