Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

last mohicans
Posts: 12193
Joined: 09/08/2012 23:19

#9751 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Ode Hasić ko vjetar, sad je još nebuloznija odluka da igra do posljednje utakmice gdje se mogla pružiti prilika Nurkoviću ili nekom drugom omladincu.
F&N
Posts: 4032
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#9752 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

omega369 wrote: 28/05/2024 13:39 Klix administracija trenira strogocu, brisu komentare koji nisu u skaldu sa "zvanicnim stavim". Opet cu napisati klasicni supacki tekst tipa "ko je poceo rat".... u stilu autora, portala i dijela foruma na kojem ocito pise i autor
:thumbup:

to je ta ideologija
internazionale
Posts: 2237
Joined: 30/12/2009 15:52

#9753 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by internazionale »

F&N wrote: 28/05/2024 14:05
omega369 wrote: 28/05/2024 13:39 Klix administracija trenira strogocu, brisu komentare koji nisu u skaldu sa "zvanicnim stavim". Opet cu napisati klasicni supacki tekst tipa "ko je poceo rat".... u stilu autora, portala i dijela foruma na kojem ocito pise i autor
:thumbup:

to je ta ideologija
Ništa novo
ibizza
Posts: 4599
Joined: 05/06/2008 00:46

#9754 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ibizza »

F&N wrote: 28/05/2024 14:05
omega369 wrote: 28/05/2024 13:39 Klix administracija trenira strogocu, brisu komentare koji nisu u skaldu sa "zvanicnim stavim". Opet cu napisati klasicni supacki tekst tipa "ko je poceo rat".... u stilu autora, portala i dijela foruma na kojem ocito pise i autor
:thumbup:

to je ta ideologija
:thumbup:
Meni Charuga namjestio da ne mogu normalno pisati na temi PLBiH, nego prvo napisem post, odgovorim na pitanje koliko zastava Bih ima zvjezdica :skoljka: , pa tek onda send i cekam da se mod smiluje poslije nekog vremena, da odobri post. :thumbup: nema vise napisati kmeljo i da mi se to objavi-odmah delete, a sa druge strane, pisu se komotno raznorazni primitivni nadimci za najveci klub u drzavi, i to mod odobrava hladno.
:sax: :bih:
User avatar
omega369
Posts: 9567
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#9755 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

Znaci da je i on u njihovoj shemi. I meni je to uradio

12 godina sam na forumu, mozda 1 banovan...i sad da mi on odobrava post?! E svasta :lol: :lol:

Boli istina, dzaba
last mohicans
Posts: 12193
Joined: 09/08/2012 23:19

#9756 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Dobro je, dok vas sefica nije zik. Grean je zaplatio doživotno. Apsolutno ne podržavam politiku sankcionisanja,ali ne pitamo se, ali brate, za govor mržnje ide glava.
Last edited by last mohicans on 28/05/2024 22:49, edited 1 time in total.
detroit-mercy
Posts: 16178
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9757 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by detroit-mercy »

last mohicans wrote: 24/05/2024 22:54 Twilight Hu-saga. Nemam komentar, ako je ovo kredibilna info ili je više pokušaj nametanja narativa i spina. Slične informacije su fruktuisale prije izbora Rozmana, a ni jedna nije bila u vezi njega. Tako da to ostavljam upravi kluba, to jest Mirviću. Više bih volio da konačno postanemo dosljedni u slijeđenju te neke profi politike, da se riješimo nakaradluka, ad hoc donošenja odluka i promjena politike kluba iz temelja svake nove sezone. Tako nikad nećemo na selamet. Volio bih da naletimo na trenera kao Jakir kojeg je Zrinjski ipak uspio privoliti da dođe, a ne znam da li bismo mi to uspijeli. Nisu se ni sa Rendulićem obrukali, a evo i ovaj Petrović djeluje kao odličan trener. Mi stalno lutamo, tražimo se, a ciljevi i politike nam se svako ljeto mijenjaju, a navijači samo žele dobre igre, puni i srčani angazman, pa i pokoji trofej, ako može, a sad smo miljama daleko od toga.
Organizaciono, Zrinjski je 10godina ispred sve i jednog tima u Premier Ligi BiH.
Rezultati su vidljivi.
ibizza
Posts: 4599
Joined: 05/06/2008 00:46

#9758 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ibizza »

omega369 wrote: 28/05/2024 18:25 Znaci da je i on u njihovoj shemi. I meni je to uradio

12 godina sam na forumu, mozda 1 banovan...i sad da mi on odobrava post?! E svasta :lol: :lol:

Boli istina, dzaba
Isto brate, 16 godina na forumu, možda jednom banovan, nekad prije 10 tak godina...

Hvala Bogu imamo Info, nešto što oni nikad neće imati.
F&N
Posts: 4032
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#9759 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

detroit-mercy wrote: 28/05/2024 19:14
last mohicans wrote: 24/05/2024 22:54 Twilight Hu-saga. Nemam komentar, ako je ovo kredibilna info ili je više pokušaj nametanja narativa i spina. Slične informacije su fruktuisale prije izbora Rozmana, a ni jedna nije bila u vezi njega. Tako da to ostavljam upravi kluba, to jest Mirviću. Više bih volio da konačno postanemo dosljedni u slijeđenju te neke profi politike, da se riješimo nakaradluka, ad hoc donošenja odluka i promjena politike kluba iz temelja svake nove sezone. Tako nikad nećemo na selamet. Volio bih da naletimo na trenera kao Jakir kojeg je Zrinjski ipak uspio privoliti da dođe, a ne znam da li bismo mi to uspijeli. Nisu se ni sa Rendulićem obrukali, a evo i ovaj Petrović djeluje kao odličan trener. Mi stalno lutamo, tražimo se, a ciljevi i politike nam se svako ljeto mijenjaju, a navijači samo žele dobre igre, puni i srčani angazman, pa i pokoji trofej, ako može, a sad smo miljama daleko od toga.
Organizaciono, Zrinjski je 10godina ispred sve i jednog tima u Premier Ligi BiH.
Rezultati su vidljivi.
Zrinjski nije smijenio Jakirevica nakon sto prve godine nije izborio ni evropu.
Navijaci Zrinjskog nisu trazili ostavku Jakirevica i povratak Sliskovica nakon sto Jakirevic nije izborio ni Evropu u prvoj sezoni.
Nisu nikad ni uprava ni navijaci trazili skalp igraca niti prebacivali krivicu na igrace, nisu presretali igrace po ulici u haustorima, tukli na treningu itd...

Nisu nikad radili sve ono sto mi jesmo i zato smo mi tu gdje jesmo i oni su tu gdje jesu.
Post Reply