Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#93576 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by EvoMeneJopet »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#93577 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Rahmanović i Sarajevo naredne sedmice na pregovorima o produženju ugovora

28.11.2018 u 17:17

Amar Rahmanović jedan je od najboljih fudbalera lidera na tabeli, FK Sarajevo

Foto: Jasmin Konjhodžić

Rahmanović je tek ove jeseni pokazao sve svoje kvalitete, a stručnjaci su mišljenja da bi mogao dati još više na terenu uzimajući u obzir njegov potencijal.

Veznjaku Sarajeva ugovor ističe u ljeto naredne godine, a već su krenule špekulacije oko njegovog ugovora i produženja istog. Kako smo uspjeli saznati, Sarajevo i Rahmanović će po završetku utakmice sa Čelikom sjesti za pregovarački stol i pokušati napraviti dogovor o produženju saradnje.

Ono što može da raduje pristalice Bordo tima je činjenica da su obje strane zainteresovane za produženje ugovora, što je jako bitan korak za početak pregovora, ali i konačan dogovor. Inače, Sarajevo je odlučilo da odmah nakon utakmice sa Čelikom sjedne za pregovarački stol sa svim igračima kojim ističe ugovor narednog ljeta, a to se pored Rahmanovića, odnosi i na Velkoskog i Adukora.

Pročitajte više na: http://sport1.oslobodjenje.ba/premijer- ... ora/138962
Vidjet cemo jesu i ovo samo spekulacije, samo one ljepse u ovom slucaju.

Edit: Tek sad vidjeh da su Rahmanovicu tek 24. Trenutno uz Bilbiju najbolji igrac lige.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#93578 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Nije trazenje dlake u jajetu ali mislim da ovi pregovori generalno trebaju ranije pocinjati....6 mjeseci prije isteka je kratak rok gdje igrac moze sko hoce da ucjenjuje i odugovlaci...razgovori trebaju pocinjati odmah iza Evrope ili cak i prije na pocetku priprema...da si nekih 9 mjeseci prije isteka ugovora vec na cisto i da znas sta mozes od igraca ocekivati..tad i klub ima malo jacu pregovaracku moc...6 mjeseci prije isteka svaki igrac koji je zainteresiran drugom klubu ili kojem se ide moze potpisati predugovor, na keaju krajeva ne mora ni pitpusivati, moze odugovlaciti i razvlaciti i na kraju krajeva i hladiti muda do ljeta ako je takav insan...ne kazem da je Rahmanovic takav i da ce tako postupiti....ali eto nista ne bi kostalo da se ranije sjelo i time bi mi mozda bili prvi na potezu. ..
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#93579 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by svi u napad »

north wrote:E tako se radi..prodati na polusezoni standardnog stopera i standardnog mladog reprezentativca u situaciji kad sve ide kako treba je ludost...jos za neku smijesnu cifru...evidentno je da ce Mujakic otici samo sad bi bio uzasan tajming iz milion razloga...cak i da se radi o ozbiljnoj cifri....pisao sam, ako hocemo titulu niko od igraca koji su igrali sad ne smije otici, pa cak i u slucaju ozbiljne ponude....samo osvajanje titule ce donijeti para vise od bilo kakvog transfera sad na zimu da napravimo...valjda se u klubu tako razmislja....max.ozbiljno odraditi pripreme i na proljece nastaviti istim po mogucnosti i jacim tempom uz max. 1-2 nova pojacanja..ako malo skrenemo s puta nece nikako valjati i izaci na dobro...
:thumbup: :thumbup: :izet: :izet: Sve lijepo objasnjeno. Nadam se samo da uprava isto tako razmislja. Mislim da se i sa Amidzom moze pricati ako je on odlucio prodati igraca. Nije ni on levat da ne zna da se kasnije moze dobiti vise para. Samo polako. Mi smo prvi i tu moramo ostati. iako strumfovi imaju podrsku Saveza koji im gradi stadion mi smo jedina ekipa koja nema dugova ni ekonomskih problema tako da i taj detalj ne treba zanemariti pogotovo kad se bude pregovaralo sa nekim od pojacanja. Osjecam se nekako mirno i bezbrizno. Nadam se da ce ovakvo stanje ostati do ljeta kao i poslije toga jer vrijeme je da budemo najveci i najjaci u zemlji. Samo naprijed momci, ne osvrcite se na komentare vec koncentrisite se na igru. Bit ce sve OK abd. Zivjeli.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#93580 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

