💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Moderator: O'zone

ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Poll ended at 03/02/2023 14:10

DA
20
30%
Ne
30
45%
Aldinja treba zatvoriti svakako
17
25%
 
Total votes: 67

User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#76 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by konoplja »

Sydnor wrote: 09/02/2022 10:57 Treba mijenjati jer osoba koja je vakcinisana tim postupkom pokazala je da joj je stalo kako do svog tako i do života drugih za razliku od nevakcinisane i u nedo Bog situaciji treba spašavati osobu koja želi živjeti i koja pazi na svijet oko sebe za razliku od sebične osobe koja umjesto nauci radije vjeruje teorijama zavjere na internetu.
Ne treba diskriminirati. Sta treba je pobrinuti se da ima dovoljno za sve.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#77 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Sydnor »

konoplja wrote: 09/02/2022 11:04
Sydnor wrote: 09/02/2022 10:57 Treba mijenjati jer osoba koja je vakcinisana tim postupkom pokazala je da joj je stalo kako do svog tako i do života drugih za razliku od nevakcinisane i u nedo Bog situaciji treba spašavati osobu koja želi živjeti i koja pazi na svijet oko sebe za razliku od sebične osobe koja umjesto nauci radije vjeruje teorijama zavjere na internetu.
Ne treba diskriminirati. Sta treba je pobrinuti se da ima dovoljno za sve.
Slažem se i to. Ja samo govorim za situaciju šbbkbb da imamo jednu jedinicu oksigena i jedan respirator a dva bolesnika koji trebaju pomoć. Znam da su šanse za to jako male ali ako bi se dogodilo onaj što je vakcinisan bi trebao imati prednost.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32195
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#78 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Bobi »

Tesla, ohani malo vise , ako te neko od modova banuje ne placi mi onda :D .
User avatar
konoplja
Posts: 2414
Joined: 12/09/2018 19:31

#79 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by konoplja »

Sydnor wrote: 09/02/2022 11:33
konoplja wrote: 09/02/2022 11:04

Ne treba diskriminirati. Sta treba je pobrinuti se da ima dovoljno za sve.
Slažem se i to. Ja samo govorim za situaciju šbbkbb da imamo jednu jedinicu oksigena i jedan respirator a dva bolesnika koji trebaju pomoć. Znam da su šanse za to jako male ali ako bi se dogodilo onaj što je vakcinisan bi trebao imati prednost.
Razumijem samo mislim da nema smisla. Treba da dobije osoba koja prva dode na red. Eto recimo nevakcinisani treba respirator i prikaci se. Pola sata kasnije je potreban respirator vakcinisanom i ti bi u tom slucaju bio kao "jbg pasha imamo ovog vakcinisanog kojem je potreban respirator pa cemo te sada iskljuciti". Ne znam ali mi to nema smisla. Jedino sta mi ima smisla ako je bas napeto i situacija je da se mora odabrati, onda se odabere ona osoba ima bolji dijagnozu i mogucnost da prezivi - to moze biti ili vakcinisan ili nevakcinisan. Slucaj po slucaj se mora gledati. Ali to su sada price sbbkbb kao sto si rekao.

U svakom slucaju, ja sam pri tome da je najbitnije da ima dovoljno za sve. Ako nema to je onda poraz nadleznih i oni su odgovorni.
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#80 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by muhafuca »

Tesla Edison wrote: 09/02/2022 11:01
muhafuca wrote: 09/02/2022 10:53

zasto?

nikad se u bolnici nije pravila diskriminacija.

nikad mrsavi nije imao prednost ispred debelog - a debeli je bio slobodan da vodi zdrav zivot i ne prezderava se.

nikad trezan nije imao prednost ispred alkoholisanog ili nadrogiranog a ova dvojica su imali izbor da se ne alkoholisu i ne drogiraju.

itd itd - mozemo hiljade primjera navesti ljudi koji se bave riskantnim extremnim sportovima (a ne moraju) ili se

iz bilo kog razloga nepotrebno izlazu bilo kojoj opasnosti ...

