Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#94651 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Bez naših navijača u Tuzli, fasovali zabranu odlaska na jedno gostovanje.

Arena sport 1 prenosi obje finalne utakmice.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#94652 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sumirprimus »

Logovan wrote:Bez naših navijača u Tuzli, fasovali zabranu odlaska na jedno gostovanje.

Arena sport 1 prenosi obje finalne utakmice.
zasto zabrana?
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#94653 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

Dr. Kuca wrote:Jebem umrle i zelim mu sve najgore u zivotu svakome jal to bio igrac, navijac, clan uprave ko u ovom trenutku radi protiv Sarajeva trenera i ekipe. Ovo malo pod tepih bacit i poslat ga u picku materinu 25og maja i javno objavit ko je sta je. HUSREF MUSEMIC je za vas bio, bit ce, SARAJEVO, vi ste samo prolaznici kojih se niko nece sjecati za godinu, dvije.
Ovaj post ti je besmislen. Prvo, ruzno je sto ovako pises na javnom forumu. Drugo, psujes nekom ko radi protiv Sarajeva a onda u sledecoj recenici podrzavas tu istu osobu. Zna se ko je radio i ko i dalje radi protiv kluba. Dovoljno je samo malo razmisliti i sjetiti se ko je dovodio amatere iz Amerike i zapostavio nase omladince. Ako te zanima jos detalja koji nisu za javnost javi mi se u PP.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#94654 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

sumirprimus wrote:
Logovan wrote:Bez naših navijača u Tuzli, fasovali zabranu odlaska na jedno gostovanje.

Arena sport 1 prenosi obje finalne utakmice.
zasto zabrana?
Zbog baklji na derbiju i polomljene stolice, iako bih sad rekao nešto o ovom "lomljenju", ali će ispasti da se izvlačim. :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#94655 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Analiticarr wrote:
Dr. Kuca wrote:Jebem umrle i zelim mu sve najgore u zivotu svakome jal to bio igrac, navijac, clan uprave ko u ovom trenutku radi protiv Sarajeva trenera i ekipe. Ovo malo pod tepih bacit i poslat ga u picku materinu 25og maja i javno objavit ko je sta je. HUSREF MUSEMIC je za vas bio, bit ce, SARAJEVO, vi ste samo prolaznici kojih se niko nece sjecati za godinu, dvije.
Ovaj post ti je besmislen. Prvo, ruzno je sto ovako pises na javnom forumu. Drugo, psujes nekom ko radi protiv Sarajeva a onda u sledecoj recenici podrzavas tu istu osobu. Zna se ko je radio i ko i dalje radi protiv kluba. Dovoljno je samo malo razmisliti i sjetiti se ko je dovodio amatere iz Amerike i zapostavio nase omladince. Ako te zanima jos detalja koji nisu za javnost javi mi se u PP.
Koji su to amateri iz Amerike? Navedi mi neko ime koje je trenutno u ekipi.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#94656 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

znaci nema boga da je ovaj ------ (da ne zaradim ban) navijac sarajeva.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#94657 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

