Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
shalaedin
Posts: 1337
Joined: 28/03/2008 00:35

#101 Re: FK Sarajevo

Post by shalaedin »

I mi i navijaci zelje mozemo da okacimo transparente sa istim sloganom "Ostalo je samo ime".
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#102 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Kup zdra´o... Iz ovog takmicenja ispali odmah u prvoj utakmici protiv Slobode nakon penala...
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#103 Re: FK Sarajevo

Post by veljaca »

Ma rjesenje je: Husref Musemic

kao i za Želju: Amar Osim .

i OTJERATI sve lopove iz klubova .....
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#104 Re: FK Sarajevo

Post by kijameta »

veljaca wrote:Ma rjesenje je: Husref Musemic

kao i za Želju: Amar Osim .

i OTJERATI sve lopove iz klubova .....
Po mom misljenju Musemic nije ime koje bi trebalo trenirati klub poput Sarajeva,mada ima i gorih od njega.
Rjesenje je privatizacija,rjesenje svega,dokle god ne bude privatizacije,sve ce biti isto. U slucaju privatizacije bi vlasnik kluba pomeo lopove za 5 minuta a mi bi imali veliki klub.A dokle bude ovako,bice muco ili cuco ili neki drugi petorazredni lopov,svejedno.
Ne znam sta ce Zeljeznicar na ovoj temi :? :?
Aduu
Posts: 309
Joined: 21/07/2008 00:09
Location: Sjeverna tribina

#105 Re: FK Sarajevo

Post by Aduu »

kijameta wrote:
veljaca wrote:Ma rjesenje je: Husref Musemic

kao i za Želju: Amar Osim .

i OTJERATI sve lopove iz klubova .....
Po mom misljenju Musemic nije ime koje bi trebalo trenirati klub poput Sarajeva,mada ima i gorih od njega.
Rjesenje je privatizacija,rjesenje svega,dokle god ne bude privatizacije,sve ce biti isto. U slucaju privatizacije bi vlasnik kluba pomeo lopove za 5 minuta a mi bi imali veliki klub.A dokle bude ovako,bice muco ili cuco ili neki drugi petorazredni lopov,svejedno.
Ne znam sta ce Zeljeznicar na ovoj temi :? :?
Mozes li pojasniti zasto?? :?
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#106 Re: FK Sarajevo

Post by kijameta »

Aduu wrote:
kijameta wrote:
veljaca wrote:Ma rjesenje je: Husref Musemic

kao i za Želju: Amar Osim .

i OTJERATI sve lopove iz klubova .....
Po mom misljenju Musemic nije ime koje bi trebalo trenirati klub poput Sarajeva,mada ima i gorih od njega.
Rjesenje je privatizacija,rjesenje svega,dokle god ne bude privatizacije,sve ce biti isto. U slucaju privatizacije bi vlasnik kluba pomeo lopove za 5 minuta a mi bi imali veliki klub.A dokle bude ovako,bice muco ili cuco ili neki drugi petorazredni lopov,svejedno.
Ne znam sta ce Zeljeznicar na ovoj temi :? :?
Mozes li pojasniti zasto?? :?
Svakako da mogu. Sarajevo je na 'vjecnoj listi' jugoslovenskih klubova rangirano na petom mjestu.Sarajevo ima iza sebe veliki grad i ogromnu navijacku armiju.Sarajevo je u stanju u par pretkola lige sampiona nabiti 1,5-2 miliona maraka profita.Klub takvog renomea treba velikog i renomiranog trenera a Musemic to sigurno nije. Mada rekao sam sa obzirom na dno na koje su muco i njegovi hahari spustili Sarajevo,Musemic i nije najgore rjesenje.
User avatar
armin_tz
Posts: 789
Joined: 17/05/2008 10:12

