💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Moderator: O'zone

ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Poll ended at 03/02/2023 14:10

DA
20
30%
Ne
30
45%
Aldinja treba zatvoriti svakako
17
25%
 
Total votes: 67

User avatar
petunija
Posts: 3045
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#101 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by petunija »

@Dozer :thumbup:
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#102 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Dozer »

KraljicaIzJajca wrote: 10/02/2022 11:13
Dozer wrote: 10/02/2022 11:00
Gledao sam prekjucer sliku na mobitelu jednog medicinskog radnika na UKCS. Na slici je pakovanje Pfizer bocica vakcina za COVID-19. Datum proizvodnje July 2019. Moze li neko od experata pojasniti ovo?
Daj sliku, možda ste nešto pogrešno interpretirali sa brojevima. :)
Vrlo rado, ali nije mi je htio dati. Kaze ovako - "Jarane, ovakvih kutija smo vidjeli gomilu, ali ne mogu ti dati sliku. Zabranjeno nam je i da pricamo o ovome."

A sta pogresno mogu interpretirati na "07/12/19". Kod Amera je format datuma mm/dd/yy.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#103 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by KraljicaIzJajca »

Dozer wrote: 10/02/2022 11:15
KraljicaIzJajca wrote: 10/02/2022 11:13

Daj sliku, možda ste nešto pogrešno interpretirali sa brojevima. :)
Vrlo rado, ali nije mi je htio dati. Kaze ovako - "Jarane, ovakvih kutija smo vidjeli gomilu, ali ne mogu ti dati sliku. Zabranjeno nam je i da pricamo o ovome."

A sta pogresno mogu interpretirati na "07/12/19". Kod Amera je format datuma mm/dd/yy.
Znači on i ostali svijesno kriju informacije, iako su ih odgovorni nagovoroli da šute!?

Ovo je prestrašno, a ovom izjavom na forumu si ti prvi na liniji začetka otkrivanja problema.

Nije etički ispravno da se dalje prešuti od strane tvog prijatelja i odgovornih.
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#104 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Altsa »

Dozer wrote: 10/02/2022 11:07
Tesla Edison wrote: 09/02/2022 09:38
Govor mržnje je propagiranje antivaxxerizma!

Govor mržnje je bioterorizam koji antivaxxeri propagiraju!

Govor mržnje je pozivati ljude da se na vakcinišu!

Govor mržnje je pisati da nisi vakcinisan i da to ne namjeravaš!

Zbog toga treba antivaxxere izolovati u posebne kampove, oduzeti im mogućnost pisanja i pristupa internetu (i naravno prisilno vakcinisati kao što je to urađeno u Austriji). Antivaxxeri su trenutno najveća opasnost po ljudski rod.
Fasizam je propagiranje vakcinisanja neispitanim vakcinama!

Fasizam i bioterorizam je pustanje genetski modiikovanog virusa u svijet!

Fasizam je pozivati ljude da se vakcinisu necim za sta niko nema pojma sta je to i sta radi ljudskom tijelu!

Fasizam (i ober laz) je ubjedjivati ljude da se vakcinisu jer ce im to spasiti zivot, a za to nema nikakvih dokaza!

Zbog toga treba sve ovakve poslati ina psihijatrijsko vjestacenje (ne psiholosko), a zatim upravo na njima odraditi eksperiment - pozatvarati ih u posebne kampove, a zatim u te kampove pustiti par zarazenih, cisto da se vidi koliko ce ovih vakcinisanih i boosterovanih prezivjeti.

Jadan ne bio... Izrael, kao najvakcinisanija nacija na planeti, odustao skroz od daljeg vakcinisanja jer je - besmisleno. A ti ovdje i dalje vristis k'o mahnit "BOOSTER! BOOSTER!" :lol:
Izrael nije najvakcinisana nacija na svijetu. Nije to odavno. Toliko o tvojim istinitim informacijama.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#105 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by Dozer »

A sta ce...? Da ostane bez posla kao i mnogi do sad pod dirigentskom palicom "heroine"...?

