Albanija - BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Tromblon
Posts: 2102
Joined: 18/01/2015 19:37

#301 Re: Albanija - BiH

Post by Tromblon »

Ma bezveze vam je rasprava. Reprezentaciji trebaju obojica jer jednostavno nemamo album sa slicicama pa da biramo. Kad nema Kolasinca vidis ko su zamjene i zabrines se. Na desnoj strani isto tako. Kolasinac jeste malo prirodno plahovit, da se ne izrazavam drugacije. Ali, to im je familijarno. Da li ste mu vidjeli brata koji se sa EP izbaci bacanjem kugle izvan ogranicenog prostora. Dakle, takav je kakav je i sa iskustvom ce sigurno biti mirniji i bolji. Avdijno prolazi polako, ali se moze iskoristiti posto ga gol hoce :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#302 Re: Albanija - BiH

Post by hrasno38 »

hahahaha e fakat se smijesni....da imate ama bar neki argument da podastrete u ovoj prici o Avdiji i Kolasincu pa hajde ali nemate apsolutno ni jedan i kao sto napisa @last mohicans.......vidi mu glave i imena i nije "rusilac" ko SEO!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#303 Re: Albanija - BiH

Post by hrasno38 »

Tromblon wrote:Ma bezveze vam je rasprava. Reprezentaciji trebaju obojica jer jednostavno nemamo album sa slicicama pa da biramo. Kad nema Kolasinca vidis ko su zamjene i zabrines se. Na desnoj strani isto tako. Kolasinac jeste malo prirodno plahovit, da se ne izrazavam drugacije. Ali, to im je familijarno. Da li ste mu vidjeli brata koji se sa EP izbaci bacanjem kugle izvan ogranicenog prostora. Dakle, takav je kakav je i sa iskustvom ce sigurno biti mirniji i bolji. Avdijno prolazi polako, ali se moze iskoristiti posto ga gol hoce :thumbup:
Naravno kao sto je i naravno da je Kolasinac rjesenje dugorocno a Avdija na zalasku ali se jezim kad se neopravdano pojedini igraci blate a opet neki drugi dizu do kurca u nebesa.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#304 Re: Albanija - BiH

Post by Tomahawk11 »

Pa eto ti imas....ko je dao koliko golova....od bekova, je li :roll:
Pa sad, i ti i last mohicans izmisljate, ja ne vidim tu pricu vidi mu glave...al vi mora da ste postali vidoviti.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#305 Re: Albanija - BiH

Post by cyprus »

hrasno38 wrote:
cyprus wrote:Sad malo pretjeruješ jebiga... Kolašinac je veliku većinu utakmica za reprezentaciju odigrao vrlo korektno, ako ne odlično...
A Vrsajevic nije????
Hajd da kažemo ovako: Sein izostanak se uvijek osjeti... Avdijin baš i ne...
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#306 Re: Albanija - BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:Pa eto ti imas....ko je dao koliko golova....od bekova, je li :roll:
Pa sad, i ti i last mohicans izmisljate, ja ne vidim tu pricu vidi mu glave...al vi mora da ste postali vidoviti.
Bjezi ba @tomahawk provaljujes se ko osnovac....cuj nije cilj dati igracu gol. Pa koji kurac onda svaki centarhalf ide u kazneni prostor kad se izvode korneri ako golove treba da daju samo napadaci. Bolan nebio fudbal se mjeri golovima, asistencijama pa tekj onda svim ostalim kao i kosarka, rukomet. Jel ti mislis da kad neki igrac da gol mu se gleda od navijaca koliko je trco, ili dobio duela itd itd. Golovi se jarane broje i asistencije. Jebo te bek ako se njegova igra bazira samo do sredine.........ma u stvari koga boli kurac sta mi mislimo ima selektor da o tome odlucuje i ima statistika koja je majka za sve....sve ostalo se zove naprdjivanje.
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#307 Re: Albanija - BiH

Post by hrasno38 »

cyprus wrote:
hrasno38 wrote:
cyprus wrote:Sad malo pretjeruješ jebiga... Kolašinac je veliku većinu utakmica za reprezentaciju odigrao vrlo korektno, ako ne odlično...
A Vrsajevic nije????
Hajd da kažemo ovako: Sein izostanak se uvijek osjeti... Avdijin baš i ne...
Kako se osjeti kad smo bez Seje izborili svjetsko prvenstvo! a na istom prvenstvu.....ma da ne ponavljam vise .... :-)
Tromblon
Posts: 2102
Joined: 18/01/2015 19:37