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Jedino pravilo je u medicini da prednost ima onaj kome je stanje u datom trenutku teze a postoje sanse da se spasi.

to je od postanka medicine.

jel sad to treba mjenjati?
Naravno da treba. Ko puši, treba mu ukinut zdravstveno osiguranje, pa neka sam plaća.
Ko je antivaxxer, također ukinuti.

Isto važi i za pjandure. On loče, a da mu ja plaćam presađivanje jetre? Hoću, evo samo što nisam.
znaci isto i za ljude koji se bave extremnim sportovima rekreativno (cuj on ce se pentrati bespotrebno po klisurinama a da mu ti placash operaciju kicme hej, on ce voziti mountain bike po planincugama a da mu ti placash operaciju noge ruke, hej cuj to, on ce se skijati ....)


isto za ljude koji imaju preko 5 kila viska itd


bolnice prioritzirati samo za ljude koji ustanu odu lagano na posao, pojedu lagano nesto dva puta dnevno, neku laganu vjezbicu odrade 15ak minuta

koji uvjek voze ispod granice dozvoljenog, koji se ne pozdravljaju, ne grle ne ljube jer se time bespotrebno izlazes riziku

itd

Interesantno moralno stajaliste.

Trebao bi malo procitati stagod o etici u medicini da vidish kako stvari stoje u realnom a ne imaginarnom svjetu.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#81 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Tesla Edison »

muhafuca wrote: 09/02/2022 12:25
Tesla Edison wrote: 09/02/2022 11:01

Naravno da treba. Ko puši, treba mu ukinut zdravstveno osiguranje, pa neka sam plaća.
Ko je antivaxxer, također ukinuti.

Isto važi i za pjandure. On loče, a da mu ja plaćam presađivanje jetre? Hoću, evo samo što nisam.
znaci isto i za ljude koji se bave extremnim sportovima rekreativno, isto za ljude koji imaju preko 5 kila viska itd


bolnice prioritzirati samo za ljude koji ustanu odu lagano na posao, pojedu lagano nesto dva puta dnevno, neku laganu vjezbicu odrade 15ak minuta

koji uvjek voze ispod granice dozvoljenog, koji se ne pozdravljaju, ne grle ne ljube jer se time bespotrebno izlazes riziku

itd

Interesantno moralno stajaliste.

Trebao bi malo procitati stagod o etici u medicini da vidish kako stvari stoje u realnom a ne imaginarnom svjetu.
Ekstremni sportisti - niko ih nije tjerao da se bave tim sportom. Sami su izabrali i treba svako da snosi posljedice svojih odluka, ma kakve one bile.

Gojazne osobe - ako su gojazni zbog hrane, a ne zbog nekog poremečaja (štitna i sl.), niko ih nije tjerao da se prežderavaju. Sami su izabrali takav život i treba svako da snosi posljedice svojih odluka, ma kakve one bile.

Koji voze preko ograničenja - njima bi prvo ukinuo sve vrste zdravstvenog osiguranja. Ma onemogučio bi im i privatno da odu doktoru. To su teroristi u pravom smislu riječi, on divlja, pretiče na punoj, zabije se u drugo auto i pobije kompletnu porodicu. Takve bi u zatvor momentalno.
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#82 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by tamaricaaa »

@muhafuca
Ma lik i tema su troll. Ne znam kako mu se to dopusta na forumu. Njegovom logikom bi sve trollove trebalo u ludare, al tesko da ce skontati
User avatar
Discball
Posts: 490
Joined: 31/10/2006 09:56

#83 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Discball »

Tesla Edison wrote: 09/02/2022 11:01
muhafuca wrote: 09/02/2022 10:53

zasto?

nikad se u bolnici nije pravila diskriminacija.

nikad mrsavi nije imao prednost ispred debelog - a debeli je bio slobodan da vodi zdrav zivot i ne prezderava se.

nikad trezan nije imao prednost ispred alkoholisanog ili nadrogiranog a ova dvojica su imali izbor da se ne alkoholisu i ne drogiraju.

itd itd - mozemo hiljade primjera navesti ljudi koji se bave riskantnim extremnim sportovima (a ne moraju) ili se

iz bilo kog razloga nepotrebno izlazu bilo kojoj opasnosti ...

