Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
last mohicans

#10026 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Logovan wrote: 19/06/2024 18:27
last mohicans wrote: 19/06/2024 18:25 Izguglah samo golmana, ostale ne želim. U 23/24 ima cijeli jedan nastup :-x Od toga 13 puta bio na tribini, a sve ostalo na klupi. Ne sjeća se kad je branio zadnji put. Mirvić se nada ubost će nekad, smiješni smo. Ovo pojačanje? Treba uzeti golmana prvotimca i platiti za njega, a ne vječite rezerve iz lijevih klubova. Plus, nije mu ni visina neka jača strana 1.89, skoro pa Bandović sa svojih 1.85.
Pa bolje da si izguglao drugu dvojicu, a ne golmana, vjeruj mi. :mrgreen:
Ma ne želim, vjerovatno su neki novi Pejović i sl. u pitanju, a da Bog da Stojčevi i Stanojevići. Ova "pojačanja" su samo to.
Logovan

#10027 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

last mohicans wrote: 19/06/2024 18:30
Logovan wrote: 19/06/2024 18:27
last mohicans wrote: 19/06/2024 18:25 Izguglah samo golmana, ostale ne želim. U 23/24 ima cijeli jedan nastup :-x Od toga 13 puta bio na tribini, a sve ostalo na klupi. Ne sjeća se kad je branio zadnji put. Mirvić se nada ubost će nekad, smiješni smo. Ovo pojačanje? Treba uzeti golmana prvotimca i platiti za njega, a ne vječite rezerve iz lijevih klubova. Plus, nije mu ni visina neka jača strana 1.89, skoro pa Bandović sa svojih 1.85.
Pa bolje da si izguglao drugu dvojicu, a ne golmana, vjeruj mi. :mrgreen:
Ma ne želim, vjerovatno su neki novi Pejović i sl. u pitanju, a da Bog da Stojčevi i Stanojevići. Ova "pojačanja" su samo to.
Jesu li novi Pejovici ne znam, nego kazem da izgledaju puno bolje od golmana preko guglanja. :D
Piaty

#10028 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

Hahaha odlične igre su pokazali u Fk Surdulica, Fk Vučitrn, Fk Milicajac iz Negotina i ostale p.m...

Jbt eej na sta Sarajevo spade
El_comadante

#10029 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by El_comadante »

Znači opet polovnjaci iz Srbije. Bolje da su akademce pustili da igraju.
gold'n'brown

#10030 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by gold'n'brown »

Ja ne znam sta ljudi ocekuju da mi mozemo dovesti. Ako Guli potpise ugovor imamo 4 stranca, dakle vec jednog prekobrojnog. Dakle u obzir dolaze samo "polovnjaci" iz zemalja bivse SFRJ ili iz nase lige. Ova dvojica sto su dosla (pored golmana) su makar mladi i u nekoj uzlaznoj putanji, ne znamo hoce li biti pojacanja, ali koje god ime da je doslo sa ovih prostora komentari bi bili isti. Vjerovatno ce doci i taj stoper iz Slobode i mozda neki jos igrac iz nase lige, al to je to. Da nisu nikoga dovodili pricalo bi se da imamo preslab roster i da cemo se boriti za opstanak. Meni licno je zao sto su se odrekli Zeljkovica, koji je ako nista uvijek bio borben. Kada se vrati Krdzalic nakon povrede imamo previse veznih igraca.
rocco_siffredi

#10031 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Aleksandar Ðorđević, izuzetno kvalitetan i svestran igrač koji može igrati na pozicijama defanzivnog, centralnog ili ofanzivnog veznog, nosit će dres FK Sarajevo u sezoni 2024/25

U Sarajevo dolazi iz pančevačkog Železničara, gdje je u protekloj sezoni skupio 29 nastupa u Super ligi Srbije upisavši 7 golova i 3 asistencije.... Odlikuje ga precizan i snažan šut izvan šesnaesterca s obje noge. Prepoznat je i kao specijalista za prekide koji postiže direktne pogotke iz slobodnih udaraca i upućuje opasne centaršuteve iz kornera.

Potvrđen je i dolazak Filipa Jovića. Ovaj 24-godišnjak može podjednako dobro igrati na poziciji lijevog centralnog stopera i lijevog beka. Radi se o fizički izuzetno spremnom i brzom igraču sa izraženim pregledom igre. Tokom utakmica ga odlikuju hrabrost, ali i disciplina i smirenost u igri koje koristi za pronalaženje najboljih rješenja.

Filip u Sarajevo dolazi iz FK Radnik Surdulica za koji je protekle sezone odigrao 32 utakmice

Šta je ovo ba, kao oglas na PIK-u :lol:
last mohicans

#10032 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Piaty wrote: 19/06/2024 18:54 Hahaha odlične igre su pokazali u Fk Surdulica, Fk Vučitrn, Fk Milicajac iz Negotina i ostale p.m...

