Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Dinostula
Posts: 3605
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#90276 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

leškarenje wrote:
Dinostula wrote:
leškarenje wrote:Evo Hi :lol: :lol: nije iz Partizana,nego iz Teleoptika :thumbup:
Kontam zezas kad ono fakat ima taj tim. :D
Sta ce na sredina ima jedno 7-8 igraca guraju se ne znas koga staviti.
Bolje da ganjaju lijevog beka da malo Bekicu bude prpa na toj poziciji. :lol:
Pa nije ovaj sredina,nego desni bek,krilo....ma sve sto se igra desno,on je :D
Vidi fakat lik sve igra na desnoj strani.Sigurno je bio i golman ali se samo bacao u desnu stranu pa ga napadaci provalili. :D
Tanki smo sa bekovima valjda Husref zna najbolje.Mada ipak bolje gurati Mustafica ili kojeg juniora sto igra tu poziciju ali eto.
User avatar
refffko
Posts: 1136
Joined: 05/03/2014 18:25

#90277 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by refffko »

Tomahawk11 wrote:Neki ga onda menadžer uputio na FKS.
Nema šanse da smo ga mi mogli ''snimiti''.
Imam igraca za vas, inace bio junior Paritznana... Neko iz nase uprave ga prekida, ne zeli dalje da slusa. Ima samo jedno pitanje "koliku platu trazi"?
Ovaj menadzer odgovara "ma dajte mu stan i 300€, da ima za hrane..."
Opet ga ovaj nas prekida "dovodi ga, uklapa se u nas proekat".
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#90278 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Pa refko kralju,navrati cesce :izet: treba nam vise ovakvih emisija
User avatar
Logovan
Posts: 94591
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#90279 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

A Grbović stranac. :skoljka: Svaka čast našima. Još jedan razlog zašto ne bi trebao potpisati.
Dinostula wrote: Tanki smo sa bekovima valjda Husref zna najbolje.Mada ipak bolje gurati Mustafica ili kojeg juniora sto igra tu poziciju ali eto.
Halid Šabanović. :thumbup: Alen Mustafić je vezni red.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#90280 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Koliko si puta gledo Sabanovica,ozbiljno pitam ?
Ima li potencijala ?
User avatar
Logovan
Posts: 94591
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#90281 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

leškarenje wrote:Koliko si puta gledo Sabanovica,ozbiljno pitam ?
Ima li potencijala ?
Nisam ga gledao ni minute, ali to nema nikakve veze, naravno. Poenta je da mladima treba dati šansu, a ne Kramarima, Šunjevarićima, Grbovićima i sličnim. Nisam ni Grbovića gledao, ali uvijek ću prije izabrati našeg juniora, pa čak i kadeta, prije nekog anonimusa.

Ovo je bukvalno kockanje. CV mu je fakat niđe veze, ne spada u talente (a i previše mu je godina da bi ga zvali talentom), nije standardan, stranac, itd. Google slabo zna o njemu. :oops: Potpiše li, moliti dragog Boga da ne bude novi "Kramar". A recimo to da je bilo kockanje i sa Stanojevićem, ali ovo sa Grbovićem je još gore.

Bolje junior, nego ovaj anonimus. I junior može biti strašno loš, ali junior nije stranac i nećemo puno para izgubiti. Neće nas puno boliti glava nakon što vidimo da smo pogriješili. :oops:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#90282 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Kontam da si gledo,sta tersas :D

Ma nesto se ne srkletim i da niko ne dodje ,sa ovom probom ne mozes nista izgubiti....je na znam o kakvim parama se odmah prica,a nije ni potpiso.

Neka se dokaze,eto bice tih prijateljskih ...ima Husref pa neka odluci,bude li fula zna da ce ga pitarluk poceti psovati i zato nesto kontam da se ni on nece nesto zalijetati .
Citam i na infu ono prenemaganje :lol: pa sta je ono jbt,kakve sve argumente likovi koriste ....ovo ti je isto kad nas ode na probu u neku ligu,ako prodje ostane jel tako :D

Sta li pricaju navijaci Frankfurta kad im je potpisao Cavar :D ili navijaci Rozenborga kad je sarno Serbecic :-)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#90283 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

leškarenje wrote:Kontam da si gledo,sta tersas :D

Ma nesto se ne srkletim i da niko ne dodje ,sa ovom probom ne mozes nista izgubiti....je na znam o kakvim parama se odmah prica,a nije ni potpiso.

