Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#96076 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Image
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#96077 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

mirza_15 wrote:
kakaljin wrote:Analiticar,

Ako si dao 21000 KM to ti ne daje za pravo da pljujes bilo koga, a pogotovo zaposlenike Kluba i navijace, a da si dao toliku lovu ti nebi imao potrebe da se ovdje raspravljas sa bilo kim vec bi se bavio poslovima koji ti donose profit.
Pusti ba. Ne raspravljaj se sa njim. To je lik koji je navijao da izgubimo par utakmica (samim tim i titulu) da bi kao otjerali Husrefa. Znači čovjek želi zlo klubu. To nije navijač Sarajeva. I ta priča kako je dao pare. To može da napiše bilo ko. I odakle 21000? Ovo za milion i 5 godina isto laž. To niko, nigje osim njega nije napisao. Vrtila se priča o 200.000 bruto, čini mi se dvije godine. Laž je sve što piše. To je ba štrumpf koji se pojede što nama ide dobro dok je kod njih potop pa pokušava barem ovako malo nemira i razdora da unese. Nadam se da će sutra plakati. Pusti trola neka priča sam sa sobom.
Los pokusaj prijatelju! Davno sam napisao da bih volio da izgubimo slijedece 2 utakmice ako ce to smijeniti husrefa, i dalje stojim iza toga. Razloge sam vec naveo.

Zasto ti ne napises da si dao kad svako moze napisati? Ja imam uplatnice i ako to vlasnici foruma zele, poslacu im ali zahtjevam da se moje ime zatamni i da pokazu ovdje!!

Klub je nudio dvije godine ali doticni gospodin zeli 5 godina i potpunu isplatu u slucaju raskida ugovora! Sta je tu laz?
Musemiću je, kako saznajemo, ponuđen ugovor s minimalnim trajanjem od dvije godine čime je ispunjen njegov prvi uslov budući da je zahtijevao saradnju na duže staze.

Trener Sarajeva bi novim ugovorom na godišnjem nivou ostvario bruto primanja veća od 200.000 KM (oko 11.000 KM neto mjesečno), ne računajući premije za postignute dobre rezultate.

U slučaju da strateg Bordo tima ponovi ovosezonski uspjeh dobio bi, saznajemo, dodatnih 250.000 KM, dok bi iskorakom u Evropi, odnosno dolaskom do grupne faze dobio bonus od nepunih 600.000 KM.
F&N
Posts: 3984
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#96078 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

kakaljin wrote:Analiticar,

Ako si dao 21000 KM to ti ne daje za pravo da pljujes bilo koga, a pogotovo zaposlenike Kluba i navijace, a da si dao toliku lovu ti nebi imao potrebe da se ovdje raspravljas sa bilo kim vec bi se bavio poslovima koji ti donose profit.
Ko jw bolan dao. Zna se po imenima ko je dao. On nije taj
armin071
Posts: 5284
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#96079 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by armin071 »

Maharadza wrote:Image
Vol. 23 :-)
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#96080 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

armin071 wrote:
Maharadza wrote:Image
Vol. 23 :-)
Šalim se, sve sam na foe stavio ko god ga je spomenuo. :P
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#96081 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Sutra bi mogla biti fina vijest. :skoljka:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#96082 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

F&N wrote:
kakaljin wrote:Analiticar,

Ako si dao 21000 KM to ti ne daje za pravo da pljujes bilo koga, a pogotovo zaposlenike Kluba i navijace, a da si dao toliku lovu ti nebi imao potrebe da se ovdje raspravljas sa bilo kim vec bi se bavio poslovima koji ti donose profit.
Ko jw bolan dao. Zna se po imenima ko je dao. On nije taj
A ti znas moje ime?

JOS JEDNOM: JA SAM KUPIO 14 DIONICA ZA 21 000KM I NISAM LEGENDA NITI SAM IZNAD KLUBA!!!

Cudi me kako se neki ovdje predstavljaju kao navijaci FKS, a stite pojednice i uopste im ne smeta vrijedjanje kluba niti zele stiti interese nase svetinje.

