Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#91251 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

internazionale wrote:
leškarenje wrote:Ahmetovic obnovio povredu jer ga je Husref pored medicinskog tima koji je bio protiv gurnuo u jaci tempo :oops: Said povreda prednje loze,ruptura misica :oops:
Znaci do kraja prvenstva mozda zabijemo gol-dva, ako bude srece
Sad ce "strucnjaci" imati materijala
Pa nisu problem ti "stručnjaci" van kluba, veći su problem "stručnjaci" u klubu.
NuraharuN
Posts: 182
Joined: 07/06/2013 00:05

#91252 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by NuraharuN »

Parmak na turskom jeziku znači prst.

Altı znači šest.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#91253 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Muhamed Đakmić wrote:
internazionale wrote:
leškarenje wrote:Ahmetovic obnovio povredu jer ga je Husref pored medicinskog tima koji je bio protiv gurnuo u jaci tempo :oops: Said povreda prednje loze,ruptura misica :oops:
Znaci do kraja prvenstva mozda zabijemo gol-dva, ako bude srece
Sad ce "strucnjaci" imati materijala
Pa nisu problem ti "stručnjaci" van kluba, veći su problem "stručnjaci" u klubu.
Kako meni rece drug da je za Ahmetovica kriv Husref i niko vise.Medicinski tim je bio protiv da mu se pojača trening dok je to on uradio....
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#91254 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Ma ne apsolviram vala nikog krivnje :D
User avatar
Logovan
Posts: 94306
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#91255 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Ne smijem ni pomisliti kada bi još i danas kiksali.... :( Jebem ti šta napraviše od kluba.
User avatar
Dinostula
Posts: 3598
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#91256 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Sliver wrote:Ima li ijedno napadacki orijentisano dijete, da koliko toliko odskace od vrsnjaka, da ga mozemo gurnuti u napad, Ili nam je jedina sansa da Halil slucajno ne opali 20m preko gola? Od Krste ne ocekujem ni pokusaj udarca.
Sad zvao Valentina kaze rasprodano sve,otislo ko halva. :roll:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#91257 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Sliver wrote:Ima li ijedno napadacki orijentisano dijete, da koliko toliko odskace od vrsnjaka, da ga mozemo gurnuti u napad, Ili nam je jedina sansa da Halil slucajno ne opali 20m preko gola? Od Krste ne ocekujem ni pokusaj udarca.
Otišao Smajlagić, otišao Hadžić, otišao Rondić. I još su nas uvjeravali da je to prava politika za klub :D
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#91258 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Koshpa »

Hoce li sef dati sansu Altiparmakovskom? Nemas napadaca i izmisljas toplu vodu sa Krstom koji ne zna jel poso il doso :run:
NuraharuN
Posts: 182
Joined: 07/06/2013 00:05

#91259 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by NuraharuN »

Nemojte zaboraviti Catakovica, i njega su prodali.
User avatar
omega369
Posts: 9387
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#91260 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

Normalno da ce prodati kad ih treneri nisu htjeli. I vi sad krivite upravu a ne trenere. Ne kontam vas

Inace, danas vjetar. Idealan alibi
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#91261 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

NuraharuN wrote:Nemojte zaboraviti Catakovica, i njega su prodali.
I ja sam pomislio na to, cetiri klasna strijelca u dvije godine.
omega369 wrote:Normalno da ce prodati kad ih treneri nisu htjeli. I vi sad krivite upravu a ne trenere. Ne kontam vas

Inace, danas vjetar. Idealan alibi
Bas tako, da su ih Janjos i Husref koristili ne bi ih niko prodavao.

Evo i Kadusic nezamjenjiv u Zrinjskom, kod nas jedva za klupe a i navijaci su ga pljuvali samo tako pa i ovdje na forumu. I sta kazu, picka sto je otisao. Jok trebo’ je ostati da ga nastave jebavati mahalasi.

