Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply

Mozete izabrati samo jednog:

nadaren, ali los tehnicar (i jos tezak na ucenju :-))
41
45%
tehnicko savrsenstvo, ali velicina upitna :-)
50
55%
 
Total votes: 91

palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#176 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by palestinka »

supercali wrote:
palestinka wrote:Ramzes, evo kako ti primjetiš da je žena zaljubljena u tebe. A kako spoznamo da je muškarac zaljubljen?
To je vrlo lako u oba slucaja
Kad su zaljubljen, ne zoveš je na kafu.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#177 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by supercali »

palestinka wrote:
supercali wrote:
palestinka wrote:Ramzes, evo kako ti primjetiš da je žena zaljubljena u tebe. A kako spoznamo da je muškarac zaljubljen?
To je vrlo lako u oba slucaja
Kad su zaljubljen, ne zoveš je na kafu.
Nije tacno
Nego hocemo li mi na jednu kafu na zapadnu obalu?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#178 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by MarlboroGold »

Možda je problem u kafi. Ponudi pivo ili vino pa ćeš vidjeti kako će letiti :D
Ako ne piju onda ne znaju šta propuštaju :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#179 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Ramzess Veliki »

palestinka wrote:
Ramzess Veliki wrote:
palestinka wrote:@zoomba
hahahha, znam bruda, ali pogledajte u oči gdjekad :D
Ne generalisi, nismo svi smotani. :oops:
Reklo bi se da ti Ramo po pisanju tvom da poznaješ žensku dušu I tijelo. Izuzet si iz generalizacije :mrgreen:
A I nisam upoćavala nego se zezala, nemoj ti sad kao karlinka da svaku rečenicu cijediš na ruke.
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Dobro za nju kazes, iscijedi jednu recenicu iz pasusa ... :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#180 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Ramzess Veliki »

palestinka wrote:Ramzes, evo kako ti primjetiš da je žena zaljubljena u tebe. A kako spoznamo da je muškarac zaljubljen?
Ako mi je kupila kacigu ili rukavice za motor znaci da nesto osjeca prema meni. Ako mi kupi motor znaci da me voli. :thumbup:
A ako ti muskarac kupi kacigu znaci da misli na tebe i da zeli da provodi vrijeme sa tobom, a ako ti kupi jaknu i hlace za motor, e to je vec ozbiljno ... :oops:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#181 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Euridika »

Znači, ljubav je samo za bogate, siromašnima preostaje samo da budu smjerni vjernici i da se nadaju ljubavi u Džennetu. :cry:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#182 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote:Znači, ljubav je samo za bogate, siromašnima preostaje samo da budu smjerni vjernici i da se nadaju ljubavi u Džennetu. :cry:
Mislim da je obrnuto, sirotinja se voli, bogati nemaju kad, a i silno bogatstvo napravi od njih hladne bezosjećajne persone.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#183 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote:Znači, ljubav je samo za bogate, siromašnima preostaje samo da budu smjerni vjernici i da se nadaju ljubavi u Džennetu. :cry:
Mislim da je obrnuto, sirotinja se voli, bogati nemaju kad, a i silno bogatstvo napravi od njih hladne bezosjećajne persone.
To je zabluda moj Tomo, vi'š šta gore piše. A znaš i iz današnjeg svijeta, nema ljubavi dok se ne izvadi zlatna American kartica. :oops:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#184 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by cendlerbing »

