Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
FunkyzeitGames
Posts: 461
Joined: 29/09/2021 17:49

#201 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by FunkyzeitGames »

Sydnor, pokaži romantičnim prospektima tu svoju sliku sa čakijom i dvolom o kojoj se pričalo jednom na forumu, natukni im da se u tebi krije nepredvidivi bad boy. :lol:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#202 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by EasyMan »

Tako je @soha96 , pusti budalu. Ovaj ce kukati do groba.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#203 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

FunkyzeitGames wrote: 29/01/2022 16:34 Sydnor, pokaži romantičnim prospektima tu svoju sliku sa čakijom i dvolom o kojoj se pričalo jednom na forumu, natukni im da se u tebi krije nepredvidivi bad boy. :lol:
Ma to je bila zaebancija između mene i druga od prije 4 godine.
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#204 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by soha96 »

EasyMan wrote: 29/01/2022 16:34 Tako je @soha96 , pusti budalu. Ovaj ce kukati do groba.
Nije budala, dobar je momak ali nema niko uzivo da mu objasni par stvari i da ga usmjeri. Nema pravog prijatelja koji ce prepoznati da mu je potreban ocito psiholog, ne zbog ljubavi nego generalno. Siguran sam da bi sa dobrim psihologom za par mjeseci okrenuo zivot naglavacke u svakom aspektu, ne samo ljubavnom. Evo ja ne shvatam da mozes raditi 5 godina tezak posao za 700 maraka u najboljim godinama kad ti je sve nadohvat ruke i da se zadovoljavas time. To je prvi znak neke vrste melanholije i bezvoljnosti za zivotom. Ja bih odmah pjeske krenuo najblizem life coachu da se zadovoljim takvim poslom jer sa mnom nesto ne bi bilo uredu.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#205 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

soha96 wrote: 29/01/2022 16:38
EasyMan wrote: 29/01/2022 16:34 Tako je @soha96 , pusti budalu. Ovaj ce kukati do groba.
Nije budala, dobar je momak ali nema niko uzivo da mu objasni par stvari i da ga usmjeri. Nema pravog prijatelja koji ce prepoznati da mu je potreban ocito psiholog, ne zbog ljubavi nego generalno. Siguran sam da bi sa dobrim psihologom za par mjeseci okrenuo zivot naglavacke u svakom aspektu, ne samo ljubavnom. Evo ja ne shvatam da mozes raditi 5 godina tezak posao za 700 maraka u najboljim godinama kad ti je sve nadohvat ruke i da se zadovoljavas time. To je prvi znak neke vrste melanholije i bezvoljnosti za zivotom. Ja bih odmah pjeske krenuo najblizem life coachu da se zadovoljim takvim poslom jer sa mnom nesto ne bi bilo uredu.
Povećana mi je plata 16% od Nove godine :D nije 700, biće sad između 800 i 900 u zavisnosti od dnevnica.

Davno bih ja napustio ali moja struka je nažalost isključivo vezana za posao i firmu u kojoj radim. Dakle, sad nemam radno mjesto u struci nego sam NK ali sa svojim školovanjem postoji mogućnost da dobijem bolje radno mjesto kada neko umre ili napusti.

Sad, da napustim nema više ni jedne firme osim jedne državne gdje mogu raditi u struci ono što zapravo volim, a ja za državnu nemam štelu.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2436
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#206 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by ZyzzSar »

soha96 wrote: 29/01/2022 16:38 Evo ja ne shvatam da mozes raditi 5 godina tezak posao za 700 maraka u najboljim godinama kad ti je sve nadohvat ruke i da se zadovoljavas time. To je prvi znak neke vrste melanholije i bezvoljnosti za zivotom.
to isto ne mogu shvatiti
jos ako ima fakultet kao sto kaze, cudno
snijeg_led
Posts: 6748
Joined: 08/12/2019 21:35

#207 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by snijeg_led »

emko1234 wrote: 29/01/2022 13:53
Sydnor wrote: 26/01/2022 11:45
Nisi upratio vjerovatno ali nije moj izbor i nijedna me neće. :mrgreen: Znam da je problem u meni ali nisam ga u stanju identifikovat. Već 3 godine nisam izašao na kafu ni sa jednom djevojkom.

I naravno da me nije briga šta drugi misle o tome iako znam da sam već u fazi kad me žale ali šta ja mislim o tome e to je već druga stvar. Osjećam se manje vrijednim većinu vremena, isto neki debil.

