Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
jazzer
Posts: 7189
Joined: 20/12/2004 14:44

#97026 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jazzer »

Musemić je otkrio i šta je najveći dobitak od početka sezone.

“Najveći dobitak još od utakmica sa Celticom je da smo postali disciplinovaniji. Igrači ispunjavaju većinu zadataka i onoga što se dogovorimo. To je veoma važno”, rekao je Musemić u izjavi za BHT.
Mudrost je vrlina mudrih ljudi :) .
Kontas?!
Posts: 2070
Joined: 09/04/2012 22:33

#97027 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Kontas?! »

Ima li negdje prenos veceras Bate - Rosenborg?
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3145
Joined: 22/07/2017 18:36

#97028 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

Nisam gledao utakmicu protiv Zrinjskog i ove pripremne utakmice. Kakav je Gavric? Da li moze igrati u prvih 11?
User avatar
Dinostula
Posts: 3598
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#97029 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Leopard_SA wrote:Nisam gledao utakmicu protiv Zrinjskog i ove pripremne utakmice. Kakav je Gavric? Da li moze igrati u prvih 11?
Vjeruj tesko.Imao je 3-4 pasa za 45 minuta, inace lik samo setka po terenu, ne zna uraditi presing, igra na prvu na principu vreo krompir. Samo gurni loptu prvom do sebe.Prije bi Kurdica forsirao bar moze nekom nogu izvaliti iz kuka. :D
Djokanovic koji igra njegovu poziciju prekucao tako da on zaigra u prvih 11 to bi moralo biti bas cudo nevidjeno.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3145
Joined: 22/07/2017 18:36

#97030 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

Dinostula wrote:
Vjeruj tesko.Imao je 3-4 pasa za 45 minuta, inace lik samo setka po terenu, ne zna uraditi presing, igra na prvu na principu vreo krompir. Samo gurni loptu prvom do sebe.Prije bi Kurdica forsirao bar moze nekom nogu izvaliti iz kuka. :D
Djokanovic koji igra njegovu poziciju prekucao tako da on zaigra u prvih 11 to bi moralo biti bas cudo nevidjeno.
Znaci, fali nam jos jedan vezni :(
Stanojevic povrijedjen, Oremus povrijedjen, Rahmanovic upitan protiv Celika.
Nadam se da ce Djokanovic iskoristiti priliku koju ima i pokazati da moze igrati u prvih 11
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3145
Joined: 22/07/2017 18:36

#97031 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

Sarajevo trece pretkolo Europa lige igra na Bilinom polju
https://www.klix.ba/clanak/190724105
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1472
Joined: 25/07/2015 14:13

#97032 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Ono o čemu sam pričao ;-)
Ne znam zašto ne igramo na Grbavici kod komsija :roll:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#97033 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Mislim da se odgovor oko Grbavice namece sam. Cuj da FKS tamo igra domace utakmice.. :-)
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3145
Joined: 22/07/2017 18:36

#97034 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

rocco_siffredi wrote:Ono o čemu sam pričao ;-)
Ne znam zašto ne igramo na Grbavici kod komsija :roll:
Sramota da ne mozemo igrati na Kosevu, ali ne mozemo kriviti upravu nego opcinu Centar i kanton.
Svake godine budu barem dvije najave “velike rekonstrukcije Koseva” koje ce ga svrstati medju najbolje europske stadione, a realnost je takva da ne mozemo ni pretkola Europske lige igrati na njemu
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1472
Joined: 25/07/2015 14:13

#97035 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Pa vec smo jednom igrali domace na Grbavici.
Kad se renovirao AFH za Olimpijadu, ali neki su ocito mladi da se sjecaju.
Ne vidim nikakav problem u tome. Igrale su i komsije na AFH.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#97036 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Nismo mi mladi vec si ti star. :mrgreen:
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1472
Joined: 25/07/2015 14:13

#97037 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

:P :zzzz:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9902
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#97038 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Sigurno ni grbavica ne zadovoljava uslove
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#97039 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Kikibombona »

Image

Hvala gospodinu Ajandzicu sto je Evropa ligu doveo u Zenicu. :D

PS

Dobrodosli. Nadam se da cete biti uspjesni na BP. :thumbup:
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#97040 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Kaligrafija »

rocco_siffredi wrote:Pa vec smo jednom igrali domace na Grbavici.
Kad se renovirao AFH za Olimpijadu, ali neki su ocito mladi da se sjecaju.
Ne vidim nikakav problem u tome. Igrale su i komsije na AFH.
I ja se slazem sa tobom... Jel iko pitao za Grbavicu, ako nije, zasto nije!? Moja raja su i pitari i kospe, uvijek je tako bilo... Nema niko od nas, a da nema prijatelja da navija za Zelju, koji kurac nas onda neko seli u drugi grad... Sta imamo mi sa Zenicom, jbt...!?! Na kraju, krajeva igrali su i oni serbez na Kosevu, mogli su otici i oni u Zenicu, pa nisu... Ocito mi imamo neke komplekse... Jedino ako nam nisu dali, onda je neka druga prica ili da su htjeli neku masnu lovu..!
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1472
Joined: 25/07/2015 14:13

#97041 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

bordo gandalf wrote:Sigurno ni grbavica ne zadovoljava uslove
Zadovoljavala je prije 2 god, kad jos ni teren nisu napravili, niti su imali brojace i jos nekoliko stavki.
Može se igrati na Grbavici sve osim grupa LP ili EL.
User avatar
ZonFon
Posts: 2118
Joined: 17/11/2013 01:58