north wrote:Nije trazenje dlake u jajetu ali mislim da ovi pregovori generalno trebaju ranije pocinjati....6 mjeseci prije isteka je kratak rok gdje igrac moze sko hoce da ucjenjuje i odugovlaci...razgovori trebaju pocinjati odmah iza Evrope ili cak i prije na pocetku priprema...da si nekih 9 mjeseci prije isteka ugovora vec na cisto i da znas sta mozes od igraca ocekivati..tad i klub ima malo jacu pregovaracku moc...6 mjeseci prije isteka svaki igrac koji je zainteresiran drugom klubu ili kojem se ide moze potpisati predugovor, na keaju krajeva ne mora ni pitpusivati, moze odugovlaciti i razvlaciti i na kraju krajeva i hladiti muda do ljeta ako je takav insan...ne kazem da je Rahmanovic takav i da ce tako postupiti....ali eto nista ne bi kostalo da se ranije sjelo i time bi mi mozda bili prvi na potezu. ..
Ma kad nemaju motiva ne ostaju.

Saricu je produzenje ponudjeno godinu prije isteka, sa Duljevicem se isto dugo pregovaralo. Pa Halilovic je jedva produzio ljetos, govorio da mu je depra da igra po bosanskim kaljuzama i to otvoreno za portale.

Oni kojima se ostajalo a i klub bio zainteresova su i ostali.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#93581 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Čisto da ne prođe bez spomena, objavljen i kasnije uklonjen članak:

Image

"...te ne želi čuti o nastavku saradnje." - KREPAJ OD MUKE GOVNO LAŽLJIVO NOVINARSKO!

Image
User avatar
Logovan
Posts: 94389
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#93582 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Prvo za Mujakića, pa sad za Rahmanovića. :lol: Ko je sljedeći? Adukor? Pidro? :oops: Samo da im je zakuhati, razjebati atmosferu.
User avatar
weedonjaaa
Posts: 714
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#93583 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by weedonjaaa »

F&N wrote:
weedonjaaa wrote: O kakvim platama ti pirčaš? Pa od Jula nisu platu primili. Sad trebaju tek platu namjenjenu za august.. To što šute momci i igraju ne znači da je sve ok
Ne znam samo koji je tvoj interes da ovako lazes?!
S obzirom da su neki igraci moji klijenti, samo cu reci da lazes. Bilo sta vise da napisem prelazilo bi poslovnu tajnu.
Bezveze se primate na price svakojakih mahalasa.
Ja bi volio da lažem više nego išta na svijetu ali nažalost upravu sam, vidjet' ćeš. Živi bili pa vidjeli :wink:
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#93584 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by EvoMeneJopet »

Lazes.
armin071
Posts: 5290
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#93585 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by armin071 »

A ko je ovaj strumf sa radiosarajevo rodila ga majka napacenog?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93586 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Potpisati nove ugovore i to će biti

Image

ta će levati :oops:

Image
User avatar
Logovan
Posts: 94389
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#93587 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

weedonjaaa wrote:
F&N wrote:
weedonjaaa wrote: O kakvim platama ti pirčaš? Pa od Jula nisu platu primili. Sad trebaju tek platu namjenjenu za august.. To što šute momci i igraju ne znači da je sve ok
Ne znam samo koji je tvoj interes da ovako lazes?!
S obzirom da su neki igraci moji klijenti, samo cu reci da lazes. Bilo sta vise da napisem prelazilo bi poslovnu tajnu.
Bezveze se primate na price svakojakih mahalasa.
Ja bi volio da lažem više nego išta na svijetu ali nažalost upravu sam, vidjet' ćeš. Živi bili pa vidjeli :wink:
E čuj od jula. :mrgreen: :lol: Zar nije od februara? :mrgreen:
User avatar
vicious
Posts: 6869
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#93588 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