KLUB IZNAD POJEDINACA!
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#96083 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

jesi kurac
User avatar
vegass
Posts: 575
Joined: 28/12/2008 02:13
Location: AFH - Istok

#96084 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vegass »

Logovan wrote:Sutra bi mogla biti fina vijest. :skoljka:
Evo sutra je. :lol:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#96085 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

Raigor Stonehoof wrote:jesi kurac
Ne moramo se slagati prijatelju, ali budimo malo kulturniji. Ipak je ovo javni forum.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18251
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#96086 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Logovan wrote:Sutra bi mogla biti fina vijest. :skoljka:
I ti ces na foe ako ne bude, sada kad me je vec krenulo :D
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#96087 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Max Bunker »

Analiticarr wrote:
kakaljin wrote:
Pa onda nemoj praviti problem ako nekoga drugog zanima novac kada i tebe zanima novac. Nevalja to spocitavati nekome nesto kada i ti to isto radis
Niko ne pravi problem oko toga. Ja samo ukazujem na cinjenice. Ovaj prevarant u svakom intervjuu govori da mu je Sarajevo sve na svijetu, da ga voli vise od svog zivota itd, a ustvari su to lazi sa kojima kupuje tzv navijace na baterije. To su oni navijaci koji uzdizu pojedince iznad svetog grba.
Istina je da on voli samo novac i Crvenu Zvezdu. Taj husref NIKADA nista nije uradio za nas klub a da to nije debelo naplatio (sto nebi bilo problem da ne prica o ljubavi prema klubu). Nikada bez poziva nije dosao na utakmicu da podrzi nas klub, a na Zvezdu je otisao bezbroj puta. Na upit da pomogne klub kupnjom dionica, odgovorio je da ga to ne zanima. Sada svim silama pokusava dobiti MILION KM (5 godina po 200 000 i sva ispalata u slucaju otkaza), cak je evo angazovao 3-4 narkomana sa sjevera da ga uzdizu iznad kluba itd itd itd, u klub je doveo Tucakovica i Altiparmakovskog na nagovor drugih koji su to naplatili, pa je onda pokusao dovesti Jahica i Dzafica, koji su takodje nekom platili, a prica o nekoj ljubavi prema klubu. O tome ti ja pisem prijatelju. Posteno bi bilo da kaze da je profesionalac i da trazi najbolje za sebe, a ne da glumi nekog postenjaka i ljubav prema klubu, a jedini mu je cilj da se obogati. Osim toga trenerske sposobnosti su mu ispod prosjeka. Bilo koga da dovedemo umjesto njega bicemo 10000000 puta bolji i jaci.
FK SARAJEVO JE IZNAD SVAKOG POJEDINCA!!!!
Evo da ti odmah napišem da ne govoriš istinu i ne želim više ni jedno slovo tastature potrošiti na tebe a što preporučujem i drugima.
Ovdje sam odlučio reagovati jer svojim konstrukcijama i obmanama na javnom forumu pokušavaš unijeti nemir.

Husref je Jahića vidio u kampu u Americi. Mali ima odličnu tehniku, no međutim željelo se vidjeti kako funkcioniše u ekipi, pogotovo kako bi funkcionisao u našem timu. Odradio par treninga, potvrdio da ima tehniku ali da se teško uklapa u sistem igre. Obzirom na tehniku koju ima, ponuđena mu posudba, on to odbio i otišao dalje. Prilikom ovoga svega klub nije zavaljen ni jedne jedine KM.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#96088 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

Max Bunker wrote:
Analiticarr wrote:
kakaljin wrote:
Pa onda nemoj praviti problem ako nekoga drugog zanima novac kada i tebe zanima novac. Nevalja to spocitavati nekome nesto kada i ti to isto radis
Niko ne pravi problem oko toga. Ja samo ukazujem na cinjenice. Ovaj prevarant u svakom intervjuu govori da mu je Sarajevo sve na svijetu, da ga voli vise od svog zivota itd, a ustvari su to lazi sa kojima kupuje tzv navijace na baterije. To su oni navijaci koji uzdizu pojedince iznad svetog grba.
Istina je da on voli samo novac i Crvenu Zvezdu. Taj husref NIKADA nista nije uradio za nas klub a da to nije debelo naplatio (sto nebi bilo problem da ne prica o ljubavi prema klubu). Nikada bez poziva nije dosao na utakmicu da podrzi nas klub, a na Zvezdu je otisao bezbroj puta. Na upit da pomogne klub kupnjom dionica, odgovorio je da ga to ne zanima. Sada svim silama pokusava dobiti MILION KM (5 godina po 200 000 i sva ispalata u slucaju otkaza), cak je evo angazovao 3-4 narkomana sa sjevera da ga uzdizu iznad kluba itd itd itd, u klub je doveo Tucakovica i Altiparmakovskog na nagovor drugih koji su to naplatili, pa je onda pokusao dovesti Jahica i Dzafica, koji su takodje nekom platili, a prica o nekoj ljubavi prema klubu. O tome ti ja pisem prijatelju. Posteno bi bilo da kaze da je profesionalac i da trazi najbolje za sebe, a ne da glumi nekog postenjaka i ljubav prema klubu, a jedini mu je cilj da se obogati. Osim toga trenerske sposobnosti su mu ispod prosjeka. Bilo koga da dovedemo umjesto njega bicemo 10000000 puta bolji i jaci.
FK SARAJEVO JE IZNAD SVAKOG POJEDINCA!!!!
Evo da ti odmah napišem da ne govoriš istinu i ne želim više ni jedno slovo tastature potrošiti na tebe a što preporučujem i drugima.
Ovdje sam odlučio reagovati jer svojim konstrukcijama i obmanama na javnom forumu pokušavaš unijeti nemir.