Tomahawk11 wrote:
Analiticarr wrote:
Dr. Kuca wrote:Jebem umrle i zelim mu sve najgore u zivotu svakome jal to bio igrac, navijac, clan uprave ko u ovom trenutku radi protiv Sarajeva trenera i ekipe. Ovo malo pod tepih bacit i poslat ga u picku materinu 25og maja i javno objavit ko je sta je. HUSREF MUSEMIC je za vas bio, bit ce, SARAJEVO, vi ste samo prolaznici kojih se niko nece sjecati za godinu, dvije.
Ovaj post ti je besmislen. Prvo, ruzno je sto ovako pises na javnom forumu. Drugo, psujes nekom ko radi protiv Sarajeva a onda u sledecoj recenici podrzavas tu istu osobu. Zna se ko je radio i ko i dalje radi protiv kluba. Dovoljno je samo malo razmisliti i sjetiti se ko je dovodio amatere iz Amerike i zapostavio nase omladince. Ako te zanima jos detalja koji nisu za javnost javi mi se u PP.
Koji su to amateri iz Amerike? Navedi mi neko ime koje je trenutno u ekipi.
Bio je Tucakovic. Otjerali smo ga. Pa je onda musemic licno preko prijatelja Runde doveo Jahica i Dzafica ali mu Sabrina i Hadzic nisu dozvolili da i njih uhljebi. Takodje musemic licno je, na zamolbu kapitena, uhljebio Altiparmakovskog. Svi su otjerani i tada je proradio njegov inat. U korist mu je isla cinjenica da smo u decembru dobili i novog vlasnika kojem je jedini cilj titula, tako da mu se otvorio put za osvetu i uklanjanje nasih omladinaca iz prvog tima. Nakon toga igra i rezultati su se drasticno pogorsali jer u ekipi ima dosta radzora a ovih 12-13 igraca znaju da nemaju konkurenciju i zbog toga se osjeti ona da izvinete kurcobolja na terenu. Daj boze da zadrzimo prvo mjesto sa ovakvom atmosferom i trenerom koji osim neznanja tjera neki inat.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#94658 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Analiticarr wrote: Bio je Tucakovic. Otjerali smo ga. Pa je onda musemic licno preko prijatelja Runde doveo Jahica i Dzafica ali mu Sabrina i Hadzic nisu dozvolili da i njih uhljebi. Takodje musemic licno je, na zamolbu kapitena, uhljebio Altiparmakovskog. Svi su otjerani i tada je proradio njegov inat. U korist mu je isla cinjenica da smo u decembru dobili i novog vlasnika kojem je jedini cilj titula, tako da mu se otvorio put za osvetu i uklanjanje nasih omladinaca iz prvog tima. Nakon toga igra i rezultati su se drasticno pogorsali jer u ekipi ima dosta radzora a ovih 12-13 igraca znaju da nemaju konkurenciju i zbog toga se osjeti ona da izvinete kurcobolja na terenu. Daj boze da zadrzimo prvo mjesto sa ovakvom atmosferom i trenerom koji osim neznanja tjera neki inat.
Ja se tog igrača ne sjećam. Kad to kažem, mislim na to da je igrao neku ulogu u ekipi.
Jahić je bio na probi.
Džafić je rezervni golman.
Altiparmakovski nije član ekipe više od godinu dana. Kako je on baš sad problem, a dosad nije bio?
Čekaj, kod nas su prije Husrefa u ekipi igrali igrači iz omladinskog pogona, a onda je on došao da ih otjera iz ekipe?
Pratiš li ti FKS uopšte ili ovako, mahalska priča, pa onda spajaš nespojivo?!
Svakodnevno viđam Tatara i Rahmanovića, uopšte mi momci ne djeluju kao da su u ekipi koja je puna razdora.
Nakon toga...pa, čovječe, rezultati su se pogoršali posljednih nekoliko kola, a ti pričaš o periodu koji traje sezonu, sezonu i po :-)
Tako je, onda klupa dobije Slogu u kupu 5-0, baš kurcobolja :mrgreen:
Ako je atmosfera takva kako pričaš (a ako su ti ovo gore argumenti, onda nije), onda nema šanse da ostanemo prvi.
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#94659 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tcz »

kakve ti budalaštine pises :-)

prvo kazes da mu Sabrina i Hadzic nisu dali da uhljebi a onda da je na zamolbu kapitena uhljebio drugog :lol:

koji je tvoj problem? Husref nije htjeo uhljebiti nekog tvog? Da te nije neko od Musemica maltretiro?
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#94660 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

