Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
gold'n'brown
Posts: 1615
Joined: 20/02/2007 16:20

#89951 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by gold'n'brown »

Porazavajuce je da igraci koje smo na neki nacin istrpili, u momentu kada bi trebali da daju neki doprinos odlaze i to bez ikakvog obestecenja. Isto nam se desilo i sa Kovacevicem koji se vracao nakon povrede i kada je najvise trebao da doprinese otisao je. Mislim da ce Kadusic biti dobar igrac i nije mi jasno da mu je Zrinjski povoljnija opcija. Ali sta je tu je, koga nema bez njega se mora. Vjerovatno tu nicije maslo nije za ramazana. Ne znam koliko nam je lekcija potrebno da naucimo.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#89952 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

gold'n'brown wrote:Porazavajuce je da igraci koje smo na neki nacin istrpili, u momentu kada bi trebali da daju neki doprinos odlaze i to bez ikakvog obestecenja. Isto nam se desilo i sa Kovacevicem koji se vracao nakon povrede i kada je najvise trebao da doprinese otisao je. Mislim da ce Kadusic biti dobar igrac i nije mi jasno da mu je Zrinjski povoljnija opcija. Ali sta je tu je, koga nema bez njega se mora. Vjerovatno tu nicije maslo nije za ramazana. Ne znam koliko nam je lekcija potrebno da naucimo.
Pa Zrinjski je dvostruki uzastopni prvak BiH i plasirao je nekoliko kvalitetnih igrača u inostranstvo. Mi nažalost kaskamo nakon odlazaka Cimirota i Duljevića, polako gubimo primat tog kluba koji igrače najlakše prodaje vani.

Njihov Tomić se dokazao u Olimpiji, Mešanović posebno u Mariboru, a sad su tamo transfere završili Pirić i vjerovatno Ćavar. Još je Kadušić bio rezerva ove sezone, naravno da mu je bolje probati se boriti za minutažu u Zrinjskom nego ovdje.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89953 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

gold'n'brown wrote:Porazavajuce je da igraci koje smo na neki nacin istrpili, u momentu kada bi trebali da daju neki doprinos odlaze i to bez ikakvog obestecenja. Isto nam se desilo i sa Kovacevicem koji se vracao nakon povrede i kada je najvise trebao da doprinese otisao je. Mislim da ce Kadusic biti dobar igrac i nije mi jasno da mu je Zrinjski povoljnija opcija. Ali sta je tu je, koga nema bez njega se mora. Vjerovatno tu nicije maslo nije za ramazana. Ne znam koliko nam je lekcija potrebno da naucimo.
Ma neka se naduva kurca....ponuđeno mu je 3 milje,malo mu babi,u zrinjskom ima manje ....

Grean,kako nije imao prilike....imao je i previse,ali mali je seljacic ko i menadzer mu....neka mu je sretno.
Nemoj porediti Kovacevica sa njim majke ti.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#89954 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Nije problem sto je otisao Kadusic koliko je problem sto imamo samo Hodzica.
Hodza ne znas gdje je losiji,nazad u odbrani ili bezkorisniji u napadu. :D
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89955 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

leškarenje wrote:
gold'n'brown wrote:Porazavajuce je da igraci koje smo na neki nacin istrpili, u momentu kada bi trebali da daju neki doprinos odlaze i to bez ikakvog obestecenja. Isto nam se desilo i sa Kovacevicem koji se vracao nakon povrede i kada je najvise trebao da doprinese otisao je. Mislim da ce Kadusic biti dobar igrac i nije mi jasno da mu je Zrinjski povoljnija opcija. Ali sta je tu je, koga nema bez njega se mora. Vjerovatno tu nicije maslo nije za ramazana. Ne znam koliko nam je lekcija potrebno da naucimo.
Ma neka se naduva kurca....ponuđeno mu je 3 milje,malo mu babi,u zrinjskom ima manje ....

