Amer Gojak

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#26 Re: Amer Gojak

Post by Blixen »

last mohicans wrote:
Org wrote:
last mohicans wrote:Momak je protiv najtezeg moguceg protivnika odigrao odlično. S mudima i odgovornoscu. Bolji je od sve trojice redom, Besica,Cimirota i Sarica. Krunic,Pjanic i Gojak treba da čine vezni red. Vratio bi Stevanovica i Hajrovica za krila. Imamo Viscu, jos jednog napadača. Ne znam kako ide Kojicev oporavak.
Ma bolje Seju Bucana da vratiš zajedno sa Stevanovicem, kakav Hajrovic

Gojak odličan kao da 70. put igra
Joj vas. Pa taj Hajrovic igra u istoj ekipi kao i Gojak. Olmo i njih dvojica su činili okosnicu ekipe koja je igrala LP. Sta to Duljevic vise pokazuje, iako mi je kao pitaru puno drazi. Ali nikakav napredak nije pokazao.
sve pitare kudis :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#27 Re: Amer Gojak

Post by Fudo387 »

Sinoc je rezervisao kartu za bundesligu.
Samo da ne bude slucajni bljesak, i onda stazama Duljevica.

I fakat, koji je qrac onom Duljevicu?
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#28 Re: Amer Gojak

Post by Crvena Tifoza »

Fudo387 wrote:Sinoc je rezervisao kartu za bundesligu.
Samo da ne bude slucajni bljesak, i onda stazama Duljevica.

I fakat, koji je qrac onom Duljevicu?

Višak kilograma. Još mi nije jasno kako jedan igrač danas, koji se bavi fudbalom profesionalno može imati višak kilograma sa svim informacijama o zdravoj ishrani koi su na dohvat ruke. Još kad si negdje u inostranstvu.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#29 Re: Amer Gojak

Post by Fudo387 »

Crvena Tifoza wrote:
Fudo387 wrote:Sinoc je rezervisao kartu za bundesligu.
Samo da ne bude slucajni bljesak, i onda stazama Duljevica.

I fakat, koji je qrac onom Duljevicu?

Višak kilograma. Još mi nije jasno kako jedan igrač danas, koji se bavi fudbalom profesionalno može imati višak kilograma sa svim informacijama o zdravoj ishrani koi su na dohvat ruke. Još kad si negdje u inostranstvu.
Ne znam jebemu...sve zivo ima, sve zna s loptom, dobio sansu da napreduje, i onda se zadovoljio mrvicama.
Ja sam konto da ce on u ova doba biti u Bajernu, al kurko.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#30 Re: Amer Gojak

Post by last mohicans »

Bas pričam s kolegom, jednostavno glup igrač. Svidjelo nam se to ili ne. Za vrhunske rezultate ti moras kontati fudbal i imati malo više mozdanih vijuga. Najbolji primjer je Dzeko, koji komotno, bez obzira na konstituciju, moze i veznog igrati. Mislim da je na pocetku karijere i bio poluspic ili vezni. Da je igrao stopera tokom karijere, vjerujem da bi opet bio vrhunski. Ne vidim mrvice napretka kod Duljevica otkako je otisao iz Sarajeva. Isto sam mislio da mu se smijesi karijera, pogotovo jer je došao u izlog igrom u reprezentaciji. Ima brzinu, tehniku, dribling i prvi korak, ali očajan šut. A šut se moze vjezbati i navjezbati. Ali sta mu vrijedi kad on pređe igrača, nekad i više njih, onda obori glavu, ne zna šta ce i kud ce sa loptom ili je nabije nebu pod oblake. Fizičku spremu nije doveo na nivo jednog profesionalca, a mogao je. U drugoj ligi Njemačke je dobra lova, umjesto da se roka suplementima, uzme ličnog trenera, nutricionistu, on sjeo u novu makinu, utego se u one pederske tole i konta to je to. Fudbaler...jest kurko, jarane moj. Sta je postigao jedan Ronaldno, pa i dalje ulaze u sebe. Mislim da Duljevic dovoljno ne ulaze u sebe, a da bi se odvajao od mrtve vecine, ti moras ogroman napor uloziti. Ne znam da li je ikad pogledao svoju igru na snimku, recimo, pa da kaze..aha, vidis ovdje sam pogrijesio, trebao sam to i to, ne ovako, itd. Ima jos nade za njeg, ali bojim se da mu curi vrijeme opasno.
futiS
Posts: 6
Joined: 06/01/2019 12:22

#31 Re: Amer Gojak

Post by futiS »

Bazinga1234
Posts: 7612
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#32 Re: Amer Gojak

Post by Bazinga1234 »

Dva gola i asistencija. :thumbup: :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#33 Re: Amer Gojak

Post by Point. »

Možda i bude nešto od ovog malca.
User avatar
denimb
Posts: 2614
Joined: 27/03/2009 14:33

#34 Re: Amer Gojak

Post by denimb »

Point. wrote:Možda i bude nešto od ovog malca.
Ma biti ce sigurno, barem iznad prosjeka igrac u nasoj reprezentaciji (ako me razumijes)...ima potencijal, i drago mi je zbog ovog veceras, samopouzdanje mu je sada na 200%.
User avatar
noiserr
Posts: 3019
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#35 Re: Amer Gojak

Post by noiserr »

Roma kupi onog Antu Corica imao je slicne minute kad je napustio Dinamo kao Gojak sad (ali vise golova). Ali nije se uspio dokazati eno ga u drugoj ligi u Spaniji.

