Anime

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72443
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#676 Re: Anime

Post by Velkoski »

Death Note Image
User avatar
Capajebo
Posts: 20679
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#677 Re: Anime

Post by Capajebo »


Sezona 2 pocinje 8-)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#678 Re: Anime

Post by triconja »

Evo izgleda da cu gledati one piece. Mozda i taj kineski naucim da mu kineski (ima 700+ epizoda) :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#679 Re: Anime

Post by triconja »

Capajebo wrote:
Sezona 2 pocinje 8-)
Nisam znao da je pocela, ima da pregledam asap. :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#680 Re: Anime

Post by triconja »

Dosao do 4e epizode, al ga zabiberi, znaci prva sezona je bila samo povrsina. Prejako :thumbup:

edit: u cetvrtoj epizodi kaze gotta marry her :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#681 Re: Anime

Post by triconja »

Ostavi me 6ta epizoda na ledini, za 6 dana ide nova a bas se zahuktalo. Zanima me hoce li se na kraju uzet :lol:
Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#682 Re: Anime

Post by Vega_Brothers »

Turnir najboljih boraca iz različitih univerzuma konačno počinje u narednoj epizodi

User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#683 Re: Anime

Post by SmokingMan »

triconja wrote:Dosao do 4e epizode, al ga zabiberi, znaci prva sezona je bila samo povrsina. Prejako :thumbup:

edit: u cetvrtoj epizodi kaze gotta marry her :lol:
Neće se morati dugi čekat na 3.ću sezonu koja će se emitovati već slijedeće godine.

Iako smo je premalo gledali meni je Hange nadaleko najdraža.Iznimno kreativna,dosjetljiva,odvažna,ekscentrična,prava čudakinja. :mrgreen:

Last edited by SmokingMan on 25/06/2017 14:45, edited 1 time in total.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#684 Re: Anime

Post by SmokingMan »

Vega_Brothers wrote:Turnir najboljih boraca iz različitih univerzuma konačno počinje u narednoj epizodi

Sa ovim se moralo već odavno prestati,nema više niti ideje za priču niti za dizajn likova.Po meni sve se završili sa Cell sagom,mada je i ona u jednu ruku bila suvišna.Pratim,ali nije to to,ni blizu.Soft

Nekada. :izet:

Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#685 Re: Anime

Post by Vega_Brothers »

Whis je rekao da u jednom univerzumu postoji smrtnik koji je jači i od "Boga" tog univerzuma, a opet taj "Bog" je jači od Beerusa. Autori navode gledaoce da je taj smrtnik Jiren ali mislim da je to navlakuša iako je i Jiren izuzetno moćan i očekuje se velika borba između njega i Son Gokua



Image


Toriyama obično kad hoće da zadivi gledaoce koliko je snažan neki novi rival obično napravi da vrlo lahko pretuče prethodnog moćnog rivala naših junaka, bilo bi preofirno da opet ponovi tu foru i da sad Hit bude Jirenova ili nečija druga vreća za udaranje. Hit je najbolje osmišljeni novi lik koji se do sada pojavio u DB Super

User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#686 Re: Anime

Post by triconja »

SmokingMan wrote:
triconja wrote:Dosao do 4e epizode, al ga zabiberi, znaci prva sezona je bila samo povrsina. Prejako :thumbup:

edit: u cetvrtoj epizodi kaze gotta marry her :lol:
Neće se morati dugi čekat na 3.ću sezonu koja će se emitovati već slijedeće godine.

Iako smo je premalo gledali meni je Hange nadaleko najdraža.Iznimno kreativna,dosjetljiva,odvažna,ekscentrična,prava čudakinja. :mrgreen:

Nisam gledao zadnjih 4 ili 5 epizoda tako da nisam u toku, ali Hange bi mogla biti dobra waifu :lol: .
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#687 Re: Anime

Post by SmokingMan »

triconja wrote:
SmokingMan wrote:
triconja wrote:Dosao do 4e epizode, al ga zabiberi, znaci prva sezona je bila samo povrsina. Prejako :thumbup:

edit: u cetvrtoj epizodi kaze gotta marry her :lol:
Neće se morati dugi čekat na 3.ću sezonu koja će se emitovati već slijedeće godine.

Iako smo je premalo gledali meni je Hange nadaleko najdraža.Iznimno kreativna,dosjetljiva,odvažna,ekscentrična,prava čudakinja. :mrgreen:

Nisam gledao zadnjih 4 ili 5 epizoda tako da nisam u toku, ali Hange bi mogla biti dobra waifu :lol: .

Najbolje žene,uvijek znaš na čemu si sa ovakvim. :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#688 Re: Anime

Post by SmokingMan »

triconja wrote: Nisam gledao zadnjih 4 ili 5 epizoda tako da nisam u toku, ali Hange bi mogla biti dobra waifu :lol: .