Euridika wrote:Znači, ljubav je samo za bogate, siromašnima preostaje samo da budu smjerni vjernici i da se nadaju ljubavi u Džennetu. :cry:
Najviše sam u životu (dosad, jel) izigrana od strane onog koji me najviše zasipao poklonima. Eh, kako je umio slatke stvari pokloniti...ruže koje donese su bile nekakve ko na steroidima, jedna ruža ko moja šaka. Poklanjao je bez povoda i bez mjere. Bivalo mi je neugodno u isto vrijeme kad i drago, što se toliko trudi obradovati me. Pokloni ne znače apsolutno ništa, kad ključne stvari u vezi nisu kako treba.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#185 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote:
Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote:Znači, ljubav je samo za bogate, siromašnima preostaje samo da budu smjerni vjernici i da se nadaju ljubavi u Džennetu. :cry:
Mislim da je obrnuto, sirotinja se voli, bogati nemaju kad, a i silno bogatstvo napravi od njih hladne bezosjećajne persone.
To je zabluda moj Tomo, vi'š šta gore piše. A znaš i iz današnjeg svijeta, nema ljubavi dok se ne izvadi zlatna American kartica. :oops:
Hmmm....ma to je plastična ljubav. Okolo kalajli, unutra belajli. Nikad ne znaš da li te voli :(

A ono što kažu da sirotinja štanca djecu :?
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#186 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by zoomba »

cendlerbing wrote:
Euridika wrote:Znači, ljubav je samo za bogate, siromašnima preostaje samo da budu smjerni vjernici i da se nadaju ljubavi u Džennetu. :cry:
Najviše sam u životu (dosad, jel) izigrana od strane onog koji me najviše zasipao poklonima. Eh, kako je umio slatke stvari pokloniti...ruže koje donese su bile nekakve ko na steroidima, jedna ruža ko moja šaka. Poklanjao je bez povoda i bez mjere. Bivalo mi je neugodno u isto vrijeme kad i drago, što se toliko trudi obradovati me. Pokloni ne znače apsolutno ništa, kad ključne stvari u vezi nisu kako treba.
Pa sta hoces bilo ti je fino , nastavi dalje..

Zene muskima slabo i poklanjaju , sve se podrazumjeva da to na musku, pa opet ne kukamo kad se ponasate kao da moramo neke stvari uraditi.. :razz:

Sta si ti njemu poklonila? :oops:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#187 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by cendlerbing »

zoomba wrote: Pa sta hoces bilo ti je fino , nastavi dalje..

Zene muskima slabo i poklanjaju , sve se podrazumjeva da to na musku, pa opet ne kukamo kad se ponasate kao da moramo neke stvari uraditi.. :razz:

Sta si ti njemu poklonila? :oops:
Nastavila sam dalje. Nisam izgubila pamćenje.

Kao po običaju, promašio si poentu.
Ne očekujem od muškarca ništa manje a ni više nego od sebe u našem odnosu. Pokloni su apsolutno irelevantni.

Image
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#188 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by zoomba »

cendlerbing wrote:
zoomba wrote: Pa sta hoces bilo ti je fino , nastavi dalje..

Zene muskima slabo i poklanjaju , sve se podrazumjeva da to na musku, pa opet ne kukamo kad se ponasate kao da moramo neke stvari uraditi.. :razz:

Sta si ti njemu poklonila? :oops:
Nastavila sam dalje. Nisam izgubila pamćenje.

Kao po običaju, promašio si poentu.
Ne očekujem od muškarca ništa manje a ni više nego od sebe u našem odnosu. Pokloni su apsolutno irelevantni.

Image
Nesto mu nije stimalo izgleda..
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#189 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by MarlboroGold »

cendlerbing wrote:
Euridika wrote:Znači, ljubav je samo za bogate, siromašnima preostaje samo da budu smjerni vjernici i da se nadaju ljubavi u Džennetu. :cry:
Najviše sam u životu (dosad, jel) izigrana od strane onog koji me najviše zasipao poklonima. Eh, kako je umio slatke stvari pokloniti...ruže koje donese su bile nekakve ko na steroidima, jedna ruža ko moja šaka. Poklanjao je bez povoda i bez mjere. Bivalo mi je neugodno u isto vrijeme kad i drago, što se toliko trudi obradovati me. Pokloni ne znače apsolutno ništa, kad ključne stvari u vezi nisu kako treba.
:thumbup:
To je samo privremeno gašenje požara.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#190 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by supercali »

cendlerbing wrote:
Euridika wrote:Znači, ljubav je samo za bogate, siromašnima preostaje samo da budu smjerni vjernici i da se nadaju ljubavi u Džennetu. :cry:
Najviše sam u životu (dosad, jel) izigrana od strane onog koji me najviše zasipao poklonima. Eh, kako je umio slatke stvari pokloniti...ruže koje donese su bile nekakve ko na steroidima, jedna ruža ko moja šaka. Poklanjao je bez povoda i bez mjere. Bivalo mi je neugodno u isto vrijeme kad i drago, što se toliko trudi obradovati me. Pokloni ne znače apsolutno ništa, kad ključne stvari u vezi nisu kako treba.
Ko ti je kriv kad neces na kafu
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#191 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Ramzess Veliki »

