Albanija - BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#401 Re: Albanija - BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Pape protiv Nigerije stavio Lulića samog i fasovao, a Meša isto ponovio protiv Belgije :D
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#402 Re: Albanija - BiH

Post by ja71 »

Ali je zato Mesa igrao protiv Belgije sa 2 napadaca.
U Belgiji.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#403 Re: Albanija - BiH

Post by Grean »

ja71 wrote:Ali je zato Mesa igrao protiv Belgije sa 2 napadaca.
U Belgiji.
Valjda su ga zato i razbili.

Pape je s tom Belgijom imao odlicnu utakmicu kad pricamo o igri gdje smo se na sredini dobro nosili s njima i solidno rezultatski s tim da bi uzeo i tri boda da Begovic ne napravi pocetnicku gresku.

Ostaje da vidimo i Mesu u istoj situaciji, uskoro i njemu dolaze u Zenicu. Igrom vec znamo da ne moze postici isto jer on nije taj tip trenera, najjaca ofanzivna mu je Begovic na Dzeku ili eventualno proboj preko krila. Centralni vezni nula bodova, ako nije duga lopta tipa Pjanic sa Gibraltarom. Za rezultat cemo vidjeti.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#404 Re: Albanija - BiH

Post by NajdraziVodjaa »

Igrao sa dva napadaca i zestoko se provalio i popusio. Ali to ti je valjda kad sebi u glavi utuvis mit da su Dzeko i Ibisevic jedan o najboljih napadackih tandema na svijetu :lol: i da moraju oba igrati tj. da losiji od njih dva Ibisevic ne smije na klupu. Inace sa dva klasicna napadaca ne igra ni jedna jedina vrhunska ekipa u svijetu fudbala tj igra samo jedna uspjesno a to ej Atletico Madrid (mada ni njihovi napadaci nisu klasicni spicevi ko Ibisevic i Dzeko), da sad i ne raspravljam o tome da mi ko Atletico mozemo igarti samo na plejci.
User avatar
Logovan
Posts: 94430
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#405 Re: Albanija - BiH

Post by Logovan »

FreakyStyley wrote: Pape se pljuvao jer je stavljao Lulu da cuva cijelu stranu. Kazem opet, ne znam ni sam. I to je prelosa opcija. Na kraju, Zukanovic ovakav kakav je opet najbolja opcija jer Pavlovic ne moze doci u obzir po onome sto je pokazao.
I to, a i ovo što sam ja napisao.
ja71 wrote:Ali je zato Mesa igrao protiv Belgije sa 2 napadaca.
U Belgiji.
Ovo si napisao, kao da je dobro što je igrao sa dva napadača. :? :D
Locked