Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#226 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

Napuštanje BiH mi nije opcija.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#227 Re:

Post by Capljina74 »

exliberal-ex wrote: 24/01/2022 20:01
GandalfSivi wrote: 24/01/2022 18:38 Vjezbom do savrsenstva :) Zenio sam se dok nisam nasao onu pravu :)
Meni dosta jednom :) nepada mi na pamet da se zajebavam opet
Kada bi se sada razveo prije bi sebi pucao u sljepočnivu nego se više ženio.
User avatar
Poirier
Posts: 187
Joined: 23/12/2021 10:10

#228 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Poirier »

Sydnor wrote: 30/01/2022 19:34
Poirier wrote: 30/01/2022 02:35

Mislio sam da zivimo u istom mjestu, vjerujem da si druzeljubiv pa da ponekad izadjes sa mnom i sa mojim drustvom, top je skvadra, svidjeli bi ti se a i ti njima. Jos ako volis popit i nazdravit to bi bilo extra ali sta je tu je. Tu bi se uvjerio da nije sve tako crno kao sto mislis. Vjeruj bratu, poradi na sebi, trudi se da budes sto bolji u svakoj sferi zivota i nikada nemoj biti nesto sto nisi. Cura ce doci kada se najmanje nadas, mislim da si vec nesto lose prosao sa nekom, neko lose iskustvo, pa te je to kocilo. Ako ne koci vise, dodaj gas. Mlad si, frizura, parfemcic, izadjes u grad ponasas se pristojno a ne klosarski, malo po malo mic po mic upoznajes se sa curama i vec ce neka da bude tvoja. Ne ocajavaj nikad. Sudbina je cudna stvar. :D
Uh, popit i nazdravit :evil: zli jezici bi rekli da mi jedino to i ide od ruke u životu. :-D uvijek se trudim da budem bolji, volim npr bespotrebno znanje pa dosta čitam neke stvari tj triviu pa onda obilazim kvizove (jedina dva u Zenici) i često osvajam neke nagrade sa ekipom. Također, iako nisam fakultetski obrazovan često gledam da usavršim neke vještine tako da sam u međuvremenu postao i strojovođa što bi Hrvati rekli :D to je nešto što me zanima i što me privlači i nešto čime bih se želio baviti u budućnosti.

Što se tiče odjeće, parfema i frizure mislim da sam tu ok. Ono, poprilično pazim na te stvari, jedino me malo kilogrami muče, imam nekih 7-8 viška ali sam i visok tako da ne mislim da je to velik problem.

Ko zna, možda se nekad i meni otvori. Zvuči možda patetično ali ja ne želim cure, želim samo jednu koja će mi bit sve. I najbolji prijatelj i ljubavnica i sigurna luka, neko uz koga ću se osjećati sigurno. I psihički i emocionalno.

Ipak, peh sam i ne vjerujem da će mi se to više ikad dogoditi ali bit ću open minded i ako se ikad ukaže prilika vrlo rado ću je prigrlit iako nažalost u ovim trenucima mislim da sam nepoželjan i da nemam mnogo toga ponuditi ali spreman sam zaista dati maksimum maksimuma ako me šta pogodi...

Hvala na savjetima i finom pristupu :)
Vidis da imas tu neku sigurnost u sebe, samo bi je trebao koristiti na svim poljima, ne samo na poslovnom polju. Zelim ti svu srecu i da ostvaris svoje snove. Svako danas voli popit, izac, proveselit se, mladi smo. :D

Kilogrami su ti najmanji problem. Njih em mozes skinuti em nisu tako presudni. Zene kada gledaju izgled najvise gledaju osmijeh, oci, drzanje, oblacenje, neku cistocu. To sve posjedujes i neces imati s tim problema. Mali je procenat onih koje traze sad nesto prezgodne likove, nabildane, mocne i to. Kod mene u drustvu su 4 cure i svaka al svaka se lozi na ovo prvo gore sto sam ti naveo.

Kada gledamo ponasanje, tu bi morao poraditi na samopozdanju. Opet ti kazem 99% sam ubjedjen da si se ti dobro ispatio sa nekom i da nisi lik za furacine, seksa, bezveznih usputnih sema vec da zelis nesto ozbiljno. Samo to moras u praksi pokazati. Skupi hrabrosti, prilazi, javljaj se, isprobavaj svakakve taktike. Nije nikog islo Boze pa smo svi mjenjali pristup. Ja sam prvi ovako arogantan ponekad i umisljen bio stidan, povucen itd. Od toga kralju moj nista nema. One vole stabilne muskarce, sa samopozdanjem, da se ne libis prici curi da se upoznas, da imas mu*a jednostavno. Ako budes tako sumnjao u sebe i budes se povlacio u sebe neces nikad napredovati.