Da ga hoce kupiti kakav slabiji tim u Bundesligi ili Italiji da se jos malo dokaze. Dinamo ce mozda impresionirati u Ligi Sampiona pa zapadne nekom za oci.
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#36 Re: Amer Gojak

Post by Crvena Tifoza »

noiserr wrote:Roma kupi onog Antu Corica imao je slicne minute kad je napustio Dinamo kao Gojak sad (ali vise golova). Ali nije se uspio dokazati eno ga u drugoj ligi u Spaniji.

Da ga hoce kupiti kakav slabiji tim u Bundesligi ili Italiji da se jos malo dokaze. Dinamo ce mozda impresionirati u Ligi Sampiona pa zapadne nekom za oci.

Ako nastavi sa dobrim igrama gurnut će ga Mamić nekom za dobru lovu. U to ne sumnjam.
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#37 Re: Amer Gojak

Post by Point. »

denimb wrote:
Point. wrote:Možda i bude nešto od ovog malca.
Ma biti ce sigurno, barem iznad prosjeka igrac u nasoj reprezentaciji (ako me razumijes)...ima potencijal, i drago mi je zbog ovog veceras, samopouzdanje mu je sada na 200%.
Nadam se, odavno nismo izbacili nekog igrača da je bar neke kvalitete. Mislim da će mu biti presudno gdje će poslije Dinama, da se ne zaleti u neki tim gdje neće igrati, ko ovaj malac što je otišao u Romu.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#38 Re: Amer Gojak

Post by todd_smith »

ima sve predizpozicije da bude glavna zvijezda repke, na njemu je sad sve ostalo
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40718
Joined: 29/06/2011 23:39

#39 Re: Amer Gojak

Post by dječak sa šibicama »

Coric je drugi tip igraca, bolji u tehnici i vise zna sa loptom od Gojaka ali motoricki daleko iza, drugim rijecima ne voli igrati odbranu a to u danasnjem nogometu nijedan trener ne voli.

Gojak je najslicniji Brozovicu, sa tim da je Brozovic vec u Gojakovim godinama mogao trcati ko sivonja i tu je jaci, pokriva vise terena ali ako uzmemo u obzir da je Brozovic jedan od jacih igraca Europe sto se tice trke, onda je ono sto Gojak moze sasvim dovoljno. Njegov problem jeste oscilacija forme, odigra par utakmica sjajno a onda ga nema nigdje, pa promasi par zicera, i ode na klupu. Jos nije definirao svoju ulogu na terenu, ali mlad je i nije jedini, naci ce se. Neka u buducnosti pokriva Pjanica trkom, zna zabiti, ubacuje se i pred gol protivnika cesto, sta treba vise.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#40 Re: Amer Gojak

Post by Artest »

'aj ne dipr, gospe ti.
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#41 Re: Amer Gojak

Post by Crvena Tifoza »

Majstore želim ti karijeru bolju od Edinove, ali malo smiri doživljaj kad postigneš izjednačujući gol. Loptu u ruke i nazad na centar. :-)
Bazinga1234
Posts: 7612
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#42 Re: Amer Gojak

Post by Bazinga1234 »

Budući kapiten reprezentacije.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16254
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#43 Re: Amer Gojak

Post by sime_cipol »

Jedini koji se danas izvio iznad sivila reprezentacije. Uz Dzeku mozda.
User avatar
Logovan
Posts: 94352
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#44 Re: Amer Gojak

Post by Logovan »

Zasluzio da igra u prvih 11.
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#45 Re: Amer Gojak

Post by Mustang1 »

Crvena Tifoza wrote:Majstore želim ti karijeru bolju od Edinove, ali malo smiri doživljaj kad postigneš izjednačujući gol. Loptu u ruke i nazad na centar. :-)
Vjerovatno nekoj trebi obecao. Podrzavam ako je to :oops:
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#46 Re: Amer Gojak

Post by Korisničkoime »

noiserr wrote:Roma kupi onog Antu Corica imao je slicne minute kad je napustio Dinamo kao Gojak sad (ali vise golova). Ali nije se uspio dokazati eno ga u drugoj ligi u Spaniji.

Da ga hoce kupiti kakav slabiji tim u Bundesligi ili Italiji da se jos malo dokaze. Dinamo ce mozda impresionirati u Ligi Sampiona pa zapadne nekom za oci.
Koliko se ja sjecam Ante Coric je slovio za najveceg Dinamovog telenta i ako sam dobrog sjecanja nesto se nisu razisli u dobrom. Po meni prerano je napustio Dinamo koji je optimalan za razvoj mladih igraca
User avatar
Edin H.
Posts: 46999
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#47 Re: Amer Gojak

Post by Edin H. »

Dobar danas, ali sebican, cist gol samo je dodao je zabrljao sutom.
Post Reply