Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#102701 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 19/12/2020 18:37
Dinostula wrote: 19/12/2020 18:09 Ljudi ne budite naivni nece biti nikakvih ulaganja u Kosevo jer je to rupa bez dna.Niko te pare poslije ne moze vratiti niti uduplati.Mandiceva suplja sa par slika sa Papetom + naivnost glasaca da se docepa fotelje i nista vise.Volio bi ako neko zna okvirno cifru koliko treba da se stadion dovede do 4 kategorije.Jedina stvar pametna koja se spominjala do sada je bila 1KM stadion na 30 godina + Nam da ulozi sredstva do 4 kategorije,sve ostalo je suplja za malu djecu.Opstina Centar nikad nece dati pare da se to uradi a niti je posteno da se iz budzeta trose pare za tu namjenu.
Gdje žuriš bolan, čovjek nije ni preuzeo mandat ili je tek nedavno to uradio. Čemu odmah ocjenjivanje, a čovjek ni 15 dana nije proveo kao načelnik.
Čuj naivnost glasača, pa moraš za nekoga glasati. Ajnadžić, Tokić, Fazlagić i Mandić, a Mandić najbolji djeluje. Vjerujem da će dobro ispasti za nas. Ova prva trojica garant ništa ne bi uradili za stadion, prvog smo već vidjeli, prekriži još onu dvojicu i ostane ti Mandić. Ili smo možda trebali ostati kućama pa da seremo kako se ništa ne mijenja? :mrgreen: Samo da mi preuzmemo Koševo pa će stvari dosta lakše ići. Nema mi logike da Nam uloži samo da se dođe do četvrte kategorije. A Opština neće ništa ni ulagati, ako mi preuzmemo stadion.
Pa sto mislis da sam Hadzibajricu dao glas, izabrao ono govno sto najmanje smrdi.Pa ako je FK Sarajevo pokretalo inicijativu za 30 godina + Nam da renovira valjda to ne bi radili napamet bez da nisu pricali sa njim.Kako mislis da mi preuzmemo Kosevo kad je covjek fino rekao da hoce da pravi stadion za sve sa mitinzima,atletskom stazom i ostalim glupostima.To znaci da ga neces dobiti.Odakle novac Optini Centar da to sve provede u djelo ? Zasto bi Nam ulagao polovicno bez da pravi pratece objekte oko stadiona da uzima kajmak i zaradu od svega toga ? Puno pitanja a malo odgovora i puno je vjerovatnije da nece nista biti na kraju od toga kao i predhodnih 25 godina nego da ce stvari krenuti od nule. :D
testni_akaunt
Posts: 677
Joined: 26/06/2013 08:44

#102702 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by testni_akaunt »

Botovi se aktivirali da ga brane.
Stadion je obećan a ništa od njega. Laž klasična
User avatar
Logovan
Posts: 94384
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#102703 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Dinostula wrote: 19/12/2020 18:52 Pa sto mislis da sam Hadzibajricu dao glas, izabrao ono govno sto najmanje smrdi.Pa ako je FK Sarajevo pokretalo inicijativu za 30 godina + Nam da renovira valjda to ne bi radili napamet bez da nisu pricali sa njim.Kako mislis da mi preuzmemo Kosevo kad je covjek fino rekao da hoce da pravi stadion za sve sa mitinzima,atletskom stazom i ostalim glupostima.To znaci da ga neces dobiti.Odakle novac Optini Centar da to sve provede u djelo ? Zasto bi Nam ulagao polovicno bez da pravi pratece objekte oko stadiona da uzima kajmak i zaradu od svega toga ? Puno pitanja a malo odgovora i puno je vjerovatnije da nece nista biti na kraju od toga kao i predhodnih 25 godina nego da ce stvari krenuti od nule. :D
Pa to što je on rekao ne znači da će tako i biti. Klub je u kontaktu sa Mandićem, a tu je i Nam koji se javi i kontakti su uspostavljeni još prije izbora. Zašto Mandić priča o mitinzima i svemu ostalom ne znam i nije mi jasno.
Ni ne mislim da Opština nešto ulaže i lafo sprovedu u djelo. A pogotovo ne mislim da Nam ulaže polovično. Hoće samo da mi ulažemo, što je i dobro. :thumbup: Sada je drugačija situacija u odnosu na prethodne godine kada imamo daleko ozbiljnije ljude u klubu, nego prije i još plus Nam.
kakaljin
Posts: 11647
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#102704 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

testni_akaunt wrote: 19/12/2020 19:05 Botovi se aktivirali da ga brane.
Stadion je obećan a ništa od njega. Laž klasična
Ko je ciji bot!!!!!

