Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9902
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#94326 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Bekic osnove fudbala ne zna, primiti loptu, centrirati... Husref se nervira mase rukama, dere se na njega a ne vadi ga pa koji qrac ce ti u prvih 11
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#94327 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

bordo gandalf wrote:Bekic osnove fudbala ne zna, primiti loptu, centrirati... Husref se nervira mase rukama, dere se na njega a ne vadi ga pa koji qrac ce ti u prvih 11
Pidro se oporavio, već 3 ili 4 utakmice je presjedio na klupi, neka ga vrati u prvih 11.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#94328 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by internazionale »

suad-sarajevo wrote:Tanko. Bezidejno. Neki zaista se trebaju zapitati kako dalje i zašto ne dobijaju više minuta. Jedina svijetla tačka golman, ostali blijedi, jalovi i izrazito nesigurni. Umor nas je stigao ali to ne bi trebao biti izgovor. Kapić razočarenje, definitivno.
:thumbup:
To buraz, sve si objasnio
Ovo dosad je sve Tan pokupovao, ovi igraci i trener pojma nemaju.
Nece oni nas dovijeka levatiti, rastjerati bagru
User avatar
Dinostula
Posts: 3598
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#94329 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Leopard_SA wrote:
F&N wrote:Dobro je ovo sto se sad desilo. Samo ne znam po cemu je Bekic zasluzi mijesto ispred Pidre. Hajde Hebibovic i nekako. Rahmanovica treba malo na klupu. Totalno je nezainteresovan. Nadam se da xe se dohavizati. Ako pobijedimo Zrinjskog idemo na plus 12. Sto je dobra zaliha pred naredne dvije utakmice. Bice jos puno teskih utakmica. Svaki bod je bitan. OK, iza nas je paklen period ali treba se maksimalno uozbiljiti.
Slicno razmisljamo. U slucaju da Zrinjski pobjedimo, a sa listicom i zeljom odigramo nerijeseno, imali bi u najgorem slucaju +8 i protivnike iz sredine i donjeg dijela tabele do kraja.
A Krupa i Gosk su kao lagane ekipe na kojima uzimamo sigurne bodove.Ma kiks danas je bio neminovan.Vidjela se na Kosevu patnja i u prvoj tekmi protiv Krupe da dva puta prodjemo na istu foru nije moglo nikako.Ne znam cemu ovaj Kapic oduzima mjesto nekom spremnijem igracu bolje da Husfref ubaci Resica na klupu.Ovaj Grasshoperovac dok udje u formu valja mu opet nazad.
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#94330 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Krupa je igrala kao i uvijek, izbi nabi kontra, i to je to jedini način .Niko od konkurencije ne igra tako s nama , posebno ne Zrinjski koji uvijek igra otvoreno na pobjedu protiv nas a to nama odgovara. Danas jednostavno je umor i pad pritiska nakon one dvije prošle tekme učinio svoje. Sad ide pauza i naši bi trebalo da se dohavizaju do nove utakmice. Ostaje žal što smo ostali bez dva boda na svom terenu ali mogli smo zijaniti sva tri pa nek bude to to što se tiče grešaka.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3148
Joined: 22/07/2017 18:36

#94331 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

Dinostula wrote:
Leopard_SA wrote: Slicno razmisljamo. U slucaju da Zrinjski pobjedimo, a sa listicom i zeljom odigramo nerijeseno, imali bi u najgorem slucaju +8 i protivnike iz sredine i donjeg dijela tabele do kraja.
A Krupa i Gosk su kao lagane ekipe na kojima uzimamo sigurne bodove.Ma kiks danas je bio neminovan.Vidjela se na Kosevu patnja i u prvoj tekmi protiv Krupe da dva puta prodjemo na istu foru nije moglo nikako.Ne znam cemu ovaj Kapic oduzima mjesto nekom spremnijem igracu bolje da Husfref ubaci Resica na klupu.Ovaj Grasshoperovac dok udje u formu valja mu opet nazad.
Pa ako kiksamo i protiv GOSK-a koji je isto tako u zoni ispadanja, onda se trebamo zapitati da li zasluzujemo titulu uopste
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#94332 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Leopard_SA wrote: Pa ako kiksamo i protiv GOSK-a koji je isto tako u zoni ispadanja, onda se trebamo zapitati da li zasluzujemo titulu uopste
Šta je sve urađeno u ovoj sezoni i onda ti ovo napišeš. :-) :lol:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#94333 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Vala da hoce ova Krupa ispasti, nerviraju odavno.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3148
Joined: 22/07/2017 18:36