#308 Re: Albanija - BiH

Post by Tromblon »

hrasno38 wrote:
Tromblon wrote:Ma bezveze vam je rasprava. Reprezentaciji trebaju obojica jer jednostavno nemamo album sa slicicama pa da biramo. Kad nema Kolasinca vidis ko su zamjene i zabrines se. Na desnoj strani isto tako. Kolasinac jeste malo prirodno plahovit, da se ne izrazavam drugacije. Ali, to im je familijarno. Da li ste mu vidjeli brata koji se sa EP izbaci bacanjem kugle izvan ogranicenog prostora. Dakle, takav je kakav je i sa iskustvom ce sigurno biti mirniji i bolji. Avdijno prolazi polako, ali se moze iskoristiti posto ga gol hoce :thumbup:
Naravno kao sto je i naravno da je Kolasinac rjesenje dugorocno a Avdija na zalasku ali se jezim kad se neopravdano pojedini igraci blate a opet neki drugi dizu do kurca u nebesa.
Ma, treba svakog popljuvati. Nema iznimke. Obojica su nasi i igraju za nas i neka ih. Ako se pojavi neko bolji bujrum nemam nista protiv, dapace :bih:
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#309 Re: Albanija - BiH

Post by hrasno38 »

Tromblon wrote:
hrasno38 wrote:
Tromblon wrote:Ma bezveze vam je rasprava. Reprezentaciji trebaju obojica jer jednostavno nemamo album sa slicicama pa da biramo. Kad nema Kolasinca vidis ko su zamjene i zabrines se. Na desnoj strani isto tako. Kolasinac jeste malo prirodno plahovit, da se ne izrazavam drugacije. Ali, to im je familijarno. Da li ste mu vidjeli brata koji se sa EP izbaci bacanjem kugle izvan ogranicenog prostora. Dakle, takav je kakav je i sa iskustvom ce sigurno biti mirniji i bolji. Avdijno prolazi polako, ali se moze iskoristiti posto ga gol hoce :thumbup:
Naravno kao sto je i naravno da je Kolasinac rjesenje dugorocno a Avdija na zalasku ali se jezim kad se neopravdano pojedini igraci blate a opet neki drugi dizu do kurca u nebesa.
Ma, treba svakog popljuvati. Nema iznimke. Obojica su nasi i igraju za nas i neka ih. Ako se pojavi neko bolji bujrum nemam nista protiv, dapace :bih:
Naravno da su nasi i naravno neka ih i neka su zivi i zdravi. :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#310 Re: Albanija - BiH

Post by Tomahawk11 »

hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa eto ti imas....ko je dao koliko golova....od bekova, je li :roll:
Pa sad, i ti i last mohicans izmisljate, ja ne vidim tu pricu vidi mu glave...al vi mora da ste postali vidoviti.
Bjezi ba @tomahawk provaljujes se ko osnovac....cuj nije cilj dati igracu gol. Pa koji kurac onda svaki centarhalf ide u kazneni prostor kad se izvode korneri ako golove treba da daju samo napadaci. Bolan nebio fudbal se mjeri golovima, asistencijama pa tekj onda svim ostalim kao i kosarka, rukomet. Jel ti mislis da kad neki igrac da gol mu se gleda od navijaca koliko je trco, ili dobio duela itd itd. Golovi se jarane broje i asistencije. Jebo te bek ako se njegova igra bazira samo do sredine.........ma u stvari koga boli kurac sta mi mislimo ima selektor da o tome odlucuje i ima statistika koja je majka za sve....sve ostalo se zove naprdjivanje.
Naravno da je cilj.
Avdija je dao gol na SP, isao je na to, bio mu je cilj.
Samo, niko nece Avdiju na klupu posaditi ako ne daje golove, a Dzeku hoce. U tome je razlika.
Avdijino je da zatvara protivnicke napade i da daje podrsku sa svoje strane ofanzivnom dijelu ekipe.
Ako da i gol, upise asistenciju, odlicno, ali ne i presudno. I moze taj bek davati svaku drugu utakmicu gol, ako on ne odradjuje ono sto mu je primarna zadaca, dzabe mu.
Tacno je da su u modi su ofanzivni bekovi, oni koji cesto prelaze tu crtu sredine terena i ucestvuju u napadackom dijelu igre. Medjutim, ni njima nece niko zamjeriti ako ne daju golove, vjeruj.
User avatar
Logovan
Posts: 94337
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#311 Re: Albanija - BiH