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Jedino pravilo je u medicini da prednost ima onaj kome je stanje u datom trenutku teze a postoje sanse da se spasi.

to je od postanka medicine.

jel sad to treba mjenjati?
Naravno da treba. Ko puši, treba mu ukinut zdravstveno osiguranje, pa neka sam plaća.
Ko je antivaxxer, također ukinuti.

Isto važi i za pjandure. On loče, a da mu ja plaćam presađivanje jetre? Hoću, evo samo što nisam.
koji si ti d...l!!!

Po toj tvojoj logici ako se voziš autom moraš plaćati dodatno zdravsveno osiguranje jer si izložen riziku, a ako se pri tome voziš biciklom još većem jer te može udariti auto pa ćeš još gore naj....i.
laik1981
Posts: 13016
Joined: 05/12/2012 13:04

#84 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by laik1981 »

Ovaj nikako da skonta da se zdravstveno osiguranje placa :lol:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#85 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Tesla Edison »

Discball wrote: 09/02/2022 13:20
Tesla Edison wrote: 09/02/2022 11:01

Naravno da treba. Ko puši, treba mu ukinut zdravstveno osiguranje, pa neka sam plaća.
Ko je antivaxxer, također ukinuti.

Isto važi i za pjandure. On loče, a da mu ja plaćam presađivanje jetre? Hoću, evo samo što nisam.
koji si ti d...l!!!

Po toj tvojoj logici ako se voziš autom moraš plaćati dodatno zdravsveno osiguranje jer si izložen riziku, a ako se pri tome voziš biciklom još većem jer te može udariti auto pa ćeš još gore naj....i.
Samo onim debilima koji voze preko ograničenja. Njima zabraniti i obično zdravstveno, i dodatno, ma zabraniti im da priđu nekoj zdravstvenoj ustanovi, čak i apoteci.

To nisu vozači, to su teroristi. Svojim divljanjem ubijaju po čitave porodice.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#86 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Tesla Edison »

laik1981 wrote: 09/02/2022 13:23 Ovaj nikako da skonta da se zdravstveno osiguranje placa :lol:
Osloboditi ih plaćanja, ali i onemogućiti pružanje bilo kakve zdravstvene usluge.

Voziš preko ograničenja, jednom te uhvati radar, ode zdravstveno,
Pušiš, prijavi te komšija, ode zdravstveno,
Legitimiše te policija ili te neko prijavi da si pijan, ode zdravstveno,
Antivaxxer si, nakon prvog posta na nekoj mreži, ode zdravstveno,

Zdravstveni sistem bi se rasteretio totalno.
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#87 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Naslovnica »

Tesla Edison wrote: 09/02/2022 12:31
muhafuca wrote: 09/02/2022 12:25

znaci isto i za ljude koji se bave extremnim sportovima rekreativno, isto za ljude koji imaju preko 5 kila viska itd


bolnice prioritzirati samo za ljude koji ustanu odu lagano na posao, pojedu lagano nesto dva puta dnevno, neku laganu vjezbicu odrade 15ak minuta

koji uvjek voze ispod granice dozvoljenog, koji se ne pozdravljaju, ne grle ne ljube jer se time bespotrebno izlazes riziku

itd

Interesantno moralno stajaliste.

Trebao bi malo procitati stagod o etici u medicini da vidish kako stvari stoje u realnom a ne imaginarnom svjetu.
Ekstremni sportisti - niko ih nije tjerao da se bave tim sportom. Sami su izabrali i treba svako da snosi posljedice svojih odluka, ma kakve one bile.

Gojazne osobe - ako su gojazni zbog hrane, a ne zbog nekog poremečaja (štitna i sl.), niko ih nije tjerao da se prežderavaju. Sami su izabrali takav život i treba svako da snosi posljedice svojih odluka, ma kakve one bile.