Pa daleko strasnije stvari su se gore desavale, kao sto su ubistva desetina, mozda i stotina ljudi koje su po njenom naredjenju spajali na Malina respiratore kako bi e prikrio SDA kriminal, i nikom nista...
13 anesteziologa je upravo radi toga i dalo otkaz, i ljudi javno rekli dosta toga (a dosta su i presutjeli, o cemu sam pisao na "njenoj" temi jos onda, i iznio sam gomilu detalja koje sam cuo upravo od jedne od tih osoba, poput 50 umrlih za jednu noc, nakon cega je ona odmah ujutro naredila da se o tome suti i da se taj broj "razgodi na vise dana", sto je rezultiralo visednevnim laganjem porodica o stanju njihovih najmilijih), i niko nista. Pojeo vuk magarca.

Isto je i za ovo. Sve se zna, ali svi sute jer cuvaju svoj posao.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#106 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Dozer »

Altsa wrote: 10/02/2022 11:57
Dozer wrote: 10/02/2022 11:07
Fasizam je propagiranje vakcinisanja neispitanim vakcinama!

Fasizam i bioterorizam je pustanje genetski modiikovanog virusa u svijet!

Fasizam je pozivati ljude da se vakcinisu necim za sta niko nema pojma sta je to i sta radi ljudskom tijelu!

Fasizam (i ober laz) je ubjedjivati ljude da se vakcinisu jer ce im to spasiti zivot, a za to nema nikakvih dokaza!

Zbog toga treba sve ovakve poslati ina psihijatrijsko vjestacenje (ne psiholosko), a zatim upravo na njima odraditi eksperiment - pozatvarati ih u posebne kampove, a zatim u te kampove pustiti par zarazenih, cisto da se vidi koliko ce ovih vakcinisanih i boosterovanih prezivjeti.

Jadan ne bio... Izrael, kao najvakcinisanija nacija na planeti, odustao skroz od daljeg vakcinisanja jer je - besmisleno. A ti ovdje i dalje vristis k'o mahnit "BOOSTER! BOOSTER!" :lol:
Izrael nije najvakcinisana nacija na svijetu. Nije to odavno. Toliko o tvojim istinitim informacijama.
Hajd' ba ne lupetaj... Kad je Izrael imao 70% vakcinisanih, ostali nisu imali ni 20%.
User avatar
howdy
Posts: 3546
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#107 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by howdy »

Dozer wrote: 10/02/2022 11:07
Tesla Edison wrote: 09/02/2022 09:38
Govor mržnje je propagiranje antivaxxerizma!

Govor mržnje je bioterorizam koji antivaxxeri propagiraju!

Govor mržnje je pozivati ljude da se na vakcinišu!

Govor mržnje je pisati da nisi vakcinisan i da to ne namjeravaš!

Zbog toga treba antivaxxere izolovati u posebne kampove, oduzeti im mogućnost pisanja i pristupa internetu (i naravno prisilno vakcinisati kao što je to urađeno u Austriji). Antivaxxeri su trenutno najveća opasnost po ljudski rod.
Fasizam je propagiranje vakcinisanja neispitanim vakcinama!

Fasizam i bioterorizam je pustanje genetski modiikovanog virusa u svijet!

Fasizam je pozivati ljude da se vakcinisu necim za sta niko nema pojma sta je to i sta radi ljudskom tijelu!

Fasizam (i ober laz) je ubjedjivati ljude da se vakcinisu jer ce im to spasiti zivot, a za to nema nikakvih dokaza!

Zbog toga treba sve ovakve poslati ina psihijatrijsko vjestacenje (ne psiholosko), a zatim upravo na njima odraditi eksperiment - pozatvarati ih u posebne kampove, a zatim u te kampove pustiti par zarazenih, cisto da se vidi koliko ce ovih vakcinisanih i boosterovanih prezivjeti.