Znači opet su viršle na meniju, i Husref da od sebe para igračima kad hoće da odu malo kući... :D
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#93589 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by afannedim »

weedonjaaa wrote:
F&N wrote:
weedonjaaa wrote: O kakvim platama ti pirčaš? Pa od Jula nisu platu primili. Sad trebaju tek platu namjenjenu za august.. To što šute momci i igraju ne znači da je sve ok
Ne znam samo koji je tvoj interes da ovako lazes?!
S obzirom da su neki igraci moji klijenti, samo cu reci da lazes. Bilo sta vise da napisem prelazilo bi poslovnu tajnu.
Bezveze se primate na price svakojakih mahalasa.
Ja bi volio da lažem više nego išta na svijetu ali nažalost upravu sam, vidjet' ćeš. Živi bili pa vidjeli :wink:
Lažeš 100%. A to znam iz pouzdanih izvora
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93590 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Meni jedna stvar nije jasna, ako si na izvoru informacija i ako je to i tačno, šta ti imaš od toga što pišeš o tome po forumu?!
Ako si opet informisan od brice, ne valja ti rabota. Zapitaj se kakav si ti to navijač FKS.
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#93591 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by EvoMeneJopet »

los, nikakav.
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#93592 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Tomahawk11 wrote:Meni jedna stvar nije jasna, ako si na izvoru informacija i ako je to i tačno, šta ti imaš od toga što pišeš o tome po forumu?!
Ako si opet informisan od brice, ne valja ti rabota. Zapitaj se kakav si ti to navijač FKS.
Upravo tako, ništa dobro se ne može izroditi iz tako maliciozne priče.
F&N
Posts: 3989
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#93593 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

weedonjaaa wrote:
F&N wrote:
weedonjaaa wrote: O kakvim platama ti pirčaš? Pa od Jula nisu platu primili. Sad trebaju tek platu namjenjenu za august.. To što šute momci i igraju ne znači da je sve ok
Ne znam samo koji je tvoj interes da ovako lazes?!
S obzirom da su neki igraci moji klijenti, samo cu reci da lazes. Bilo sta vise da napisem prelazilo bi poslovnu tajnu.
Bezveze se primate na price svakojakih mahalasa.
Ja bi volio da lažem više nego išta na svijetu ali nažalost upravu sam, vidjet' ćeš. Živi bili pa vidjeli :wink:
Mozda ti ne lazes ali laze taj nekoko ti je rekao... a ja sam svojim ocima vidio ovo sto ti tvrdis suprotno... zato nemoj vise Biga ti na tu temu.
kakaljin
Posts: 11647
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#93594 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Sve je to laz za plate, jer hoce da se pometnja napravi u klubu jer nam dobro ide i imamo dobru sansu za titulu, i trebamo svi ko jedan biti sada uz klub.


Informacija iz prve ruke, PLATE NE KASNE!!!! I zavrsimo sa tom pricom vise
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8581
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#93595 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Cekamo Slinana....

Image
User avatar
omega369
Posts: 9433
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#93596 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

Vjerni avaz i giblartar prebacuju lopticu. :D
Ne daj se.miske, ni nanometra :wink:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93597 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Vidjeh Amara prije sat na kafi, neće on nigdje 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 94389
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#93598 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Vidjeh Amara prije sat na kafi, neće on nigdje 8-)
Gdje ste to pili kafu? :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93599 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote:Vidjeh Amara prije sat na kafi, neće on nigdje 8-)
Gdje ste to pili kafu? :mrgreen:
U jednom od lokala Nova Otoka :)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#93600 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by manijak1 »

:oops: Pa ja, sve ide u radni staž.Dotle je došlo da se i ja jednom oglasim ovdje, bez loših namjera .
To znači da možete odahnuti , jel Tomo ne postoji šansa da Vas nije izlevatio :? , ako ne , mi možemo nastaviti gledat u nebo.
Locked