Pa jest prosli nacelnik je obecao stadion pa nista nije u radio bio predizborni pano na stadionu, ovaj jos nije sjeo u stolicu i poceo raditi da mozemo nesto reci o radu novog nacelnika
Last edited by kakaljin on 19/12/2020 19:15, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 94384
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#102705 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

testni_akaunt wrote: 19/12/2020 19:05 Botovi se aktivirali da ga brane.
Stadion je obećan a ništa od njega. Laž klasična
Ko je bot, ko brani Mandića?
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#102706 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 19/12/2020 19:06
Dinostula wrote: 19/12/2020 18:52 Pa sto mislis da sam Hadzibajricu dao glas, izabrao ono govno sto najmanje smrdi.Pa ako je FK Sarajevo pokretalo inicijativu za 30 godina + Nam da renovira valjda to ne bi radili napamet bez da nisu pricali sa njim.Kako mislis da mi preuzmemo Kosevo kad je covjek fino rekao da hoce da pravi stadion za sve sa mitinzima,atletskom stazom i ostalim glupostima.To znaci da ga neces dobiti.Odakle novac Optini Centar da to sve provede u djelo ? Zasto bi Nam ulagao polovicno bez da pravi pratece objekte oko stadiona da uzima kajmak i zaradu od svega toga ? Puno pitanja a malo odgovora i puno je vjerovatnije da nece nista biti na kraju od toga kao i predhodnih 25 godina nego da ce stvari krenuti od nule. :D
Pa to što je on rekao ne znači da će tako i biti. Klub je u kontaktu sa Mandićem, a tu je i Nam koji se javi i kontakti su uspostavljeni još prije izbora. Zašto Mandić priča o mitinzima i svemu ostalom ne znam i nije mi jasno.
Ni ne mislim da Opština nešto ulaže i lafo sprovedu u djelo. A pogotovo ne mislim da Nam ulaže polovično. Hoće samo da mi ulažemo, što je i dobro. :thumbup: Sada je drugačija situacija u odnosu na prethodne godine kada imamo daleko ozbiljnije ljude u klubu, nego prije i još plus Nam.
Opstini Centar je vjeruj samo jedno na umu a to da otjera FK Sarajevo sa Koseva i da to poravna i napravi kompleks zgrada ili neki ogroman trzni centar koji ce donositi pare.Sa finanskijske strane sada Kosevo donosi 0KM pa cak vjerovatno ide i u minus taj iznos,dok bi trzni cenatar donosio milione.Tako da oni nece nikad raditi na tome da Kosevo postane moderan stadion.Ovo je neko razmisljanje onako bas hladno,profitesko bez grama stida za koje sumnjam da i oni tako razmisljaju. :)
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#102707 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Sabura ba, koliko vidim lik nije još ni preuzeo dužnost niti smo sjeli s njim pa da znamo kakva je situacija ofišl. :roll:
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#102708 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Maharadza wrote: 19/12/2020 19:23 Sabura ba, koliko vidim lik nije još ni preuzeo dužnost niti smo sjeli s njim pa da znamo kakva je situacija ofišl. :roll:
Ma samo dajem neke prognoze i vidjenje situacije daj Boze da pogrjesim pa da sve bude na kraju kako bi smo mi zeljeli,ali nisam pretjerani optimista.Bolje svu pricu uzeti sa rezervom pa ako izadje na dobro da se covjek obraduje nego da nas puca euforija pa na kraju corak. :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#102709 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Muhamed Đakmić wrote: 19/12/2020 18:16 Ama polako čovječe, četiri godine pred nama pa ćemo vidjeti šta će biti.

I bojim se da se žestoko precjenjuje značaj nas navijača kao glasača, on je izbore dobio sa skoro deset hiljada glasova razlike, 16 naspram šest hiljada, nismo mu sigurno mi donijeli pobjedu niti će eventualno zbog nas izgubiti.
Niko ne kaze da je zbog nas dobio izbore ali ovo mu je prvi test koliko ima u glavi. Da ne ispadne da je izbore dobio samo jer je imao imbecile sa druge strane.