#97042 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Zadnji koji je pitao za Grbavicu je Sisoje kad je TC trazila stadion za tekmu sa nama. Amar rekao moze ali 50% prihoda od utakmice da ide Zelji. Mislim da je i sada bio slican odgovor.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18595
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#97043 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by SmokingMan »

Tomo,ako mi ne bude pajdo išao,bi li me mogao odbaciti do Nicaze,platim ti gorivo. :D
User avatar
Maharadza
Posts: 16718
Joined: 30/01/2013 15:13

#97044 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

SDA TERORISTI I AGRESORI NAŠLI NOVU ŽRTVU, MATER IM JEBEM MUNAFIČKU IZDAJNIČKU! :twisted:
Labirint
Posts: 1989
Joined: 24/06/2013 14:37

#97045 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Labirint »

ZonFon wrote:Zadnji koji je pitao za Grbavicu je Sisoje kad je TC trazila stadion za tekmu sa nama. Amar rekao moze ali 50% prihoda od utakmice da ide Zelji. Mislim da je i sada bio slican odgovor.
Pa dobro, korektno, njegovo 0ravo da traži i 70 posto (inače ovoliko traži :mrgreen:) ali u tom slučaju treba neko iz uprave izaći, press konferencija i kaze pitali smo rečeno nam je pod tim uslovima, ne odgovara nam i zdravo... U svakom slučaju OBJAŠNJENJA MORA BITI!!! P. S. o čemu pričamo i o kakvoj mutljazi kad nam je za ovo šef stručnog štaba saznao iz medija... Toliko
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#97046 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by svi u napad »

Nadam se samo da necemo ovu sramotu zaboraviti. Svima vama koji na slijedecim izborima date svoj glas ovoj bandi nad bandama koja nas jebe skoro 30 godina zelim sve najgore u zivotu. I jos nesto nek se igra u Zenici. Sta trebamo moliti Strumfove i platiti masno Amaru da igramo tamo. Ni za zivu glavu. Jest da ce sad biti problem za ulaznice al vjerujte da ce sve biti u redu. Ovo ce nas (nadam se) uciniti jos jacim a kad prodjemo jebene Norvezane onda se popisati nacelniku opcine pred vratima.
Bez obzira na ovu situaciju koncentrisimo se samo na tekmu. Ja vjerujem u momke i sefa i nek nam je svima sa srecom u ovoj tekmi. Zivjeli!
User avatar
ZonFon
Posts: 2118
Joined: 17/11/2013 01:58

#97047 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Labirint wrote:
ZonFon wrote:Zadnji koji je pitao za Grbavicu je Sisoje kad je TC trazila stadion za tekmu sa nama. Amar rekao moze ali 50% prihoda od utakmice da ide Zelji. Mislim da je i sada bio slican odgovor.
Pa dobro, korektno, njegovo 0ravo da traži i 70 posto (inače ovoliko traži :mrgreen:) ali u tom slučaju treba neko iz uprave izaći, press konferencija i kaze pitali smo rečeno nam je pod tim uslovima, ne odgovara nam i zdravo... U svakom slučaju OBJAŠNJENJA MORA BITI!!! P. S. o čemu pričamo i o kakvoj mutljazi kad nam je za ovo šef stručnog štaba saznao iz medija... Toliko
Nije posao sefa strucnog staba da trazi stadion gdje ce se igrati, mozda kod kona se sef pita za sve ali kod nas nije tako.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1472
Joined: 25/07/2015 14:13

#97048 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Ako nista trebalo ga je konsultovati sta on misli, pa na kraju i sta on predlaže. A da ne govorim kako je preko klixa saznao gdje ce mu ekipa igrati evropsku utakmicu. :-)
User avatar
ZonFon
Posts: 2118
Joined: 17/11/2013 01:58

#97049 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Ova informacija je izazvala toliko negative, da su ranije ovo razglasili (a sigurno bi se izmahalalo) recimo prije tekme sa Zrinjskim napravili bi sranje i ne bi bila onakva atmosfera. Mozda su cekali odgovor UEFA-e koji su to minimalni uslovi da nas puste da igramo na Kosevu pa ovi presjekli i rekli nema vise gledanja kroz prste, idi igraj gdje su ispunjeni uslovi.
Labirint
Posts: 1989
Joined: 24/06/2013 14:37

#97050 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Labirint »

ZonFon wrote:
Labirint wrote:
ZonFon wrote:Zadnji koji je pitao za Grbavicu je Sisoje kad je TC trazila stadion za tekmu sa nama. Amar rekao moze ali 50% prihoda od utakmice da ide Zelji. Mislim da je i sada bio slican odgovor.
Pa dobro, korektno, njegovo 0ravo da traži i 70 posto (inače ovoliko traži :mrgreen:) ali u tom slučaju treba neko iz uprave izaći, press konferencija i kaze pitali smo rečeno nam je pod tim uslovima, ne odgovara nam i zdravo... U svakom slučaju OBJAŠNJENJA MORA BITI!!! P. S. o čemu pričamo i o kakvoj mutljazi kad nam je za ovo šef stručnog štaba saznao iz medija... Toliko
Nije posao sefa strucnog staba da trazi stadion gdje ce se igrati, mozda kod kona se sef pita za sve ali kod nas nije tako.
Nisam ni mislio da ga se trebalo pitati, već da on nije ti i ja da treba preko klixa saznati. Ali to svakako nije tema...

Kad smo vec kod toga, po meni ako ovako ostane ne bismo trebali nikako ni igrati ovdje, ponuditi Norvezani a ili ovim bijelim Rusima da se obje utakmice igraju kod njih, u rukometu ima masa takvih primjera, pa neka bude bruka svima a nama najmanje...
Locked