#94334 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote:
Leopard_SA wrote: Pa ako kiksamo i protiv GOSK-a koji je isto tako u zoni ispadanja, onda se trebamo zapitati da li zasluzujemo titulu uopste
Šta je sve urađeno u ovoj sezoni i onda ti ovo napišeš. :-) :lol:
Pa ne znam sta drugo da kazem. Budemo bolji od svih glavnih konkurenata i onda da gubimo od svih timova iz donjeg dijela tabele. Nema smisla...
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#94335 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Leopard_SA wrote:
Logovan wrote:
Leopard_SA wrote: Pa ako kiksamo i protiv GOSK-a koji je isto tako u zoni ispadanja, onda se trebamo zapitati da li zasluzujemo titulu uopste
Šta je sve urađeno u ovoj sezoni i onda ti ovo napišeš. :-) :lol:
Pa ne znam sta drugo da kazem. Budemo bolji od svih glavnih konkurenata i onda da gubimo od svih timova iz donjeg dijela tabele. Nema smisla...
Pa nemoj onda ništa govoriti, najbolje je. :lol: :lol: :mrgreen: Halali, ali gdje ćeš ovakvu glupost napisati. Kao prvo, veći dio sezone smo jako dobro odigrali (neću ništa nabrajati, svašta se nešto može napisati) i sad odjednom, ako kiksamo protiv GOŠK-a, trebamo se zapitati.... :lol: Da kiksamo protiv GOŠK-a i protiv još par ekipa do kraja, titulu smo mi zaslužili. Ne Zrinjski, niti bilo ko drugi, nego mi.

A kao drugo, ionako se trofeji ne osvajaju po zaslugama.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#94336 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Samo neka na hajbridu odrade kako treba i uzmu tri bobe, sve ostalo halal.

Ako tamo kiksaju ne daj Boze dzaba im i titula :mrgreen:
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#94337 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Dali smo najviše golova. Primili najmanje. Pozitivan omjer sa svim ekipama osim GOŠK-a :mrgreen:

Dva puta široki (historijska pobjeda u Lištici)
Tri puta Zrinjski i remi
Jednom Željo i remi
Dva puta Sloboda
Dva puta Mladost

Polako. Nema razloga za paniku. Ovo je tek 16-ti ispušten bod u 23 kola.

Imamo samo 2 poraza. Trebaju nam još tri plus još jedan remi da nas Zrinjski prestigne. To su 4 kola od 10 preostalih pod uslovom da Zrinjski sve do kraja dobije.

Naravno, sve je ovo samo statistika. Treba igrati. A i tu, objektivno imamo najbolji tim. Da je 0, a ne +9 sa ovim timom i rasporedom smo prvi favoriti. Samo utakmicu po utakmicu.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3148
Joined: 22/07/2017 18:36

#94338 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote:
Leopard_SA wrote: Pa ne znam sta drugo da kazem. Budemo bolji od svih glavnih konkurenata i onda da gubimo od svih timova iz donjeg dijela tabele. Nema smisla...
Pa nemoj onda ništa govoriti, najbolje je. :lol: :lol: :mrgreen: Halali, ali gdje ćeš ovakvu glupost napisati. Kao prvo, veći dio sezone smo jako dobro odigrali (neću ništa nabrajati, svašta se nešto može napisati) i sad odjednom, ako kiksamo protiv GOŠK-a, trebamo se zapitati.... :lol: Da kiksamo protiv GOŠK-a i protiv još par ekipa do kraja, titulu smo mi zaslužili. Ne Zrinjski, niti bilo ko drugi, nego mi.

A kao drugo, ionako se trofeji ne osvajaju po zaslugama.
Dobro, mozda jesam pretjerao u izjavi gore, ali opet sezona se ne igra do 22. kola nego do kraja. Iako smo do sada dominirali, to ne znaci da 11 zadnjih kola trebamo kiksati utakmice protiv slabijih timova
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#94339 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Mirza, nije to nikakva historijska pobjeda.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#94340 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Logovan wrote:Mirza, nije to nikakva historijska pobjeda.
Pa mislio sam prvi put u prvenstvu.
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#94341 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

mirza_15 wrote:
Logovan wrote:Mirza, nije to nikakva historijska pobjeda.
Pa mislio sam prvi put u prvenstvu.
Sto bi rekao ovaj naš Vijetnamac " Prisilno polje s ne ciljevima" :lol:
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#94342 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by svi u napad »

Pa doro ljudi ohladite malo. Pa momci imaju pravo i na kiks. Dobro je da ce sad pauza da se malo odmore i ohlade glave. Sve ide kako treba sto bi se reklo po tabijatu. Ova sezona je super i bit ce super. Treba momke i upravu podrzati jer im se mora priznati trud i zalaganje na dosadasnjim tekmama. Idemo po titulu i niko nas ne moze zaustaviti. Zivjeli.
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#94343 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by EvoMeneJopet »

svi u napad wrote:Pa doro ljudi ohladite malo. Pa momci imaju pravo i na kiks. Dobro je da ce sad pauza da se malo odmore i ohlade glave. Sve ide kako treba sto bi se reklo po tabijatu. Ova sezona je super i bit ce super. Treba momke i upravu podrzati jer im se mora priznati trud i zalaganje na dosadasnjim tekmama. Idemo po titulu i niko nas ne moze zaustaviti. Zivjeli.
:thumbup:
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#94344 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Malo su nas razmazili, imali smo plus 5 na pauzi i bili super zadovoljni, sad imamo plus 9 pa nismo baš najzadovoljniji.
Objektivna sarajevska publika, :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#94345 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

mirza_15 wrote:
Logovan wrote:Mirza, nije to nikakva historijska pobjeda.
Pa mislio sam prvi put u prvenstvu.
Ma znam, ali to mi je preuveličavanje pobjede. :D Jest velika i značajna pobjeda, a historijska nije.