Neka se dokaze,eto bice tih prijateljskih ...ima Husref pa neka odluci,bude li fula zna da ce ga pitarluk poceti psovati i zato nesto kontam da se ni on nece nesto zalijetati .
Citam i na infu ono prenemaganje :lol: pa sta je ono jbt,kakve sve argumente likovi koriste ....ovo ti je isto kad nas ode na probu u neku ligu,ako prodje ostane jel tako :D

Sta li pricaju navijaci Frankfurta kad im je potpisao Cavar :D ili navijaci Rozenborga kad je sarno Serbecic :-)
Pa da je ovaj iz Partizana 1998. godište kao Ćavar ili Šerbečić, ne bi ni mi ništa pričali :D I da je pola godine prije toga bio standardan u svom klubu, pa makar to bio drugoligaš iz Srbije :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#90284 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

:D
Govorim ovo cisto zbog toga sto su oni anonimusi iz picke materine,pa eto zamisljam njihove reakcije ....mada nesto kontam,da se ljudi ne petljaju u rad kluba ko ovi nasi strucnjaci ovdje :thumbup:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#90285 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

leškarenje wrote::D
Govorim ovo cisto zbog toga sto su oni anonimusi iz picke materine,pa eto zamisljam njihove reakcije ....mada nesto kontam,da se ljudi ne petljaju u rad kluba ko ovi nasi strucnjaci ovdje :thumbup:
A ne petljaju đavola. Ti misliš mi posebni po tom pitanju :D

A da su u tom klubu stručnjaci, valjda bi imali bar koju titulu više nego što sad imamo :D

Nemoj ih ba leško braniti, ponašaju se ko neznalice :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#90286 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Muhamed Đakmić wrote:
leškarenje wrote::D
Govorim ovo cisto zbog toga sto su oni anonimusi iz picke materine,pa eto zamisljam njihove reakcije ....mada nesto kontam,da se ljudi ne petljaju u rad kluba ko ovi nasi strucnjaci ovdje :thumbup:
A ne petljaju đavola. Ti misliš mi posebni po tom pitanju :D

A da su u tom klubu stručnjaci, valjda bi imali bar koju titulu više nego što sad imamo :D

Nemoj ih ba leško braniti, ponašaju se ko neznalice :D
Ne branim sviju mi,pa valjda mozes upratiti da ja imam isti stav prema svima iz kluba....cuj ne brani ih :oops:

Kazem,ako Husref odluci da je dobar neka ga....ali ako bude fula onda neka bude spreman i na psovke,jer znajuci nas vec vidim tu situaciju.

Raja je kod nas malo naopaka,opet niko nece jebati familiju Upravi nego ce biti po treneru :oops: a da su neznalice to svako zna ,ali raja nista...otpjevaju im pjesmicu i to je to,dok se sa igracima i trenerima drukcije obracunavaju :-)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#90287 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Eh pa sa tim se potpuno slažem :D

Ali nije isto dovođenje ovog i dovođenje recimo Šerbečića ili Ćavara u Eintracht, zato sam reagovao :D

Aktuelni mladi reprezentativac BiH ipak ima neko značenje, pogotovo za ove Norvežane koji imaju pare i infrastrukturu, ali su sa fudbalom već decenijama na vi :D
User avatar
jalijas74
Posts: 1349
Joined: 17/11/2010 15:10

#90288 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jalijas74 »

leškarenje wrote:Evo Hi :lol: :lol: nije iz Partizana,nego iz Teleoptika :thumbup:
Samo drugo pakovanje

SC Partizan-Teleoptik  
Sportski centar Zemun, Srbija
Adresa: Mostarska 12, Beograd 11080, Srbija
Kapacitet: 2.000
Tim: FK Teleoptik
Telefon: +381 11 195606
Vlasnik: FK Partizan Beograd
Otvoreno: 28. svibnja 1998.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#90289 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Slabo ovo ide oko novih igrača..nama su trebala 3 nova igrača koja će biti prevaga na terenu, a kako stvari od toga neće biti ništa..

S druge strane, Cimirot zvanično potpisao za belgijance...Sretno mu bilo :thumbup: .....Navodno bi trebali dobiti ako je vjerovati odmah 375.000 EUR, i još sa Leotarom kao neki fond solidatnosti podijeliti kolač, tu sbi negdje bilo još cca 50.000 EUR....