Jadan ne bio... Izrael, kao najvakcinisanija nacija na planeti, odustao skroz od daljeg vakcinisanja jer je - besmisleno. A ti ovdje i dalje vristis k'o mahnit "BOOSTER! BOOSTER!" :lol:
Druze, zreo si za terapiju. Nista licno.
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#108 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Altsa »

Dozer wrote: 10/02/2022 12:00
Altsa wrote: 10/02/2022 11:57
Izrael nije najvakcinisana nacija na svijetu. Nije to odavno. Toliko o tvojim istinitim informacijama.
Hajd' ba ne lupetaj... Kad je Izrael imao 70% vakcinisanih, ostali nisu imali ni 20%.
Ne kenjaj i ne lazi narod.Drzi se kenjaja po sebiji tu si najbolji i ako ti je i ta prica postala dosadna.
Last edited by Altsa on 10/02/2022 12:09, edited 1 time in total.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#109 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by KraljicaIzJajca »

Dozer wrote: 10/02/2022 11:59 A sta ce...? Da ostane bez posla kao i mnogi do sad pod dirigentskom palicom "heroine"...?

Pa daleko strasnije stvari su se gore desavale, kao sto su ubistva desetina, mozda i stotina ljudi koje su po njenom naredjenju spajali na Malina respiratore kako bi e prikrio SDA kriminal, i nikom nista...
13 anesteziologa je upravo radi toga i dalo otkaz, i ljudi javno rekli dosta toga (a dosta su i presutjeli, o cemu sam pisao na "njenoj" temi jos onda, i iznio sam gomilu detalja koje sam cuo upravo od jedne od tih osoba, poput 50 umrlih za jednu noc, nakon cega je ona odmah ujutro naredila da se o tome suti i da se taj broj "razgodi na vise dana", sto je rezultiralo visednevnim laganjem porodica o stanju njihovih najmilijih), i niko nista. Pojeo vuk magarca.

Isto je i za ovo. Sve se zna, ali svi sute jer cuvaju svoj posao.
Kako će ostati sa posla ako se grupno udruže i objave anonimno, sve pripreme sa advokatom.

Ovako će nastaviti cjepiti ljude, a savjet i etika nula! Gade mi se i tvoj prijatelj i njegove kolege!

Sve spomenute afere su isplivale na površinu, znači nikad nine ostalo neotkriveno.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18330
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#110 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by GandalfSivi »

Dozer wrote: 10/02/2022 11:15
KraljicaIzJajca wrote: 10/02/2022 11:13

Daj sliku, možda ste nešto pogrešno interpretirali sa brojevima. :)
Vrlo rado, ali nije mi je htio dati. Kaze ovako - "Jarane, ovakvih kutija smo vidjeli gomilu, ali ne mogu ti dati sliku. Zabranjeno nam je i da pricamo o ovome."

A sta pogresno mogu interpretirati na "07/12/19". Kod Amera je format datuma mm/dd/yy.
Znaci, placem 😂😂😂
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#111 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Dozer »

Altsa wrote: 10/02/2022 12:03
Dozer wrote: 10/02/2022 12:00
Hajd' ba ne lupetaj... Kad je Izrael imao 70% vakcinisanih, ostali nisu imali ni 20%.
Ne kenjaj i ne lazi narod.Drzi se kenjaja po sebiji tu si najbolji i ako ti je i ta prica postala dosadna.
Vidim, ponudio si validne argumente. A nije ih tesko pronaci i potvrditi svoje tvrdnje. Ili ih potrati. Google is your friend.

A zalosno je sto ti je prica o onome sto ona neobrazovana histericna lazljiva spodoba radi zdravstvenom sistemu, a preko toga i hiljadama ljudi - dosadna.
Sve dok je takvih mozgojeda poput tebe, onakve spodobe poput Sebije ce raditi sta god pozele.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#112 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by Dozer »

KraljicaIzJajca wrote: 10/02/2022 12:04
Dozer wrote: 10/02/2022 11:59 A sta ce...? Da ostane bez posla kao i mnogi do sad pod dirigentskom palicom "heroine"...?