Vrijeme je da on i svako drugi u vlasti pocne postovati ako nista drugo onda to sto neki Vijetnamac ili bilo ko drugi radi za ekonomiju drustva na cijoj sisi ce i on da zivi. To postovanje treba da se vidi u izjavama onih koji su servis kako gradjana tako i ulagaca.

Nam upumpava u ovu ekonomiju pet, sest miliona maraka godisnje a ne izvlaci ni marku koristi. Ne kazem da mu zbog toga treba pusiti ali to se treba postovati.
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#102710 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Ne treba žuriti sa osudama i slično sve dok se ne sjedne za stol da se pregovara. Možda će biti sve kako je i planirano, a možda će biti neke prepravke plana.

Možda Mandić samo želi zadržati atletsku stazu i omogućiti općini nekoliko termina godišnje na raspolaganje. A možda i žele srušiti stadion i praviti TC.

Polako, dok sve ne dođe na papiru. Ovako je sve rekla-kazala i dio je političkih igara i prepucavanja.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#102711 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

Svi se ponasaju kao da je a.staza neki predmet od pola kile koju je moguce podici i odnijeti negdje, ne kontam sta bi pomoglo da je ovaj Mandic najveci mrzitelj azletskih staza na svijetu, kakvi su konkretno prijedlozi za njeno uklanjanje...da se povecaju dimenzije terena, da se teren ukopa, da se tribine primaknu?!
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#102712 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

emigrazione wrote: 19/12/2020 22:00 Svi se ponasaju kao da je a.staza neki predmet od pola kile koju je moguce podici i odnijeti negdje, ne kontam sta bi pomoglo da je ovaj Mandic najveci mrzitelj azletskih staza na svijetu, kakvi su konkretno prijedlozi za njeno uklanjanje...da se povecaju dimenzije terena, da se teren ukopa, da se tribine primaknu?!
Ne znam. Taj dio bit ce tezak, generalno je objekat tezak za bilo kakva poboljsanja.

Po meni veci problem je bio taj neki stav ja bih da gledam manifestacije, ja bih da ugostim Francusku, ja bih ovo ili ono. Ako se stadion daje na koncesiju nema sta ti da hoces ili bilo ko drugi, pogotovo sa uvodom neka oproste navijaci Sarajeva ali...
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#102713 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

emigrazione wrote: 19/12/2020 22:00 Svi se ponasaju kao da je a.staza neki predmet od pola kile koju je moguce podici i odnijeti negdje, ne kontam sta bi pomoglo da je ovaj Mandic najveci mrzitelj azletskih staza na svijetu, kakvi su konkretno prijedlozi za njeno uklanjanje...da se povecaju dimenzije terena, da se teren ukopa, da se tribine primaknu?!
Skrsiti samo 2-3 milionceka u dobar kvalitetan teren na kojem nece biti Serifovicke i Merlina i ne treba nam nista vise.Pa ako se staza ukine onda valjda misle primicati tribine i rusiti jednu po jednu.Inace nema svrhe da je ukljanjaju.Sto bi znacilo pravljenje kompletnog stadiona zato se to nece nikad ni desiti.Nego zna li ko sta nam sve fali za 3 i 4 kategoriju kakvi su kriteriji ? Sad smo kategorija 2. :D

Evo nasao nesto znaci oko 4 miliona maraka za kategoriju 3. Brojace smo vec ugradili ako se ne varam.

Dakle, kako bi stadion Asim Ferhatović Hase bio u trećoj kategoriji, za početak treba promijeniti travnjak i ugraditi grijače. Zatim treba postaviti brojčanike na ulazima u objekat, natkriti tribinu za predstavnike medija (gdje može stati najmanje 100 osoba), osigurati barem 25 novinarskih stolova te na koncu napraviti adekvatnu prostoriju za održavanje press-konferencija. Podrazumjeva se i modernizacija komunikacijske infrastrukture, s kvalitetnom internet-konekcijom.