“Sarajevo klub koji jede svoju djecu”
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#91262 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

omega369 wrote:Normalno da ce prodati kad ih treneri nisu htjeli. I vi sad krivite upravu a ne trenere. Ne kontam vas

Inace, danas vjetar. Idealan alibi
Ma prodali bi oni njih i da ih je trener koristio, samo vjerovatno za višestruko više para. Ali stoji sve što si naveo, radije Stanojević igra beka, nego da se proba sa Šabanovićem. A rezultat, fasujemo gol sa njegove strane protiv Radnika, iako on nije direktni krivac.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#91263 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Muhamed Đakmić wrote:
omega369 wrote:Normalno da ce prodati kad ih treneri nisu htjeli. I vi sad krivite upravu a ne trenere. Ne kontam vas

Inace, danas vjetar. Idealan alibi
Ma prodali bi oni njih i da ih je trener koristio, samo vjerovatno za višestruko više para. Ali stoji sve što si naveo, radije Stanojević igra beka, nego da se proba sa Šabanovićem. A rezultat, fasujemo gol sa njegove strane protiv Radnika, iako on nije direktni krivac.
Pa eto Husref kaze da je stavio veto na odlazak Sarica sto znaci da se itekako pitao za sve, od Kadusica pa preko Hadzica do Smajlagica.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#91264 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Mislim da je imao puno da kaze za svakog igraca sem Mihojevica gdje je prodaja bila logicna.

Ali navijaci imaju tendenciju da od njega prave svetu kravu i generalno od svih trenera a da sve svaljuju na upravu.

Uprava sigurno nije dala direktivu da drzi na klupi Kadusica i da ne da nikakvu sansu Hadzicu i Smajlagicu. Ova zadnja dvojica su rekli da odlaze zbog toga.

Janjos je po tom pitanju bio jos gori.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#91265 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by internazionale »

Grean i omega u elementu, i Dzakmic nabacuje
Po vasem misljenju, ko je Husrefu dao ovlasti da pregovara vezano za Ofosua, Obradovica i ovog iz Slobode sto je otisao u Norvesku (ne mogu da se imena sjetim)? Ili je sam sebe ovlastio, ili je neko drugi pregovarao umjesto njega?
Zasto se pregovaralo ako se htjelo afirmisati mlade igrace, ili pak nije
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#91266 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

internazionale wrote:Grean i omega u elementu, i Dzakmic nabacuje
Po vasem misljenju, ko je Husrefu dao ovlasti da pregovara vezano za Ofosua, Obradovica i ovog iz Slobode sto je otisao u Norvesku (ne mogu da se imena sjetim)? Ili je sam sebe ovlastio, ili je neko drugi pregovarao umjesto njega?
Zasto se pregovaralo ako se htjelo afirmisati mlade igrace, ili pak nije
Nije pitanje Obradovica vec je li mu bio bolji Altiparmakovski ili Hadzic.

Htio je Obradovica, odjebo Hadzica pa i Smajlagica a dobio nespremnog Makedonca. Karma. Hocemo li i za to okriviti upravu?

Interesantno je da ni njemu ni Janjosu nije valjao Kadusic a u Zrinjskom je standardan.

Jesenas se ponasao kao da ti igraci ne postoje, kod 3-0 za nas mu je ulazio Ivetic sa klupe.

Uprskao je jesenas ali to ne znaci da nije trener za Sarajeva. Kritike su urodile plodom i vec je poceo mijenjati odnos prema mladim igracima. Produzio je ugovor i neka je ali mu ne treba praviti alibi. Trojica talentovanih juniora i jedan U21 su otisli iz njegove ekipe jer su mislili da tu nema hljeba za njih. Mogao je razgovarati i s njima kao sto je sa Saricem.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#91267 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Pa sta ako je standardan u zrinjskom :roll: sta si navalio na njega,gdje su ostali sto su otisli,imaju li minutu upisanu ....sta si zapeo za njega,jebem mu ja mater ....malo mu bilo sto mu je ponudjeno,otisao u zrinjski za manju lovu ko ga jebe nije Alves koliko kmecis za njim.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#91268 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by internazionale »

Opet ti nadrobi svega a nisi odgovorio na pitanje, zasto se pregovaralo s ovom trojicom
Ma kmeci za Kadusicem, nas'o bi nekog svakako
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1472
Joined: 25/07/2015 14:13

#91269 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Pobjeda napokon.
Vidjela se neka želja za igrom,za dominacijom na terenu. Ne znam jel Husref okrenuo ploču ili je primoran da gura mladje igrace,vidjet cemo.
Ljudima koji su jučer bili na stadionu podijeliti godisnje karte za iduću sezonu. Besplatno.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#91270 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

internazionale wrote:Grean i omega u elementu, i Dzakmic nabacuje
Po vasem misljenju, ko je Husrefu dao ovlasti da pregovara vezano za Ofosua, Obradovica i ovog iz Slobode sto je otisao u Norvesku (ne mogu da se imena sjetim)? Ili je sam sebe ovlastio, ili je neko drugi pregovarao umjesto njega?
Zasto se pregovaralo ako se htjelo afirmisati mlade igrace, ili pak nije
A šta to mi nabacujemo? Da klub skupa sa trenerom nema nikakvo opredijeljenje, čas su mladi, čas je iskustvo?

