Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
ferrante071
Posts: 135
Joined: 06/05/2012 12:21
Location: Havana Cuba

#66901 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ferrante071 »

Capajebo wrote:Koliko god ne podnosim Radovca, zbog nonsalancije ponajvise, cudi me kako niko niti prica, niti uprava reaguje na ponasanje Berberovica po kraju utakmice. Neka je Stepanov najveci problem u ovom timu, pojedini mogu raditi sta god hoce nece biti kaznjeni niti sankcionisani, pa cak i ako je to psovanje i samaranje timskog kolege kojem bi on kao trebao biti uzor.
Ali neka, da Stepanov nije najveci klupski neprijatelj trenutno, Pajin zet bi morao biti na klupi.
Aferim upravo, sve ce vam se ovo debelo obiti od glavu ako ne reagujete, kad-tad.
Šta je to Džemal uradio nisam upratio?
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#66902 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leo karan »

Video skaut je ustvari Paint skaut

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

evo kako izgledaju njegove analize :-)
last mohicans
Posts: 11976
Joined: 09/08/2012 23:19

#66903 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Ima li novi info oko Stepanova? Je li zvanično?
Hoće li mini pripreme ići poslije tekme sa Pazarom ili je i utakmica dio priprema?
User avatar
Capajebo
Posts: 20741
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#66904 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Capajebo »

ferrante071 wrote:
Capajebo wrote:Koliko god ne podnosim Radovca, zbog nonsalancije ponajvise, cudi me kako niko niti prica, niti uprava reaguje na ponasanje Berberovica po kraju utakmice. Neka je Stepanov najveci problem u ovom timu, pojedini mogu raditi sta god hoce nece biti kaznjeni niti sankcionisani, pa cak i ako je to psovanje i samaranje timskog kolege kojem bi on kao trebao biti uzor.
Ali neka, da Stepanov nije najveci klupski neprijatelj trenutno, Pajin zet bi morao biti na klupi.
Aferim upravo, sve ce vam se ovo debelo obiti od glavu ako ne reagujete, kad-tad.
Šta je to Džemal uradio nisam upratio?
Psovanje i samaranje Radovca :zoka:
User avatar
ferrante071
Posts: 135
Joined: 06/05/2012 12:21
Location: Havana Cuba

#66905 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ferrante071 »

Capajebo wrote:
ferrante071 wrote:
Capajebo wrote:Koliko god ne podnosim Radovca, zbog nonsalancije ponajvise, cudi me kako niko niti prica, niti uprava reaguje na ponasanje Berberovica po kraju utakmice. Neka je Stepanov najveci problem u ovom timu, pojedini mogu raditi sta god hoce nece biti kaznjeni niti sankcionisani, pa cak i ako je to psovanje i samaranje timskog kolege kojem bi on kao trebao biti uzor.
Ali neka, da Stepanov nije najveci klupski neprijatelj trenutno, Pajin zet bi morao biti na klupi.
Aferim upravo, sve ce vam se ovo debelo obiti od glavu ako ne reagujete, kad-tad.
Šta je to Džemal uradio nisam upratio?
Psovanje i samaranje Radovca :zoka:
Biće da sam pretjerao sa pivama pa sam to fulio a iskreno gadi mi se pogledati snimak utakmice (ako se to uopšte vidi na snimku).
User avatar
Capajebo
Posts: 20741
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#66906 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Capajebo »

leškarenje wrote:Ne vidi se to nigdje,to strucnjaci sa infa plasiraju...znas da se tamo zna kad ko prne,niko ne valja...a guzice bi dali za dres od tih istih koje popljuju :oops:
Nit pisem puno po infu, nit sam ikad progovorio jednu sa bilo kojim igracem Sarajeva, osim Pliske :D
User avatar
Capajebo
Posts: 20741
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#66907 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Capajebo »

leškarenje wrote:
Capajebo wrote:
leškarenje wrote:Ne vidi se to nigdje,to strucnjaci sa infa plasiraju...znas da se tamo zna kad ko prne,niko ne valja...a guzice bi dali za dres od tih istih koje popljuju :oops:
Nit pisem puno po infu, nit sam ikad progovorio jednu sa bilo kojim igracem Sarajeva, osim Pliske :D
Odakle onda ova prica,ja je procitah tamo i opet se ne slazu ni oko toga...jedan kaze da je bilo obrnuto :-)
Ja se ne sjecam da sam ja ikad nesto ovako napis'o na forumu, a bolje bi bilo da nisam ni ovo :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72779
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#66908 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Velkoski »

Nešto se jesu svađali pri ulasku u tunel (ima i video na SC-u ako se ne varam), a da li ga je udario ne'am pojma. A i ako jeste, neka je. :mrgreen:
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#66909 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by pOZz »

nKrkan wrote:
1946--1987 wrote:Jebo mater ako nebi volio MS7 opet vidjeti u najdrazem dresu, taman umjesto revolverasa :mrgreen:
Pa ako vec rustem treba da trci za dvojicu nek trci za ovog madjionicara a ne za radovca :mrgreen:
Image
Smetljaru!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72779
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#66910 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Velkoski »

lošMi pravi momak :wink: 8-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45212
Joined: 29/12/2005 01:20

#66911 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jeza u ledja »