Jbt eej na sta Sarajevo spade
Nek dovedu iz CZ, Partizana nekog sto se ne moze izboriti za prvu postavu ili bar iz one topole. Sto ne vraćaju Šerbečića s posudbe, vidio sam ga na Bajram? Valja on 4toj ekipi šampionata, a ne valja nama, valja ovaj "polivalenti" stoper,veznjak, bek i jos nesta. Nema veće prevare od takvih igrača. Ma nista, sve već viđeno, menadzerski igrači, pola od ovih ide,ako ne na zimu,onda na ljeto. Voli Mirvah raskide više nego titule. Nek su nas spremili na ove mega igrače, da znam da se ničemu ne nadam, niti se mislim nervirati.
Last edited by last mohicans on 19/06/2024 23:52, edited 1 time in total.
last mohicans

#10033 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

gold'n'brown wrote: 19/06/2024 22:17 Ja ne znam sta ljudi ocekuju da mi mozemo dovesti. Ako Guli potpise ugovor imamo 4 stranca, dakle vec jednog prekobrojnog. Dakle u obzir dolaze samo "polovnjaci" iz zemalja bivse SFRJ ili iz nase lige. Ova dvojica sto su dosla (pored golmana) su makar mladi i u nekoj uzlaznoj putanji, ne znamo hoce li biti pojacanja, ali koje god ime da je doslo sa ovih prostora komentari bi bili isti. Vjerovatno ce doci i taj stoper iz Slobode i mozda neki jos igrac iz nase lige, al to je to. Da nisu nikoga dovodili pricalo bi se da imamo preslab roster i da cemo se boriti za opstanak. Meni licno je zao sto su se odrekli Zeljkovica, koji je ako nista uvijek bio borben. Kada se vrati Krdzalic nakon povrede imamo previse veznih igraca.
Recimo iz HR jer su se pokazali kao kvalitetniji..Zrinjski, SB uvijek nađu kvalitetne i još mlade igrače. Sigurno ima i u SLo. Evo Julardzija nije loš igrač, sa boljim partenerima u sredini bi vjerovatno i on bio bolji. Ja ne znam jesmo li ikoga uboli iz Srbije. Evo iz glave, jesu Stojčev i Stanojević direkt iz SRB došli? Cimi je iz Leotara.. Otpiši Penu, imaš prostora za još jednog. Nikakav doprinos u sezoni on nije dao, samo đaba hljeb jede sto bi reko Đuro u filmu za Pujdu.
Piaty

#10034 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

80% igrača iz Hrvatske su bili sasvim dobri, ponekad i najbolji.

Iz Srbije samo Stojčev, ostali NULA.
Messier

#10035 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Messier »

Pa gledaj, i hrvatski igraci i srbijanski imaju isti status, status domaceg igraca.
Zasto se dovode momci iz srbije vise, ne kontam.

Menadjerluk jeste.
Al ima menadjerluka i u hr, pa opet dovodimo vise sa istoka.

U hr ligi prvoj i drugoj imas deset igraca koji su dobri , a bez ugovora su trenutno.

A najvise me nervira sto je skauting na nivou transfermarkta..gleda se si vi, gdje si potpisao, za koga si igrao.
Tako i ovi igraci bildaju preko nas svoj si vi, za neke azerbejdjane il kazahstane u buducnosti.

A neke buduce zvijeri od igraca mozda sad igraju u metkovicu, pancevu il cazinu
last mohicans

#10036 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

O tome je riječ, onaj mali sto ga je Jakir doveo iz DZ, Niku Jankovića, pa u Rijeku, pa opet DZ, ako se ne varam Takve igrače trebamo. Eto Zekić poznaje sve igrače HNL, što nisu dali da dovede barem dvojicu. Zatim Kiš je recimo odličan igrač, pa onaj mali što je odbio BiH, Petar Sučić i sl. Ne pamtim im imena najbolje. Sigurno takvih igrača ima još. Mi dugo nismo doveli igrača iz bilo koje druge ekipe/lige da je postao neko otkrovljenje, da smo ga lansirali dalje. Eto naumpada mi Rahma,Tatar, Fanimo koji je i u Mladosti bio dobar a koji su iz naše lige, ali ne otkrivamo igrače kao lazni i uski. Mi se bucamo nekim našim skautima, eto Škoro je bio do imenovanja skauting sluzba, pljuni me ako je pogledao ovog i jednog. Sve se ovo Mirvić igra FM, sad isturio ovog Matijasa da ko biva on dovodi.
Messier

#10037 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Messier »

Niko je dijete dinama. Sad mu je jakirevic spasio karijeru, zivjece od fudbala
Kis je star.
Mali sucic je iz zrinjskog maloljetan dosao u dinamo.
Ovi ga iz iskre bugojanske doveli,.

U dinamu fluktuira mnogo mladih igraca, pa mi smo za handzica dobili kad i kad 300 milja eura.
I ne samo njega.

Ljudi rade..propadne ih 10, dva prodju.

Sad recimo imas Mudradziju ,2 gola je dao na poljudu kad im je izbio titulu, nema ugovora lik, pravi igrac. Doduse 27, 28 ima
.
Imas sakote, burazere igraju za nasu repku, ovaj stariji igrao za slaven ..sad malo klupiran, 3, 4 gola dao u prvoj ligi hnl, dinamu zabio na maksimiru .mislim da je 20,21 godina mu, igra napadaca za nasu u21, i brat mu u19, eno ga u zrinjskom.

Imas mlade, imas poprilicno razvijene igrace od 22,23, imas igrace u punoj potenciji i ove sto jos gledaju da uzmu koju kintu pred kraj karijere.

Ima onaj mali neki , i on je klupiran trenutno, ne znam je li neka povreda bila il sta, igra za nasu mladu repku , u osijeku igrao desnog beka.
Kao poceo igrati sa 16,17.. i izuzetne fizicke predispozicije, gledao ga 5,6 puta..ko kolasinac lik. gazi sve po terenu, snazan i potentan.
Poceo sa 16, zaigrao hnl sa 19,20 😁
De ne nabrajam ostale , a koji su relativno lako dostupni.

Tako da je to more mladih igraca , ne samo na balkanu, koje ti trebas naci i uklopiti..milioni njih sad imaju 17, 18 godina i vecina ce ih profesionalno propasti, rijetki ce igrati seniorski fudbal..i sta ti radis?

Od milion tresanja, rastu tu okolo tebe, mirisnih i dobrih, odes i kupis zaledjene tresnje u prodavnicu , za svoj kolac.
Post Reply