It is what it is.
Zapamti, ženu moraš zaintrigirati. To znači da ne možeš primjenjivati isti obrazac ponašanja stalno, javljat se i odgovorat u sekundi, nekad moraš ti biti taj koji će završiti razgovor i baciti seen. Nekad moraš biti dvosmisleni fakin, nekad pjesnik, nekad lažov i petljanac.
Ja sam naučio da ženski rod fine i pristojne likove počne cijeniti tek kad popuše foru jedno 5 puta i skupe 30+ godina u guzici što je u principu okej. Ali biti konstatno fin i pristojan prema ženskom svijetu = ne izaći na kafu 3 godine sa ženom.
@Sydnor
Prije nego pocnes koristiti navedene metode, neki ti Emko iskreno kaze koliko dugo su njegove zene uspjele izdrzati vezu s njim pod ovim metodama :-) :D
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#208 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

ZyzzSar wrote: 29/01/2022 16:43
to isto ne mogu shvatiti
jos ako ima fakultet kao sto kaze, cudno
Nemam druže, išao sam i napustio na trećoj godini, nije mi išlo.

Što se tiče savjeta Poiriera i Emke, oni su zaista na mjestu i sve ali ja stvarno više nemam snage i motivacije da se blamiram, vjerujte mi svašta sam i radio i pokušao i izlazio izvan zone komfora i nikad nisam uspio. Ne znam, jednostavno mi to ne ide od ruke. Ne znam sa curama i jebiga.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#209 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by madner »

Ma skroz ok, treba biti realan.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#210 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by hadzinicasa »

Sydnor wrote: 29/01/2022 16:47
ZyzzSar wrote: 29/01/2022 16:43
to isto ne mogu shvatiti
jos ako ima fakultet kao sto kaze, cudno
Nemam druže, išao sam i napustio na trećoj godini, nije mi išlo.

Što se tiče savjeta Poiriera i Emke, oni su zaista na mjestu i sve ali ja stvarno više nemam snage i motivacije da se blamiram, vjerujte mi svašta sam i radio i pokušao i izlazio izvan zone komfora i nikad nisam uspio. Ne znam, jednostavno mi to ne ide od ruke. Ne znam sa curama i jebiga.
Pa nista onda, tako ti je kako ti je.
Nije tragedija ni ici kroz zivot sam.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#211 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

hadzinicasa wrote: 29/01/2022 16:52 Pa nista onda, tako ti je kako ti je.
Nije tragedija ni ici kroz zivot sam.
Pa nije ali eto volio bih osjetit jednom i kako je ne bit sam.
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#212 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by EasyMan »

soha96 wrote: 29/01/2022 16:38
EasyMan wrote: 29/01/2022 16:34 Tako je @soha96 , pusti budalu. Ovaj ce kukati do groba.
Nije budala, dobar je momak ali nema niko uzivo da mu objasni par stvari i da ga usmjeri. Nema pravog prijatelja koji ce prepoznati da mu je potreban ocito psiholog, ne zbog ljubavi nego generalno. Siguran sam da bi sa dobrim psihologom za par mjeseci okrenuo zivot naglavacke u svakom aspektu, ne samo ljubavnom. Evo ja ne shvatam da mozes raditi 5 godina tezak posao za 700 maraka u najboljim godinama kad ti je sve nadohvat ruke i da se zadovoljavas time. To je prvi znak neke vrste melanholije i bezvoljnosti za zivotom. Ja bih odmah pjeske krenuo najblizem life coachu da se zadovoljim takvim poslom jer sa mnom nesto ne bi bilo uredu.
Ne mozes mu objasniti nikad i nikako. Samo njegov mozak moze sam da klikne i shvati neke stvari. Vidis da zali sam sebe cijeli zivot, jel ovo covjek ili slina? :-)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#213 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by hadzinicasa »

Sydnor wrote: 29/01/2022 16:54
hadzinicasa wrote: 29/01/2022 16:52 Pa nista onda, tako ti je kako ti je.
Nije tragedija ni ici kroz zivot sam.
Pa nije ali eto volio bih osjetit jednom i kako je ne bit sam.
Razumijem, ali eto kako sam kazes - ne ide. Nisi za toga.
I to je to.
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#214 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by soha96 »

