Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#96101 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Raigor Stonehoof wrote:
Analiticarr wrote:
kakaljin wrote:
Pa onda nemoj praviti problem ako nekoga drugog zanima novac kada i tebe zanima novac. Nevalja to spocitavati nekome nesto kada i ti to isto radis
Niko ne pravi problem oko toga. Ja samo ukazujem na cinjenice. Ovaj prevarant u svakom intervjuu govori da mu je Sarajevo sve na svijetu, da ga voli vise od svog zivota itd, a ustvari su to lazi sa kojima kupuje tzv navijace na baterije. To su oni navijaci koji uzdizu pojedince iznad svetog grba.
Istina je da on voli samo novac i Crvenu Zvezdu. Taj husref NIKADA nista nije uradio za nas klub a da to nije debelo naplatio (sto nebi bilo problem da ne prica o ljubavi prema klubu). Nikada bez poziva nije dosao na utakmicu da podrzi nas klub, a na Zvezdu je otisao bezbroj puta. Na upit da pomogne klub kupnjom dionica, odgovorio je da ga to ne zanima. Sada svim silama pokusava dobiti MILION KM (5 godina po 200 000 i sva ispalata u slucaju otkaza), cak je evo angazovao 3-4 narkomana sa sjevera da ga uzdizu iznad kluba itd itd itd, u klub je doveo Tucakovica i Altiparmakovskog na nagovor drugih koji su to naplatili, pa je onda pokusao dovesti Jahica i Dzafica, koji su takodje nekom platili, a prica o nekoj ljubavi prema klubu. O tome ti ja pisem prijatelju. Posteno bi bilo da kaze da je profesionalac i da trazi najbolje za sebe, a ne da glumi nekog postenjaka i ljubav prema klubu, a jedini mu je cilj da se obogati. Osim toga trenerske sposobnosti su mu ispod prosjeka. Bilo koga da dovedemo umjesto njega bicemo 10000000 puta bolji i jaci.
FK SARAJEVO JE IZNAD SVAKOG POJEDINCA!!!!

Dovidjenja i prijatno
Nije on mene sinoc skonto kad mu rekoh :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#96102 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Image
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#96103 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Pa vi poslije pljujte po istoku kako nista nismo uradili na afirmaciji mladih igraca.Eto da nismo pljeskali Pavlovicu i ovaj nije digao prst nikad Kovacevic ne bi dobio sansu. :D
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#96104 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Dinostula wrote:Pa vi poslije pljujte po istoku kako nista nismo uradili na afirmaciji mladih igraca.Eto da nismo pljeskali Pavlovicu i ovaj nije digao prst nikad Kovacevic ne bi dobio sansu. :D
istina živa :D
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#96105 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

Meni je ovo sega oko rada za placu i ljubavi :lol: :lol: nevjera kako covjek mora biti neinteligentan.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#96106 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Zrinjski za 5 dana smijeni trenera, stavi ga za SD, nadje novog trenera. U medjuvremenu pokupi 2 solidna igraca od cega je jedan, jedan od najboljih napadaca prosle sezone.

Mi mjesec dana izlazimo sa izjavama da se ulazi u pregovore sa trenerom koji ti je osvojio duplu krunu.

Ne kontam.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#96107 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by R2D2_SA »

Todde ba Zrinjski je djl, Sulenta sta zamisli i uradi, bez puno peglanja i saglasnosti od nekoga.

Al jedan potez tomahavkom i ode glava onom :D :thumbup:

Krle nije igrao za Makedoniju u kvalifikacijama ali je opet slabo odmarao. Makar nije putovao, obje su kuci igrali.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#96108 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Milanovic je nas. :thumbup: Dobro dosao Slobodane.

Image
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#96109 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Na tri godine potpisao.

Nisam ni sanjao da cemo ganjati lijevo krilo pored Krste, Halilovica, Cruza, Resica ali znaju zasto oni koji trebaju da znaju.
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#96110 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Grean wrote:Na tri godine potpisao.

Nisam ni sanjao da cemo ganjati lijevo krilo pored Krste, Halilovica, Cruza, Resica ali znaju zasto oni koji trebaju da znaju.
Ovo može samo značiti da Tatar ide. Velkoski nije lijevo krilo a to nije ni Resić. Halilović može igrati i desno i u sredini.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#96111 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Cossack wrote:
Grean wrote:Na tri godine potpisao.

Nisam ni sanjao da cemo ganjati lijevo krilo pored Krste, Halilovica, Cruza, Resica ali znaju zasto oni koji trebaju da znaju.
Ovo može samo značiti da Tatar ide. Velkoski nije lijevo krilo a to nije ni Resić.
Kako Velkoski nije lijevo krilo kad ga je igrao cijelo vrijeme.

Sto se Resica tice bio je on i desni bek, i desno krilo ali i dalje najprirodnija pozicija mu je lijeva strana, gdje je igrao i u onoj utakmici u kvalifikacijama za Euro ligu kad je dao gol.