I to je to, za početak. Sve košta svega nešto više od dva miliona eura. Sama Općina ipak ta sredstva, barem zasad, ne može izdvojiti. Klubu se također to ne isplati, kao ulaganje u objekat koji uopšte nije u vlasništvu FK Sarajevo.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#102714 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

Treba se fokusirati na ono sto se trazi, a ne energiju trositi na djecije gluposti tipa uklanjanje staze, rusenja tribina i sl. S obzirom da su tri tribine zapravo ukopane u brdu, bas bih volio da cujem prijedloge pitarluka oko njihovog uklanjanja, primicanja terenu i sl. mogu misliti kakvih bi tek tu bilo bisera...
Last edited by emigrazione on 19/12/2020 22:53, edited 1 time in total.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#102715 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

emigrazione wrote: 19/12/2020 22:39 Treba se fokusirati na ono sto se trazi, a ne energiju trositi na djecije gluposti tipa uklanjanje staze, rusenja tribina i sl. S obzirom da su tri tribine zapravo ukopane u brzu, bas bih volio da cujem prijedloge pitarluka oko njihovog uklanjanja, primicanja terenu i sl. mogu misliti kakvih bi tek tu bilo bisera...
Pa tribine bi se morale jednog dana promjeniti iskljucivo iz sigurnosnih razloga ne znam koji je prosjecan vijek trajanja jednog stadiona.To se mora desiti prije ili kasnije.Da ne bude srusio se istok pa spomen ploca poginulim navijacima ispred nove istocne tribine i slicno. :roll:

Sto kazes samo ganjanje ovih stravri sa spiska za kategoriju 3 i 4 i na tome ce se vjerovatno i raditi.Sve ostalo tipa pravljenja stadiona iz temelja su nasi mokri snovi.
gold'n'brown
Posts: 1612
Joined: 20/02/2007 16:20

#102716 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by gold'n'brown »

Dinostula wrote: 19/12/2020 22:49
emigrazione wrote: 19/12/2020 22:39 Treba se fokusirati na ono sto se trazi, a ne energiju trositi na djecije gluposti tipa uklanjanje staze, rusenja tribina i sl. S obzirom da su tri tribine zapravo ukopane u brzu, bas bih volio da cujem prijedloge pitarluka oko njihovog uklanjanja, primicanja terenu i sl. mogu misliti kakvih bi tek tu bilo bisera...
Pa tribine bi se morale jednog dana promjeniti iskljucivo iz sigurnosnih razloga ne znam koji je prosjecan vijek trajanja jednog stadiona.To se mora desiti prije ili kasnije.Da ne bude srusio se istok pa spomen ploca poginulim navijacima ispred nove istocne tribine i slicno. :roll:

Sto kazes samo ganjanje ovih stravri sa spiska za kategoriju 3 i 4 i na tome ce se vjerovatno i raditi.Sve ostalo tipa pravljenja stadiona iz temelja su nasi mokri snovi.
Koloseum u Rimu traje par milenija za fudbalske stadione ne znam :D
Ne vidim zasto bi stadion imao vjek trajanja pa se rusio. Beton ko beton moze trajati koliko hoces ako ne bude bas neka kataklizma. Naravno renoviranje i odrzavanje su potrebni ali sumnjam da se tek tako moze nesto srusiti.
Zundo
Posts: 75
Joined: 14/12/2020 15:54

#102717 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Zundo »

Iz(g)radimo stadion zajedno vol.2
User avatar
Logovan
Posts: 94384
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#102718 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Dinostula wrote: 19/12/2020 19:23 Opstini Centar je vjeruj samo jedno na umu a to da otjera FK Sarajevo sa Koseva i da to poravna i napravi kompleks zgrada ili neki ogroman trzni centar koji ce donositi pare.Sa finanskijske strane sada Kosevo donosi 0KM pa cak vjerovatno ide i u minus taj iznos,dok bi trzni cenatar donosio milione.Tako da oni nece nikad raditi na tome da Kosevo postane moderan stadion.Ovo je neko razmisljanje onako bas hladno,profitesko bez grama stida za koje sumnjam da i oni tako razmisljaju. :)
To im je bio cilj dok je SDA vladala, a sada ne znam, vidjet ćemo.
emigrazione wrote: 19/12/2020 22:39 Treba se fokusirati na ono sto se trazi, a ne energiju trositi na djecije gluposti tipa uklanjanje staze, rusenja tribina i sl. S obzirom da su tri tribine zapravo ukopane u brdu, bas bih volio da cujem prijedloge pitarluka oko njihovog uklanjanja, primicanja terenu i sl. mogu misliti kakvih bi tek tu bilo bisera...
Pa mi ako preuzmemo stadion, pretpostavljam da će se prvo stadion dovesti do četvrte kategorije da se mogu igrati sva pretkola, a šta će biti kasnije ne znam, možemo samo lupati.