Koji voze preko ograničenja - njima bi prvo ukinuo sve vrste zdravstvenog osiguranja. Ma onemogučio bi im i privatno da odu doktoru. To su teroristi u pravom smislu riječi, on divlja, pretiče na punoj, zabije se u drugo auto i pobije kompletnu porodicu. Takve bi u zatvor momentalno.
Objasnio čovjek. :thumbup:
laik1981
Posts: 13016
Joined: 05/12/2012 13:04

#88 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by laik1981 »

Ja vakcinisan navijam da me oslobode, pa da placam kome zelim.. Ovo socijalno zdravstvo je i onako u kurcu.. Prije ce ti dohakati nego te izlijeciti..
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#89 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Tesla Edison »

Bobi wrote: 09/02/2022 11:45 Tesla, ohani malo vise , ako te neko od modova banuje ne placi mi onda :D .
Dosta za danas :thumbup:

Jest, malo je nezgodno ovako hodati po žici, a da ne upadneš u provaliju zvanu ban :mrgreen:

Dosta loženja raje za danas, ostavljam ih nek nastave bez mene :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 32195
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#90 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Bobi »

Tesla Edison wrote: 09/02/2022 13:48
Bobi wrote: 09/02/2022 11:45 Tesla, ohani malo vise , ako te neko od modova banuje ne placi mi onda :D .
Dosta za danas :thumbup:

Jest, malo je nezgodno ovako hodati po žici, a da ne upadneš u provaliju zvanu ban :mrgreen:

Dosta loženja raje za danas, ostavljam ih nek nastave bez mene :D
danas, sutra...imaj mjere, malo se prenapregnut :D.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#91 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by KraljicaIzJajca »

Bobi wrote: 09/02/2022 15:56
Tesla Edison wrote: 09/02/2022 13:48

Dosta za danas :thumbup:

Jest, malo je nezgodno ovako hodati po žici, a da ne upadneš u provaliju zvanu ban :mrgreen:

Dosta loženja raje za danas, ostavljam ih nek nastave bez mene :D
danas, sutra...imaj mjere, malo se prenapregnut :D.
Vaxtard :D

Image

:lol: :run:
Hendrix
Posts: 4117
Joined: 27/02/2004 00:00

#92 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Hendrix »

laik1981 wrote: 09/02/2022 13:26 Ja vakcinisan navijam da me oslobode, pa da placam kome zelim.. Ovo socijalno zdravstvo je i onako u kurcu.. Prije ce ti dohakati nego te izlijeciti..
Vjeruj mi da bi to bila najgora moguca opcija. Ja sam zivio par godina vani samo na privatnom osiguranju i vidio sam kako to fercera... ne dao ti Bog da zavrsis samo na privatnom a imas neku komplikaciju tezu od prehlade ili slicne bezazlene situacije. Kada dobijes 50 stranica "small print" upozorenja i stvari koje su iskljucene iz osiguranja a nisi doktor... zajebano je. Ma koliko nase zdravstvo bilo sjebano... bolje je nego totalni privatizirano vjeruj mi. Kada dodjes u bolnicu i prvo sto te pitaju koje osiguranje imas da bi odredili nivo njege, onda pocnes kontati sta znaci univerzalni sistem zastite. Prijateljica je vracena sa operacionog stola jer su skontali da joj osiguranje ne pokriva tu vrstu operacije i ono bukvalno je bilo hoces platit s karticom ili da te otpustamo iz bolnice. Nema tu zdravstva to je cisti profit.

Zena ode da izvadi krv... dobijes email 5 stranica zasto to ne pokrivaju, pricas sa advokatima ne sa doktorima. I na kraju platis ko levat stas. A lafo mi pokriveno, medjutim oni imaju milion caka kako to da odbiju ili da te natjeraju da platis dio. Da ne pricam o tome kako svake godine premija raste i do 10% uz naravno genijalno objasnjenje da je to zato jer zele da omoguce najbolju mogucu njegu. Ako promjenis osiguranje opet ulazis u prvu godinu pre existing sranja, tako da te drze na jednom osiguranju uvijek i kolju premijama.

Prvu godinu ti je apsolutno sve "pre-existing" condition... znaci sta god odes oni ti nekako namjeste da je to zato jer si imao neki problem prije i platices punu cijenu. Obrao si bostan ako najebes momacki i trebas mozda operaciju ili hitnu intervenciju... ma nema te na mapi. Pa meni je u papirima osiguranja pisalo da se savjetujem sa svima koji su ukljuceni u operaciju i pitam za cijenu da bi skonto koliki je stvarni trosak?!?! Halo ba... kao da ides na pijacu a ne operaciju. Otkud ja znam ko ce sve raditi na operaciji?