Pa daleko strasnije stvari su se gore desavale, kao sto su ubistva desetina, mozda i stotina ljudi koje su po njenom naredjenju spajali na Malina respiratore kako bi e prikrio SDA kriminal, i nikom nista...
13 anesteziologa je upravo radi toga i dalo otkaz, i ljudi javno rekli dosta toga (a dosta su i presutjeli, o cemu sam pisao na "njenoj" temi jos onda, i iznio sam gomilu detalja koje sam cuo upravo od jedne od tih osoba, poput 50 umrlih za jednu noc, nakon cega je ona odmah ujutro naredila da se o tome suti i da se taj broj "razgodi na vise dana", sto je rezultiralo visednevnim laganjem porodica o stanju njihovih najmilijih), i niko nista. Pojeo vuk magarca.

Isto je i za ovo. Sve se zna, ali svi sute jer cuvaju svoj posao.
Kako će ostati sa posla ako se grupno udruže i objave anonimno, sve pripreme sa advokatom.

Ovako će nastaviti cjepiti ljude, a savjet i etika nula! Gade mi se i tvoj prijatelj i njegove kolege!

Sve spomenute afere su isplivale na površinu, znači nikad nine ostalo neotkriveno.
I...? Sta je epilog isplivanih afera?
Nista. Samo gomila ljudi koji su progovorili o njima ostali bez posla, dozivljavali stresove, prijetnje, itd., a spodoba i njeni poltroni su i dalje gdje jesu. I nastavljaju harati.

Eno sad je bacila sapu i na UKC Tuzla, jer joj ne moze pod kozu da tamo ljudi znaju raditi i kvalitetno lijeciti ljude.... Treba i to sjebat' po kratkom postupku.

Iskreno, i meni se sve to gadi, ali zaista ne mogu kriviti ljude sto brinu o svojoj egzistenciji, i svojih porodica. A iz svega do sada je jasno da nece nista promijeniti.

Ja pricam jer meni spodoba ne moze nista, ali nismo svi u istim pozicijama. Realno.
User avatar
FunkyzeitGames
Posts: 461
Joined: 29/09/2021 17:49

#113 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by FunkyzeitGames »

Tesla, koja ti je trenutna populacija korona gulaga? :D
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#114 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by baglama »

Samo se ti zajebaji, a crveni mundiri to vec uveliko provode.
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... -cops.html
Mozes mislit kako bi tretirali ove sto se nisu bocnuli, kad ovako tretiraju duplo vakcinisane od metar i zilet. :mrgreen: :D
Ne mogu traziti sada, ali da se ovo proslijedi onom sto pita na forumu kako u kanaaadu.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#115 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by KraljicaIzJajca »

Dozer wrote: 11/02/2022 00:17
KraljicaIzJajca wrote: 10/02/2022 12:04

Kako će ostati sa posla ako se grupno udruže i objave anonimno, sve pripreme sa advokatom.

Ovako će nastaviti cjepiti ljude, a savjet i etika nula! Gade mi se i tvoj prijatelj i njegove kolege!

Sve spomenute afere su isplivale na površinu, znači nikad nine ostalo neotkriveno.
I...? Sta je epilog isplivanih afera?
Nista. Samo gomila ljudi koji su progovorili o njima ostali bez posla, dozivljavali stresove, prijetnje, itd., a spodoba i njeni poltroni su i dalje gdje jesu. I nastavljaju harati.

Eno sad je bacila sapu i na UKC Tuzla, jer joj ne moze pod kozu da tamo ljudi znaju raditi i kvalitetno lijeciti ljude.... Treba i to sjebat' po kratkom postupku.

Iskreno, i meni se sve to gadi, ali zaista ne mogu kriviti ljude sto brinu o svojoj egzistenciji, i svojih porodica. A iz svega do sada je jasno da nece nista promijeniti.

Ja pricam jer meni spodoba ne moze nista, ali nismo svi u istim pozicijama. Realno.
Tko je bacio šapu na UKC Tuzla?