Sydnor wrote: 29/01/2022 16:43
soha96 wrote: 29/01/2022 16:38

Nije budala, dobar je momak ali nema niko uzivo da mu objasni par stvari i da ga usmjeri. Nema pravog prijatelja koji ce prepoznati da mu je potreban ocito psiholog, ne zbog ljubavi nego generalno. Siguran sam da bi sa dobrim psihologom za par mjeseci okrenuo zivot naglavacke u svakom aspektu, ne samo ljubavnom. Evo ja ne shvatam da mozes raditi 5 godina tezak posao za 700 maraka u najboljim godinama kad ti je sve nadohvat ruke i da se zadovoljavas time. To je prvi znak neke vrste melanholije i bezvoljnosti za zivotom. Ja bih odmah pjeske krenuo najblizem life coachu da se zadovoljim takvim poslom jer sa mnom nesto ne bi bilo uredu.
Povećana mi je plata 16% od Nove godine :D nije 700, biće sad između 800 i 900 u zavisnosti od dnevnica.

Davno bih ja napustio ali moja struka je nažalost isključivo vezana za posao i firmu u kojoj radim. Dakle, sad nemam radno mjesto u struci nego sam NK ali sa svojim školovanjem postoji mogućnost da dobijem bolje radno mjesto kada neko umre ili napusti.

Sad, da napustim nema više ni jedne firme osim jedne državne gdje mogu raditi u struci ono što zapravo volim, a ja za državnu nemam štelu.
Jel bolje da si za tih 5 godina ucio njemacki, mogao si ga pricati kao Han iz Hannovera? :D
U Sarajevu glat posao 1500-2000 km plate u call centru na njemackom. Jel bolje kopati pruge u najboljim godinama ili sjediti u kancelariji 40 minuta od Zenice, druziti se sa obrazovanom omladinom, u office i zena i svega i zaradjivati dobru lovu? I na engleskom pocetna je oko 1100 mozes do 1500 nagurati tj tvoja dupla plata. Samo jedan primjer. Promijenis malo sredine, maknes se iz tog ocito loseg okruzenja u kojem se nalazis.

Druze moj tebe u tim godinama treba loziti uspjeh, pare, ta putovanja koja spominjes da obidjes svijet, odjeca, dobra auta itd. To vodi odmah ka motivaciji za boljim primanjima pa makar i vani ako ovdje ne moze, unosi zivost u osobu a ne samo robovanje za 7-8 stoja, opijanje uz pateticne narodnjake iz proslog vijeka i kukanje. Kazem ti ko bratu, cim nema ovog "kuveta i damara" u tvom razmisljanju ti si u hronicnoj depri. Puca bezvolja i depresija iz tvojih postova od kako znam za sebe sirom foruma ove drzave :mrgreen:

Nervira me sto ne izvlacis ni 5% iz sebe i sto ne trazis pomoc. Idi psihologu, okreni zivot naglavacke, nisi ni svjestan sta sve propustas. Tek ti je 30, ljudi se preporode sa 50, ne trosi ostatak zivota ovako. Ljubav je tebi tu najmanji problem.
Last edited by soha96 on 29/01/2022 17:03, edited 2 times in total.
User avatar
Poirier
Posts: 187
Joined: 23/12/2021 10:10

#215 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Poirier »

@Sydnor Odakle si ti ako nije tajna?
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#216 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

Poirier wrote: 29/01/2022 17:02 @Sydnor Odakle si ti ako nije tajna?
Zenica.
yay
Posts: 3
Joined: 29/01/2022 18:07

#217 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by yay »

Iz nekog razloga mnogi misle da je ženama izgled ne toliko bitan, pa muškarci manje vode računa o njemu. No to je apsolutno pogrešno. Ne samo da je ženama izgled bitan, već su i mnogo izbirljivije od muškaraca.

Statistika sa klix stranice okcupid.
Image

Pogledajte kako je distribucija pravilno raspoređena kad muškarci ocjenjuju žena, a onda pogledajte kako žene ocjenjuju muškarce. Zaključak je da žene čak 80% muškaraca smatraju ispod prosječnim, a atraktivnim samo 2% njih. :lol:

Ovi forumaši kojim ne ide na ljubavnom planu treba prvo tu da izvuku maksimum od potencijala koji imaju ako žele uspjeh kod mlađih žena.