Tomahawk11 wrote:
Analiticarr wrote: Bio je Tucakovic. Otjerali smo ga. Pa je onda musemic licno preko prijatelja Runde doveo Jahica i Dzafica ali mu Sabrina i Hadzic nisu dozvolili da i njih uhljebi. Takodje musemic licno je, na zamolbu kapitena, uhljebio Altiparmakovskog. Svi su otjerani i tada je proradio njegov inat. U korist mu je isla cinjenica da smo u decembru dobili i novog vlasnika kojem je jedini cilj titula, tako da mu se otvorio put za osvetu i uklanjanje nasih omladinaca iz prvog tima. Nakon toga igra i rezultati su se drasticno pogorsali jer u ekipi ima dosta radzora a ovih 12-13 igraca znaju da nemaju konkurenciju i zbog toga se osjeti ona da izvinete kurcobolja na terenu. Daj boze da zadrzimo prvo mjesto sa ovakvom atmosferom i trenerom koji osim neznanja tjera neki inat.
Ja se tog igrača ne sjećam. Kad to kažem, mislim na to da je igrao neku ulogu u ekipi.
Jahić je bio na probi.
Džafić je rezervni golman.
Altiparmakovski nije član ekipe više od godinu dana. Kako je on baš sad problem, a dosad nije bio?
Čekaj, kod nas su prije Husrefa u ekipi igrali igrači iz omladinskog pogona, a onda je on došao da ih otjera iz ekipe?
Pratiš li ti FKS uopšte ili ovako, mahalska priča, pa onda spajaš nespojivo?!
Svakodnevno viđam Tatara i Rahmanovića, uopšte mi momci ne djeluju kao da su u ekipi koja je puna razdora.
Nakon toga...pa, čovječe, rezultati su se pogoršali posljednih nekoliko kola, a ti pričaš o periodu koji traje sezonu, sezonu i po :-)
Tako je, onda klupa dobije Slogu u kupu 5-0, baš kurcobolja :mrgreen:
Ako je atmosfera takva kako pričaš (a ako su ti ovo gore argumenti, onda nije), onda nema šanse da ostanemo prvi.
Naravno da se ne sjecas jer je bio uhljebljen od strane musemica icno. Dobio je 25 000 i u CV mu pise da je bio igrac FKS. Prije toga je branio za nekakav Podgrmec da bi ga Murat odveo u USA pa preko Runde i musemica ga uhljebili kod nas.
Jahic nikako nije smio biti povezan sa nasim klubom i nije doveden na probu nego je doveden istim putem kao i Tucakovic i bilo mu je bilo obecano da ce dobiti ugovor. To je momak od 23 godine koji se nikad nije bavio fudbalom (osim rekreativno) ali roditelji su ga ''pogurali''
Ne mislim na tog Dzafica nego je sa Jahicem doveden jos jedan momak koji se preziva kao i taj na koga mislis.
Altiparmakovski nije clan ekipe od decembra a u klub je takodje ubacen samo zbog musemica. I on je kao i Tucakovic primao platu ni za sto.
Omladinci su igrali jer je tadasnji vecinski vlasnik Vincent Tan NAREDIO da moraju igrati i to je jedini razlog zasto ih je musemic gurao u prvi tim. A to se pokazalo kao pun pogodak i dobitna kombinacija. Medjutim Vincent Tan od decembra nije vise vecinski vlasnik i to je musemic iskoristio da bi se osvetio i tjerao svoj neki inat.
Naravno da ce momci dobiti Slogu 5-0, dobili bi oni i Zrinjskog jer su to omci koji vole klub i srcem se bore. Nisu placenici i trenerovi miljenici koje boli da izvines dupe za sve osim za platu.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#94661 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

tcz wrote:kakve ti budalaštine pises :-)

prvo kazes da mu Sabrina i Hadzic nisu dali da uhljebi a onda da je na zamolbu kapitena uhljebio drugog :lol:

koji je tvoj problem? Husref nije htjeo uhljebiti nekog tvog? Da te nije neko od Musemica maltretiro?
Procitaj malo bolje sta sam napisao i ako si navijac FKS trebao bi znati kad je ko doveden i otjeran.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#94662 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitarrr82 »

Dosta vise suplje o nekima koji vole klub... Svima je jasno na sta se fudbal danas svodi i to da neko voli klub je 2 od 50 ili slično pa nema smisla pricati o tome...
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#94663 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

I ovaj sastanak o kom pisete i kojeg razni menadzeri u pokusaju pokusavaju predstaviti kao nesto lose nije bio takav kakvim ga opisujete.
A druga stvar, iz istih razloga je odrzan i sastanak sa musemicem ali to ovi koji pisu po zadatku namjerno ne pominju.
Hajmo se sad okrenuti prvenstvu i akobogda slaviti u maju, a o ovim ruznim stvarima mozemo na pp da ne citaju dusmani.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#94664 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sumirprimus »