Post by Logovan »

hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa eto ti imas....ko je dao koliko golova....od bekova, je li :roll:
Pa sad, i ti i last mohicans izmisljate, ja ne vidim tu pricu vidi mu glave...al vi mora da ste postali vidoviti.
Bjezi ba @tomahawk provaljujes se ko osnovac....cuj nije cilj dati igracu gol. Pa koji kurac onda svaki centarhalf ide u kazneni prostor kad se izvode korneri ako golove treba da daju samo napadaci. Bolan nebio fudbal se mjeri golovima, asistencijama pa tekj onda svim ostalim kao i kosarka, rukomet. Jel ti mislis da kad neki igrac da gol mu se gleda od navijaca koliko je trco, ili dobio duela itd itd. Golovi se jarane broje i asistencije. Jebo te bek ako se njegova igra bazira samo do sredine.........ma u stvari koga boli kurac sta mi mislimo ima selektor da o tome odlucuje i ima statistika koja je majka za sve....sve ostalo se zove naprdjivanje.
Kako samo pogrešno gledaš na određene stvari u fudbalu.

Evo @Tomahawk ti je objasnio.
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#312 Re: Albanija - BiH

Post by hrasno38 »

Logovan wrote:
hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa eto ti imas....ko je dao koliko golova....od bekova, je li :roll:
Pa sad, i ti i last mohicans izmisljate, ja ne vidim tu pricu vidi mu glave...al vi mora da ste postali vidoviti.
Bjezi ba @tomahawk provaljujes se ko osnovac....cuj nije cilj dati igracu gol. Pa koji kurac onda svaki centarhalf ide u kazneni prostor kad se izvode korneri ako golove treba da daju samo napadaci. Bolan nebio fudbal se mjeri golovima, asistencijama pa tekj onda svim ostalim kao i kosarka, rukomet. Jel ti mislis da kad neki igrac da gol mu se gleda od navijaca koliko je trco, ili dobio duela itd itd. Golovi se jarane broje i asistencije. Jebo te bek ako se njegova igra bazira samo do sredine.........ma u stvari koga boli kurac sta mi mislimo ima selektor da o tome odlucuje i ima statistika koja je majka za sve....sve ostalo se zove naprdjivanje.
Kako samo pogrešno gledaš na određene stvari u fudbalu.

Evo @Tomahawk ti je objasnio.
hahahaha i ko mi to kaze neko ko je u fudbalu u zivotu ucestvovao samo na tribinama :? :? :? :? :? ajde OK struĆnjaci samo vi vazite svoje i bude uvjereni da imate pojma o sportu!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#313 Re: Albanija - BiH

Post by Tomahawk11 »

Ja opet kazem, niko ovdje nije strucnjak, forumasi smo i diskutujemo.
Sto je tesko prihvatiti da si s pogresnog aspekta gledao nekog igraca?
Pogresno ga profilisao?
A sto se tice strucnosti, pa vagon je sportskih komentatora koji kad pocnu lupati, ono te ispred televizora stid njihovog neznanja :skoljka:
I sta sad, oni su ko neka referenca jer im je neko dao taj posao, a zapravo pojma nemaju :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94337
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#314 Re: Albanija - BiH

Post by Logovan »

hrasno38 wrote: hahahaha i ko mi to kaze neko ko je u fudbalu u zivotu ucestvovao samo na tribinama :? :? :? :? :? ajde OK struĆnjaci samo vi vazite svoje i bude uvjereni da imate pojma o sportu!
I ovdje griješiš, tačnije dvije greške, ali nebitno. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#315 Re: Albanija - BiH

Post by Tomahawk11 »

