Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93951 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Znači, Adukor definitivno prekrižen.
Ne kažem da ćemo kiksati zbog ovog poteza, ali meni je ovo ružna politika.
Ugovor treba ispoštovati do kraja.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#93952 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Tomahawk11 wrote:Znači, Adukor definitivno prekrižen.
Ne kažem da ćemo kiksati zbog ovog poteza, ali meni je ovo ružna politika.
Ugovor treba ispoštovati do kraja.
jebi ga, princip je, mora se negdje lomiti
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8580
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#93953 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Mozda ima ponuda za Aduku, ko zna.... :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93954 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Pitar sa Kariba wrote:Mozda ima ponuda za Aduku, ko zna.... :D
Pa da se ne povrijedi, logično :thumbup:
mirza_15
Posts: 10605
Joined: 19/01/2015 09:26

#93955 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Ugovor će biti ispoštovan do kraja. Trenirat će i dobijati platu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93956 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

mirza_15 wrote:Ugovor će biti ispoštovan do kraja. Trenirat će i dobijati platu.
Po tom osnovu hoće. Nema osnova da se raskida prijevremeno, ne možeš nikoga natjerati da produži ugovor.
Ima još dosta da se igra, ako smo sebi dali cilj dupla, mislim da bi više dobili sa njim u rosteru.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#93957 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Koga god stavim na ovaj avatar ispadne crna ovca.Hmmm crna,zanimljiva igra rijeci. :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#93958 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Tomahawk11 wrote:
mirza_15 wrote:Ugovor će biti ispoštovan do kraja. Trenirat će i dobijati platu.
Po tom osnovu hoće. Nema osnova da se raskida prijevremeno, ne možeš nikoga natjerati da produži ugovor.
Ima još dosta da se igra, ako smo sebi dali cilj dupla, mislim da bi više dobili sa njim u rosteru.
pa ne mozes, ali saljes jasnu poruku igracima ako ne produze nece ni igrati

mislim, tako se Rahmanovicu reklo, sa ozbirom da je njemu cilj da bjezi iz lige kao sto bi svakom igracu to trebalo da bude, pristao je na novu ponudu

Adukor ocigledno ne smatra da je novi ugovor takav iz kojeg moze lahko napustiti ako bi u kojem slucaju neki klub bio zainteresovan
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93959 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

todd_smith wrote:
pa ne mozes, ali saljes jasnu poruku igracima ako ne produze nece ni igrati

mislim, tako se Rahmanovicu reklo, sa ozbirom da je njemu cilj da bjezi iz lige kao sto bi svakom igracu to trebalo da bude, pristao je na novu ponudu

Adukor ocigledno ne smatra da je novi ugovor takav iz kojeg moze lahko napustiti ako bi u kojem slucaju neki klub bio zainteresovan
Zamisli da nisu htjeli produžiti Tatar, Rahmanović, Velkoski i evo, Adukor. Da li bismo povukli takav potez? Poslati ih na tribine?
Da li bi to bilo pametno?

Adukor očito ima namjeru dići sidro iz ove lige. Novi ugovor znači i veću cijenu za obeštećenje. Vjerovatno je nešto već skontao i nema tu dogovora između FKS i njega.

Nama je cilj, prije svega, završiti ovu sezonu kako smo počeli, a za to nam treba ekipa koja je dosad bila na tom putu. To je ono što mene kao navijača zanima.

Ništa, nek se uigravaju bez njega, eto došao je još jedan igrač koji bi na neki način trebao popuniti tu rupu.
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#93960 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

todd_smith wrote: pa ne mozes, ali saljes jasnu poruku igracima ako ne produze nece ni igrati
Hoćeš ti poslati jasnu poruku igračima, ali opet ti neće svi pristati na novi ugovor koji im se nudi. Neki će radije sjediti sa tribini, nego produžiti ugovor.

Samo im smanjiš minutažu, odnosno klupiraš ih i neka čekaju svoju šansu kao zamjene. I ovako im možeš poslati jasnu poruku.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#93961 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote:
todd_smith wrote: pa ne mozes, ali saljes jasnu poruku igracima ako ne produze nece ni igrati
Hoćeš ti poslati jasnu poruku igračima, ali opet ti neće svi pristati na novi ugovor koji im se nudi. Neki će radije sjediti sa tribini, nego produžiti ugovor.

