Alija Hadžiosmanović - Braco

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#26 Re: Alija Hadžiosmanović - Braco

Post by Better Man »

Nisam ljubitelj Brace i sličnih ljudi. Riječ je o klasičnom ljigavcu bez karaktera i stava. Čovjek koji bi za svoj interes i s crnim vragom sklopio savez. Ne znam kome su interesantne njegove mahalske priče i fore.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27 Re: Alija Hadžiosmanović - Braco

Post by Logovan »

Neshvatljivo koliko ovaj čovjek sam sebe uzdiže. :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#28 Re: Alija Hadžiosmanović - Braco

Post by Raigor Stonehoof »

Better Man wrote:Nisam ljubitelj Brace i sličnih ljudi. Riječ je o klasičnom ljigavcu bez karaktera i stava. Čovjek koji bi za svoj interes i s crnim vragom sklopio savez. Ne znam kome su interesantne njegove mahalske priče i fore.
Idi ti u London, tamo su manje ljigavi.

A ima i CD shopova.
User avatar
MaxPayne
Posts: 528
Joined: 02/06/2012 20:25

#30 Re: Alija Hadžiosmanović - Braco

Post by MaxPayne »

dedera jedan :-D

Image
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#31 Re: Alija Hadžiosmanović - Braco

Post by Raigor Stonehoof »

btj jel ovo cevap il sudzukica :-)
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#32 Re: Alija Hadžiosmanović - Braco

Post by BlueBlood »

nagrada :lol:
User avatar
leffe
Posts: 247
Joined: 10/09/2009 15:44

#33 Re: Alija Hadžiosmanović - Braco

Post by leffe »

Otkud mrtvi pitar u Želji? :lol: :-x
McGradySA
Posts: 792
Joined: 24/02/2021 11:25

#34 Re: Alija Hadžiosmanović - Braco

Post by McGradySA »

Sarajevska Vrbanjuša izbačena je iz daljnjeg takmičenja u Kantonalnoj ligi grupe A zbog toga što ove sezone dva puta nisu došli na prvenstvenu utakmicu. Vrbanjuša je iz takmičenja izbačena na godinu dana, a u Kantonalnu ligu moći će se vratiti u sezoni 2022/2023.
“Propozicije su takve i mi ne možemo protiv propozcija. Kada se ne odigraju dvije utakmice klub se isključuje iz takmičenja na godinu dana”, potvrdio je predsjednik Fudbalskog saveza Kantona Sarajevo – Galib Kulovac.

Fudbalski savez Kantona Sarajevo odluku je donio nakon što 27. marta igrači Vrbanjuše nisu došli na utakmicu protiv Bojnika.

Sve utakmice koje je Vrbanjuša odigrala od početka proljetne polusezone smatrat će se kao da nisu igrane, a utakmice koje su naredne po rasporedu neće se registrovati po službenoj dužnosti rezultatom 3:0, stoji u obrazloženju Fudbalskog saveza Kantona Sarajevo.

Vrbanjuša ima pravo da se žali na ovu odluku u roku od sedam dana.

Ovim povodom kontaktirali smo Aliju Bracu Hadžiosmanovića, alfu i omegu fudbalskog kluba Vrbanjuša.

"Izbacili su me iz lige. Ibrahim Hadžibajrić nam je zapečatio prostorije, iako Vrbanjuša nikada nije ostala dužna nikome dinara. On je sa komesarom takmičenja Sejfom Šehovićem nanijetio da naše prostorije dadne nekome drugom. Mi smo brend grada Sarajeva i ovo što nam se dešava je velika sramota. Ja sam na početku tražio da se ne igraju amaterske utakmice dok traje pandemija. Njima niko od porodice nije umro, dok Vrbanjuša ima dosta igrača u izolaciji. Roditelji su me molili da njhova djeca ne igraju utakmice", govori Braco.
User avatar
Edin H.
Posts: 47040
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#35 Re: Alija Hadžiosmanović - Braco

Post by Edin H. »

Pravda za Vrbanjušu. :oops:
Post Reply