Jer nijedno osiguranje ti nikada nece platiti 100% troskova... uvijek ima takozvani gap. A gap moze biti bilo sta i zavisi od doktora, i tu je caka. Mozes otici na operaciju gdje je pisalo da ces platiti 1000 maraka iz dzepa, kad ono par dana poslije operacije ti dodje racun 10 milja... jbg anesteziolog imao veci gap ili su mozda korisitili neki instrument koji nije pokriven bio... ili je jednostavno doktor odlucio da ta operacija vise nije kategorija koja je bila prije par dana. Imam prijatelje koji su radili porodjaj privatno jer je to kao puno bolje i komotnije... da bi poslije dobili racun na 20 hiljada dolara radi neke "komplikacije" pri porodu.

Privatno osiguranje je jednostavno kockanje i nista neces dobiti s njim osim mogucnosti da vidis doktora kad hoces. I mozda je ok za manje gluposti i fizikalne terapije ili operacije koje nisu kriticne za zivot pacijenta... tipa povreda koljena ili tako nesto. A jarane ako imas operaciju srca... to je pushiona i dozivotni dug. Nije dzaba u americi najveci razlog bankrota... medicinski troskovi. Taj osjecaj totalne nemoci i prepustenosti na milost i nemilost privatnom osiguranju je nesto sto necu nikada zaboraviti.
Hendrix
Posts: 4117
Joined: 27/02/2004 00:00

#94 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Hendrix »

baglama wrote: 10/02/2022 05:48 Pogledajte sliku LJudine sa vaxerima oko njega. :mrgreen: :D
https://www.usatoday.com/story/news/wor ... /29662195/
Ja sam kukaste krstove i ustaske zastave vidio samo na antivax protestima... toliko o nacistima. :D
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#95 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Tesla Edison »

Gerro wrote: 09/02/2022 18:28 Zašto u anketi pored opcija da i ne, nema opcija ''Aldinja treba zatvoriti svakako''
Završeno :D
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#96 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by baglama »

Hendrix wrote: 10/02/2022 06:24
baglama wrote: 10/02/2022 05:48 Pogledajte sliku LJudine sa vaxerima oko njega. :mrgreen: :D
https://www.usatoday.com/story/news/wor ... /29662195/
Ja sam kukaste krstove i ustaske zastave vidio samo na antivax protestima... toliko o nacistima. :D
Ali nisi na ovoj slici ,a da znas engleski mogao si i procitati. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94424
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#97 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Logovan »

Tesla Edison wrote: 09/02/2022 12:31 Ekstremni sportisti - niko ih nije tjerao da se bave tim sportom. Sami su izabrali i treba svako da snosi posljedice svojih odluka, ma kakve one bile.

Gojazne osobe - ako su gojazni zbog hrane, a ne zbog nekog poremečaja (štitna i sl.), niko ih nije tjerao da se prežderavaju. Sami su izabrali takav život i treba svako da snosi posljedice svojih odluka, ma kakve one bile.

Koji voze preko ograničenja - njima bi prvo ukinuo sve vrste zdravstvenog osiguranja. Ma onemogučio bi im i privatno da odu doktoru. To su teroristi u pravom smislu riječi, on divlja, pretiče na punoj, zabije se u drugo auto i pobije kompletnu porodicu. Takve bi u zatvor momentalno.
Koji provode vrijeme na zagađenom zraku - njima prvo ukinuti zdravstveno osiguranje, neka snose posljedice zato što su odlučili da prošetaju u zimskom periodu kada je grad najzagađeniji.

Koji idu u teretanu - izlažu se opasnosti od težih povreda, niko ih ne tjera da treniraju, sami su izabrali rizik od nastradanja.
Last edited by Logovan on 10/02/2022 09:37, edited 1 time in total.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#98 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Dozer »

Tesla Edison wrote: 09/02/2022 07:21
Discball wrote: 08/02/2022 19:54 Živim već par godina u DE i evo moja iskustva.