Pika li se ako sam kosarku trenirao? :?
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#316 Re: Albanija - BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:Ja opet kazem, niko ovdje nije strucnjak, forumasi smo i diskutujemo.
Sto je tesko prihvatiti da si s pogresnog aspekta gledao nekog igraca?
Pogresno ga profilisao?
A sto se tice strucnosti, pa vagon je sportskih komentatora koji kad pocnu lupati, ono te ispred televizora stid njihovog neznanja :skoljka:
I sta sad, oni su ko neka referenca jer im je neko dao taj posao, a zapravo pojma nemaju :mrgreen:
Kojeg pogresnog aspekta???? Uporedjivao sam ucinak dva igraca koji igraju na istim pozicijama bekova u reprezentaciji BiH. I SEO ne moze ni primirisati ucinku Avdije bar jos uvijek iz onoga sto mi kao laici mozemo vidjeti iz satistickih podataka.
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#317 Re: Albanija - BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:Pika li se ako sam kosarku trenirao? :?
Normalno igra sa loptom u kojoj po vasoj teoriji centri bi trebali samo da hvataju lopte!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#318 Re: Albanija - BiH

Post by Tomahawk11 »

hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ja opet kazem, niko ovdje nije strucnjak, forumasi smo i diskutujemo.
Sto je tesko prihvatiti da si s pogresnog aspekta gledao nekog igraca?
Pogresno ga profilisao?
A sto se tice strucnosti, pa vagon je sportskih komentatora koji kad pocnu lupati, ono te ispred televizora stid njihovog neznanja :skoljka:
I sta sad, oni su ko neka referenca jer im je neko dao taj posao, a zapravo pojma nemaju :mrgreen:
Kojeg pogresnog aspekta???? Uporedjivao sam ucinak dva igraca koji igraju na istim pozicijama bekova u reprezentaciji BiH. I SEO ne moze ni primirisati ucinku Avdije bar jos uvijek iz onoga sto mi kao laici mozemo vidjeti iz satistickih podataka.
niko nece Avdiju na klupu posaditi ako ne daje golove, a Dzeku hoce. U tome je razlika.

niko nece Avdiju na klupu posaditi ako ne daje golove, a Dzeku hoce. U tome je razlika.

niko nece Avdiju na klupu posaditi ako ne daje golove, a Dzeku hoce. U tome je razlika.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#319 Re: Albanija - BiH

Post by Tomahawk11 »

hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Pika li se ako sam kosarku trenirao? :?
Normalno igra sa loptom u kojoj po vasoj teoriji centri bi trebali samo da hvataju lopte!
Pa jbg, ne bi trebali samo da hvataju lopte, ali nije isti koncept igre.
Imas igraca (fudbala) koji nikad nisu dali gol, a odlicni su igraci. Ili su ono mozda dali par golova u karijeri.
Kosarka je igra u kojoj, ipak, svi postizu poene, ali i tu se zna ko je u ekipi glavni scorer, a ko moze biti u postavi, a da mu nije primarni zadatak dati kos. Slavni Denis Rodman nije imao ni 10 poena u prosjeku, a 5 puta NBA prvak.
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#320 Re: Albanija - BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:
hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ja opet kazem, niko ovdje nije strucnjak, forumasi smo i diskutujemo.
Sto je tesko prihvatiti da si s pogresnog aspekta gledao nekog igraca?
Pogresno ga profilisao?
A sto se tice strucnosti, pa vagon je sportskih komentatora koji kad pocnu lupati, ono te ispred televizora stid njihovog neznanja :skoljka:
I sta sad, oni su ko neka referenca jer im je neko dao taj posao, a zapravo pojma nemaju :mrgreen:
Kojeg pogresnog aspekta???? Uporedjivao sam ucinak dva igraca koji igraju na istim pozicijama bekova u reprezentaciji BiH. I SEO ne moze ni primirisati ucinku Avdije bar jos uvijek iz onoga sto mi kao laici mozemo vidjeti iz satistickih podataka.
niko nece Avdiju na klupu posaditi ako ne daje golove, a Dzeku hoce. U tome je razlika.

niko nece Avdiju na klupu posaditi ako ne daje golove, a Dzeku hoce. U tome je razlika.

