Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
roboth
Posts: 713
Joined: 12/11/2011 22:14

#27001 Re: FK Sarajevo

Post by roboth »

Realno,pobjeda 1:2 protiv Rudara

To sto smo od Zete izgubili koja je sigurno jaca i od listice,****,nema veze,treba se okrenuti ovoj nasoj jadnoj ligi. To sto se nismo plasirali u play-off,izgubili smo ''samo'' 500 000KM, ali sve se to moze nadoknaditi jednom titulom,a 270 000 eura je samo ucesce u 2.pretkolu LP + bili bi nosioci,sto bi nas odvelo u 3.pretkolo LP, gdje i ako izgubimo idemo u play-off EL,ali dobro,daleko je sad to sve,cijela sezona je pred nama. Znaci,samo titula dolazi u obzir, jer se samo tako mozemo plasirati u grupnu fazu nekog takmicenja. HOCEMO TITULU!
Sljedece sezone igramo u grupama,pazite sta vam kazem. :D

edit: Bez obzira na suparnistvo bez uvreda za komsijski klub. Oni imaju svoje ime, ili neki vec adekvatniji nadimak.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#27002 Re: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Jes', jes', Zeta je beton jaka, bila bi šampion u našoj ligi. Sad ćemo se još početi zamajavati da smo ispali od beton ekipe, lakše to nego prihvatiti da smo ovako loši.
User avatar
Reglan
Posts: 4839
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: bordo-bijeli

#27003 Re: FK Sarajevo

Post by Reglan »

Kako ce oni smijeniti ovog kradljivca pecata ako je on u SD.znaci nije uposlenik kluba nego sportskog drustva tako da klub neka ovlasti da smijenjuje i ubacuje nove ljude u SD.Nek nekom drugom bacaju lvoacke da je smijenjen.
roboth
Posts: 713
Joined: 12/11/2011 22:14

#27004 Re: FK Sarajevo

Post by roboth »

Sarajevo1946 wrote:Jes', jes', Zeta je beton jaka, bila bi šampion u našoj ligi. Sad ćemo se još početi zamajavati da smo ispali od beton ekipe, lakše to nego prihvatiti da smo ovako loši.
Bolji smo bili od njih,pogledaj jos jednom utakmicu,a to sto nismo dali gola jebaji ga,malo smo se i opustili bas zbog takvog misljenja kao sto je tvoje (Igraci Zete su amateri,mi cemo njih sa 30% snage unistiti,sta ce Zeta). Trebali su razmisljati kao da igraju protiv Reala,pa bi ih i pobjedili u dvije utakmice i to ubjedljivo.
Smail Aga
Posts: 855
Joined: 20/06/2012 09:06

#27005 Re: FK Sarajevo

Post by Smail Aga »

roboth wrote:Realno,pobjeda 1:2 protiv Rudara

To sto smo od Zete izgubili koja je sigurno jaca i od listice,melje,nema veze,treba se okrenuti ovoj nasoj jadnoj ligi. To sto se nismo plasirali u play-off,izgubili smo ''samo'' 500 000KM, ali sve se to moze nadoknaditi jednom titulom,a 270 000 eura je samo ucesce u 2.pretkolu LP + bili bi nosioci,sto bi nas odvelo u 3.pretkolo LP, gdje i ako izgubimo idemo u play-off EL,ali dobro,daleko je sad to sve,cijela sezona je pred nama. Znaci,samo titula dolazi u obzir, jer se samo tako mozemo plasirati u grupnu fazu nekog takmicenja. HOCEMO TITULU!
Sljedece sezone igramo u grupama,pazite sta vam kazem. :D
Zeta ,kada je imala jacu ekipu nego sada,bila 3-a u Yu ligi je igrala sa Sirokim i izgubila obje tekme 0-1 i 2-4. Zeta je talasika zlj klasa,mi nismo ni to. No,nadajmo se da cemo se popraviti,oci su uprte u upravu ,jer sa ovim igracima i ovim trenerom ,ne mozemo daleko.
Bezobrazno je,neprofesionalno i bez imalo postovanja prema armiji navijaca da se nije izaslo sa izjavama u javnost. Izjavama kluba,trenera,kapitena,igraca. Sramota i dno. Pokusavaju da ucine ,nesto u Prijedoru ,pa da se onda jave.
Ocajnicki i jadno.
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#27006 Re: FK Sarajevo