Za Halilovica se iskreno nadam da ce otici. Igrac koji mi je najmanje po ukusu u ovoj ekipi.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#96112 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Krste je napadac po prirodi i od svoje prve sezone sa nama. Husref ga gura na krilo, a i kod Dzenana je igrao tamo jer smo imali napadace tipa Benko, Ahmetovic i slabiji tipa Bekic, Crnkic itd, ali u rotaciji je igrao sa njima.

Zbog toga mi je i drag, lik ce igrati beka ako treba i nikada se nije zalio. Kapitenski.

Bilo bi ludilo pustiti Tatara, osim ako nije bas neka neodoljiva ponuda. Lik je meni mozda top 5 igraca lige.

Za Halilovica, ne znam mislim da je lik solidan. Nije neki aman zaman igrac, ali kada treba zakrpiti i u rotaciji, sasvim solidan za nase lige.

Milanovica iskreno nisam pratio, ali mislim da ga je Dzakmic (ako se ne varam, mozda je neko drugi u pitanju ispravite me) hvalio nedavno.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#96113 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Sevkija ce u Celik 99%.
User avatar
tovarish
Posts: 3508
Joined: 26/05/2008 23:57

#96114 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Nadzorna_ploca wrote:Sevkija ce u Celik 99%.
Na posudu il trajno?
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8585
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#96115 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#96116 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Jao naslova, clanka hahahahahahahaha
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#96117 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by animus »

Gledam na dupli sport ovog kvazi analiticara na temi o sarajevu. Pljuje i psuje po Husrefu. To je radio i ranije i onda dodje ovdje i tvrdi da nije i da je samo objektivan. Hvala moderaciji na efikasnosti, šteta samo što nije bar mjesec. :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#96118 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jeza u ledja »

animus wrote:Gledam na dupli sport ovog kvazi analiticara na temi o sarajevu. Pljuje i psuje po Husrefu. To je radio i ranije i onda dodje ovdje i tvrdi da nije i da je samo objektivan. Hvala moderaciji na efikasnosti, šteta samo što nije bar mjesec. :lol:
Od kad postoje forumi na njima se vrte likovi koji su tu iz vlastitog interesa, ili su u pitanju pare ili im je neko haver, familija, ili im se neko zamjerio, pa onda udri. I samo o tome. Znaci ne da je u pitanju razlicito misljenje vec je tu sa agendom.
Kako s nama tako i s komsijama.

Isto rade u novinama, sportskim stranicama preko svojih ljudi. A ovdje im dodje najlakse, anonimno, lafo samo kao navijac, a u stvari gura nekog ili nesto. I vazda isti sablon i primjeti se iz aviona.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#96119 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

tovarish wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Sevkija ce u Celik 99%.
Na posudu il trajno?
Posudba.
User avatar
tovarish
Posts: 3508
Joined: 26/05/2008 23:57

#96120 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Nadzorna_ploca wrote:
tovarish wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Sevkija ce u Celik 99%.
Na posudu il trajno?
Posudba.
Super, biće to dobra stvar za malog da napreduje i pokaže ima li kvaliteta.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72897
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#96121 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Velkoski »

jeza u ledja wrote:
animus wrote:Gledam na dupli sport ovog kvazi analiticara na temi o sarajevu. Pljuje i psuje po Husrefu. To je radio i ranije i onda dodje ovdje i tvrdi da nije i da je samo objektivan. Hvala moderaciji na efikasnosti, šteta samo što nije bar mjesec. :lol:
Od kad postoje forumi na njima se vrte likovi koji su tu iz vlastitog interesa, ili su u pitanju pare ili im je neko haver, familija, ili im se neko zamjerio, pa onda udri. I samo o tome. Znaci ne da je u pitanju razlicito misljenje vec je tu sa agendom.
Kako s nama tako i s komsijama.

Isto rade u novinama, sportskim stranicama preko svojih ljudi. A ovdje im dodje najlakse, anonimno, lafo samo kao navijac, a u stvari gura nekog ili nesto. I vazda isti sablon i primjeti se iz aviona.
Pa nije tako samo kod nas. Eno Wojnarowski postao najpopularniji novinar na svijetu zahvaljujući tome :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#96122 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jeza u ledja »

Pa ja mislim da je samo kod nas po forumima ovako, ali ko ce mu ga znati. Nije isto kad je u pitanju neki veliki klub, tu je malo teze doc do izrazaja na nekom hu-ha forumu i uticat na javno misljenje.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#96123 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Nadzorna_ploca wrote:
tovarish wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Sevkija ce u Celik 99%.
Na posudu il trajno?
Posudba.
Super, ako vec nije u nasim planovima.
F&N
Posts: 4002
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#96125 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

Gdje je ta LP da do Play Off-a dodjemo 8-)
Locked