AMAR OSIM

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25641
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#151 Re: AMAR OSIM

Post by BHF_Manijak »

luckylaka wrote: :lol: Pa kompletna liga moli Boga da dovedete Amara za trenera istog onoga koga ama bas niko nece...bas niko.Cudno da takav strucnjak nije sposoban ni federalca kakvog da vodi.Al vala ako valja vama Bujrum
Je li ti zaista mislis da Amar u bilo koje dana i noci ne moze preuzeti neku smijesnu Mladost, Tuzlu City, Krupu ili Radnik, ili se samo malo lud pravis???
Koji ce mu to qrac u zivotu? Sto bi Ancelotti preuzeo SPAL, iako je na birou?
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#152 Re: AMAR OSIM

Post by luckylaka »

BHF_Manijak wrote:
luckylaka wrote: :lol: Pa kompletna liga moli Boga da dovedete Amara za trenera istog onoga koga ama bas niko nece...bas niko.Cudno da takav strucnjak nije sposoban ni federalca kakvog da vodi.Al vala ako valja vama Bujrum
Je li ti zaista mislis da Amar u bilo koje dana i noci ne moze preuzeti neku smijesnu Mladost, Tuzlu City, Krupu ili Radnik, ili se samo malo lud pravis???
Koji ce mu to qrac u zivotu? Sto bi Ancelotti preuzeo SPAL, iako je na birou?
A sto mislis da je bolji od onih koji vode navedene ekipe
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#153 Re: AMAR OSIM

Post by FreakyStyley »

Bas, sto li? Mozda sto je najtrofejniji trener u historiji BiH. Ne znam, samo nagadjam.
User avatar
mist
Posts: 1364
Joined: 22/08/2011 19:02
Location: tu iza coska

#154 Re: AMAR OSIM

Post by mist »

Pretpostavljam da bas i nisi pratio utakmice kada je on bio trener.Razumljivo,jer kako sam skontao zivis vani.
Prije svega ne da je Zeljo igrao,nego mljeo protivnike.Kada se krene na utakmicu nije se razmisljalo dali ce se dobiti tekma.Bilo je pitanje samo sa koliko razlike. :izet:
Imao je Zeljo sve,od igre,taktike,fizicke spreme,mislim na domace prvenstvo.A to sto nije bilo dovoljno u evropskom takmicenju,eh za te stvari je trebalo imati kvalitetnije igrace.
Iskreno volio bih ja brku vidjeti opet kao trenera u Zelji,da opet kao nekad odem rahat na tekmu.Godinama vec nisam :roll:
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#155 Re: AMAR OSIM

Post by Radio Sarajevo »

Frajer ima više trofeja nego svi ostali treneri zajedno i ovaj iz Čemerike pita zašto je bolji od Ive Ištuka :D :D :D :D
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#156 Re: AMAR OSIM

Post by FreakyStyley »

Jos kaze nece ga niko, a Sulenta i Husic samo sto mu ga popusili nisu da im preuzme ekipe. :-)
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#157 Re: AMAR OSIM

Post by Radio Sarajevo »

FreakyStyley wrote:Jos kaze nece ga niko, a Sulenta i Husic samo sto mu ga popusili nisu da im preuzme ekipe. :-)
Ma nije samo to, nego prosječni Bošnjo misli da je svakome životni cilj otići negdje vani i biti nečiji rob za platu.

Često čujem od ljudi koji ne vole Amara "pa zašto se ne dokaže u nekoj jačoj ligi, poput druge švicarske ili belgijske"... Jebote, mi smo toliko otišli u kurac da mi mislimo da je švicarska druga liga jača od naše. Evo recimo jedan Kodro radi tamo u Servetteu, a Meša je radio u Istresu. To je sasvim legitimno i okej, ali neko to ne želi, ne voli da mu vlasnik nekog jebenog Istresa popuje i šefuje.

Amar je dvaput otišao vani, i to za velike pare, nema on kompleks niže vrijednosti pa da misli da se Bošnjacima mora dokazivati time što je ušao iz treće u drugu francusku ligu.

Ali samo da je zapad, pa taman i govno...
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#158 Re: AMAR OSIM

Post by luckylaka »

Radio Sarajevo wrote:
FreakyStyley wrote:Jos kaze nece ga niko, a Sulenta i Husic samo sto mu ga popusili nisu da im preuzme ekipe. :-)
Ma nije samo to, nego prosječni Bošnjo misli da je svakome životni cilj otići negdje vani i biti nečiji rob za platu.

Često čujem od ljudi koji ne vole Amara "pa zašto se ne dokaže u nekoj jačoj ligi, poput druge švicarske ili belgijske"... Jebote, mi smo toliko otišli u kurac da mi mislimo da je švicarska druga liga jača od naše. Evo recimo jedan Kodro radi tamo u Servetteu, a Meša je radio u Istresu. To je sasvim legitimno i okej, ali neko to ne želi, ne voli da mu vlasnik nekog jebenog Istresa popuje i šefuje.