:D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#94665 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Analiticarr wrote: Naravno da se ne sjecas jer je bio uhljebljen od strane musemica icno. Dobio je 25 000 i u CV mu pise da je bio igrac FKS. Prije toga je branio za nekakav Podgrmec da bi ga Murat odveo u USA pa preko Runde i musemica ga uhljebili kod nas.
Jahic nikako nije smio biti povezan sa nasim klubom i nije doveden na probu nego je doveden istim putem kao i Tucakovic i bilo mu je bilo obecano da ce dobiti ugovor. To je momak od 23 godine koji se nikad nije bavio fudbalom (osim rekreativno) ali roditelji su ga ''pogurali''
Ne mislim na tog Dzafica nego je sa Jahicem doveden jos jedan momak koji se preziva kao i taj na koga mislis.
Altiparmakovski nije clan ekipe od decembra a u klub je takodje ubacen samo zbog musemica. I on je kao i Tucakovic primao platu ni za sto.
Omladinci su igrali jer je tadasnji vecinski vlasnik Vincent Tan NAREDIO da moraju igrati i to je jedini razlog zasto ih je musemic gurao u prvi tim. A to se pokazalo kao pun pogodak i dobitna kombinacija. Medjutim Vincent Tan od decembra nije vise vecinski vlasnik i to je musemic iskoristio da bi se osvetio i tjerao svoj neki inat.
Naravno da ce momci dobiti Slogu 5-0, dobili bi oni i Zrinjskog jer su to omci koji vole klub i srcem se bore. Nisu placenici i trenerovi miljenici koje boli da izvines dupe za sve osim za platu.
Recimo da je bilo tako za ovog Tucakovića. Kako je to problem sada, a onda nije bilo?
Kako to nije bilo problem skoro cijelu ovu sezonu, a sad jeste?
Jahić je bio na probi i tu priča završava. Nemoj izmišljati. Nikad nije potpisao nikakav ugovor.
Ok, je li taj Džafić dobio kakav ugovor?
Altiparmakovski Jul 1, 2018 to FK Laci.
Što ne izbaci sad Kovačevića? Mujakića?
Pa kako sad ''naravno da će dobiti'', a maloprije ih boljela neka stvar, jer je zagarantovano mjesto 11-12 igrača?
Priča ti je puna rupa.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#94666 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Analiticarr wrote:I ovaj sastanak o kom pisete i kojeg razni menadzeri u pokusaju pokusavaju predstaviti kao nesto lose nije bio takav kakvim ga opisujete.
A druga stvar, iz istih razloga je odrzan i sastanak sa musemicem ali to ovi koji pisu po zadatku namjerno ne pominju.
Hajmo se sad okrenuti prvenstvu i akobogda slaviti u maju, a o ovim ruznim stvarima mozemo na pp da ne citaju dusmani.
:mrgreen:

Malo si zakasnio s tim :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#94667 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

@Tomahawk11
Nije da ti pametujem, ne zamjeri, ali ako možeš, smiri malo ovog gore, cilj mu je da zakuha i unese što više nemira i svađe među navijače i da što više navijača okrene protiv Musemića. Frajer nema niti jedan normalan post. Svi postovi su mu vezani za Musemića, tačnije protiv njega.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#94668 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Neka, iznosi neke ozbiljne stvari, red je da ih potkuje.
Ako nema argumentaciju za iste, onda je to rekla-kazala.
Da raščistimo s tim, pa da onda možemo dalje :thumbup:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3170
Joined: 22/07/2017 18:36