NIsam vakcinisan i ne pada mi napamet primati vakcine protiv Covida ili Gripe ili drugih virusnih bolesti. Razlog jednostavan, ne postoji niti jedan jedini lijek protiv virusnih oboljenja, a kako očekivati da neko razvije vakcinu protiv virusa koja će biti efikasna.
Dalje se prestaje čitati.

Vakcina nije dezinfekcijans, da ubija virus i da se ne možeš zaraziti.

Vakcina nije ni lijek.

Vakcina stimuliše organizam da se odbraniš od virusa kad se zaraziš, da ne razviješ bolest, da ne umreš,... Ne štiti te od zaraze, jer to niti jedna vakcina ne radi.

Zato treba uvesti prisilnu vakcinaciju, bez da te iko pita. Poslati specijalce, zavrnuti ruku, aplicirati dozu i ćao. Nema hoćeš nećeš. Pa poslije ti piši gluposti do sutra, nikog neće biti briga, niti će imati bilo kakvog uticaja.

🧬🧬💉💉
Gledao sam prekjucer sliku na mobitelu jednog medicinskog radnika na UKCS. Na slici je pakovanje Pfizer bocica vakcina za COVID-19. Datum proizvodnje July 2019. Moze li neko od experata pojasniti ovo?

Usput, pretpostavljam da je ovaj trenutni porast smrtnih slucajeva (a i svih prethodnih) vezan iskljucivo za nevakcinisane, jer tako kazu zvanicne info....

Image

Image

I, sta je poenta slanja specijalaca i prisilnog vakcinisanja, kad je vise nego jasno da vakcina ne stiti ni od cega....?
Prebolovao sam Alfu u Nov 2020, a sad i Omicron u Feb 2022, i oba puta isto. Malo temp, malo kasalj, malo mrljav, i hajmo dalje. Isti sam takav i nakon obicne hunjavice ili prehlade s temperaturom.
Last edited by Dozer on 10/02/2022 11:10, edited 1 time in total.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#99 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Dozer »

Tesla Edison wrote: 09/02/2022 09:38
Govor mržnje je propagiranje antivaxxerizma!

Govor mržnje je bioterorizam koji antivaxxeri propagiraju!

Govor mržnje je pozivati ljude da se na vakcinišu!

Govor mržnje je pisati da nisi vakcinisan i da to ne namjeravaš!

Zbog toga treba antivaxxere izolovati u posebne kampove, oduzeti im mogućnost pisanja i pristupa internetu (i naravno prisilno vakcinisati kao što je to urađeno u Austriji). Antivaxxeri su trenutno najveća opasnost po ljudski rod.
Fasizam je propagiranje vakcinisanja neispitanim vakcinama!

Fasizam i bioterorizam je pustanje genetski modiikovanog virusa u svijet!

Fasizam je pozivati ljude da se vakcinisu necim za sta niko nema pojma sta je to i sta radi ljudskom tijelu!

Fasizam (i ober laz) je ubjedjivati ljude da se vakcinisu jer ce im to spasiti zivot, a za to nema nikakvih dokaza!

Zbog toga treba sve ovakve poslati ina psihijatrijsko vjestacenje (ne psiholosko), a zatim upravo na njima odraditi eksperiment - pozatvarati ih u posebne kampove, a zatim u te kampove pustiti par zarazenih, cisto da se vidi koliko ce ovih vakcinisanih i boosterovanih prezivjeti.

Jadan ne bio... Izrael, kao najvakcinisanija nacija na planeti, odustao skroz od daljeg vakcinisanja jer je - besmisleno. A ti ovdje i dalje vristis k'o mahnit "BOOSTER! BOOSTER!" :lol:
Last edited by Dozer on 10/02/2022 11:14, edited 2 times in total.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#100 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by KraljicaIzJajca »

Dozer wrote: 10/02/2022 11:00
Gledao sam prekjucer sliku na mobitelu jednog medicinskog radnika na UKCS. Na slici je pakovanje Pfizer bocica vakcina za COVID-19. Datum proizvodnje July 2019. Moze li neko od experata pojasniti ovo?
Daj sliku, možda ste nešto pogrešno interpretirali sa brojevima. :)
Locked