Bio sam i ja u sličnoj situaciji tako da vas razumijem. Sada su mi 32 i mogu reći da stanje mijenja sa godinama. Nama muškarcima postaje lakše, a ženama teže. Prije deset godina je bila patnja dok ne dobijem prolaz kod neke, a sada bez pretjerivanja mogu reci da kod većine vršnjakinja prolazim. Sada ja mogu da izvoljevam i biram jer se njima žuri da nekoga pronađu. :lol:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#218 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by saint_mirad »

yay wrote: 29/01/2022 18:22 Bio sam i ja u sličnoj situaciji tako da vas razumijem. Sada su mi 32 i mogu reći da stanje mijenja sa godinama. Nama muškarcima postaje lakše, a ženama teže. Prije deset godina je bila patnja dok ne dobijem prolaz kod neke, a sada bez pretjerivanja mogu reci da kod većine vršnjakinja prolazim. Sada ja mogu da izvoljevam i biram jer se njima žuri da nekoga pronađu.
to tako ide. zenski seksualni peak su rane 20e, a tamo iza 25 pocnu gubiti na lepoti, a samim time imaju manje ponuda i manje su pozeljne. muski dok se srede finansijski i karakterno dodju nekad cak i rane 30e i tada postanu najpozeljniji negde od 40 godina.
User avatar
ejjus
Posts: 205
Joined: 23/07/2015 20:52

#219 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by ejjus »

ma ista je ta distribucija, samo sto su gore muskarci nasjeli na filtere
yay
Posts: 3
Joined: 29/01/2022 18:07

#220 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by yay »

saint_mirad wrote: 29/01/2022 18:39
yay wrote: 29/01/2022 18:22 Bio sam i ja u sličnoj situaciji tako da vas razumijem. Sada su mi 32 i mogu reći da stanje mijenja sa godinama. Nama muškarcima postaje lakše, a ženama teže. Prije deset godina je bila patnja dok ne dobijem prolaz kod neke, a sada bez pretjerivanja mogu reci da kod većine vršnjakinja prolazim. Sada ja mogu da izvoljevam i biram jer se njima žuri da nekoga pronađu.
to tako ide. zenski seksualni peak su rane 20e, a tamo iza 25 pocnu gubiti na lepoti, a samim time imaju manje ponuda i manje su pozeljne. muski dok se srede finansijski i karakterno dodju nekad cak i rane 30e i tada postanu najpozeljniji negde od 40 godina.
Ne bih za sebe rekao da nešto posebno dobro stojim finansijski. Izgled isto neki prosjek. Ništa posebno. Možda sam i koji sijedu dobio. :D
Ali eto potpuno drugačiji pristup i ponašanje žena.

I ono što isto primjećujem je da kako sam stariji imam sve manju želju za uparivanjem. Isto je i kod mojih prijatelja. Dok kod žena ide suprotno od toga i što su starije želja za pronalaskom nekoga raste.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#221 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by saint_mirad »

yay wrote: 29/01/2022 19:33
saint_mirad wrote: 29/01/2022 18:39

to tako ide. zenski seksualni peak su rane 20e, a tamo iza 25 pocnu gubiti na lepoti, a samim time imaju manje ponuda i manje su pozeljne. muski dok se srede finansijski i karakterno dodju nekad cak i rane 30e i tada postanu najpozeljniji negde od 40 godina.
Ne bih za sebe rekao da nešto posebno dobro stojim finansijski. Izgled isto neki prosjek. Ništa posebno. Možda sam i koji sijedu dobio. :D
Ali eto potpuno drugačiji pristup i ponašanje žena.

I ono što isto primjećujem je da kako sam stariji imam sve manju želju za uparivanjem. Isto je i kod mojih prijatelja. Dok kod žena ide suprotno od toga i što su starije želja za pronalaskom nekoga raste.
kod žena u tim godinama proradi majčinski instinkt jer počinju zaista shvatati da biološki sat otkucava i da imaju mali opseg vremena da pronađu muža i zasnuju porodicu.

zato i ostavljaju utisak da odmah žele ozbiljnu vezu i brak.
yay
Posts: 3
Joined: 29/01/2022 18:07

#222 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by yay »

saint_mirad wrote: 29/01/2022 19:47
yay wrote: 29/01/2022 19:33

Ne bih za sebe rekao da nešto posebno dobro stojim finansijski. Izgled isto neki prosjek. Ništa posebno. Možda sam i koji sijedu dobio. :D
Ali eto potpuno drugačiji pristup i ponašanje žena.

I ono što isto primjećujem je da kako sam stariji imam sve manju želju za uparivanjem. Isto je i kod mojih prijatelja. Dok kod žena ide suprotno od toga i što su starije želja za pronalaskom nekoga raste.
kod žena u tim godinama proradi majčinski instinkt jer počinju zaista shvatati da biološki sat otkucava i da imaju mali opseg vremena da pronađu muža i zasnuju porodicu.

zato i ostavljaju utisak da odmah žele ozbiljnu vezu i brak.
Sve što pišeš ima uporišta. Plodnost im naglo opada.