Zašto je npr. rušenje tribina dječija glupost? Misliš da je neizvodivo ili misliš preskupo da se neće moći tolike pare dati?
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#102719 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

Pa evo hajde da cujem kako bi ti to srusio npr. zapadnu tribinu? A imas jos dvije takve...to su usjecena brda zaljevena betonom, nema tu nikakvog rusenja
mirza_15
Posts: 10605
Joined: 19/01/2015 09:26

#102720 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Nerealno je očekivati rušenje tribina i sl.
Kada bi se rušilo, ne bi morale sve da se ruše. Recimo zapad bi mogao ostaviti, skinuti atletsku, primaći teren zapadnoj i praviti novi istok. Neku malu tribinu jer na zapadu ima dovoljno mjesta. Tako isto sjever i jug. Nešto kao sjever u Zenici. Samo par redova. Čak možda ima dovoljno prostora da to uradiš i prije rušenja.

Nemam ja neki stav po ovom pitanju i iskreno ne znam šta je najbolje i šta je izvodljivo. Samo kažem da i kada bi primicao tribine terenu i rješavao se atletske zapad ne moraš rušiti.

P.S. Ustvari, može se teren primaći zapadu i sjeveru tako da bi ostale dvije tribine, s tim što bi se kapacitet sjevera smanjio pravljenjem nove istočne.
Last edited by mirza_15 on 20/12/2020 00:20, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 94384
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#102721 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

emigrazione wrote: 19/12/2020 23:46 Pa evo hajde da cujem kako bi ti to srusio npr. zapadnu tribinu? A imas jos dvije takve...to su usjecena brda zaljevena betonom, nema tu nikakvog rusenja
Znaci po tebi je neizvodivo, nema sanse da se to uradi?
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#102722 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

emigrazione wrote: 19/12/2020 23:46 Pa evo hajde da cujem kako bi ti to srusio npr. zapadnu tribinu? A imas jos dvije takve...to su usjecena brda zaljevena betonom, nema tu nikakvog rusenja
Zatrpas je??
:mrgreen: :thumbup:


P.S. Bezze brinete zbog stadiona. Mnogo vaznije je zavrsiti ''Butmir'' :kiss:
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#102723 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by the_stick »

mirza_15 wrote: 20/12/2020 00:14 Nerealno je očekivati rušenje tribina i sl.
Kada bi se rušilo, ne bi morale sve da se ruše. Recimo zapad bi mogao ostaviti, skinuti atletsku, primaći teren zapadnoj i praviti novi istok. Neku malu tribinu jer na zapadu ima dovoljno mjesta. Tako isto sjever i jug. Nešto kao sjever u Zenici. Samo par redova. Čak možda ima dovoljno prostora da to uradiš i prije rušenja.

Nemam ja neki stav po ovom pitanju i iskreno ne znam šta je najbolje i šta je izvodljivo. Samo kažem da i kada bi primicao tribine terenu i rješavao se atletske zapad ne moraš rušiti.

P.S. Ustvari, može se teren primaći zapadu i sjeveru tako da bi ostale dvije tribine, s tim što bi se kapacitet sjevera smanjio pravljenjem nove istočne.
Najbolja ideja do sada, a istok ostaviti gdje jeste... a ako bi se kojim slucajem rusio i ponovo gradio, onda ga jos malo odmaknuti umjesto primaknuti i to je to :D
2+3
Posts: 117
Joined: 09/07/2012 09:37

#102724 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 2+3 »

Niko da se zapita zasto je sad Mandic bacio kost i ceka reakcije. Botovi koji ga ovdje brane tipa pa nije jos dosao na funkciju nacelnika je u kategoriji da Lavrov nije znao prijeklo darovane ikone ( znam da nije ovdje mjesto za politicko usporedjivanje ) je malo neozbiljno.Hocu da kazem da je Mandic rekao sto misli i da slijedi politiku starog nacelnika. Sta je ovdje nejasno ako posaljes poruku da na atletskkj stazi ocekujes neke mitinge, da ocekujes neke koncerte ???? Sta nije jasno u njegovoj poruci ??? Zasto onda nije rekao da ocekuje gradnju novog stadiona, novih objekata sa FK Sarajevom koji ce puniti budjet opcine i takve vjesti koje gode nasim usima, zasto??? Da bi vi njegovi dusobrizni botovi tekli da sacekamo ??? Sta da sacekamo??? Evo cekamo !!!
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#102725 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

Pa nije Mandic nacelnik fudbalskog kluba Sarajevo
Locked