Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
FantomX
Posts: 106
Joined: 31/05/2020 22:59
Location: Zapad

#676 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by FantomX »

Lik je došo u dec. 2019 a potpisao ugovor na 2 i pol godine. Znači ima još minimalno godinu dana ugovora, u slučaju raskida moraju mu isplatiti komplet vrijednost ugovora. U slučaju da dobije nogu. Jedino da se dogovori sa njima onda nije problem.
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#677 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Registarska oznaka »

Raigor Stonehoof wrote: 19/04/2021 09:45
Registarska oznaka wrote: 19/04/2021 09:32

Vidjet cemo vec u srijedu sta se postiglo ovim otkazom, koji smatram opravdanim.
Kako ces vidjeti u srijedu ista? Vidjeces tek sljedeci prelazni rok.
Da vidimo hoce li ovo izazvati neku "sok terapiju" .
Trebalo bi, al sa nama se nikad ne zna :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#678 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Kako bi nam Husref lego, da im jebe bogove i majke 8-)
User avatar
vicious
Posts: 6877
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#679 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

ibizza wrote: 18/04/2021 22:58
tovarish wrote: 18/04/2021 22:26
emigrazione wrote: 18/04/2021 21:07 Rastalio se sa Husaricem boli ga kurac, sta mi sad da radimo sa ovim njegovim ojebinama?!
Ko su sve Husarićevi igrači?
Mislim da je samo Mešanović.
Zar nije i Hodžić njegov? Čini mi se kad je dolazio kod nas da je bilo priče oko toga, ne znam jedino da nije u međuvremenu promijenio menadžera...
Adobeg
Posts: 753
Joined: 24/02/2020 18:20

#680 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Adobeg »

Kakav god da je on je trenercina za vinka,nazalost njemu su vrata kluba zatvorena,a i on po izjavama se nebi vracao.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#681 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by yasaq »

ma Hus je davno završena priča. I on je ograničen trener.

Brzo se zaboravlja blamaža od kona kad ni on nije znao razdrmati ekipu.
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#682 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

I nemoj da se vraća. Šta će nam Husref donijeti? Bio bi možda neki pozitivan šok i onda nakon pola godine, godinu vratimo se gdje smo sada, često bi loše igrali, ne bi nam bilo strano ni prosuti bodove, valjalo bi trpiti svu njegovu ograničenost po hiljaditi put.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#683 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Ma znam da je zavrsena prica, samo eto, konstatujem

jebo derbi, kad si na vrhu tabele. Dabogda mi te "blamaze" svake godine dozivljavali a osvajali titule.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3170
Joined: 22/07/2017 18:36

#684 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

U Premijer ligi treneri samo u krug idu. Pa da li ćemo ikada razbiti taj začarani krug :-)
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#685 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by yasaq »

evo i Murinjo dobio nogu ne znam što i Vinko ne može !!!
User avatar
ZonFon
Posts: 2123
Joined: 17/11/2013 01:58

#686 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

yasaq wrote: 19/04/2021 11:47 evo i Murinjo dobio nogu ne znam što i Vinko ne može !!!
Uz bitnu napomenu da je za razliku od nas, Totenhem na tabeli pozicioniran ko nase komsije :D
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#687 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by yasaq »

ZonFon wrote: 19/04/2021 12:43
yasaq wrote: 19/04/2021 11:47 evo i Murinjo dobio nogu ne znam što i Vinko ne može !!!
Uz bitnu napomenu da je za razliku od nas, Totenhem na tabeli pozicioniran ko nase komsije :D
nečemo ni mi bolje od tog mjesta !

Ja sam se več pomirio da je titula izgubljena !!!
last mohicans
Posts: 11986
Joined: 09/08/2012 23:19

#688 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Ako kup ne prođemo i ne pobijedimo Zrinjskog, nema se šta raspravljati,otkaz, momentualno, a već tražiti alternativu. Do kraja prvenstva može i neka šok terapija, a na ljeto tražiti pravog trenera. Ovo sa VM neće ići, dugo bezmudniji trener nije bio. Ja sam uvijek za napadački fudbal, pa nek se i izgubi, nije ti krivo, ali igrao si, pokušao. Ovo sa njim je antifudbal, mi ne možemo šansu stvoriti,jbt. On u zadnjoj analizi utakmice spominje napravili smo pritisak Borcu, kakav crni pritisak bez konkretne šanse. Jedino Sušićeva prilika. Mi trebamo više šansi stvarati po utakmici, i zbog činjenice da nemamo killera koji će jednu,dvije realizovati. Ali ne mogu da svarim ovo za tog Cmiljanića, samo me interesuje kolika je mu je plata pa i Zinedinu. Nismo mi neka Barsa koja će trpiti Pjanića da ne igra,a masno ga plaćati i tako smo se lagodno ponašali. Uopće ne vjerujem da je Nam sa svim detaljima upoznat, pogotovo sa "pojačanjima", poznajući naš mentalit lako ćemo. Mi bi upropastili sve jer takva smo nesorta i japija. Ovog odlazećeg ćelavca bi i sudski ganjao ako je kakve malveracije napravio, a vjerovatno jeste.
molotovljev
Posts: 119
Joined: 23/11/2017 22:25