#107 Re: FK Sarajevo

Post by armin_tz »

kijameta wrote:
Aduu wrote:
kijameta wrote:
i OTJERATI sve lopove iz klubova .....
Po mom misljenju Musemic nije ime koje bi trebalo trenirati klub poput Sarajeva,mada ima i gorih od njega.
Rjesenje je privatizacija,rjesenje svega,dokle god ne bude privatizacije,sve ce biti isto. U slucaju privatizacije bi vlasnik kluba pomeo lopove za 5 minuta a mi bi imali veliki klub.A dokle bude ovako,bice muco ili cuco ili neki drugi petorazredni lopov,svejedno.
Ne znam sta ce Zeljeznicar na ovoj temi :? :?
Mozes li pojasniti zasto?? :?
Svakako da mogu. Sarajevo je na 'vjecnoj listi' jugoslovenskih klubova rangirano na petom mjestu.Sarajevo ima iza sebe veliki grad i ogromnu navijacku armiju.Sarajevo je u stanju u par pretkola lige sampiona nabiti 1,5-2 miliona maraka profita.Klub takvog renomea treba velikog i renomiranog trenera a Musemic to sigurno nije. Mada rekao sam sa obzirom na dno na koje su muco i njegovi hahari spustili Sarajevo,Musemic i nije najgore rjesenje.[/quote]

Ma za vas je i Mourinho sitna riba....
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#108 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

Ma za vas je i Mourinho sitna riba....
Dobro tuzlak, dokad ce biti fukarestina na vasem stadionu, srbi su u banjaluci za 1100 maraka napravili montaznu tribinu za gostujuce navijace, mozemo li mi, navijaci celika, zrinskog, zeljeznicara, sarajeva..., kako pomoci da se utalimo da se prevazidje vas klosarluk.
User avatar
armin_tz
Posts: 789
Joined: 17/05/2008 10:12

#109 Re: FK Sarajevo

Post by armin_tz »

nama ne trba montazna skela od 1100 KM , mi pravimo stadion od 25000 mjesta za 20 mil km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#110 Re: FK Sarajevo

Post by Mobile_Disco »

The 51st State wrote:
Ma za vas je i Mourinho sitna riba....
Dobro tuzlak, dokad ce biti fukarestina na vasem stadionu, srbi su u banjaluci za 1100 maraka napravili montaznu tribinu za gostujuce navijace, mozemo li mi, navijaci celika, zrinskog, zeljeznicara, sarajeva..., kako pomoci da se utalimo da se prevazidje vas klosarluk.
Mojne tako.. To im je fazon da sto slabije navijamo protiv njih :D Al ni to im ne pomaze :lol:
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#111 Re: FK Sarajevo

Post by slucajan »

armin_tz wrote:nama ne trba montazna skela od 1100 KM , mi pravimo stadion od 25000 mjesta za 20 mil km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
iz tvojih usta u Bozije usi...

ali imam osjecaj da ce taj projekat biti realizovan za 20 mil godina! :(
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#112 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Travnik - Sarajevo 1:2 (Handzic, Rascic)
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#113 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Hajmo fukare, voz sa naše teme, Borac vas naguzio :lol:

Hvala bogu, napokon da smo slavili gostujuću pobjedu.

Moj grad, moj klub, SARAJEVO!
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#114 Re: FK Sarajevo

Post by shadow »

Napokon 3 bobe sa strane. Slusajuci reportera rekao bih da su zasluzene ali gol odluke tek u 85. minuti kaze da nije bilo ni lagano. Hajde, vrijeme je bilo i da se HZ nagrade necim za bezrezervnu podrsku koju pruzaju gdje god FCS igra. U Travniku je danas bilo 500+ Hordi.
Ostali rezultati su nam isli na ruku, jos da Laktasi u zadnjim minutama nisu ispustili sigurnu pobjedu bilo bi extra ali jbg, ne moze sve. U svakom slucaju, lakse se dise :)
Cape
Posts: 81
Joined: 03/08/2008 22:05

#115 Re: FK Sarajevo

Post by Cape »

Konačno!