#94669 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

Tomahawk11 wrote:
Analiticarr wrote: Bio je Tucakovic. Otjerali smo ga. Pa je onda musemic licno preko prijatelja Runde doveo Jahica i Dzafica ali mu Sabrina i Hadzic nisu dozvolili da i njih uhljebi. Takodje musemic licno je, na zamolbu kapitena, uhljebio Altiparmakovskog. Svi su otjerani i tada je proradio njegov inat. U korist mu je isla cinjenica da smo u decembru dobili i novog vlasnika kojem je jedini cilj titula, tako da mu se otvorio put za osvetu i uklanjanje nasih omladinaca iz prvog tima. Nakon toga igra i rezultati su se drasticno pogorsali jer u ekipi ima dosta radzora a ovih 12-13 igraca znaju da nemaju konkurenciju i zbog toga se osjeti ona da izvinete kurcobolja na terenu. Daj boze da zadrzimo prvo mjesto sa ovakvom atmosferom i trenerom koji osim neznanja tjera neki inat.
Ja se tog igrača ne sjećam. Kad to kažem, mislim na to da je igrao neku ulogu u ekipi.
Jahić je bio na probi.
Džafić je rezervni golman.
Altiparmakovski nije član ekipe više od godinu dana. Kako je on baš sad problem, a dosad nije bio?
Čekaj, kod nas su prije Husrefa u ekipi igrali igrači iz omladinskog pogona, a onda je on došao da ih otjera iz ekipe?
Pratiš li ti FKS uopšte ili ovako, mahalska priča, pa onda spajaš nespojivo?!
Svakodnevno viđam Tatara i Rahmanovića, uopšte mi momci ne djeluju kao da su u ekipi koja je puna razdora.
Nakon toga...pa, čovječe, rezultati su se pogoršali posljednih nekoliko kola, a ti pričaš o periodu koji traje sezonu, sezonu i po :-)
Tako je, onda klupa dobije Slogu u kupu 5-0, baš kurcobolja :mrgreen:
Ako je atmosfera takva kako pričaš (a ako su ti ovo gore argumenti, onda nije), onda nema šanse da ostanemo prvi.
Uz duzno postovanje @Analticarr, ali iznosis neistine. Krajem prosle godine sam imao priliku da boravim u kampu u Butmiru gdje je prvi tim imao trening.
Necu puno duziti i opisivati sta sam vidio, samo cu reci da je atmosfera bila potpuno opustena i prijateljska dok igraci(i stariji i mladji) na Husrefa gledaju na trenera i autoritet, ali isto tako kao prijatelja.
Tako da onaj ko ti je rekao da je atmosfera u ekipi pogorsana i da ima razdora ti je rekao neistinu
Last edited by Leopard_SA on 17/04/2019 15:05, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#94670 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Neka, iznosi neke ozbiljne stvari, red je da ih potkuje.
Ako nema argumentaciju za iste, onda je to rekla-kazala.
Da raščistimo s tim, pa da onda možemo dalje :thumbup:
Pa kako potkuje, a ne može. Nema argumentacije lik. Samo lupa. Svi mi možemo ovako lupati stvari, a na šta bi onda tema ličila? I sam si mu odgovorio da mu je priča puna rupa. Svaki post mu je u vezi Musemića... Pa šta više reći. Cirkus pravi od teme.

Evo @Leopard_SA mu je dobro odgovorio, ali on će nastaviti po svom.

Pogledaj kada se registrovao na forum. I pogledaj na koje se teme prije javljao pa prestao, a onda počeo se javljati po našoj temi.
User avatar
dulekrele
Posts: 3845
Joined: 10/04/2014 18:25

#94671 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by dulekrele »

Situacija na tabeli se znatno promijenila od kraja prosle godine. Da je sve isto kao od prosle godine nije. Bodovno stanje sve to pokazuje. Da nesto ne stima je isto ocito jer se razlika istopila. Ako ne osvojimo ni kup ni titulu ili samo titulu sto je najbitnije krivac se zna. Koliko god voljeli Musemica on treba da leti ako ne osvoje titulu i on je glavni krivac. Da li je tacno sto ovaj @Analticarr navodi nije uopste bitno. Bitno je da se svinjski primakao na 4 boda a znamo koliko je bilo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#94672 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

dulekrele wrote:Situacija na tabeli se znatno promijenila od kraja prosle godine. Da je sve isto kao od prosle godine nije. Bodovno stanje sve to pokazuje. Da nesto ne stima je isto ocito jer se razlika istopila. Ako ne osvojimo ni kup ni titulu ili samo titulu sto je najbitnije krivac se zna. Koliko god voljeli Musemica on treba da leti ako ne osvoje titulu i on je glavni krivac. Da li je tacno sto ovaj @Analticarr navodi nije uopste bitno. Bitno je da se svinjski primakao na 4 boda a znamo koliko je bilo.
S krajem prošle godine smo imali 6 bodova prednosti.
Sad imamo 4.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#94673 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitarrr82 »

Odakle dolazi info o zabrani gostovanja?
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#94674 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

Mi kao da ne pisemo istim jezikom. Ja napisem nesto, vi to sve potvrdite i onda kazete da ja iznosim neistine.
Pa vidite da i sami pisete u proslom vremenu, kako je BILO sve idealno, kako nije BIO problem a sad jest itd. Sve to isto i ja pisem.
A problemi su poceli u decembru kad je klub odlucio da kaze NE menadzerima u pokusaju. Nazalost musemic je vec 30-tak godina najbolji prijatelj jednom od njih i ovaj ga je “obradio” prvo za Tucakovica pa onda i za Jahica i Dzafica, i kad su nasi rekli NE, od tada su poceli problemi.
A taj jahic i dzafic su bili dovedeni da potpisu ugovore isto kao i tucakovic. Proba na kojoj su zadrzani je bila neka vrsta kompromisa da bi se izbjegao “rat” izmedju trenera i uprave.
Sta tu nije jasno?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#94675 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Dobro. Rekao ti svoje, rekli mi. Idemo dalje.
Locked