#689 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by molotovljev »

Dva dana prije utakmice protiv Borca pricam sa haverom (kospicar) koji hajde da kazem
pozornije prati nasu ligu, analizira igru svih klubova, prati statistiku, formu igraca itd.
I govori mi; gledao sam Borac posljednje tri utakmice, nisu nesto, Ziljkic je agilan, medjutim
sve ide preko Zakarica. Ako njega uspijete zatvoriti necete izgubiti utakmicu a da li cete dobiti
to zavisi od vas. Ispostavilo se da je u pravu.
Jbg Vinko, to je tvoj posao, zato si placen, a ti ne znas zalijepiti flaster.
Sta drugo da ti kazem nego da si podbacio.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#690 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

Raigor Stonehoof wrote: 19/04/2021 09:56 Kako bi nam Husref lego, da im jebe bogove i majke 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da nam uhljebljuje ljude koji se ni ne bave fudbalom? Neka hvala. Taj lopovcina i seljacina je proslost kao i ovaj celavac.

Slazem se sa ostalima da je i Vinko morao otici.


Jos se stolice drmaju.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#691 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ibizza »

Uzeti titulu/a zasto ne i duplu, a onda se reorganizovati

Rijesiti se skupih i loših igrača: Sušić, Cmiljanic, Jukić, Milanovic, Hebibović, Hodzić, Velkoski, Adukor...Ubaciti na njihova mjesta ne starije od 19 godina(da li iz vlastitog pogona, da li nekog sa strane)...

Razliku na platama preusmjeriti na razvijanje akademije...narednu godinu prioritet staviti afirmaciju 7-8 igrača, ne gušiti djecu sa pritiskom osvajanja titule...
Za 3 godine, moramo imati zavrsen kamp i najjacu akademiju/skolu fudbala u BiH.

Ako se ovako nastavimo zaHebavati, nabit ce nas Nam nogom, a onda smo tek najebali.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3170
Joined: 22/07/2017 18:36

#692 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

ibizza wrote: 19/04/2021 16:25 Uzeti titulu/a zasto ne i duplu, a onda se reorganizovati

Rijesiti se skupih i loših igrača: Sušić, Cmiljanic, Jukić, Milanovic, Hebibović, Hodzić, Velkoski, Adukor...Ubaciti na njihova mjesta ne starije od 19 godina(da li iz vlastitog pogona, da li nekog sa strane)...

Razliku na platama preusmjeriti na razvijanje akademije...narednu godinu prioritet staviti afirmaciju 7-8 igrača, ne gušiti djecu sa pritiskom osvajanja titule...
Za 3 godine, moramo imati zavrsen kamp i najjacu akademiju/skolu fudbala u BiH.
Sve rečeno :thumbup:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#693 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

ibizza wrote: 19/04/2021 16:25 Uzeti titulu/a zasto ne i duplu, a onda se reorganizovati

Rijesiti se skupih i loših igrača: Sušić, Cmiljanic, Jukić, Milanovic, Hebibović, Hodzić, Velkoski, Adukor...Ubaciti na njihova mjesta ne starije od 19 godina(da li iz vlastitog pogona, da li nekog sa strane)...

Razliku na platama preusmjeriti na razvijanje akademije...narednu godinu prioritet staviti afirmaciju 7-8 igrača, ne gušiti djecu sa pritiskom osvajanja titule...
Za 3 godine, moramo imati zavrsen kamp i najjacu akademiju/skolu fudbala u BiH.

Ako se ovako nastavimo zaHebavati, nabit ce nas Nam nogom, a onda smo tek najebali.
Bravo momcino. Tako treba razmisljati a ne samo daj titulu pa makar se sve srusilo ( kao sto vec jest)
izvrsni direktor
Posts: 9362
Joined: 20/12/2018 16:11

#694 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by izvrsni direktor »

Analiticarr wrote: 19/04/2021 17:53
ibizza wrote: 19/04/2021 16:25 Uzeti titulu/a zasto ne i duplu, a onda se reorganizovati

Rijesiti se skupih i loših igrača: Sušić, Cmiljanic, Jukić, Milanovic, Hebibović, Hodzić, Velkoski, Adukor...Ubaciti na njihova mjesta ne starije od 19 godina(da li iz vlastitog pogona, da li nekog sa strane)...

Razliku na platama preusmjeriti na razvijanje akademije...narednu godinu prioritet staviti afirmaciju 7-8 igrača, ne gušiti djecu sa pritiskom osvajanja titule...
Za 3 godine, moramo imati zavrsen kamp i najjacu akademiju/skolu fudbala u BiH.