Ali nije normalno da kompletna grupa osoba ne reagira unutar svog posla, eto ne mora u javnost, ali može se u sklopu radne zajednice. Da li bi ti bocao ljude sa takvim cjepivom? :shock:
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#116 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Dead Man Walking »

Dozer wrote: 10/02/2022 11:15
KraljicaIzJajca wrote: 10/02/2022 11:13

Daj sliku, možda ste nešto pogrešno interpretirali sa brojevima. :)
Vrlo rado, ali nije mi je htio dati. Kaze ovako - "Jarane, ovakvih kutija smo vidjeli gomilu, ali ne mogu ti dati sliku. Zabranjeno nam je i da pricamo o ovome."

A sta pogresno mogu interpretirati na "07/12/19". Kod Amera je format datuma mm/dd/yy.
Znaci bilo je samo da vidis, al iz njegove ruke. Stvarno ne znam ko bi i zasto mogao posumnjati u ovu pricu nakon ovako cvrstog dokaza.
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#117 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by Altsa »

Dozer wrote: 11/02/2022 00:10
Altsa wrote: 10/02/2022 12:03
Ne kenjaj i ne lazi narod.Drzi se kenjaja po sebiji tu si najbolji i ako ti je i ta prica postala dosadna.
Vidim, ponudio si validne argumente. A nije ih tesko pronaci i potvrditi svoje tvrdnje. Ili ih potrati. Google is your friend.

A zalosno je sto ti je prica o onome sto ona neobrazovana histericna lazljiva spodoba radi zdravstvenom sistemu, a preko toga i hiljadama ljudi - dosadna.
Sve dok je takvih mozgojeda poput tebe, onakve spodobe poput Sebije ce raditi sta god pozele.
Potrazi pa ces vidjeti da izrael nije zemlja sa najvecim procentom vakcinisanih. Sve ostalo sto ti propagiras na forumu je suplja prica. A da, sebiji se naserem u usta. Toliko o tome kolko je podrzavam.

https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-59721736
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#118 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by Dozer »

KraljicaIzJajca wrote: 11/02/2022 07:43
Dozer wrote: 11/02/2022 00:17
I...? Sta je epilog isplivanih afera?
Nista. Samo gomila ljudi koji su progovorili o njima ostali bez posla, dozivljavali stresove, prijetnje, itd., a spodoba i njeni poltroni su i dalje gdje jesu. I nastavljaju harati.

Eno sad je bacila sapu i na UKC Tuzla, jer joj ne moze pod kozu da tamo ljudi znaju raditi i kvalitetno lijeciti ljude.... Treba i to sjebat' po kratkom postupku.

Iskreno, i meni se sve to gadi, ali zaista ne mogu kriviti ljude sto brinu o svojoj egzistenciji, i svojih porodica. A iz svega do sada je jasno da nece nista promijeniti.

Ja pricam jer meni spodoba ne moze nista, ali nismo svi u istim pozicijama. Realno.
Tko je bacio šapu na UKC Tuzla?

Ali nije normalno da kompletna grupa osoba ne reagira unutar svog posla, eto ne mora u javnost, ali može se u sklopu radne zajednice. Da li bi ti bocao ljude sa takvim cjepivom? :shock:
Cini mi se da ne razumijes situaciju na UKCS....
Normalnih i postrnih tamo je ostalo vrlo malo, a i oni polako odlaze. Prije par dana otisla jos 3 strucna doktora.
Sebija je gore navukla gomilu svojih polttona ciji je osnovni zadatak da cinkaju sve one koji nisu uz nju i koji se ne slazu s njenim.metodama.
Onda slijedi sikaniranje, mobing, prijetnje poslom, djecom, itd..

A bacila je sape na UKCT. Sad i tamo pokusava napraviti isto kao i sa UKCS - rastjerati sve stare i kvalitetne kadrove a instalirati svoje polupismene i nesposobne poslusnike.
Sve u skladu s licnom percepcijom stvari, a koja je totalno pogresna jer dolazi upravo od nepismene i nestrucne osobe, koja se nasla na poziciji moci zahvaljujuci politici i SDA.
Najtragicnije u svemu je sto ona i svi njeni lizoguzi oko nje smatraju da rade ispravne stvari, i uopste ne vide katastrofalnu realnost koju su stvorili. A ona je dno dna. Uzas kakav ne postoji nigdje u civilizaciji.

