Anatomska privlacnost....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#26

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

vodolija_33 wrote:
Ma vidi se, vidi :D ...kada mi kaže da nikad nije vidio ljepšu od mene ja odmah znam da je to rekao od srca i nekako iskreno :D ... svu me blaga jeza obuzme od neke sreće što sam konačno našla iskrenu dušu :D ... još kada mi spomene da su ga na meni privukle oči i moja kosa a da je ostale "detalje poslije uočio" :D ... ja... sve mi hoće neštA bit' :D ... pa još kada se ispostavi da volimo iste stvari, jela, pića, mjesta, filmove :D ..ihhh... da me sanja svaku noć otkako me sreo :D ... i haj ti meni reci da se to ne može odmah vidjeti ?! :D
:D :D a onda se, iznenada, ista interesovanja promijene, a? :lol::lol:
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#27

Post by vodolija_33 »

tako nekako :D:D:D
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#28

Post by zzzzz »

Kad vidim dobre guzove obamrem a jos ako su ukraseni lijepim nogama :-)
Harizma je bitna takodje
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#29

Post by xygirl »

Zadig wrote:
vodolija_33 wrote:U šta ti prvo gledaš Kareem :D ali 'nako iskreno reci :D:D
on je crnac, nije mu dozvoljeno gledati u zene kad mu gospodar nije tu
:D
ccc... on jedva ceka da mashe onom lepezom da bi sto ugledao :D:D
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#30

Post by vodolija_33 »

Kada smo već kod anatomije :D ne zaboravite da je Kareem Crnac :D:D
User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#31

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

vodolija_33 wrote:tako nekako :D:D:D
:D :D ma, znam ja nas-hebo ti nas :lol::lol:
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#32

Post by MRAVOJED »

koji kontranapad!!!
User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#33

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

vodolija_33 wrote:Kada smo već kod anatomije :D ne zaboravite da je Kareem Crnac :D:D
:D crnĆuga :D:D :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#34

Post by anais_nin »

vodolija_33 wrote: Ma vidi se, vidi :D ...kada mi kaže da nikad nije vidio ljepšu od mene ja odmah znam da je to rekao od srca i nekako iskreno :D ... svu me blaga jeza obuzme od neke sreće što sam konačno našla iskrenu dušu :D ... još kada mi spomene da su ga na meni privukle oči i moja kosa a da je ostale "detalje poslije uočio" :D ... ja... sve mi hoće neštA bit' :D ... pa još kada se ispostavi da volimo iste stvari, jela, pića, mjesta, filmove :D ..ihhh... da me sanja svaku noć otkako me sreo :D ... i haj ti meni reci da se to ne može odmah vidjeti ?! :D
ja od takvih bjezim glavom bRez obzira :lol: :D nisam ja kriva, alergicna na slatkorijecivost od rodjenja....ili ti ga "urodjena mana" :lol:
:~)
Posts: 76
Joined: 27/10/2004 11:51
Location: Sarajevo

#35

Post by :~) »

anais_nin wrote:
vodolija_33 wrote: Ma vidi se, vidi :D ...kada mi kaže da nikad nije vidio ljepšu od mene ja odmah znam da je to rekao od srca i nekako iskreno :D ... svu me blaga jeza obuzme od neke sreće što sam konačno našla iskrenu dušu :D ... još kada mi spomene da su ga na meni privukle oči i moja kosa a da je ostale "detalje poslije uočio" :D ... ja... sve mi hoće neštA bit' :D ... pa još kada se ispostavi da volimo iste stvari, jela, pića, mjesta, filmove :D ..ihhh... da me sanja svaku noć otkako me sreo :D ... i haj ti meni reci da se to ne može odmah vidjeti ?! :D
ja od takvih bjezim glavom bRez obzira :lol: :D nisam ja kriva, alergicna na slatkorijecivost od rodjenja....ili ti ga "urodjena mana" :lol:
Savrsene grudi, lijepa, lijepo gradjena, emancipovana, liberalna, moderna cura suvremenih shvatanja, obrazovana, uctiva, okretna, brzo pokretna, sarmantna, pedantna, vjerovatno si i savrsena kuharica, pises, citas, snimas filmove, bavis se fotografijom, malo ters al taman kolko je potrebno, veselog duha, raspolozena za ludovanja...ti si ana haman savrsen cvetak jos da razumijes sarkazam bila bi za 10 :-D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#36