Samo im smanjiš minutažu, odnosno klupiraš ih i neka čekaju svoju šansu kao zamjene. I ovako im možeš poslati jasnu poruku.
Po meni totalno nefer prema Adukoru jos ako se uzme u obzir da nemas bas neke posebne igrace na tim pozicijama.Crepulja sklon povredama i Stanojevic koji cesto zna pauzirati zbog kartona.Osim njih trojice ne vidim nikog drugog ko moze igrati na toj poziciji.Jedino ako nisam fulio kakvog kapitalca da je stigao na pauzi. :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#93962 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Ma razumijem ja to sve, i slazem se

ali kada su vec krenuli sa tom politikom neka je se onda i drze, jbga

zamisli tako rahmanovicu urade, a adukora puste, odmah uvodis nepotreban nemir u ekipu
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93963 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Kriterij mora biti isti i to se slažem.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#93964 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

ma nidje veze

da bi ostvarili cilj - titulu, treba nam svaki raspolozivi igrac, pogotovo ako je medju najboljim u ekipi

sta ce biti sutra ako ispusimo trofej zbog inata, jel u "sticenje interesa kluba" spada i gubitak titule?

veliki minus onome ko god da je odlucio ovako.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93965 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

To i ja pitam, šta je bitnije, oštrenje ćune ili titula/kup, šta nam je već cilj u ovoj sezoni.
User avatar
Logovan
Posts: 94379
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#93966 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Dinostula wrote: Po meni totalno nefer prema Adukoru jos ako se uzme u obzir da nemas bas neke posebne igrace na tim pozicijama.Crepulja sklon povredama i Stanojevic koji cesto zna pauzirati zbog kartona.Osim njih trojice ne vidim nikog drugog ko moze igrati na toj poziciji.Jedino ako nisam fulio kakvog kapitalca da je stigao na pauzi. :D
Vjerovatno će se dovesti novi veznjak.
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#93967 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Mozda ga nisu totalno prekrizili,nego samo malo maknuli u stranu.Vise ce se prostora davati drugim igracima,a po potrebi i Adukora koristiti.

Garant kobtaju da nece da na njega trose pare i vrijeme na pripremama.A mozda mu ovako promijene i misljenje,pa produzi ugovor.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#93968 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

tovarish wrote:Mozda ga nisu totalno prekrizili,nego samo malo maknuli u stranu.Vise ce se prostora davati drugim igracima,a po potrebi i Adukora koristiti.

Garant kobtaju da nece da na njega trose pare i vrijeme na pripremama.A mozda mu ovako promijene i misljenje,pa produzi ugovor.
"Malo maknuti u stranu" je ok, ono, davati jednaku priliku i njemu i nekome na koga bi racunali u buducnosti na toj poziciji.

Ali bi ga makar poveli na pripreme u jebeni Ljubuski da je tako.

Ne svidja mi se ovo nimalo. Pametan bi ucio na greskama anamo onih, a glup na svojima.
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#93969 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Tomahawk11 wrote:To i ja pitam, šta je bitnije, oštrenje ćune ili titula/kup, šta nam je već cilj u ovoj sezoni.
Može li oboje?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93970 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Cossack wrote:
Tomahawk11 wrote:To i ja pitam, šta je bitnije, oštrenje ćune ili titula/kup, šta nam je već cilj u ovoj sezoni.
Može li oboje?
Koje oboje, da oštrimo ćunu i uzmemo trofeje?
Ili oba trofeja?
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#93971 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Tomahawk11 wrote:
Cossack wrote:
Tomahawk11 wrote:To i ja pitam, šta je bitnije, oštrenje ćune ili titula/kup, šta nam je već cilj u ovoj sezoni.
Može li oboje?
Koje oboje, da oštrimo ćunu i uzmemo trofeje?
Ili oba trofeja?
Ovo prvo.
gold'n'brown
Posts: 1612
Joined: 20/02/2007 16:20

#93972 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by gold'n'brown »

Nikad nije dobro vrijeme, ali nekada se moralo presjeci. Ni Adukor nije ispao korektan, tako da je mislim pravi momenat.
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#93973 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

gold'n'brown wrote:Nikad nije dobro vrijeme, ali nekada se moralo presjeci. Ni Adukor nije ispao korektan, tako da je mislim pravi momenat.
Slažem se. Neka Husref procijeni treba li Adukoru zamjena ili poziciju može pokriti sa postojećim kadrom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93974 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Cossack, nije problem, ja sam odmah rekao, ako neće biti problem, preživjeće i Adukor, i svi zadovoljni.
Ja se iskreno nadam da nam neće zatrebati do kraja sezone.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#93975 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Sta vam je ba ljudi, zasto dramite.
Ja vjerujem Husrefu a za Adukora me boli qrac moze sutra i propasti sto se mene tice. Dosta su se stoka sitnog zuba i futavci izivljavali nad ovim klubom.
Locked