Post by cappy_tempo »

arshavin wrote:Kako ce oni smijeniti ovog kradljivca pecata ako je on u SD.znaci nije uposlenik kluba nego sportskog drustva tako da klub neka ovlasti da smijenjuje i ubacuje nove ljude u SD.Nek nekom drugom bacaju lvoacke da je smijenjen.
opusti se i uzivaj. on je prije zete jos nogiran,a pecat nije mrdnuo nigdje. stara informacija koju je novinar tek saznao pa poletio da objavi. inace novinar je "veliki" navijac Sarajeva
roboth
Posts: 713
Joined: 12/11/2011 22:14

#27007 Re: FK Sarajevo

Post by roboth »

Smail Aga wrote:
roboth wrote:Realno,pobjeda 1:2 protiv Rudara

To sto smo od Zete izgubili koja je sigurno jaca i od listice,melje,nema veze,treba se okrenuti ovoj nasoj jadnoj ligi. To sto se nismo plasirali u play-off,izgubili smo ''samo'' 500 000KM, ali sve se to moze nadoknaditi jednom titulom,a 270 000 eura je samo ucesce u 2.pretkolu LP + bili bi nosioci,sto bi nas odvelo u 3.pretkolo LP, gdje i ako izgubimo idemo u play-off EL,ali dobro,daleko je sad to sve,cijela sezona je pred nama. Znaci,samo titula dolazi u obzir, jer se samo tako mozemo plasirati u grupnu fazu nekog takmicenja. HOCEMO TITULU!
Sljedece sezone igramo u grupama,pazite sta vam kazem. :D
Zeta ,kada je imala jacu ekipu nego sada,bila 3-a u Yu ligi je igrala sa Sirokim i izgubila obje tekme 0-1 i 2-4. Zeta je talasika zlj klasa,mi nismo ni to. No,nadajmo se da cemo se popraviti,oci su uprte u upravu ,jer sa ovim igracima i ovim trenerom ,ne mozemo daleko.
Bezobrazno je,neprofesionalno i bez imalo postovanja prema armiji navijaca da se nije izaslo sa izjavama u javnost. Izjavama kluba,trenera,kapitena,igraca. Sramota i dno. Pokusavaju da ucine ,nesto u Prijedoru ,pa da se onda jave.
Ocajnicki i jadno.
A kad bi izasli sa izjavama u javnost,svi bi poceli govoriti ''Sta se javljate,trenirajte, kako vas nije stid pa izlazite u javnost kad ste se obrukali'' i sl. :)
User avatar
Reglan
Posts: 4839
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: bordo-bijeli

#27008 Re: FK Sarajevo

Post by Reglan »

cappy_tempo wrote:
arshavin wrote:Kako ce oni smijeniti ovog kradljivca pecata ako je on u SD.znaci nije uposlenik kluba nego sportskog drustva tako da klub neka ovlasti da smijenjuje i ubacuje nove ljude u SD.Nek nekom drugom bacaju lvoacke da je smijenjen.
opusti se i uzivaj. on je prije zete jos nogiran,a pecat nije mrdnuo nigdje. stara informacija koju je novinar tek saznao pa poletio da objavi. inace novinar je "veliki" navijac Sarajeva
Vidjecemo,nikom ne vjerujem.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27009 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

1-0, bez Saida i Ivana, prijatno iznenadjenje
Soi
Posts: 12
Joined: 23/07/2011 00:37

#27010 Re: FK Sarajevo

Post by Soi »

Naletih na ovaj tekst, vec sam ga objavio na temi FK Željezničar, pa nek' stoji i ovdje - treba znati kad je pocelo rivalstvo. :D

Na današnji dan - Odigran prvi zvanični derbi između Sarajeva i Želje
http://www.nadanasnjidan.ba/d/178-odigr ... jeznicara/
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#27011 Re: FK Sarajevo

Post by just principe »

sta je ovo iznad, ne kontam :-?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27012 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

just principe wrote:sta je ovo iznad, ne kontam :-?
kada su nasi 2004te hackovali Zeljinu stranicu pa im na naslovnoj rekli da admini mole na mail da im vrate straniocu :lol:
caros
Posts: 1356
Joined: 16/03/2012 19:05

#27013 Re: FK Sarajevo

Post by caros »

:dance:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27014 Re: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

:thumbup: odlicno, poraz se pobjedom izbija :)
User avatar
Saraj`vo
Posts: 139
Joined: 09/05/2012 13:15
Location: ...do zadnjeg dana, života mog.