Euridika wrote:Znači, ljubav je samo za bogate, siromašnima preostaje samo da budu smjerni vjernici i da se nadaju ljubavi u Džennetu. :cry:
Sirotinji ostaje samo seks ... :sad:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#192 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote:
Euridika wrote:Znači, ljubav je samo za bogate, siromašnima preostaje samo da budu smjerni vjernici i da se nadaju ljubavi u Džennetu. :cry:
Najviše sam u životu (dosad, jel) izigrana od strane onog koji me najviše zasipao poklonima. Eh, kako je umio slatke stvari pokloniti...ruže koje donese su bile nekakve ko na steroidima, jedna ruža ko moja šaka. Poklanjao je bez povoda i bez mjere. Bivalo mi je neugodno u isto vrijeme kad i drago, što se toliko trudi obradovati me. Pokloni ne znače apsolutno ništa, kad ključne stvari u vezi nisu kako treba.
Kad zena dozvoli da je muskarac kupuje, popusila je ... mislim figurativno. Pokloni su uvijek predznak nekog veceg sranja, posebno ako ih muskarac dijeli vec na pocetku veze. Uvijek se radi o avanturistima koji su navikli da se pravdaju rijecima - kupio sam je, dozvolila je da je kupim, takvih mogu nafatat' do Ferhadije stotinu. Od muskarca koji precesto daje poklone nema haira.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#193 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by cendlerbing »

Ramzess Veliki wrote: Kad zena dozvoli da je muskarac kupuje, popusila je ... mislim figurativno. Pokloni su uvijek predznak nekog veceg sranja, posebno ako ih muskarac dijeli vec na pocetku veze. Uvijek se radi o avanturistima koji su navikli da se pravdaju rijecima - kupio sam je, dozvolila je da je kupim, takvih mogu nafatat' do Ferhadije stotinu. Od muskarca koji precesto daje poklone nema haira.
Kad sam pokušala vratiti pojedine poklone, naljutio se i rekao da sam ga uvrijedila, pa čak i napravio scenicu, dramatično ih bacivši u smeće, kad ih već neću :D

Slažem se s tobom, i u ovakvim slučajevima kad on insistira na prekomjernim poklonima, po meni je znak da pokušava nešto nadomjestiti mada mislim da je u ovom slučaju to bio jedan od načina na koje je on volio iskazivati pažnju, ne samo meni, nego i drugima.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#194 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote:
Ramzess Veliki wrote: Kad zena dozvoli da je muskarac kupuje, popusila je ... mislim figurativno. Pokloni su uvijek predznak nekog veceg sranja, posebno ako ih muskarac dijeli vec na pocetku veze. Uvijek se radi o avanturistima koji su navikli da se pravdaju rijecima - kupio sam je, dozvolila je da je kupim, takvih mogu nafatat' do Ferhadije stotinu. Od muskarca koji precesto daje poklone nema haira.
Kad sam pokušala vratiti pojedine poklone, naljutio se i rekao da sam ga uvrijedila, pa čak i napravio scenicu, dramatično ih bacivši u smeće, kad ih već neću :D