Grean,kako nije imao prilike....imao je i previse,ali mali je seljacic ko i menadzer mu....neka mu je sretno.
Nemoj porediti Kovacevica sa njim majke ti.
A 3 milje (ako je istina) mu je previše. Nije standardan, nije zlatna koka, nije bitan, nije nešto puno napredovao, a naši mu ponudili tolike pare. On još gori odbio. :-)

Sretno mu u nastavku karijere.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89956 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Pa eto,prica se tako....kone mu rekle dvicak ako hoce,ma ustvari jebat ga nebitan je.
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#89957 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

leškarenje wrote:Pa eto,prica se tako....kone mu rekle dvicak ako hoce,ma ustvari jebat ga nebitan je.
Upravo tako. Drago mi je zbog njega sto je otisao , ne može kod nas čekati vjecno, niko ne voli klupu. Ali zato sto je otisao u Zrinjski , zelim mu vjecnu klupu. "u stvari jebat ga nebitan je"
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89958 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Ja mu ne zelim klupu, dosta smo ga jebavali. Kad ga je krenulo doveli smo mu 23 godisnjeg Hodzica. To se tako ne radi ako vjerujes u igraca.

Ja cu pamtiti da je kod Cale prvi trcao Hodzicu sa klupe kad god bi ovaj nesto napravio, asistenciju, gol. Zijo mi npr rece jedan od najboljih momaka u ekipi, fin, odgojen.

Sto se para tice i koliko smo mu nudili, siguran sam da nije zato otisao. Jednostavno Cala ga je pokopao po meni. Ne znam je li mu dvije utakmice odigrao.
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#89959 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Sarlo Akrobata »

Zelim mu da propadne u Zrinjskom i da mu iduca stanica u "karjeri" bude Tosk.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#89960 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Grean wrote:Ja mu ne zelim klupu, dosta smo ga jebavali. Kad ga je krenulo doveli smo mu 23 godisnjeg Hodzica. To se tako ne radi ako vjerujes u igraca.

Ja cu pamtiti da je kod Cale prvi trcao Hodzicu sa klupe kad god bi ovaj nesto napravio, asistenciju, gol. Zijo mi npr rece jedan od najboljih momaka u ekipi, fin, odgojen.

Sto se para tice i koliko smo mu nudili, siguran sam da nije zato otisao. Jednostavno Cala ga je pokopao po meni. Ne znam je li mu dvije utakmice odigrao.
Kako nije ba? Zabilježio je 18 nastupa, od moguća 33.
armin071
Posts: 5291
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#89961 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by armin071 »

Advane nek ti je sa srecom. Uz tvog „baba“ i tvog managera trebace ti itekako. Mozda i najbolji izbor u BiH gdje igraci nemaju haman nikakvog pritiska. E sad je drugi par cipela sto igrajuci moras slusati ustaski repertoar i jebanje i tvoje „balijske majke“. Valjda ti to „babi“ nece tesko padati.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#89962 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Ma otišao, sretno mu bilo.
I da kontra nas zabije autogol :mrgreen:
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#89963 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Company85 »

Grean wrote:Zijo mi npr rece jedan od najboljih momaka u ekipi, fin, odgojen.
Tesko...kad se sabere citava ekipa upravo suprotno. Arogantan, bezobrazan i bahat i to od prvog dana kad je prikljucen ekipi. Takav je vjerovatno zato sto je isforsiran od strane Hurtica (dok je bio sef Akademije) kao najveci potencijal iz Akademije a s obzirom da se sad pojavljuje Bilalagic kao Kadusicev menadzer jasno je da je to Hurticev projekat bio. Sasvim slucajno je najvise igraca upravo Bilalagic doveo za vrijeme trenerskog angazmana Hurtica i to sve pofini ugovori.
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89964 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

armin071 wrote:Advane nek ti je sa srecom. Uz tvog „baba“ i tvog managera trebace ti itekako. Mozda i najbolji izbor u BiH gdje igraci nemaju haman nikakvog pritiska. E sad je drugi par cipela sto igrajuci moras slusati ustaski repertoar i jebanje i tvoje „balijske majke“. Valjda ti to „babi“ nece tesko padati.
Da mu smeta, ne bi mu sin tamo ni otišao. Osim ako ne zna kakav je repertoar pjesama onih kvazi navijača.
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#89965 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by van Basten »

Nakon odlaska Kadusica koliko sutra donijeti odluku da se zabrani svako poslovanje kluba sa Hoticem i proglasiti ga personom non grata u klubu.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89966 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Što se tiče FK Sarajevo Kadušić kaže da nije postojao neki veliki interes za produženjem ugovora.