I sta tu moze neki pojedinac? Reci ce, izaci u javnost, i sta...? Na kraju ce njemu biti sudjeno, a odgovorni ce ostati u dubokoj pozadini.
User avatar
drag_gost
Posts: 5538
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#119 Re: ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere

Post by drag_gost »

Dead Man Walking wrote: 11/02/2022 09:23
Dozer wrote: 10/02/2022 11:15
Vrlo rado, ali nije mi je htio dati. Kaze ovako - "Jarane, ovakvih kutija smo vidjeli gomilu, ali ne mogu ti dati sliku. Zabranjeno nam je i da pricamo o ovome."

A sta pogresno mogu interpretirati na "07/12/19". Kod Amera je format datuma mm/dd/yy.
Znaci bilo je samo da vidis, al iz njegove ruke. Stvarno ne znam ko bi i zasto mogao posumnjati u ovu pricu nakon ovako cvrstog dokaza.
Mozda ima fotografsko pamcenje. Mozda je i cipovan.
KraljicaIzJajca
Posts: 3999
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#120 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by KraljicaIzJajca »

Dozer wrote: 12/02/2022 14:16
KraljicaIzJajca wrote: 11/02/2022 07:43

Tko je bacio šapu na UKC Tuzla?

Ali nije normalno da kompletna grupa osoba ne reagira unutar svog posla, eto ne mora u javnost, ali može se u sklopu radne zajednice. Da li bi ti bocao ljude sa takvim cjepivom? :shock:
Cini mi se da ne razumijes situaciju na UKCS....
Normalnih i postrnih tamo je ostalo vrlo malo, a i oni polako odlaze. Prije par dana otisla jos 3 strucna doktora.
Sebija je gore navukla gomilu svojih polttona ciji je osnovni zadatak da cinkaju sve one koji nisu uz nju i koji se ne slazu s njenim.metodama.
Onda slijedi sikaniranje, mobing, prijetnje poslom, djecom, itd..

A bacila je sape na UKCT. Sad i tamo pokusava napraviti isto kao i sa UKCS - rastjerati sve stare i kvalitetne kadrove a instalirati svoje polupismene i nesposobne poslusnike.
Sve u skladu s licnom percepcijom stvari, a koja je totalno pogresna jer dolazi upravo od nepismene i nestrucne osobe, koja se nasla na poziciji moci zahvaljujuci politici i SDA.
Najtragicnije u svemu je sto ona i svi njeni lizoguzi oko nje smatraju da rade ispravne stvari, i uopste ne vide katastrofalnu realnost koju su stvorili. A ona je dno dna. Uzas kakav ne postoji nigdje u civilizaciji.

I sta tu moze neki pojedinac? Reci ce, izaci u javnost, i sta...? Na kraju ce njemu biti sudjeno, a odgovorni ce ostati u dubokoj pozadini.
Nisam pisala o reakciji pojedinca, već kolektiva. A s obzirom da nisu reagirali, u prijevodu, mlakonje i kukavice, realno, zbog toga, postoji mogučnost da će osjetiti Sebijine šape.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#121 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by auspuhc »

Ne znam koji su mi smjesniji, vaxeri ili antivaxeri.
Prvi preveliki panicari i pored toga sto su sebe zastitili. Drugi debili koji u necemu prostom traze kakvu svjetsku zavjeru.

Nikakav lockdown. Sada kada svako ko zeli moze da primi vakcinu treba se poceti vracati normalnom zivotu. Postotak smrtnosti je malen, a i ako neki od ovih sto odbijaju vakcinu odu pod zemlju nije mi zao.
Hendrix
Posts: 4117
Joined: 27/02/2004 00:00

#122 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by Hendrix »

Nema potrebe za mjerama kada je vecina ljudi vakcinisana... u normalnim zemljama naravno. Nek radi svako kako misli da mu odgovara ali sam zato da se u slucaju bolnickog tretmana prioritet daje vakcinisanim ljudima. Naravno ukoliko je postojala medicinska potreba da se izbjegne vakcinacija to ne bi vazilo.