Doduše SC nije baš pouzdan, ali ako je ovako nije loše realno, samo šteta što te pare neće završiti tamo gdje bi mi najviše voljeli :oops: :skoljka:
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#90290 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Sarlo Akrobata »

ako su tacni procenti 425 000€ nije losa cifra.
User avatar
Dinostula
Posts: 3605
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#90291 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Sarlo Akrobata wrote:ako su tacni procenti 425 000€ nije losa cifra.
I kakva korist kad ce te pare zavrsiti u dzepovima uprave a mi cemo dobiti 2-3 polovnjaka iz Srbije i Crne Gore.
User avatar
Logovan
Posts: 94591
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#90292 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Dinostula wrote:
Sarlo Akrobata wrote:ako su tacni procenti 425 000€ nije losa cifra.
I kakva korist kad ce te pare zavrsiti u dzepovima uprave a mi cemo dobiti 2-3 polovnjaka iz Srbije i Crne Gore.
Bolje dobiti neke pare, nego ništa jer eto završit će gdje ne treba. :oops:
User avatar
Dinostula
Posts: 3605
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#90293 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote:
Dinostula wrote:
Sarlo Akrobata wrote:ako su tacni procenti 425 000€ nije losa cifra.
I kakva korist kad ce te pare zavrsiti u dzepovima uprave a mi cemo dobiti 2-3 polovnjaka iz Srbije i Crne Gore.
Bolje dobiti neke pare, nego ništa jer eto završit će gdje ne treba. :oops:
Vrijeme ce pokazati da li pare idu gdje treba ili gdje ne treba kad osvijimo iducu titulu ili kup.
Osvojicemo mi poneki trofej samo je pitanje kada. :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 94591
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#90294 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Inače smo bez trofeja 15 godina. :mrgreen:
Upast će i koja marka od ovog transfera, majka mu stara. :D A i ne bih rekao da su ovi današnji iz uprave kao prethodni što se tiče lopovluka, kod ovih je više neznanje i prevelika štednja.
User avatar
Dinostula
Posts: 3605
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#90295 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote:Inače smo bez trofeja 15 godina. :mrgreen:
Upast će i koja marka od ovog transfera, majka mu stara. :D A i ne bih rekao da su ovi današnji iz uprave kao prethodni što se tiče lopovluka, kod ovih je više neznanje i prevelika štednja.
Ma neka rade kako hoce samo neka ne diraju Husrefa i neka nema turbulencija.Pustiti ga da radi pa sta bude.
Ove godine ne ocekujem nista ali iduce sezone napasti od prvog kola.
User avatar
Logovan
Posts: 94591
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#90296 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Dinostula wrote: Ma neka rade kako hoce samo neka ne diraju Husrefa i neka nema turbulencija.Pustiti ga da radi pa sta bude.
Ove godine ne ocekujem nista ali iduce sezone napasti od prvog kola.
Husrefa ostaviti, naravno.

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/al ... odine/4340
Hajde valjda dobije ozbiljnu priliku.

Hadžić i Sadiku izgleda odoše, ss.ba prenio. Prvi kod Portugalaca, drugi kod Nijemaca.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#90297 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Jebo više igranje mladih igrača za prvi tim, hoće li ostati makar neko da igra za akademiju? Pa ode sve što je znalo hodati :oops:
User avatar
Maharadza
Posts: 16735
Joined: 30/01/2013 15:13

#90298 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Pa normalno da je amaterizam i u akademiji...niti ti momci koriste 1. timu (odnosno ne znamo ih mi iskoristiti/istrpiti) a niti dobijamo neku lovu za njih (čitaj mizerija), tuga! :(
last mohicans
Posts: 12055
Joined: 09/08/2012 23:19

#90299 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Rasprodaše svu ovu djecu,jbt. Jedino Mustafic potpisao i na njega se kao računa. Politika kluba za 10. Ona Tanova se i dalje pika, proizvodnja i prodaja mladih igrača, s bitnom razlikom, ne moraju nikad zaigrati za prvi tim. Tako se doima i tako biva. Onda dovodu nekog umalo igrača Partizana kao neafirmisanog talenta sa 22 i kusur godina. Hajde budi pametan. Ovaj mali Sadiku mi je baš djelovao kao buduci standardni stoper. Skauti preko bijela svijeta spoznaju njihov talent, a kod nas vječiti talenti s nepruzenom prilikom.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#90300 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Napisano hiljadu puta da ce se napraviti akademija gdje ce se proizvoditi igraci i kako ce se klub finansirati njihovom prodajom,ne znam cemu neka cudjenja sada.

Ostaju Heric,Mujakic,Mustafic,Smajlagic....jesam nekog fulio ?
Locked