Ako se ovako nastavimo zaHebavati, nabit ce nas Nam nogom, a onda smo tek najebali.
Bravo momcino. Tako treba razmisljati a ne samo daj titulu pa makar se sve srusilo ( kao sto vec jest)
Eto ti ideje sta ces sabrini predloziti na slj sastanku
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#695 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

izvrsni direktor wrote: 19/04/2021 17:55
Analiticarr wrote: 19/04/2021 17:53
ibizza wrote: 19/04/2021 16:25 Uzeti titulu/a zasto ne i duplu, a onda se reorganizovati

Rijesiti se skupih i loših igrača: Sušić, Cmiljanic, Jukić, Milanovic, Hebibović, Hodzić, Velkoski, Adukor...Ubaciti na njihova mjesta ne starije od 19 godina(da li iz vlastitog pogona, da li nekog sa strane)...

Razliku na platama preusmjeriti na razvijanje akademije...narednu godinu prioritet staviti afirmaciju 7-8 igrača, ne gušiti djecu sa pritiskom osvajanja titule...
Za 3 godine, moramo imati zavrsen kamp i najjacu akademiju/skolu fudbala u BiH.

Ako se ovako nastavimo zaHebavati, nabit ce nas Nam nogom, a onda smo tek najebali.
Bravo momcino. Tako treba razmisljati a ne samo daj titulu pa makar se sve srusilo ( kao sto vec jest)
Eto ti ideje sta ces sabrini predloziti na slj sastanku
Blokirala me na tel. Valjda joj smeta sto pricam o kradjama u klubu
izvrsni direktor
Posts: 9362
Joined: 20/12/2018 16:11

#696 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by izvrsni direktor »

Analiticarr wrote: 19/04/2021 18:10
izvrsni direktor wrote: 19/04/2021 17:55
Analiticarr wrote: 19/04/2021 17:53

Bravo momcino. Tako treba razmisljati a ne samo daj titulu pa makar se sve srusilo ( kao sto vec jest)
Eto ti ideje sta ces sabrini predloziti na slj sastanku
Blokirala me na tel. Valjda joj smeta sto pricam o kradjama u klubu
Znaci od sad navijas za poraze sarajeva zbog nje?
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#697 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Odavno on navija za poraze FK Sarajeva
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#698 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

izvrsni direktor wrote: 19/04/2021 18:15
Analiticarr wrote: 19/04/2021 18:10
izvrsni direktor wrote: 19/04/2021 17:55
Eto ti ideje sta ces sabrini predloziti na slj sastanku
Blokirala me na tel. Valjda joj smeta sto pricam o kradjama u klubu
Znaci od sad navijas za poraze sarajeva zbog nje?
Prvo: Jos uvijek vjerujem da ona nije povezana sa ovim mutnim radnjama u klubu.

Drugo: JA NIKAD NISAM NAVIJAO PROTIV SARAJEVA! Navijao sam za poraze na terenu jer sam vjerovao da je to jedini nacin da natjeramo vlasnika da otvori oci i ispostavilo se da sam kao i uvijek bio u pravu.
Porazi od Zrinjskog, Sirokog, Veleza i Borca su nam donijeli jednu veliku, OGROMNU pobjedu koja vrijedi mnogo vise od tih bodova ili titule. Samo sto to mnogi ne shvataju jer imaju plitko razmisljanje i nikakve ambicije u zivotu. Mozda je to samo moje iskustvo a mozda i nesto drugo.

Ali dok je mene i ljudi poput mene, nase Sarajevo ne treba da brine. Mi cemo uvijek stititi interese kluba i necemo dozvoliti da se bilo koji pojedinac izdize iznad kluba.

Sada cemo pokusati nagovoriti gospodina Nama da pokrene tuzbe kako bi odgovorni za kradje i unistavanje prvo Akademije pa onda i prvog tima, propjevali i otkrili svoje pomagace i na kraju akobogda zavrsili iza resetaka.

Vi nastavite misliti da su tri boda ili titula najvazniji, tako su mislili i navijaci Celika i Zelje pa vidimo sada u kakvim su problemima.
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#699 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Administracijo, evo i sam priznaje da navija za poraze FK Sarajeva, i molim da se trajno skloni sa foruma ili makar da se zabrani da vise ista pise na temamam o FK Sarajevo.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#700 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

kakaljin wrote: 19/04/2021 19:51 Administracijo, evo i sam priznaje da navija za poraze FK Sarajeva, i molim da se trajno skloni sa foruma ili makar da se zabrani da vise ista pise na temamam o FK Sarajevo.
:lol: :lol: :lol:

Izvini druze kakaljin sto navijam za Sarajevo a ne za hadzica, husrefa, husaru,rundu ili nekog petog prevaranta :kiss:
Post Reply