Post by Zadig »

Savrsene grudi, lijepa, lijepo gradjena, emancipovana, liberalna, moderna cura suvremenih shvatanja, obrazovana, uctiva, okretna, brzo pokretna, sarmantna, pedantna, vjerovatno si i savrsena kuharica, pises, citas, snimas filmove, bavis se fotografijom, malo ters al taman kolko je potrebno, veselog duha, raspolozena za ludovanja...ti si ana haman savrsen cvetak jos da razumijes sarkazam bila bi za 10 Very Happy

Na vrh
I onda kad muskarac skonta da tako nesto teoretski ne more da postoji...
ozeni se prvom koja ima 2 ruke, 2 noge, par ociju, nos, usi lice...

:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#37

Post by anais_nin »

:~) wrote: Savrsene grudi, lijepa, lijepo gradjena, emancipovana, liberalna, moderna cura suvremenih shvatanja, obrazovana, uctiva, okretna, brzo pokretna, sarmantna, pedantna, vjerovatno si i savrsena kuharica, pises, citas, snimas filmove, bavis se fotografijom, malo ters al taman kolko je potrebno, veselog duha, raspolozena za ludovanja...ti si ana haman savrsen cvetak jos da razumijes sarkazam bila bi za 10 :-D
hvala na rezimiranju mojih karakteristika, daleko sam ti ja i od 10tke i od savrsenstva :D de ti jos jednom taj moj komentar procitaj, pa ces vidjeti da je to shuk samoj sebi :lol: :D prepoznah sebe po mlade dane u vodolijinom sarkazmu :D na zalost s mudroscu i iskustvom se ne radja :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#38

Post by Stitch__ »

u extremnim slucajevima, ako je ljubav velika, nedostatak jednog extremiteta moze se oprostiti :D

pozeljno je da nema usta :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#39

Post by Zadig »

Stitch__ wrote:u extremnim slucajevima, ako je ljubav velika, nedostatak jednog extremiteta moze se oprostiti :D

pozeljno je da nema usta :D
pa nek ima usta... to je koristan dio tijela...

jezik nek ima isto, ali loma kraci
:D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#40

Post by Stitch__ »

mah, usta mogu ako ih koriste samo kao trecu rupu :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#41

Post by anais_nin »

:~) wrote: Savrsene grudi, lijepa, lijepo gradjena, emancipovana, liberalna, moderna cura suvremenih shvatanja, obrazovana, uctiva, okretna, brzo pokretna, sarmantna, pedantna, vjerovatno si i savrsena kuharica, pises, citas, snimas filmove, bavis se fotografijom, malo ters al taman kolko je potrebno, veselog duha, raspolozena za ludovanja...ti si ana haman savrsen cvetak jos da razumijes sarkazam bila bi za 10 :-D
a posto je o meni rijec da te odmah ispravim o dosta stvari sa te liste...nit sam fizicki savrsenstvo, nit manekenka, ni Angelina, ni Monica Bellucci, jednostavno sam zena koja ima malo nadprosjecne grudi koje veoma voli, koja je zadovoljna svojim izgledom, i koja je zadovoljna kolicinom paznje koju dobiva od muskog roda...emancipovana (trudim se), liberalna (definitivno), moderna u svemu nisam u nekim stvarima sam smjesno staromodna, obrazovana jesam, uctiva (trudim se, al' mi je psovanje zesca slabost), pedantna (perfekcionista u poslu jesam, pedanterija kucna mi nije jaca strana), savrsena kuharica nisam ali volim da kuham i nikog do sada svojim kuhanjem ubila nisam, ovo ostalo kako stoji...eto da ne bude zabune :lol: :D (ko da formular kakav ispunjavam)
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#42