:thumbup:
Image
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3043
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#94346 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by suad-sarajevo »

internazionale wrote:
suad-sarajevo wrote:Tanko. Bezidejno. Neki zaista se trebaju zapitati kako dalje i zašto ne dobijaju više minuta. Jedina svijetla tačka golman, ostali blijedi, jalovi i izrazito nesigurni. Umor nas je stigao ali to ne bi trebao biti izgovor. Kapić razočarenje, definitivno.
:thumbup:
To buraz, sve si objasnio
Ovo dosad je sve Tan pokupovao, ovi igraci i trener pojma nemaju.
Nece oni nas dovijeka levatiti, rastjerati bagru
Niko nije rekao da je Tan sve pokuopovao niti da treba bilo koga tjerati. Dakle, ne guraj mi riječi koje nisam napisao. Drugo, evidentno je da jučer nije bio naš dan a također je i više nego očito da neki možda i nisu na nivou koji se od njih traži da budu. Treće, umor nas je stigao a trebalo je više rotirati da se to izbjegne.

S druge strane nije tragedija ono što se jučer desilo ali treba malo staviti prst na čelo, svakako. BiH je ovo. Vidjeli ste penal zrinjskog protiv Goška.

Pametnom dosta.

Lp :thumbup:
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#94347 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by internazionale »

suad-sarajevo wrote:
internazionale wrote:
suad-sarajevo wrote:Tanko. Bezidejno. Neki zaista se trebaju zapitati kako dalje i zašto ne dobijaju više minuta. Jedina svijetla tačka golman, ostali blijedi, jalovi i izrazito nesigurni. Umor nas je stigao ali to ne bi trebao biti izgovor. Kapić razočarenje, definitivno.
:thumbup:
To buraz, sve si objasnio
Ovo dosad je sve Tan pokupovao, ovi igraci i trener pojma nemaju.
Nece oni nas dovijeka levatiti, rastjerati bagru
Niko nije rekao da je Tan sve pokuopovao niti da treba bilo koga tjerati. Dakle, ne guraj mi riječi koje nisam napisao. Drugo, evidentno je da jučer nije bio naš dan a također je i više nego očito da neki možda i nisu na nivou koji se od njih traži da budu. Treće, umor nas je stigao a trebalo je više rotirati da se to izbjegne.

S druge strane nije tragedija ono što se jučer desilo ali treba malo staviti prst na čelo, svakako. BiH je ovo. Vidjeli ste penal zrinjskog protiv Goška.

Pametnom dosta.

Lp :thumbup:
Da smo poceli sa prosaranom ekipom kao u prvenstvu i odigrali nerijeseno, ti b napisao sto mijenja pobjednicku ekipu, valjda mogu jos i Krupu dobiti pa nek onda odmaraju... i tako slicne mudrolije

Ako mozes podrzati i pogurati bujrum, pun je kurac filozofa na svakom cosku
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1473
Joined: 25/07/2015 14:13

#94348 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Naredne tri utakmice ce sve riješiti. Najgore je sto i kup pada u tome periodu. Ako bi dobili Široki, izgorit ćemo.
Desilo bi se da igramo 5 utakmica na nož.
Realno, ako ovako budemo igrali kao protiv Krupe i bod protiv Zrinjskog je ko dzamija. Derbi se nikada ne zna, a i Siroki igra dobro na kontre.
Valjda nam se nece desiti voda u usima i panika. Onda smo najebali. A Zrinjski ako vidi sansu, nicega se nece libiti.
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3043
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#94349 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by suad-sarajevo »

internazionale wrote:
Da smo poceli sa prosaranom ekipom kao u prvenstvu i odigrali nerijeseno, ti b napisao sto mijenja pobjednicku ekipu, valjda mogu jos i Krupu dobiti pa nek onda odmaraju... i tako slicne mudrolije

Ako mozes podrzati i pogurati bujrum, pun je kurac filozofa na svakom cosku
Ti vjerovatno znaš šta bih napisao kao neki si vidovnjak ili šta već. Mislim da je prošlo vrijeme jednoumlja kada su nekima izbijali zube na istoku zbog drugačijeg mišljenja. Kada je sve kako treba pa čak i kada nije, treba dati neku kritiku. Mi kao eto, otišli na +11 i kraj priče.

Kritikovao sam i kritikovaću kada god mislim da je kritika na mjestu. Ako ti se ne sviđa jednostavno ignorišeš.

I kao što reče: "Pun mi je k***c ovih tzv klupskih patriota jer ko biva oni vole klub najviše na dunjaluku.
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#94350 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Sutra u 12h izvlačenje parova za kup.

Daj TOŠK. :D
Locked