AMAR OSIM

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#176 Re: AMAR OSIM

Post by Radio Sarajevo »

Grean wrote:
Radio Sarajevo wrote:Ma džaba je to pričati nekome kome je domet Čemerika i neki poslić 16 sati dnevno.

Prosječni Bošnjo misli da na zapadu ruže cvjetaju, i da će svako guze dati samo da tamo "uspije".
Koliko znam i ti si vani, ne znam sta njemu popujes a sve i da nisi (mada mislim da ti je bilo nekih cudnih slova u nekim upisima a i pitanja za streem-ove za neke utakmice koji idu na redovnim kanalima) kakav ti je to argument.

Nejse, da hoce taj Amar strasni preuzeti pa da se makar pokaze u PL ako "ne zeli" vani ali po informacijama iz Zvornicke nudi mu se ali nece.
Evo Husref nije sjedio i cekao, vodio je Slobodu i Mladost dok se nije vratio u Sarajevo.

Kako god, najbitnije je da strucnjak nije izburgijao da vodi reprezentaciju iako se digla i kuka i motika sto kazu da gura njega i da pljuje po Prosineckom a rezultat toga vidimo sad.
Činjenica da sam i ja vani može biti samo prednost kada pričam o "dokazivanju vani". Upravo tako, živim u Holandiji, gdje vrlo često vidim da u mnogim stvarima nisu bolji od nas, ali su jednostavno imali više sreće, priklanjali se većim silama, uspjeli izbjeći masovna sranja itd., pa su samim tim i napredniji, a ne zato što su mnogo pametniji.

Konkretno kad je riječ o fudbalu, evo Meša vodi Paris FC, i vjerovatno će prosječan Bošnjak reći kako je bolje raditi "vani", jer je eto zaboga vani. To što se Meša povlači po drugim i trećim ligama, slično kao i Faruk, to nema veze. Ali jbg, u glavi našeg čovjeka je bolje voditi francuskog trećeligaša nego najtrofejniji naš klub.

Što se tiče konkretno Amara, ti ne možeš znati razloge zašto on ne želi da trenira druge timove, kao što je to radio Husref. Možda čovjek ima dovoljno novaca (tj. sigurno ima), pa mu ne treba to u životu. Ne mora se nikome više dokazivati, sebi se dokazao, i uzeo više trofeja nego što FK Sarajevo uopšte ima. To što ga vi blatite samo pokazuje dozu nemoći koju osjetite kad se on uopšte i spomene.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#177 Re: AMAR OSIM

Post by Grean »

Hi, hi, hi, strah nas strasnog Amara

Nejse, mogu samo reci jedino luzer ili onaj ko ne voli svoj poso' moze godinama biti na birou i vodati cuku na pisanje umjesto nesto smisleno da radi.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#178 Re: AMAR OSIM

Post by manijak1 »

Grean wrote:Hi, hi, hi, strah nas strasnog Amara

Nejse, mogu samo reci jedino luzer ili onaj ko ne voli svoj poso' moze godinama biti na birou i vodati cuku na pisanje umjesto nesto smisleno da radi.
Haj sad skontaj koliko je puta otjerao Husrefa ? Ne moraš i cuku brojat .Nisu svi nepromišljeni ko ti , da se ne sjećaju kako vas je luzer karao šest ljeta u cugu .
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#179 Re: AMAR OSIM

Post by rumenige_brajtner »

da pojednostavimo, samo su dvije vrste ljudi koji mogu biti protiv amara u želji;
1. pitari
2. debili
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#180 Re: AMAR OSIM

Post by Charuga »

rumenige_brajtner wrote:da pojednostavimo, samo su dvije vrste ljudi koji mogu biti protiv amara u želji;
1. pitari
2. debili
Ovo pod 2 ću ti sad progledati kroz prste, ali ako se ponovi morat ćeš na odmor. Na ovom forumu ima ljudi koji su protiv Amara, a navijači su Želje, i nema potrebe da ih se tako naziva.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#181 Re: AMAR OSIM

Post by zipoo »

debil ti u gacama
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#182 Re: AMAR OSIM

Post by manijak1 »

Može li se razjasniti kako pitari mogu ovdje nekoga prozivati luzerom i petljat u to rasne i plemenite kućne ljubimce ? O birou neću ništa , poznata je odavno neosnovana hadžijska arogancija.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#183 Re: AMAR OSIM

Post by rumenige_brajtner »

zipoo wrote:debil ti u gacama
ću' to? kako znaš?
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#184 Re: AMAR OSIM

Post by Radio Sarajevo »

Grean wrote:Hi, hi, hi, strah nas strasnog Amara

Nejse, mogu samo reci jedino luzer ili onaj ko ne voli svoj poso' moze godinama biti na birou i vodati cuku na pisanje umjesto nesto smisleno da radi.
Pa kad neko ima više trofeja nego vaš cijeli klub, onda je jasno koliko je sati.

Kao što rekoh, nekome nije interesantno da vodi Mladost Doboj Kakanj jer ne vidi to kao ispunjenje ikakvog životnog cilja. Lud si ako misliš da Amar nije mogao voditi bilo koji klub u Premijer ligi, a zna se da su ga tražili i klubovi iz komšiluka.