Post by vodolija_33 »

anais_nin wrote: hvala na rezimiranju mojih karakteristika, daleko sam ti ja i od 10tke i od savrsenstva :D de ti jos jednom taj moj komentar procitaj, pa ces vidjeti da je to shuk samoj sebi :lol: :D prepoznah sebe po mlade dane u vodolijinom sarkazmu :D na zalost s mudroscu i iskustvom se ne radja :D
ali ljudi...:D:D ja nisam bila sarkastična :D:D volem da me lažu pa to ti je :D:D:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#43

Post by anais_nin »

vodolija_33 wrote: ali ljudi...:D:D ja nisam bila sarkastična :D:D volem da me lažu pa to ti je :D:D:D
QQ, gluho bilo nije ti valjda "preslo" od Deen-a...ono "lazi me lazi vjerovacu sve" :lol: :D
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#44

Post by vodolija_33 »

čuj, prešlo mi od Deena :? Prešlo njemu od mene :D:D:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#45

Post by anais_nin »

vodolija_33 wrote:čuj, prešlo mi od Deena :? Prešlo njemu od mene :D:D:D
izviniiiiiiiiiiiiiiiiiii, omaklo mi se, necu vise nikad :lol: :D pa je li mu jos ista preslo od tebe osim toga? :D
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#46

Post by vodolija_33 »

anais_nin wrote:
vodolija_33 wrote:čuj, prešlo mi od Deena :? Prešlo njemu od mene :D:D:D
izviniiiiiiiiiiiiiiiiiii, omaklo mi se, necu vise nikad :lol: :D pa je li mu jos ista preslo od tebe osim toga? :D
ljepota nije prelazna, ako si na to mislila :D:D:D (evo me počela sam ko i ti :lol: uh ne do Bog nikom :D:D puj, puj, puj :D:D)
:)
Posts: 318
Joined: 05/07/2004 00:24

#47

Post by :) »

Zadig wrote:
ja to zovem "drzak pogled"....moja definitivna slabost Very Happy

ccc. jos jedno izgubljeno iz stada koje se lozi na "bad boys"

ccc.

:D
:D istina je.. ja govorio, al mene niko ne sljivi, jos me poceli zahebavat :D Sve su to samo...kokoske ustvari :D :D :D
:)
Posts: 318
Joined: 05/07/2004 00:24

#48

Post by :) »

:~) wrote:
anais_nin wrote:
vodolija_33 wrote: Ma vidi se, vidi :D ...kada mi kaže da nikad nije vidio ljepšu od mene ja odmah znam da je to rekao od srca i nekako iskreno :D ... svu me blaga jeza obuzme od neke sreće što sam konačno našla iskrenu dušu :D ... još kada mi spomene da su ga na meni privukle oči i moja kosa a da je ostale "detalje poslije uočio" :D ... ja... sve mi hoće neštA bit' :D ... pa još kada se ispostavi da volimo iste stvari, jela, pića, mjesta, filmove :D ..ihhh... da me sanja svaku noć otkako me sreo :D ... i haj ti meni reci da se to ne može odmah vidjeti ?! :D
ja od takvih bjezim glavom bRez obzira :lol: :D nisam ja kriva, alergicna na slatkorijecivost od rodjenja....ili ti ga "urodjena mana" :lol:
Savrsene grudi, lijepa, lijepo gradjena, emancipovana, liberalna, moderna cura suvremenih shvatanja, obrazovana, uctiva, okretna, brzo pokretna, sarmantna, pedantna, vjerovatno si i savrsena kuharica, pises, citas, snimas filmove, bavis se fotografijom, malo ters al taman kolko je potrebno, veselog duha, raspolozena za ludovanja...ti si ana haman savrsen cvetak jos da razumijes sarkazam bila bi za 10 :-D
nisu dovoljne samo zelje, potrebne su i mogucnosti..


i promijeni nick, hebem li ti zlagodinu :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#49

Post by anais_nin »

vodolija_33 wrote:
ljepota nije prelazna, ako si na to mislila :D:D:D (evo me počela sam ko i ti :lol: uh ne do Bog nikom :D:D puj, puj, puj :D:D)
ne boj se ova moja bolest nije zarazna :lol: :D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#50

Post by Bumbar »

hm...hm...visina, da je smedj ili crn...sake...guza...e onda idemo dalje :D

Bio nam je tip nedavno u ofisu...jaoj...dobar pravo... :D
Post Reply