Amar je dvaput otišao vani, i to za velike pare, nema on kompleks niže vrijednosti pa da misli da se Bošnjacima mora dokazivati time što je ušao iz treće u drugu francusku ligu.

Ali samo da je zapad, pa taman i govno...
:-) Ma nije eto zivotni cilj je ostati do penzije u Premijer ligi,pa ko to jos trci vani.Svaki bolan koji dobiju i najmanju sansu .O cemu ti pricas.Tjesis se.An=maru za sad i jeste najveci domet Zeljo i to samo prvenstvene i kup utakmice,dzaba sto vi od njega pokusavate napraviti heroja.I naravno Manijacaima jeste heroj jer je uzeo u BiH sve sto se moglo i zajebo u europi sve sto se moglo.I da vratite ga sta ceka tolike godine
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#159 Re: AMAR OSIM

Post by nosara »

luckylaka wrote: :-) Ma nije eto zivotni cilj je ostati do penzije u Premijer ligi,pa ko to jos trci vani.Svaki bolan koji dobiju i najmanju sansu .O cemu ti pricas.Tjesis se.An=maru za sad i jeste najveci domet Zeljo i to samo prvenstvene i kup utakmice,dzaba sto vi od njega pokusavate napraviti heroja.I naravno Manijacaima jeste heroj jer je uzeo u BiH sve sto se moglo i zajebo u europi sve sto se moglo.I da vratite ga sta ceka tolike godine
To je zivotna filozofija koju ti ne mozes shvatiti. Trka za milionima dolara te obuzela totalno. :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#160 Re: AMAR OSIM

Post by manijak1 »

:oops: Grozno, kako se prlja ova tema nepotrebnim dobacivanjima i proizvoljno - nestručnim ocjenama.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55469
Joined: 15/12/2008 16:53

#161 Re: AMAR OSIM

Post by ultima_palabra »

Kad čujem ovo o Evropi, ospem se... evo prošlo je 5 godina kako nije trener Želje, koja je bh.ekipa prošla 2.pretkolo LP? Jel iko izbacio približno jakog protivnika od onih koje je on imao? Imalo je Sarajevo dream team naše lige, bio je Zrinjski trostruki prvak i šta?

Drugo, imao je Amar ponude Dinama, Vojvodine, a vjerovatno je mogao voditi i neki klub u rangu ovih što vode Meša i Kodro. Nije mu to interesantno i šta sad? I ocu mu je bilo draže voditi PAO i Sturm nego Real Madrid... takav insan.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#162 Re: AMAR OSIM

Post by Radio Sarajevo »

Ma džaba je to pričati nekome kome je domet Čemerika i neki poslić 16 sati dnevno.

Prosječni Bošnjo misli da na zapadu ruže cvjetaju, i da će svako guze dati samo da tamo "uspije".
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7246
Joined: 12/03/2012 18:04

#163 Re: AMAR OSIM

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

luckylaka wrote:
Radio Sarajevo wrote:
FreakyStyley wrote:Jos kaze nece ga niko, a Sulenta i Husic samo sto mu ga popusili nisu da im preuzme ekipe. :-)
Ma nije samo to, nego prosječni Bošnjo misli da je svakome životni cilj otići negdje vani i biti nečiji rob za platu.

Često čujem od ljudi koji ne vole Amara "pa zašto se ne dokaže u nekoj jačoj ligi, poput druge švicarske ili belgijske"... Jebote, mi smo toliko otišli u kurac da mi mislimo da je švicarska druga liga jača od naše. Evo recimo jedan Kodro radi tamo u Servetteu, a Meša je radio u Istresu. To je sasvim legitimno i okej, ali neko to ne želi, ne voli da mu vlasnik nekog jebenog Istresa popuje i šefuje.

Amar je dvaput otišao vani, i to za velike pare, nema on kompleks niže vrijednosti pa da misli da se Bošnjacima mora dokazivati time što je ušao iz treće u drugu francusku ligu.

Ali samo da je zapad, pa taman i govno...
:-) Ma nije eto zivotni cilj je ostati do penzije u Premijer ligi,pa ko to jos trci vani.Svaki bolan koji dobiju i najmanju sansu .O cemu ti pricas.Tjesis se.An=maru za sad i jeste najveci domet Zeljo i to samo prvenstvene i kup utakmice,dzaba sto vi od njega pokusavate napraviti heroja.I naravno Manijacaima jeste heroj jer je uzeo u BiH sve sto se moglo i zajebo u europi sve sto se moglo.I da vratite ga sta ceka tolike godine
Ne znam jel ti jasno, a cini se da nije, da Zeljeznicar trenutno ne moze da dobaci do takmicenja i ekipa koje su nas nekad busile. Kontas. Sad ispadamo od AIK-a i to glat, a ovi krampe iz udzbenika. Dok je titula misaona imenica.