Inače, kad već spominjemo ovu trojicu igrača odozgo, njihovo nedovođenje ne može biti ni Husrefu a ni upravi opravdanje.

Opravdanje za trenera bi moglo biti tek da su oni završili u konkurentskim klubovima Premijer lige BiH, ali nisu, što znači da ih nije bilo ni realno dovesti u onom momentu.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#91271 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

internazionale wrote:Opet ti nadrobi svega a nisi odgovorio na pitanje, zasto se pregovaralo s ovom trojicom
Ma kmeci za Kadusicem, nas'o bi nekog svakako
Pregovaralo se jer mu ovi sto je imao nisu valjali. Tako je dobio Antiparmakovskog kao alternativu Mersi umjesto Hadzica.
leškarenje wrote:Pa sta ako je standardan u zrinjskom :roll: sta si navalio na njega,gdje su ostali sto su otisli,imaju li minutu upisanu ....sta si zapeo za njega,jebem mu ja mater ....malo mu bilo sto mu je ponudjeno,otisao u zrinjski za manju lovu ko ga jebe nije Alves koliko kmecis za njim.
Kadusic je otisao tamo gdje ce da igra, kod nas je godinu sjedio na klupi.

Nije Alvez ali njegov razvoj u Zrinjskom ce pokazati sposobnost procjene nasih trenera.

A ti si drugaciju pricu pricao kad je Duljevic odbio da potpise jer ti je blizak.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#91272 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Pricam i sad tu pricu za Sarica,zasto bi neko produzavo kad mu se ponudi novi ugovor gdje je neprimjetna finansijska razlika ?

Kadusic je imao vremena da pokaze kakav je,jebavala mu se mater sa svakim primanjem lopte....zar nije bolje sto je otisao jer svakako fudbalski znalci sa tribina nisu u njemu vidjeli nista ?
Ne pamtim njegovu utakmicu da je odigrao da mozes reci e vala je razvalio :oops:

Za Dulju silom prilika znam kako su isle stvari jer mi je u komsija i da nasi strucnjaci nisu ublehe momak bi potpisao novi ugovor,ali kad nasi hoce da zaobidju roditelje koji ga zastupaju pa pocnu lagati da u klub nisu dosle ponude a iste ponude i kod njegobih staraca sta imas tu pricati,jos na kraju kad im se stavi do znanja da se zna za ponude onda okrenu pricu kako nisu zadovoljavajuce.Dodje menadzer iz Spanije da gleda Dulju i javi mu se roditeljima preko nekih sema,Dulja odigra beton da bi ovi iz kluba rekli da uopste nije bio taj lik a Dulja poslije tekme isao na rucak sa njim :-) mislim,odavno vecih lazova nismo imali.

Jesu oni na kraju ponudili Dulji 10 milja,ali momak nije htio iz principa.Umjesto da zarade na njemu 750 milja eura i +20 % od narednog transfera debili su ostali suhog kurca .
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#91273 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

“Sve ide u jednom lošem smjeru i tu najviše ispašta sam klub, a u fokusu javnosti i kritika su pogrešne osobe, odnosno igrači i šef struke. To je pogrešno! Veliku odgovornost možda i najveću snose rukovodeće strukture kluba. Među kojima sam bio i ja. Zbog osjećaja te odgovornosti ja sam podnio ostavku jer kao jedan od najodgovornijih ljudi kluba morao sam to uraditi ne bi li i drugi prepoznali svoju odgovornost. Međutim, to se nije desilo. Prvenstveno mislim na Predsjednika Skupštine i direktoricu kluba. Oni vode sportsku politiku kluba, razgovaraju sa menadžerima, igračima i sa nizom loših poteza doveli su klub do trenutnih katastrofalnih rezultata".

https://sportsport.ba/fudbal/hujic-klub ... ure/272623

Šta nam uradiše od kluba.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#91274 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by duminjo »

Kako me nervira ovo otvoranje duse poslije jebanja :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#91275 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Neće niko da reže granu na kojoj sjedi.
Što nije nešto probao uraditi kad mu je stalo do kluba dok je još mogao?
Znam, jedna lasta ne čini proljeće...a eto sad on nekom otvorio oči, laik vidi da mnogo toga ne funkcioniše.
Locked