I ja da sam najtrofejniji trener Želje, nikad ne bih vodio nijedan drugi klub iz naše lige, zašto prljati ruke ako ne moraš. A para ima, biro mu i ne treba.

I Lutvo je raja, bezveze ga prozivaš.
DonieBrasco
Posts: 15234
Joined: 31/08/2016 16:09

#185 Re: AMAR OSIM

Post by DonieBrasco »

Lutvo maskota. :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#186 Re: AMAR OSIM

Post by Grean »

Radio Sarajevo wrote:
Grean wrote:Hi, hi, hi, strah nas strasnog Amara

Nejse, mogu samo reci jedino luzer ili onaj ko ne voli svoj poso' moze godinama biti na birou i vodati cuku na pisanje umjesto nesto smisleno da radi.
Pa kad neko ima više trofeja nego vaš cijeli klub, onda je jasno koliko je sati.

Kao što rekoh, nekome nije interesantno da vodi Mladost Doboj Kakanj jer ne vidi to kao ispunjenje ikakvog životnog cilja. Lud si ako misliš da Amar nije mogao voditi bilo koji klub u Premijer ligi, a zna se da su ga tražili i klubovi iz komšiluka.

I ja da sam najtrofejniji trener Želje, nikad ne bih vodio nijedan drugi klub iz naše lige, zašto prljati ruke ako ne moraš. A para ima, biro mu i ne treba.

I Lutvo je raja, bezveze ga prozivaš.
Ne radi se o tome moze li voditi nego njegov izbor da godinama sjedi besposlen. To govori puno o njemu, bar meni. Ako volis neki posao taman da imas milijarde neces sjediti kuci i zguza na guz.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#187 Re: AMAR OSIM

Post by Radio Sarajevo »

Grean wrote:
Ne radi se o tome moze li voditi nego njegov izbor da godinama sjedi besposlen. To govori puno o njemu, bar meni. Ako volis neki posao taman da imas milijarde neces sjediti kuci i zguza na guz.
Ali ti ne znaš da li on nešto drugo radi. Možda se bavi nekretninama, možda ima hiljade bitkoina, možda nešto što ne možemo ni zamisliti. Čovjek govori nekoliko stranih jezika, ima dovoljno novaca da ne mora raditi nešto što prosječni Pitar misli da bi trebao, i jednostavno može mu se.

Ja radim u turizmu, i volim ono što radim, ali me ne bi Tito natjerao da se bavim turizmom u sredini koja mi se ne sviđa.
DonieBrasco
Posts: 15234
Joined: 31/08/2016 16:09

#188 Re: AMAR OSIM

Post by DonieBrasco »

Radio Sarajevo wrote: Ja radim u turizmu, i volim ono što radim, ali me ne bi Tito natjerao da se bavim turizmom u sredini koja mi se ne sviđa.
Divna mu je bila sredina u kojoj je radio za vrijeme svog mandata, jos divniniji ljudi bili uz njega tada.
User avatar
ellaxaz
Posts: 2189
Joined: 31/01/2012 09:40

#189 Re: AMAR OSIM

Post by ellaxaz »

:ekser:
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#190 Re: AMAR OSIM

Post by Radio Sarajevo »

DonieBrasco wrote:
Radio Sarajevo wrote: Ja radim u turizmu, i volim ono što radim, ali me ne bi Tito natjerao da se bavim turizmom u sredini koja mi se ne sviđa.
Divna mu je bila sredina u kojoj je radio za vrijeme svog mandata, jos divniniji ljudi bili uz njega tada.
Barem nisu suspendovali Boga oca i glumili transparentnost dok su gomilali dugove.
User avatar
ellaxaz
Posts: 2189
Joined: 31/01/2012 09:40

#191 Re: AMAR OSIM

Post by ellaxaz »

amar iznad svega.
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#192 Re: AMAR OSIM

Post by salle_eh1986 »

ŽELJO IZNAD AMARA !!!
User avatar
ellaxaz
Posts: 2189
Joined: 31/01/2012 09:40

#193 Re: AMAR OSIM

Post by ellaxaz »

salle_eh1986 wrote:ŽELJO IZNAD AMARA !!!
Bog te čuo.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#194 Re: AMAR OSIM

Post by zipoo »

Jah, a do neki dan Misimovic iznad Zelje :skoljka:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#196 Re: AMAR OSIM

Post by Charuga »

User avatar
ellaxaz
Posts: 2189
Joined: 31/01/2012 09:40

#197 Re: AMAR OSIM

Post by ellaxaz »

Image
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#198 Re: AMAR OSIM

Post by klizim po parkingu »

Image

na sta je spao nekada trenercina a sad ubleha na nivou krcmarevica
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#199 Re: AMAR OSIM

Post by Tesla Edison »

Nek se obrije, sredi kosu, obuče nekad odijelo da liči na insana.

Kad se sjetim Amara na klupi protiv Newcastle-a i ovog Amara ublehu. Dvije različite osobe.
User avatar
ellaxaz
Posts: 2189
Joined: 31/01/2012 09:40

#200 Re: AMAR OSIM

Post by ellaxaz »

Olimpik je za Moščanicu, Stupčanica.
Post Reply