💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Moderator: O'zone

ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Poll ended at 03/02/2023 14:10

DA
20
30%
Ne
30
45%
Aldinja treba zatvoriti svakako
17
25%
 
Total votes: 67

User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#126 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by Dozer »

MehmedPasaMoric wrote: 15/02/2022 11:50 Tema zakasnila jedno dvije godine, pLandemija je haman gotova :? Evo ja nevakcinisan i ponosan, nit me je ko zakljucavao niti mi je sta branio niti je od mene zahtjevao nekakve potvrde. U zemlje sa fasistickom rezimom koje uslovljavaju svoje gradjane niti sam isao niti planiram ici niti mi rebaju u zivotu. Suma sumarum pojeo vuk magarca
:thumbup:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#127 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by aldinjo »

Gerro wrote: 09/02/2022 18:28 Zašto u anketi pored opcija da i ne, nema opcija ''Aldinja treba zatvoriti svakako''
A vidi direktora1 sto je nervozan. Čovjek trola forumom mjesecima i niko da ga barem opomene. I još postao moderator nekakav. Na šta forum spade kada su ovakvi trolovi postali moderatori.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#128 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by aldinjo »

Horcrux wrote: 10/02/2022 09:39 Nisam za uvodenje, ali sam za zatvaranje Aldinja.
A ja sam za to da te prijavim zbog trolanja i eto prijavio sam te.
Dead Man Walking
Posts: 6366
Joined: 28/05/2004 21:49

#130 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by Dead Man Walking »

MehmedPasaMoric wrote: 15/02/2022 11:50 Tema zakasnila jedno dvije godine, pLandemija je haman gotova :? Evo ja nevakcinisan i ponosan, nit me je ko zakljucavao niti mi je sta branio niti je od mene zahtjevao nekakve potvrde. U zemlje sa fasistickom rezimom koje uslovljavaju svoje gradjane niti sam isao niti planiram ici niti mi rebaju u zivotu. Suma sumarum pojeo vuk magarca
Ebes takvu plandemiju :zzzz:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#131 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by aldinjo »

auspuhc wrote: 13/02/2022 18:31 Ne znam koji su mi smjesniji, vaxeri ili antivaxeri.
Prvi preveliki panicari i pored toga sto su sebe zastitili. Drugi debili koji u necemu prostom traze kakvu svjetsku zavjeru.

Nikakav lockdown. Sada kada svako ko zeli moze da primi vakcinu treba se poceti vracati normalnom zivotu. Postotak smrtnosti je malen, a i ako neki od ovih sto odbijaju vakcinu odu pod zemlju nije mi zao.
A ti si kao neki neutralac navratio ovdje da nam objasniš neke stvari jer mi uglavnom nemamo pojma?
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#132 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by aldinjo »

auspuhc wrote: 18/02/2022 11:52
aldinjo wrote: 18/02/2022 07:26
A ti si kao neki neutralac navratio ovdje da nam objasniš neke stvari jer mi uglavnom nemamo pojma?
Tako je. Ti si se pokazao kao poseban maloumnik na korona temama. Sta ce te Gates cipovati pa ne zelis da se vakcinises?
Ja smatram da je ovaj virus smijesan i da se bespotrebno stvorila ovolika panika. Smatram i da mi vakcina nije bila potrebna. Ali mi nije bio problem odvojiti 15 minuta da odem u dom zdravlja i malo pridonesem tome da se stvar brze zavrsi. Vidis zato sam ja normalna osoba, a ti nisi.
Klasika, vrijeđanje standardno. Sada bih ja tebi mogao uzvratiti adekvatno, ali ću se suzdržati. Da vidimo šta će moderacija uraditi na prijavu posta.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#133 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by saint_mirad »

da moderacija radi kako treba, ova tema bi bila davno zaključana, a otvarač banovan zbog trolanja.

but here we are. :mrgreen:
no_sikiriki
Posts: 17168
Joined: 11/12/2012 13:21

#134 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by no_sikiriki »

saint_mirad wrote: 18/02/2022 14:21 da moderacija radi kako treba, ova tema bi bila davno zaključana, a otvarač banovan zbog trolanja.

but here we are. :mrgreen:
Hajd da se i složimo oko nečega. :mrgreen:
Kad je nikla neka tema o tome treba li poslati vaksere na Mars ili sl, ne sjecam se tačno, ali bilo je simpatično, tema je nestala u roku od 2 minute.
A ova naravno neće.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32147
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#135 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Bobi »

saint_mirad wrote: 18/02/2022 14:21 da moderacija radi kako treba, ova tema bi bila davno zaključana, a otvarač banovan zbog trolanja.

but here we are. :mrgreen:
no_sikiriki wrote: 18/02/2022 14:32
saint_mirad wrote: 18/02/2022 14:21 da moderacija radi kako treba, ova tema bi bila davno zaključana, a otvarač banovan zbog trolanja.

but here we are. :mrgreen:
Hajd da se i složimo oko nečega. :mrgreen:
Kad je nikla neka tema o tome treba li poslati vaksere na Mars ili sl, ne sjecam se tačno, ali bilo je simpatično, tema je nestala u roku od 2 minute.
A ova naravno neće.
Šta se ba žalite, da nema ove tene vas dvoje nikad ne bi otišli sa podforuma LJ &S :D
no_sikiriki
Posts: 17168
Joined: 11/12/2012 13:21