#27015 Re: FK Sarajevo

Post by Saraj`vo »

Tomahawk11 wrote::thumbup: odlicno, poraz se pobjedom izbija :)
Dobra, sto bi rekli +1 i jos :thumbup:
Pitari-CHWIILA
Posts: 323
Joined: 24/08/2011 16:18

#27016 Re: FK Sarajevo

Post by Pitari-CHWIILA »

Ja rekoh da nema mjesta shebavanju , ja rekoh 0-2 (jbg mala greska)...
Bio sam ubijedjen u pobjedu...sad lagano pred Bajram oguliti Gradinu i to je to
User avatar
johnny_blazze
Posts: 888
Joined: 29/09/2009 00:27

#27017 Re: FK Sarajevo

Post by johnny_blazze »

eeeh hajmo se sad kurciti dok smo jos prvi na tabeli :D ko zna sta iduci vikend nosi :lol:
ibizza
Posts: 4576
Joined: 05/06/2008 00:46

#27018 Re: FK Sarajevo

Post by ibizza »

johnny_blazze wrote:eeeh hajmo se sad kurciti dok smo jos prvi na tabeli :D ko zna sta iduci vikend nosi :lol:
Odvajamo se od ostalih aBd :D
User avatar
johnny_blazze
Posts: 888
Joined: 29/09/2009 00:27

#27019 Re: FK Sarajevo

Post by johnny_blazze »

ibizza wrote:
johnny_blazze wrote:eeeh hajmo se sad kurciti dok smo jos prvi na tabeli :D ko zna sta iduci vikend nosi :lol:
Odvajamo se od ostalih aBd :D
Amin !
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#27020 Re: FK Sarajevo

Post by agent_001 »

Uh, što me naruži, to bi ti da bacimo neku raspravu, nažalost neznam dovoljno činjenica kao ti izgleda da bacimo neku konstruktivnu raspravu ako si to htjeo, a ako si onaj sa infa "navijać" onda me zaobiđi, pogrešna adresa! Pametnom je dovoljan i onaj tekst, svi navodi su ondje tačni, a ima ih još oko tog transakciskog računa upravo, kad si već sekretar onda je to izvršna funkcija, upravni odbor odlučuje gdje idu pare a ne sekretar, al helem... onaj ko ga je postavio, taj ga je i smjenio, a ja ga znam i lično, i imam mu svašta za reć čim se sretnemo, tako da tipkaj se s nekim drugim...
User avatar
ferrante071
Posts: 135
Joined: 06/05/2012 12:21
Location: Havana Cuba

#27021 Re: FK Sarajevo

Post by ferrante071 »

Da li neko zna sta se desilo sa FDS sponzorstvom? Vidim da na dresovima nema vise AurA logotipa.
A ovo sa reklamom Vakufske Banke mi je nigdje veze, zasiveno vjerovatno preko FDS reklame.
I jos jedna stvar, ne znam da li je iko od vas primjetio... Zadnja strana dresova isto kao da su zasili preko neku bijelu tkaninu i onda stavili brojeve jer se tacno vidi da ispod probijaju bordo brojevi i imena igraca jer smo prosle sezone imali imena igraca na dresovima. Sta je ove sezone sa imenima na dresovima i jeli to klub nema drugu garnituru dresova pa proslogodisnje dresove mora da krpi ne znam ni sam... :?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#27022 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Duhanski proizvodi, samim tim ni FDS se ne smiju vise reklamirati na dresovima. Taj dopis je iznenada stigao, a vec je bila odstampana "Aura" na dresovima pa se moralo improvizovati kako se improvizovalo.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27023 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

-LIBERO- wrote:Duhanski proizvodi, samim tim ni FDS se ne smiju vise reklamirati na dresovima. Taj dopis je iznenada stigao, a vec je bila odstampana "Aura" na dresovima pa se moralo improvizovati kako se improvizovalo.
kako ovo mogu kada je sezona VEC pocela :-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27024 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... h370T2zyxk

"Domaci imali igru, stvarali prilike, gosti davali golove"

Ma mrs u PM, kakve su to prilike stvarali osim gola? :-)
User avatar
Donau
Posts: 112
Joined: 09/05/2012 23:24

#27025 Re: FK Sarajevo

Post by Donau »

pred prepunim gledalištem :mrgreen:

nakon prekršaja nad haNdžićem :mrgreen:
Locked