Amazon tablet.

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Retro0000
Posts: 130
Joined: 01/05/2021 11:36

#1 Amazon tablet.

Post by Retro0000 »

Ja sebi mislim kupiti jedan Amazon tablet i imam pitanja na koje ne mogu sebi sam dati odgovore jer na vebstranicama piše da je Google Appstore konkurent od Amazona i da oni imaju sam svoj Appstore. Šta me zanima može li se iz BiH snimiti besplatno aplikacije ko TikTok i VLC Player i rade li te aplikacije na Amazon tabletu? Može li njihov tablet ako piše da ima HD rezoluciju od 1080p čitati i fajlove od 1080p od BluRay kvaliteta? I kad tablet ima 3GB RAM-a je li to dovoljno da se može brzo kroz internet prolaziti i streamati live materijal sa interneta(ko što to mogu uraditi sa mojim pametnim telefonom od Xiaomi)? Ko od vas se poznaje sa tim stvarima i može mi dati savjet.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#2 Re: Amazon tablet.

Post by diablobih »

Imaju obje aplikacije, imaju vecinom sve popularne aplikacije. Letit ce, ne brini.
User avatar
erotica
Posts: 851
Joined: 08/09/2011 17:56

#3 Re: Amazon tablet.

Post by erotica »

Uradiš sve kao sa ovog linka i imas full Google play store sa svim aplikacijama kao na bilo kojem Androidu. https://www.google.com/amp/s/www.androi ... ablet/amp/
Ja sam za bf uzeo fire tablet 10 (2021) i vrlo sam zadovoljan, posebno sa ekranom, tablet zna prilikom rada tu i tamo da štuca ali ništa strašno, meni koji ga prvenstveno koristim za multimediju je extra kupovina za 75$ koliko je bio za bf.
Post Reply