#136 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by no_sikiriki »

Bobi wrote: 18/02/2022 14:46
saint_mirad wrote: 18/02/2022 14:21 da moderacija radi kako treba, ova tema bi bila davno zaključana, a otvarač banovan zbog trolanja.

but here we are. :mrgreen:
no_sikiriki wrote: 18/02/2022 14:32

Hajd da se i složimo oko nečega. :mrgreen:
Kad je nikla neka tema o tome treba li poslati vaksere na Mars ili sl, ne sjecam se tačno, ali bilo je simpatično, tema je nestala u roku od 2 minute.
A ova naravno neće.
Šta se ba žalite, da nema ove tene vas dvoje nikad ne bi otišli sa podforuma LJ &S :D
Ccc, kakav Lj i S, mirad i ja smo stari jarani sa Feminizma. :mrgreen:
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#137 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by auspuhc »

aldinjo wrote: 18/02/2022 14:14
auspuhc wrote: 18/02/2022 11:52

Tako je. Ti si se pokazao kao poseban maloumnik na korona temama. Sta ce te Gates cipovati pa ne zelis da se vakcinises?
Ja smatram da je ovaj virus smijesan i da se bespotrebno stvorila ovolika panika. Smatram i da mi vakcina nije bila potrebna. Ali mi nije bio problem odvojiti 15 minuta da odem u dom zdravlja i malo pridonesem tome da se stvar brze zavrsi. Vidis zato sam ja normalna osoba, a ti nisi.
Klasika, vrijeđanje standardno. Sada bih ja tebi mogao uzvratiti adekvatno, ali ću se suzdržati. Da vidimo šta će moderacija uraditi na prijavu posta.
Zato si mi poslao na pm. :lol:

Ja vjerujem da mnoge ovdje nerviras i da bi te rado uvrijedili, ali ne zele zbog bana. Pa sam odlucio uciniti dobro djelo i uraditi to za njih. Nemam problem da pokupim kaznu moderacije ako ona to smatra adekvatnim.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#138 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Tesla Edison »

Bobi wrote: 18/02/2022 14:46
saint_mirad wrote: 18/02/2022 14:21 da moderacija radi kako treba, ova tema bi bila davno zaključana, a otvarač banovan zbog trolanja.

but here we are. :mrgreen:
no_sikiriki wrote: 18/02/2022 14:32

Hajd da se i složimo oko nečega. :mrgreen:
Kad je nikla neka tema o tome treba li poslati vaksere na Mars ili sl, ne sjecam se tačno, ali bilo je simpatično, tema je nestala u roku od 2 minute.
A ova naravno neće.
Šta se ba žalite, da nema ove tene vas dvoje nikad ne bi otišli sa podforuma LJ &S :D
:lol: :lol: :lol:

:thumbup:

Ljudi utučeni u pojam, pa ništa im ne odgovara, ne kontaju ni zajebanciju ni sarkazam, svi smo psihički otišli kolektivno u pm :(
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#140 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by aldinjo »

auspuhc wrote: 18/02/2022 20:58
aldinjo wrote: 18/02/2022 14:14
Klasika, vrijeđanje standardno. Sada bih ja tebi mogao uzvratiti adekvatno, ali ću se suzdržati. Da vidimo šta će moderacija uraditi na prijavu posta.
Zato si mi poslao na pm. :lol:

Ja vjerujem da mnoge ovdje nerviras i da bi te rado uvrijedili, ali ne zele zbog bana. Pa sam odlucio uciniti dobro djelo i uraditi to za njih. Nemam problem da pokupim kaznu moderacije ako ona to smatra adekvatnim.
Ti si jedan obični primitivac ovdje na forumu kojih ima mnogo, i to klonirani, a znaš da je to zabranjeno na forumu.
A napiši šta sam ti to napisao u pp.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#141 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by Tesla Edison »

aldinjo wrote: 18/02/2022 22:11
auspuhc wrote: 18/02/2022 20:58

Zato si mi poslao na pm. :lol:

Ja vjerujem da mnoge ovdje nerviras i da bi te rado uvrijedili, ali ne zele zbog bana. Pa sam odlucio uciniti dobro djelo i uraditi to za njih. Nemam problem da pokupim kaznu moderacije ako ona to smatra adekvatnim.
Ti si jedan obični primitivac ovdje na forumu kojih ima mnogo, i to klonirani, a znaš da je to zabranjeno na forumu.
A napiši šta sam ti to napisao u pp.
I meni je u pp stiglo nešta, i to sa nicka @cipiripii. Indikativno je to što se poruka pojavila odmah nakon što sam, iz zezancije, tebe stavio u anketu 8) .

Sad, poznavajući te, posebno tvoje sufijsko, ili vehabijsko (ne znam tačno više ni kakvo je, uglavnom vjerničko) viđenje pojedinih stvari, teško mi je spojiti gladosti koje su tu napisane, sa tobom, a opet, vrlo indikativno je to kada su te poruke došle, čak je i subject naziv ove teme, čisto da pošiljaoc tih gadosti bude siguran zbog koje teme mi to šalje.

Dosta misteriozno.

Sad da li se @direktor1 klonirao, pa pokušava da se predstavi kao ti, ili nas isti lik obojicu haba, ne znam. Prijavio sam Bobiju, pa nek pogleda po IP-u.
Locked