Znaci 3k markica. Napokon da neko vako nesto kaze. Uvijek se pitam, svi ovi sto prodju kroz klub, pa odu, nikad niko da nam kaze nesto sto smo uvijek zeljeli znati. Pa jebiga nemaju nikakve veze vise sa klubom, nista ih ne kosta, pa daj reci nam. Npr Kodro ili Jarni, tolika prica o razlozima zasto su otisli. Ili Bilbija, ili Suljic, ili sta ja znam bilo ih je milion. Ili ih niko ne pita, ili jednostavno ni 10% afera za koje mi mislimo da postoje - ne postoje.
User avatar
U_kost
Posts: 306
Joined: 22/08/2014 14:30

#66912 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by U_kost »

Kol'ko generalno kod nas ima licemjernih smetljara koji su do jučer bili najglasniji u tjeranju Stojčeva, a danas prizivaju njegov povratak :dosadno:
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#66913 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Sarajevski-Seljak »

jeza u ledja wrote:Znaci 3k markica. Napokon da neko vako nesto kaze. Uvijek se pitam, svi ovi sto prodju kroz klub, pa odu, nikad niko da nam kaze nesto sto smo uvijek zeljeli znati. Pa jebiga nemaju nikakve veze vise sa klubom, nista ih ne kosta, pa daj reci nam. Npr Kodro ili Jarni, tolika prica o razlozima zasto su otisli. Ili Bilbija, ili Suljic, ili sta ja znam bilo ih je milion. Ili ih niko ne pita, ili jednostavno ni 10% afera za koje mi mislimo da postoje - ne postoje.


Suljic je otisao zbog dobre ponude, a u Sarajevu je imao 1000KM platu.



Za ostale ne znam, niti me zanima.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#66914 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 1946--1987 »

Jebe mi se za mikija al kad vidim kako radovac igra onda ni milos onakav nije bio los :mrgreen:
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#66915 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Stroj-2 »

User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#66916 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Stroj-2 wrote:http://sport.ba/clanak/175376/vrijeme-j ... ih-klubova

Da, Ne ? Informacije neke ?
Ne sviđa mi se ovo nikako.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#66917 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by nKrkan »

Jesul manekeni otišli u Čitluk ?
Megiddo
Posts: 396
Joined: 01/06/2014 23:37

#66918 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Megiddo »

Stroj-2 wrote:http://sport.ba/clanak/175376/vrijeme-j ... ih-klubova

Da, Ne ? Informacije neke ?
Uvijek da ali za odgovarajuću cijenu.
Logovan wrote:Ne sviđa mi se ovo nikako.
Što?
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#66919 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Taman da pomogne Leverkusenu da malo zaprijeti Bayernu za 1 mjesto u ligi :oops: ....Ovaj portal je uvijek bio neozbiljan i ozbiljna konkurencija sportavazu :skoljka: ...
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#66920 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Megiddo wrote:
Logovan wrote:Ne sviđa mi se ovo nikako.
Što?
Smatram da bi prodaja bila prerana (19 mu je godina), može još napredovati, naravno uz pravilan rad, a realno ima nekih igrača koji bi se trebali prodati prije njega. A i vezni bi nam red spao na 4 igrača, od kojih su dvojica povrijeđeni, a jedan od te dvojice je uništen. :-)

Ako već treba da ide, onda to neka bude na ljeto, a ne u zimskom prelaznom roku. Na ljeto bi mogli dobiti bolju cifru, ako osvojimo titulu (ili duplu :D ).
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#66921 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Ned071 »

Moraju negdje namac' pare nakon hapsenja sponzora...
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#66922 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tataćusak »

Logovan wrote:
Megiddo wrote:
Logovan wrote:Ne sviđa mi se ovo nikako.
Što?
Smatram da bi prodaja bila prerana (19 mu je godina), može još napredovati, naravno uz pravilan rad, a realno ima nekih igrača koji bi se trebali prodati prije njega. A i vezni bi nam red spao na 4 igrača, od kojih su dvojica povrijeđeni, a jedan od te dvojice je uništen. :-)

Ako već treba da ide, onda to neka bude na ljeto, a ne u zimskom prelaznom roku. Na ljeto bi mogli dobiti bolju cifru, ako osvojimo titulu (ili duplu :D ).

Il' ako Real posalje ponudu jbg. tesko se to moze odbiti, u svim ostalim slucajevima odbiti odmah
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#66923 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Stroj-2 »

Logovan wrote:
Megiddo wrote:
Logovan wrote:Ne sviđa mi se ovo nikako.
Što?
Smatram da bi prodaja bila prerana (19 mu je godina), može još napredovati, naravno uz pravilan rad, a realno ima nekih igrača koji bi se trebali prodati prije njega. A i vezni bi nam red spao na 4 igrača, od kojih su dvojica povrijeđeni, a jedan od te dvojice je uništen. :-)

Ako već treba da ide, onda to neka bude na ljeto, a ne u zimskom prelaznom roku. Na ljeto bi mogli dobiti bolju cifru, ako osvojimo titulu (ili duplu :D ).
Iskreno bolje ga sad prodat, previše lošeg se oko njega dešava, što gore neko spomenu uz dobru cifru samo, ako ostane pitanje kolko on može da klubu pridonese ovakav trenutno... :)
Chavez Presidente
Posts: 87
Joined: 05/04/2013 19:01

#66924 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Chavez Presidente »

Stoji li nam jos stoji Park Princeva na dresu? ee na sta smo mi spali zbog kokosara, glasnogovornice, Prince uz tebe smo. Fuuj
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#66925 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Chavez Presidente wrote:Stoji li nam jos stoji Park Princeva na dresu? ee na sta smo mi spali zbog kokosara, glasnogovornice, Prince uz tebe smo. Fuuj
A kakve veze sad nas klub ima s ovim uhapsenim vlasnikom parka princeva? Nije valjda dino selimovic pimp :oops:
Locked