'Ne znam koji je razlog, ali primijetio sam da nije bilo nekog velikog interesa da ostanem na Koševu. Sarajevo je klub kojem ću uvijek biti zahvalan na svemu što su učinili za mene i vrijeme provedeno u Akademiji i prvom timu svakako je svijetla tačka u mojoj karijeri. Šta je tu je, život ide dalje, skoncentrisan sam samo na ono što dolazi', rekao je Kadušić u izjavi za Sport1.ba.
Vidjet cemo. Znat ce se. Na kraju krajeva nama nije bio bitan.

A pogadjam dogodine ide ista ovakva prica za Hadzica ili nekog drugog, supak, ovakav, onakav, problem menadzer.

Nadam se da ce me Husref pobiti i da necemo i u nastavku gledati ulazak Ivetica kod rezultata 3-0 za Sarajevo, igraca kojem je 31 i koji je uz to na izlaznim vratima.
naseroric
Posts: 169
Joined: 11/06/2015 13:36

#89967 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by naseroric »

Sliver wrote:
van Basten wrote:Nakon odlaska Kadusica koliko sutra donijeti odluku da se zabrani svako poslovanje kluba sa Hoticem i proglasiti ga personom non grata u klubu.
:thumbup: :thumbup:
nije ga hotic odveo nego bilalagic koji je btw doveo kuzmanovica u FKS
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#89968 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Sliver wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Neka propadne ko ga jebe.

Ivetica ostaviti, bori se i zna odigrati. Za klupe majka.
Izgleda ni Perica nije vise opcija. Ako vec tako zeli, sretno mu.
Husfref ga je vec jednom otjerao iz Slobode tako da ovo i nije neko iznenadjenje.
Ako se uzme u obzir da imamo Mihojevica (moze igrati zadnjeg veznog i stopera),Stanojevica i Adukora na toj poziciji ne vidim razlog da se place za Iveticem.Moze samo zadnjeg veznog igrati u svim ostalim ulogama je los do bola.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#89969 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by al-em »

Perica je visak igrac, kod husrefa je i heric imao vise minuta. Nama trebaju oba beka i krilo, sumnjam da ce se dovoditi igraci mimo tih pozicija.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#89970 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

al-em wrote:Perica je visak igrac, kod husrefa je i heric imao vise minuta. Nama trebaju oba beka i krilo, sumnjam da ce se dovoditi igraci mimo tih pozicija.
I dodati jos jednog ili dva stopera.
Kako je Husref "zagotivio" Novakovica ne bi ne cudilo da bude sljedeci na listi otpisanih. :lol:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89971 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Odlazak Perice nema nikakve veze sa Husrefom :thumbup: procitati intervju sa njim na ss.ba i bice jasnije.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#89972 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

al-em wrote:Perica je visak igrac, kod husrefa je i heric imao vise minuta. Nama trebaju oba beka i krilo, sumnjam da ce se dovoditi igraci mimo tih pozicija.
Pa i nije baš. Perica je kod Husrefa nastupio u 10 od 12 utakmica, od toga je pet odigrao od prve do posljednje minute, a pet puta je ulazio sa klupe. Sakupio je 493 minute, a Herić je za isti period skupio 150 minuta u sedam utakmica. Međutim, ako je ovo potez zbog kojeg bi se Heriću mogla otvoriti dodatna minutaža, onda to i nije toliko loše.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#89973 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Dzakmicu surov si. :mrgreen:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89974 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Sudeci po pisanju medija trenutno nista od bekova i krila, najblize da dodje je jos jedan centralni vezni.

Ordagica hoce Zeljo, Zrinjski gdje je Sliskovicu on najveca zelja ali svi govore da je najblizi nama ako ne ode vani.

Realno bespotrebno pored Sarica, Rahmanovica, Radovca ali je i opasno ne uzeti ga jer odlazak konkurentima bi bio dupla fula.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89975 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Znaci,nikad Ordagic nece doci u Novo Sarajevo....
Locked