Mada smo i ranije mogli uzeti 3 boda sa strane, ali dobro. Mislim da realno govoreći imamo jedan od jačih sastava u ligi, još samo da se neke sitnice poslože i ja ne sumnjam u uspjeh...
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#116 Re: FK Sarajevo

Post by KPNCTNJAH »

Tek sad vidimo koliko je vazno pobijediti svaku utakmicu kuci ... jeb ga sta je tu je ... idemo dalje ...
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#117 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

KPNCTNJAH wrote:Tek sad vidimo koliko je vazno pobijediti svaku utakmicu kuci ... jeb ga sta je tu je ... idemo dalje ...
Kuci je obavezno a u gostima moramo bolje. Evo razlika izmedu nas i Zrinjskog su njihove gostujuce pobjede... Nadam se da ce se to promijeniti i da cemo u gostima uzimati i Zrinjskog i Sirokog i ostale...
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#118 Re: FK Sarajevo

Post by Mobile_Disco »

Seljaci iz Travnika "ginu" protiv Sarajeva,Zelje,Slobode a posebno protiv Celika.. tako da je ovo super rezultat gdje ste bili u gostima
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#119 Re: FK Sarajevo

Post by Epitop »

Mobile_Disco wrote:Seljaci iz Travnika "ginu" protiv Sarajeva,Zelje,Slobode a posebno protiv Celika.. tako da je ovo super rezultat gdje ste bili u gostima
Husnija prije utakmice odnijeo 11 torti iz svoje slastičarne u Travnik i kupio utakmicu, provjereno. :lol:
Kako Travnik igra protiv ovih ekipa iz večih gradova dobro ste izvukli pobjedu.
ibizza
Posts: 4589
Joined: 05/06/2008 00:46

#120 Re: FK Sarajevo

Post by ibizza »

Mobile_Disco wrote:Seljaci iz Travnika "ginu" protiv Sarajeva,Zelje,Slobode a posebno protiv Celika.. tako da je ovo super rezultat gdje ste bili u gostima
travnik kad je bio grad vi ste bili selendra...prema tome...tišu...
a ja sam bio ubjedzen da cemo dobiti travnik(bio sam ubjedzen da cemo proci slobodu...al et na penale ispadosmo)...100% uzimamo slobodu na Koševu i vracamo se u borbu za titulu
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#121 Re: FK Sarajevo

Post by shadow »

To za titulu tesko (ode Zrinski plus im idemo na noge) ali Evropu mozemo realno. Nikako da nam se sve kockice poklope, uvijek negdje nesto skripi a evo proslo je vec 8 kola. Uglavnom, nadam se evropskom gostovanju next summer :wink:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#122 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Hordanje u Travniku

http://uk.youtube.com/watch?v=CHW5ZLRvcoc

Obratite pažnju kad Dino Hamzić ode na kraju da navija sa hordama. Svaka mu čast!
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#123 Re: FK Sarajevo

Post by Mobile_Disco »

bermiin wrote:
Mobile_Disco wrote:Seljaci iz Travnika "ginu" protiv Sarajeva,Zelje,Slobode a posebno protiv Celika.. tako da je ovo super rezultat gdje ste bili u gostima
travnik kad je bio grad vi ste bili selendra...prema tome...tišu...
a ja sam bio ubjedzen da cemo dobiti travnik(bio sam ubjedzen da cemo proci slobodu...al et na penale ispadosmo)...100% uzimamo slobodu na Koševu i vracamo se u borbu za titulu
Jesam ja rekao za grad ili igrace Travnika? I nemoj me ti ucit Historiji..
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#124 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Baltazar_khan wrote:Hordanje u Travniku

http://uk.youtube.com/watch?v=CHW5ZLRvcoc

Obratite pažnju kad Dino Hamzić ode na kraju da navija sa hordama. Svaka mu čast!
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Cape
Posts: 81
Joined: 03/08/2008 22:05

#125 Re: FK Sarajevo

Post by Cape »

Locked