Najbolje žene,uvijek znaš na čemu si sa ovakvim tipovima. :D
User avatar
ladacoko
Posts: 2601
Joined: 25/06/2011 20:51
Location: pucam penale

#689 Re: Anime

Post by ladacoko »

koja glupost da samo 12 epizoda ima u drugoj sezoni
User avatar
irac300
Posts: 9019
Joined: 18/07/2009 18:36

#690 Re: Anime

Post by irac300 »

Iz čiste dosade krenuh gledati Attack on Titan i sad se navukoh k'o na drogu. :D Prvu sezonu za dan odgledao. Nažalost za drugu nema naših titlova, osim za prvu epizodu, pa gledam sa engleskim titlovima.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#691 Re: Anime

Post by SmokingMan »

Ja bih volio da se na treću ne mora čekat skoro godinu dana.Kako bi ubio barem dio vremena do tada,počeo sam čitati mangu (čisto da osviježim pamćenje na neke sitnije detalje),ali idem samo do dijela gdje se i zavšrila druga sezona.Već sam na tećoj knjizi.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#692 Re: Anime

Post by triconja »

SmokingMan wrote:Ja bih volio da se na treću ne mora čekat skoro godinu dana.Kako bi ubio barem dio vremena do tada,počeo sam čitati mangu (čisto da osviježim pamćenje na neke sitnije detalje),ali idem samo do dijela gdje se i zavšrila druga sezona.Već sam na tećoj knjizi.
Ja sam dosta toga procitao i spojlo sam citavu seriju, cekam da zaboravim pa da odgledam ostatak druge sezone :izet:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#693 Re: Anime

Post by SmokingMan »

triconja wrote:
SmokingMan wrote:Ja bih volio da se na treću ne mora čekat skoro godinu dana.Kako bi ubio barem dio vremena do tada,počeo sam čitati mangu (čisto da osviježim pamćenje na neke sitnije detalje),ali idem samo do dijela gdje se i zavšrila druga sezona.Već sam na tećoj knjizi.
Ja sam dosta toga procitao i spojlo sam citavu seriju, cekam da zaboravim pa da odgledam ostatak druge sezone :izet:
Eo trebam već sutra čitati 5 knjigu (19-24.epzoda).Vjeruješ da uživam iako sam sve već vidio u prvoj i drugoj sezoni.Prebacim na fontele i čitam u ujutro u tramvaju (na putu za posao),pa poslije kući,zatim odmorim dan pa opet skinem knjigu i sve tako.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#694 Re: Anime

Post by triconja »

SmokingMan wrote:
triconja wrote:
SmokingMan wrote:Ja bih volio da se na treću ne mora čekat skoro godinu dana.Kako bi ubio barem dio vremena do tada,počeo sam čitati mangu (čisto da osviježim pamćenje na neke sitnije detalje),ali idem samo do dijela gdje se i zavšrila druga sezona.Već sam na tećoj knjizi.
Ja sam dosta toga procitao i spojlo sam citavu seriju, cekam da zaboravim pa da odgledam ostatak druge sezone :izet:
Eo trebam već sutra čitati 5 knjigu (19-24.epzoda).Vjeruješ da uživam iako sam sve već vidio u prvoj i drugoj sezoni.Prebacim na fontele i čitam u ujutro u tramvaju (na putu za posao),pa poslije kući,zatim odmorim dan pa opet skinem knjigu i sve tako.
Ja citao wiki i nasao sve zivo do zadnjeg stripa i naravno procitao :roll: :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#695 Re: Anime

Post by SmokingMan »

Vjeruješ da bi mi bilo žao kada bi sada pročitao sve do kraja pa čekao da krene emitovanje treće sezone.To sebi ne bi mogao orpostiti.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#696 Re: Anime

Post by SmokingMan »

Ko voli dobar martial art anime ovo ne bi trebao propustiti. :thumbup:

Fist of the north star (Hokuto no ken)

Image
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#697 Re: Anime

Post by SamoVasGledam »

Jel gleda ko Dragon Ball Z Abridged?
User avatar
Sanjarko
Posts: 22924
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#698 Re: Anime

Post by Sanjarko »

SamoVasGledam wrote:Jel gleda ko Dragon Ball Z Abridged?
Zar ima i taj. Absolon nije los, ali ga slabo izbacuju na netu. Nego ovaj gogo ukino zmajeve kugle. Plus da pitam nesto. Jesu li digimoni, bejblejd, jugi oj zavrsili. Da ih gledam. To sam ko mal gledo prve sezone na telki. Bili su i neki roboti ako se ne varam, ali se ne mogu sjetit. Nikad nisam pregledo do kraja.
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#699 Re: Anime

Post by SamoVasGledam »

Vizionar 1985 wrote:
Zar ima i taj. Absolon nije los, ali ga slabo izbacuju na netu. Nego ovaj gogo ukino zmajeve kugle. Plus da pitam nesto. Jesu li digimoni, bejblejd, jugi oj zavrsili. Da ih gledam. To sam ko mal gledo prve sezone na telki. Bili su i neki roboti ako se ne varam, ali se ne mogu sjetit. Nikad nisam pregledo do kraja.
Preporučujem ti da odgledaš Dragon Ball Z Abridged. U pitanju je parodija na Dragon Ball Z i prebrutalno je. Ja više puta nisam mogao sebi da dođem od smejanja. Povremeno izlaze epizode već godinama unazad. Sada su trenutno stigli do Gohanove borbe sa Cellom.

Međutim ko nije gledao originalni Dragon Ball Z i specijale koji su izlazili u toku, neke fore neće skontati.

A što se tiče digimona, bejblejda i jugia ne mogu da odgovorim, jer ne pratim.
User avatar
ferratilis
Posts: 7177
Joined: 25/11/2013 16:48

#700 Re: Anime

Post by ferratilis »

Za one koji koriste kissanime, ovo je obavezno :thumbup:

https://chrome.google.com/webstore/deta ... afjchdnafm
Post Reply