Slažem se s tobom, i u ovakvim slučajevima kad on insistira na prekomjernim poklonima, po meni je znak da pokušava nešto nadomjestiti mada mislim da je u ovom slučaju to bio jedan od načina na koje je on volio iskazivati pažnju, ne samo meni, nego i drugima.
Znam iz prve ruke, posmatrajuci neke svoje poznanike ... insistiraju na tome da djevojci kupuju poklone, da im plate ljetovanje sa sobom, samo da bi imali izgovor za laksi raskid sa samim sobom, da ostanu ubijedjeni da su zadovoljili moralne vrijednosti. Licno bih savjetovao svaku zenu da izbjegava muskarce koji kupuju paznju, osim ako zena nije sa njim radi poklona.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#195 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Euridika »

cendlerbing wrote:
Ramzess Veliki wrote: Kad zena dozvoli da je muskarac kupuje, popusila je ... mislim figurativno. Pokloni su uvijek predznak nekog veceg sranja, posebno ako ih muskarac dijeli vec na pocetku veze. Uvijek se radi o avanturistima koji su navikli da se pravdaju rijecima - kupio sam je, dozvolila je da je kupim, takvih mogu nafatat' do Ferhadije stotinu. Od muskarca koji precesto daje poklone nema haira.
Kad sam pokušala vratiti pojedine poklone, naljutio se i rekao da sam ga uvrijedila, pa čak i napravio scenicu, dramatično ih bacivši u smeće, kad ih već neću :D

Slažem se s tobom, i u ovakvim slučajevima kad on insistira na prekomjernim poklonima, po meni je znak da pokušava nešto nadomjestiti mada mislim da je u ovom slučaju to bio jedan od načina na koje je on volio iskazivati pažnju, ne samo meni, nego i drugima.
Ne mora uvijek značiti. Ima ljudi koji stvarno tako iskazuju ljubav i pažnju. Ali takvi jesu u manjini u odnosu na ove koji time "kupuju" ženu.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#196 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by zoomba »

Znaci zene su glasale za nadarenost :violina: , a muski za tehnicko savrsentvo :pliska:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#197 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by moonca »

cendlerbing wrote:
Ramzess Veliki wrote: Kad zena dozvoli da je muskarac kupuje, popusila je ... mislim figurativno. Pokloni su uvijek predznak nekog veceg sranja, posebno ako ih muskarac dijeli vec na pocetku veze. Uvijek se radi o avanturistima koji su navikli da se pravdaju rijecima - kupio sam je, dozvolila je da je kupim, takvih mogu nafatat' do Ferhadije stotinu. Od muskarca koji precesto daje poklone nema haira.
Kad sam pokušala vratiti pojedine poklone, naljutio se i rekao da sam ga uvrijedila, pa čak i napravio scenicu, dramatično ih bacivši u smeće, kad ih već neću :D

Slažem se s tobom, i u ovakvim slučajevima kad on insistira na prekomjernim poklonima, po meni je znak da pokušava nešto nadomjestiti mada mislim da je u ovom slučaju to bio jedan od načina na koje je on volio iskazivati pažnju, ne samo meni, nego i drugima.
Ovo nije dobar pokazeatelj za muskarca. Tako ce i pitu zafrljaciti ako nije po njegovom standardu. :-) :run:

A sto se tice poklona :-) ja se ne osjecam ugodno primati ali volim poklanjati. Tako, da ne mislim da muskarci koji pretjerano poklanjaju imaju skrivene namjere. To je neka dusevna hrana povezana sa emocijama. :)
missko
Posts: 11430
Joined: 22/02/2008 13:22

#198 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by missko »

Zene se kupuju , to je tako bilo i bit ce i u buduce. Kita igra zanemarivu ulogu bitna je strast i hemija
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#199 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by Ramzess Veliki »

zoomba wrote:Znaci zene su glasale za nadarenost :violina: , a muski za tehnicko savrsentvo :pliska:
... ja sam glasao za nadarenost ... :sad:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#200 Re: Anketa (za zensku populaciju)-Velicina ili tehnika

Post by zoomba »

Ramzess Veliki wrote:
zoomba wrote:Znaci zene su glasale za nadarenost :violina: , a muski za tehnicko savrsentvo :pliska:
... ja sam glasao za nadarenost ... :sad:
Tu si veliki covjek ramo.. :thumbup:
Post Reply