A svi ovi pametnjakovici sto nevakcinisani dodju i guse zdravstveni sistem, bujrum u red za cekanje. Imali ste priliku da dobijete zastitu... vjerujete u svoj superiorni imunitet i mozete se moliti bogu da vas zastiti. To uvijek pomaze to znamo svi.

Samo naprijed ali prioritet je za vakcinisane i to je to.
User avatar
zubi
Posts: 5161
Joined: 16/07/2009 00:27

#123 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by zubi »

Horcrux wrote: 10/02/2022 09:39 Nisam za uvodenje, ali sam za zatvaranje Aldinja.
:lol:
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#124 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by MehmedPasaMoric »

Tema zakasnila jedno dvije godine, pLandemija je haman gotova :? Evo ja nevakcinisan i ponosan, nit me je ko zakljucavao niti mi je sta branio niti je od mene zahtjevao nekakve potvrde. U zemlje sa fasistickom rezimom koje uslovljavaju svoje gradjane niti sam isao niti planiram ici niti mi rebaju u zivotu. Suma sumarum pojeo vuk magarca
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#125 Re: 💉 ANKETA: Da li ste za uvođenje totalnog lockdown-a za antivaxxere 💉

Post by Dozer »

KraljicaIzJajca wrote: 13/02/2022 08:14
Dozer wrote: 12/02/2022 14:16
Cini mi se da ne razumijes situaciju na UKCS....
Normalnih i postrnih tamo je ostalo vrlo malo, a i oni polako odlaze. Prije par dana otisla jos 3 strucna doktora.
Sebija je gore navukla gomilu svojih polttona ciji je osnovni zadatak da cinkaju sve one koji nisu uz nju i koji se ne slazu s njenim.metodama.
Onda slijedi sikaniranje, mobing, prijetnje poslom, djecom, itd..

A bacila je sape na UKCT. Sad i tamo pokusava napraviti isto kao i sa UKCS - rastjerati sve stare i kvalitetne kadrove a instalirati svoje polupismene i nesposobne poslusnike.
Sve u skladu s licnom percepcijom stvari, a koja je totalno pogresna jer dolazi upravo od nepismene i nestrucne osobe, koja se nasla na poziciji moci zahvaljujuci politici i SDA.
Najtragicnije u svemu je sto ona i svi njeni lizoguzi oko nje smatraju da rade ispravne stvari, i uopste ne vide katastrofalnu realnost koju su stvorili. A ona je dno dna. Uzas kakav ne postoji nigdje u civilizaciji.

I sta tu moze neki pojedinac? Reci ce, izaci u javnost, i sta...? Na kraju ce njemu biti sudjeno, a odgovorni ce ostati u dubokoj pozadini.
Nisam pisala o reakciji pojedinca, već kolektiva. A s obzirom da nisu reagirali, u prijevodu, mlakonje i kukavice, realno, zbog toga, postoji mogučnost da će osjetiti Sebijine šape.
Grijesis.
Svi koji su reagovali, pokusali ukazati na njene budalastine, digli glas - dobili su otkaz ili su sami otisli nakon nevjerovatne kolicine mobinga, prijetnji, itd..
A to je - sve sto je gore vrijedilo i znalo, tj. bilo strucno. Doktori ce sebi naci drugi posao lako, i svi su ga odmah nasli, sto u Vojnoj, sto u privantim klinikama. Ali, tu se radi o desetinama, mozda par stotina ljudi.
S ostalim medicinskim osobljem je to malo teze, i stotine njih su osudjene da ostanu gdje jesu jer nemaju alternativu.
A pouceni svim slucajevima koji su otisli, ne preostaje im nista drugo nego da sute i trpe.
Nije to stvar hrabrosti, nego mozga, jer niko od njih nema taj luksuz da ostane bez primanja. Ne bi ni ti.
Locked