Husref je Jahića vidio u kampu u Americi. Mali ima odličnu tehniku, no međutim željelo se vidjeti kako funkcioniše u ekipi, pogotovo kako bi funkcionisao u našem timu. Odradio par treninga, potvrdio da ima tehniku ali da se teško uklapa u sistem igre. Obzirom na tehniku koju ima, ponuđena mu posudba, on to odbio i otišao dalje. Prilikom ovoga svega klub nije zavaljen ni jedne jedine KM.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-Znaci vidio ga husref na Floridi kod prijatelja koji su njega odveli tamo na svoj racun. A prije toga je vidio Tucakovica kod istih tih ljudi. Pokazali mu ga preko skajpa :D
-A ovaj je toliko dobar tehnicar da ima 24 godine a nikad u zivotu nije igrao za neki klub.
-Odbio velis posudbu, ali je pristao da igra u Bihackom Jedinstvu koje je bukvalno molilo igrace po selima da igraju za njih. I cak ga i oni takvi otjerali nazad za Ameriku.
-Klub nije zavaljen? Jesu li to Turci kad su vidjeli tog strasnog tehnicara odbili da naplate njegov boravak u Turskoj? Avionske karte mu poklonila Lufthansa? Boravak u Sarajevu finansirala drzava? I na sve to nasi djecaci koji citav zivot treniraju u nasem klubu su dobrovoljno pristali da on ide na pripreme umjesto nekog od njih. Jer ipak je on poznati 24-godisnji tehnicar koji je igrao za osnovnu skolu u Americi. :run:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#96089 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

Ide danas potpis sa najboljim, najtrofejnim trenerom. HUSREF MUSEMIC JEDAN JE OD NAS!
Dosla Sabra rekla im kakav ste ovo nered napravili :D
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#96090 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Koji vam je ba q, jeli moguce da se poslije svega raspravljate sa ovim likom? Niste normalni majke mi.
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#96091 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

GandalfSivi wrote:
Logovan wrote:Sutra bi mogla biti fina vijest. :skoljka:
I ti ces na foe ako ne bude, sada kad me je vec krenulo :D
Hahhaha :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#96092 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Sudeci po zadnjem hvalisanju da smo akademce drzali na terenu 11.000 minuta, mozda onaj post sto rece da postoji klauzula u ugovoru da Husref ima min 10.000 minuta za Akademce i nije toliko lud vise :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#96093 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Charuga »

Banned user for reason “Kršenja pravila foruma, trolanje”
» Analiticarr

14 dana
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#96094 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Charuga wrote:Banned user for reason “Kršenja pravila foruma, trolanje”
» Analiticarr

14 dana
Hvala majstore ziv ti bio 1000 godina.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#96095 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Charuga »

Sve u dogovoru sa Tomom, na ovoj temi. Treba mi samo još da me prozivate i tu ... :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#96096 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Charuga wrote:Banned user for reason “Kršenja pravila foruma, trolanje”
» Analiticarr

14 dana
sta treba za trajni ban?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#96097 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Kad se vrati, ako nastavi sa onom pričom, ide trajno.
kakaljin
Posts: 11638
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#96098 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Charuga wrote:Sve u dogovoru sa Tomom, na ovoj temi. Treba mi samo još da me prozivate i tu ... :mrgreen:
Charuga, Charuga reci Tomi da se ne zajebaje :-D :-D :-D :-D :-D :-D

by Baka
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#96099 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Charuga »

:D
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#96100 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Super za trajni ako nastavi. :D
Charuga wrote:Sve u dogovoru sa Tomom, na ovoj temi. Treba mi samo još da me prozivate i tu ... :mrgreen:
Haha :D
Locked