niko nece Avdiju na klupu posaditi ako ne daje golove, a Dzeku hoce. U tome je razlika.
hahahahah kakve veze sad ima Dzeko sa ovom pricom....po vasoj logici onda Dzeko ne bi trebao da se vraca u odbranu jer je napadac iako redovno vazite i jedva cekate da napisete kako Edin ne trci dovoljno i ne vraca se u odbranu!!!! Mozes ba pisati slovima ko neboder kad ti je poenta tanka ko fils papir!!! Evo nadji nekoga ovdje ko se bas ativno bavio fudbalom pa neka ti objasni ovo sto ti govorim.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#321 Re: Albanija - BiH

Post by ganjeta »

Tomahawk11 wrote:Pika li se ako sam kosarku trenirao? :?
Kakav ti, grk je za tebe Nurkić​ :D :oops: .
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#322 Re: Albanija - BiH

Post by Tomahawk11 »

hrasno38 wrote:
hahahahah kakve veze sad ima Dzeko sa ovom pricom....po vasoj logici onda Dzeko ne bi trebao da se vraca u odbranu jer je napadac iako redovno vazite i jedva cekate da napisete kako Edin ne trci dovoljno i ne vraca se u odbranu!!!! Mozes ba pisati slovima ko neboder kad ti je poenta tanka ko fils papir!!! Evo nadji nekoga ovdje ko se bas ativno bavio fudbalom pa neka ti objasni ovo sto ti govorim.
Ne, po tvojoj logici, nama bi bilo najbolje da nam Dzeko igra beka.
Edin Dzeko je napadac i primarni cilj mu je davati golove. Naravno, treba nuzno da ucestvuje i u ostalim zadacima u igri, da se vraca kad su prekidi, da otvara prostor za suigrace.
Avdija Vrsajevic je bek, igrac kojem je primarno da cuva svoju stranu, da ne da protivnickim krilima da probijaju njegovu stranu te da prenese loptu do svog krila/veznog igraca i ubacuje se tokom napada svoje ekipe.
Nije mu primarno da daje golove. Nema tog trenera koji ce zamjeriti beku sto ne daje golove.
Vidim ja da mogu pisati slovima ko neboder, a da ti to svejedno ne vidis/ne rezonujes/furas svoje.
Dzabe krecimo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#323 Re: Albanija - BiH

Post by Tomahawk11 »

ganjeta wrote:
Tomahawk11 wrote:Pika li se ako sam kosarku trenirao? :?
Kakav ti, grk je za tebe Nurkić​ :D :oops: .
Ma kakav ja, nemam ni sto kila :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 31408
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#324 Re: Albanija - BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:
hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Pika li se ako sam kosarku trenirao? :?
Normalno igra sa loptom u kojoj po vasoj teoriji centri bi trebali samo da hvataju lopte!
Pa jbg, ne bi trebali samo da hvataju lopte, ali nije isti koncept igre.
Imas igraca (fudbala) koji nikad nisu dali gol, a odlicni su igraci. Ili su ono mozda dali par golova u karijeri.
Kosarka je igra u kojoj, ipak, svi postizu poene, ali i tu se zna ko je u ekipi glavni scorer, a ko moze biti u postavi, a da mu nije primarni zadatak dati kos. Slavni Denis Rodman nije imao ni 10 poena u prosjeku, a 5 puta NBA prvak.
Nije Rodman bio prvak nego klubovi u kojima je igrao a sto i ne cudi recimo kad igras u ekipi u kojoj su Jabar i Magic, pa onda u Chikagu sa Jordanom i Pipenom te ostalim NBA betonima. I opet ti ode nasiroko. Ja govorim iskljucivo o ucinuku igraca u reprezentaciji a ne u njihovim klubovima. Vi ste poceli sa pricom kako je Avdija kloc a SEO kralj nisam ja.....u stavri ne sjecam se da sam ikada i jednog igraca iz reprezentacije pljuvao. Dakle vrlo jednostavno Avdija je do sada korisniji za reprezentaciju nego SEO a ti mozes izvlaciti i krvna zrnca ali to ne mozes nikako pobiti. Za klubove me na ovoj temi zaboli cuna ali SEO je zvijer u BL bez dileme i ne moze se Avdija uporediti na tom polju sa njim.
User avatar
Logovan
Posts: 94337
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#325 Re: Albanija - BiH

Post by Logovan »

Hahah ludilo :lol: :lol:
Locked