Ja ti sad bratski kazem, bolji si od svih nas na forumu. Imas dobro srce, to ce ti pomoci, nisi iskvaren i nisi za to da povrijedis drugu stranu vec da joj pruzis svu ljubav ovog svijeta. Sudbina i tebe ceka, kad dodje do toga sjetit ces me se. Takva osoba nece ostati sama vjeruj. :thumbup:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#229 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by foxlife »

joj syndor
jesi u sarajevu?
vodim te ja jednu noc vani da pijemo ima da se ozenis i udas i razvedes za jednu noc
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#230 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Samprotivsviju »

foxlife wrote: 05/02/2022 17:29 joj syndor
jesi u sarajevu?
vodim te ja jednu noc vani da pijemo ima da se ozenis i udas i razvedes za jednu noc
jbte kako pricate covjek bi pomislio Sarajevo Amsterdam :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#231 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by foxlife »

Samprotivsviju wrote: 05/02/2022 17:37
foxlife wrote: 05/02/2022 17:29 joj syndor
jesi u sarajevu?
vodim te ja jednu noc vani da pijemo ima da se ozenis i udas i razvedes za jednu noc
jbte kako pricate covjek bi pomislio Sarajevo Amsterdam :lol:
ne mora biti amsterdam da prozivis to za jednu noc u bilo kojem vecem gradu a sarajevo jeste veci grad
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#232 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by black_adrian »

Položi za kamion, bit ćeš pun k'o brod, a same će se kačit za tebe, mora jedna valjat majku mu. Šta ih je ušlo u MAN-a kad sam vozio, ih :lol: :lol:
ucenik1234
Posts: 930
Joined: 06/11/2012 22:10

#233 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by ucenik1234 »

Samprotivsviju wrote: 05/02/2022 17:37
foxlife wrote: 05/02/2022 17:29 joj syndor
jesi u sarajevu?
vodim te ja jednu noc vani da pijemo ima da se ozenis i udas i razvedes za jednu noc
jbte kako pricate covjek bi pomislio Sarajevo Amsterdam :lol:
Mozes ga napraviti od Sa uz dovoljno love, hint: Crystal :thumbup:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#234 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

foxlife wrote: 05/02/2022 17:29 joj syndor
jesi u sarajevu?
vodim te ja jednu noc vani da pijemo ima da se ozenis i udas i razvedes za jednu noc
Nisam al' mogu doć'. :D
Imam jednu anegdotu za ovo, moj stariji kolega je inače planinar i nagovara me pola godine da idem sa njim na neku turu, kaže biće žena, biće koka, biće svega. I naravno, naoružamo se i pravac planine. Mislim da je najmlađa žena imala tipa 46 godina :lol: ali njemu se udvaraju ba, bukvalno jedna visi mu na ramenu i kasnije kad ode do wc-a govori mu ovaj jedan pa hajde bolan, vodi je u sobu...kaže kolega: "Nisam ja ovdje doš'o guzit, ja sam doš'o pit" :lol:

E tako i ja, doći ću pit haha. :evil:
black_adrian wrote: 05/02/2022 17:50 Položi za kamion, bit ćeš pun k'o brod, a same će se kačit za tebe, mora jedna valjat majku mu. Šta ih je ušlo u MAN-a kad sam vozio, ih :lol: :lol:
Vjerovatno u jesen rješavam C i CE. Ali ne bih volio vozit kamion nego čisto iz dosade i jer imam viška para (neimati djevojku ima i svoje pozitivne strane) i jer želim da imam neku rezervu za "nedaj Bože".

Btw Sarajevo jest priča za sebe što se tiče noćnog života. Bio sam u svim većim gradovima BiH osim BL i Sarajevo realno, jeste daleko ispred.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#235 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by foxlife »

Sydnor wrote: 06/02/2022 00:09
foxlife wrote: 05/02/2022 17:29 joj syndor
jesi u sarajevu?
vodim te ja jednu noc vani da pijemo ima da se ozenis i udas i razvedes za jednu noc
Nisam al' mogu doć'. :D
Imam jednu anegdotu za ovo, moj stariji kolega je inače planinar i nagovara me pola godine da idem sa njim na neku turu, kaže biće žena, biće koka, biće svega. I naravno, naoružamo se i pravac planine. Mislim da je najmlađa žena imala tipa 46 godina :lol: ali njemu se udvaraju ba, bukvalno jedna visi mu na ramenu i kasnije kad ode do wc-a govori mu ovaj jedan pa hajde bolan, vodi je u sobu...kaže kolega: "Nisam ja ovdje doš'o guzit, ja sam doš'o pit" :lol:

E tako i ja, doći ću pit haha. :evil:
black_adrian wrote: 05/02/2022 17:50 Položi za kamion, bit ćeš pun k'o brod, a same će se kačit za tebe, mora jedna valjat majku mu. Šta ih je ušlo u MAN-a kad sam vozio, ih :lol: :lol:
Vjerovatno u jesen rješavam C i CE. Ali ne bih volio vozit kamion nego čisto iz dosade i jer imam viška para (neimati djevojku ima i svoje pozitivne strane) i jer želim da imam neku rezervu za "nedaj Bože".

Btw Sarajevo jest priča za sebe što se tiče noćnog života. Bio sam u svim većim gradovima BiH osim BL i Sarajevo realno, jeste daleko ispred.
Evo sad se vracam kuci
i to se vracam jer je ovaj jaran se napio pa sam morao ga voditi kuci a ne vraca mi se u klub
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#236 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by black_adrian »

foxlife wrote: 06/02/2022 06:52 Evo sad se vracam kuci
i to se vracam jer je ovaj jaran se napio pa sam morao ga voditi kuci a ne vraca mi se u klub
Joj sinoć/jutros dvojice oko 2h kod Alipašine džamije na trotoaru, zagrlili jedan drugog ne mogu da hodaju. Ja ne znam kako su kući otišli, nisam ono onako odavno vidio, valjda iz Dorian Graya izašli :lol:

Odem jedan krug kroz grad, vratim se kad opet oni nisu makli ni 5 metara. Ljudi okolo koliko toliko trijezni hodaju ne mogu da vjeruju šta vide :lol:
Post Reply