Pitaj ako ti sta njje jasno, nema potrebe za netacnim informacijama.
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#164 Re: AMAR OSIM

Post by luckylaka »

@cvrčak_na_hedonizmu pa evo recimo nije mi jasno kako to iako ima jednu od najboljih ekipa u Premijer ligi ne moze meda,kako da je izlazak u europu samo ekskurzija(godinama)kako da se za trenere zadnjih godina dovode totalni amateri(Odovic,Adjem,Mulalic...).Pretspotavljam da znas odgovor na neka od ovih pitanja pa Bujrum
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#165 Re: AMAR OSIM

Post by nosara »

luckylaka wrote:@cvrčak_na_hedonizmu pa evo recimo nije mi jasno kako to iako ima jednu od najboljih ekipa u Premijer ligi ne moze meda,kako da je izlazak u europu samo ekskurzija(godinama)kako da se za trenere zadnjih godina dovode totalni amateri(Odovic,Adjem,Mulalic...).Pretspotavljam da znas odgovor na neka od ovih pitanja pa Bujrum
Ti ne znas gdje je lijevo. Tema je Amar Osim, ta pitanja postavi na drugoj temi. Ili bolje nemoj, pokvarices nesto... :D
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#166 Re: AMAR OSIM

Post by FreakyStyley »

luckylaka wrote:@cvrčak_na_hedonizmu pa evo recimo nije mi jasno kako to iako ima jednu od najboljih ekipa u Premijer ligi ne moze meda,kako da je izlazak u europu samo ekskurzija(godinama)kako da se za trenere zadnjih godina dovode totalni amateri(Odovic,Adjem,Mulalic...).Pretspotavljam da znas odgovor na neka od ovih pitanja pa Bujrum
Image
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#167 Re: AMAR OSIM

Post by luckylaka »

nosara wrote:
luckylaka wrote:@cvrčak_na_hedonizmu pa evo recimo nije mi jasno kako to iako ima jednu od najboljih ekipa u Premijer ligi ne moze meda,kako da je izlazak u europu samo ekskurzija(godinama)kako da se za trenere zadnjih godina dovode totalni amateri(Odovic,Adjem,Mulalic...).Pretspotavljam da znas odgovor na neka od ovih pitanja pa Bujrum
Ti ne znas gdje je lijevo. Tema je Amar Osim, ta pitanja postavi na drugoj temi. Ili bolje nemoj, pokvarices nesto... :D
Cini mi se da tebe nisam ni pitao nista a o ovoj temi je poceo @Cvrcak a ne ja
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#168 Re: AMAR OSIM

Post by manijak1 »

još da ti dođe vrijeme da ne započinješ provocirati tamo đe nema potrebe .
Tromblon
Posts: 2022
Joined: 18/01/2015 19:37

#169 Re: AMAR OSIM

Post by Tromblon »

Čestitke dedi i pradedi :thumbup: :bih:
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#170 Re: AMAR OSIM

Post by wewa »

najsladji dedo ikad :sretan:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4747
Joined: 20/05/2011 22:49

#171 Re: AMAR OSIM

Post by ljevoruki »

Glava postade dedo :D
Sa srecom deduka. :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55469
Joined: 15/12/2008 16:53

#172 Re: AMAR OSIM

Post by ultima_palabra »

Peta generacija zeljovaca :thumbup:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#173 Re: AMAR OSIM

Post by Grean »

Radio Sarajevo wrote:Ma džaba je to pričati nekome kome je domet Čemerika i neki poslić 16 sati dnevno.

Prosječni Bošnjo misli da na zapadu ruže cvjetaju, i da će svako guze dati samo da tamo "uspije".
Koliko znam i ti si vani, ne znam sta njemu popujes a sve i da nisi (mada mislim da ti je bilo nekih cudnih slova u nekim upisima a i pitanja za streem-ove za neke utakmice koji idu na redovnim kanalima) kakav ti je to argument.

Nejse, da hoce taj Amar strasni preuzeti pa da se makar pokaze u PL ako "ne zeli" vani ali po informacijama iz Zvornicke nudi mu se ali nece.
Evo Husref nije sjedio i cekao, vodio je Slobodu i Mladost dok se nije vratio u Sarajevo.

Kako god, najbitnije je da strucnjak nije izburgijao da vodi reprezentaciju iako se digla i kuka i motika sto kazu da gura njega i da pljuje po Prosineckom a rezultat toga vidimo sad.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#174 Re: AMAR OSIM

Post by nosara »

Grean wrote: Nejse, da hoce taj Amar strasni preuzeti pa da se makar pokaze u PL
:D

Sad vidjeh da si pitar. Pa sta, pozelio opet ponizavanje i maltretiranje? Sabura...
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#175 Re: AMAR OSIM

Post by rumenige_brajtner »

jel ovo ptsp-ovac iz amerike, aka ljuti krajišnik, i ovdje počeo mudrovat? :-)
Post Reply