Analiza koraka

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
opal
Posts: 64
Joined: 09/02/2010 16:18

#1 Analiza koraka

Post by opal »

Pozdrav,

zanima me da li ima u Sarajevu ili negdje u BiH neka ustanova, doktor, poliklinika koja može napraviti analizu koraka (gait analysis) prilikom trčanja. Imam jako cudnu (da ne kažem smiješnu :D ) tehniku trčanja, tako da ni sam ne mogu reći da li sam pronator ili supinator (ili ni jedno od toga). Trenutno se oporavljam od plantarnog fascitisa i bilo bi dobro kad bih i ovo napravio.

LP :sretan:
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#2 Re: Analiza koraka

Post by pizarro »

neki ljudi izgledaju uvijek smotano kad trce, sta ces tako je priroda htjela :D
User avatar
zagortenej
Posts: 3903
Joined: 22/04/2013 13:27
Location: Arš

#3 Re: Analiza koraka

Post by zagortenej »

opal wrote:Pozdrav,

zanima me da li ima u Sarajevu ili negdje u BiH neka ustanova, doktor, poliklinika koja može napraviti analizu koraka (gait analysis) prilikom trčanja. Imam jako cudnu (da ne kažem smiješnu :D ) tehniku trčanja, tako da ni sam ne mogu reći da li sam pronator ili supinator (ili ni jedno od toga). Trenutno se oporavljam od plantarnog fascitisa i bilo bi dobro kad bih i ovo napravio.

LP :sretan:
probaj MHS ordinacija, Sarajevo. Pedobarografija.
User avatar
opal
Posts: 64
Joined: 09/02/2010 16:18

#4 Re: Analiza koraka

Post by opal »

pizarro wrote:neki ljudi izgledaju uvijek smotano kad trce, sta ces tako je priroda htjela :D
Sta ces, tesko ispraviti krivu Drinu :lol:
User avatar
opal
Posts: 64
Joined: 09/02/2010 16:18

#5 Re: Analiza koraka

Post by opal »

zagortenej wrote:
opal wrote:Pozdrav,

zanima me da li ima u Sarajevu ili negdje u BiH neka ustanova, doktor, poliklinika koja može napraviti analizu koraka (gait analysis) prilikom trčanja. Imam jako cudnu (da ne kažem smiješnu :D ) tehniku trčanja, tako da ni sam ne mogu reći da li sam pronator ili supinator (ili ni jedno od toga). Trenutno se oporavljam od plantarnog fascitisa i bilo bi dobro kad bih i ovo napravio.

LP :sretan:
probaj MHS ordinacija, Sarajevo. Pedobarografija.
Tenk ju, probat cu :run:
Post Reply