Ana Nikolić u telenoveli

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
StupskaBitanga

Ana Nikolić u telenoveli

Post by StupskaBitanga » 16/02/2007 23:41

Pjevačica Ana Nikolić uskoro bi trebalo da se oproba i kao glumica - novoj hrvatskoj telenoveli „Strast koja ubija“, a koju snima je „TV Nova“, Ana će igrati ljubavnicu Zijada Gračića.

Zijad Gračić je glumac Hrvatskog narodnog kazališta, a naša publika ga poznaje kao Frenkija Fišera iz serije „Ljubav u zaledju“ i kao Antu Dragana iz serije „Obični ljudi“, koje se emituju na TV „Pink“.

"Tačno je da sam dobila ponudu da glumim u novoj hrvatskoj telenoveli, ali još nismo potpisali ugovor, pa ne smem da pričam o tome. Ove nedelje bi trebalo da se dogovorimo u vezi sa svim pojedinostima, uključujući i honorar, naravno", kaže Ana za "Blic".

"Pročitala sam scenario i oduševljena sam ulogom. Treba da glumim fatalnu zavodnicu, što znači da ne treba ništa ni da glumim, jer je reč o čistoj autobiografiji! Mislim da će moj lik da liči na lepu Paulu iz latino serije „Nova zemlja“. Jedino mi mali problem predstavlja to što sam trenutno na evropskoj turneji, a telenovele se snimaju svaki dan od jutra do večeri. Ali seriju ću snimati radnim danima, a vikendom ću nastaviti da putujem i nastupam ", priča Ana i otkriva da je gluma oduvek bila njena velika ljubav.

"Sad ću vam nešto otkriti: kada snimim još jedan ili dva albuma i skupim dovoljno novca, otići ću u Njujork na akademiju „Li Strasberg“ da studiram mjuzikl. Tamo predaje i Lajza Mineli i zaista se nadam da ću, kao i sve dosadašnje želje, ostvariti sebi i tu želju", kaže Ana.

Abu FEED el-Castro

Post by Abu FEED el-Castro » 16/02/2007 23:50

dIIIVNO, A jESIL tO NA TV-vOGOSCI ČUO?? :D

Sarajevski Marlboro

Post by Sarajevski Marlboro » 17/02/2007 18:24

Jao lika, koga boli *urac za anu nikolic i sapunicu?? :roll:

karanana
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Post by karanana » 17/02/2007 18:32

Romale romali, samo to reci mi..... Neka Ane, fina curica, a i njen brat Marko je onako, solidan fudbaler kod nas u timu. Forza Velez ljubavi moja.

Post Reply