Image
User avatar
Poirier
Posts: 187
Joined: 23/12/2021 10:10

#223 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Poirier »

Sydnor wrote: 29/01/2022 17:04
Poirier wrote: 29/01/2022 17:02 @Sydnor Odakle si ti ako nije tajna?
Zenica.
Mislio sam da zivimo u istom mjestu, vjerujem da si druzeljubiv pa da ponekad izadjes sa mnom i sa mojim drustvom, top je skvadra, svidjeli bi ti se a i ti njima. Jos ako volis popit i nazdravit to bi bilo extra ali sta je tu je. Tu bi se uvjerio da nije sve tako crno kao sto mislis. Vjeruj bratu, poradi na sebi, trudi se da budes sto bolji u svakoj sferi zivota i nikada nemoj biti nesto sto nisi. Cura ce doci kada se najmanje nadas, mislim da si vec nesto lose prosao sa nekom, neko lose iskustvo, pa te je to kocilo. Ako ne koci vise, dodaj gas. Mlad si, frizura, parfemcic, izadjes u grad ponasas se pristojno a ne klosarski, malo po malo mic po mic upoznajes se sa curama i vec ce neka da bude tvoja. Ne ocajavaj nikad. Sudbina je cudna stvar. :D
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#224 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

Poirier wrote: 30/01/2022 02:35
Sydnor wrote: 29/01/2022 17:04

Zenica.
Mislio sam da zivimo u istom mjestu, vjerujem da si druzeljubiv pa da ponekad izadjes sa mnom i sa mojim drustvom, top je skvadra, svidjeli bi ti se a i ti njima. Jos ako volis popit i nazdravit to bi bilo extra ali sta je tu je. Tu bi se uvjerio da nije sve tako crno kao sto mislis. Vjeruj bratu, poradi na sebi, trudi se da budes sto bolji u svakoj sferi zivota i nikada nemoj biti nesto sto nisi. Cura ce doci kada se najmanje nadas, mislim da si vec nesto lose prosao sa nekom, neko lose iskustvo, pa te je to kocilo. Ako ne koci vise, dodaj gas. Mlad si, frizura, parfemcic, izadjes u grad ponasas se pristojno a ne klosarski, malo po malo mic po mic upoznajes se sa curama i vec ce neka da bude tvoja. Ne ocajavaj nikad. Sudbina je cudna stvar. :D
Uh, popit i nazdravit :evil: zli jezici bi rekli da mi jedino to i ide od ruke u životu. :-D uvijek se trudim da budem bolji, volim npr bespotrebno znanje pa dosta čitam neke stvari tj triviu pa onda obilazim kvizove (jedina dva u Zenici) i često osvajam neke nagrade sa ekipom. Također, iako nisam fakultetski obrazovan često gledam da usavršim neke vještine tako da sam u međuvremenu postao i strojovođa što bi Hrvati rekli :D to je nešto što me zanima i što me privlači i nešto čime bih se želio baviti u budućnosti.

Što se tiče odjeće, parfema i frizure mislim da sam tu ok. Ono, poprilično pazim na te stvari, jedino me malo kilogrami muče, imam nekih 7-8 viška ali sam i visok tako da ne mislim da je to velik problem.

Ko zna, možda se nekad i meni otvori. Zvuči možda patetično ali ja ne želim cure, želim samo jednu koja će mi bit sve. I najbolji prijatelj i ljubavnica i sigurna luka, neko uz koga ću se osjećati sigurno. I psihički i emocionalno.

Ipak, peh sam i ne vjerujem da će mi se to više ikad dogoditi ali bit ću open minded i ako se ikad ukaže prilika vrlo rado ću je prigrlit iako nažalost u ovim trenucima mislim da sam nepoželjan i da nemam mnogo toga ponuditi ali spreman sam zaista dati maksimum maksimuma ako me šta pogodi...

Hvala na savjetima i finom pristupu :)
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#225 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by irac300 »

Sydnor wrote: 30/01/2022 19:34
Poirier wrote: 30/01/2022 02:35

Mislio sam da zivimo u istom mjestu, vjerujem da si druzeljubiv pa da ponekad izadjes sa mnom i sa mojim drustvom, top je skvadra, svidjeli bi ti se a i ti njima. Jos ako volis popit i nazdravit to bi bilo extra ali sta je tu je. Tu bi se uvjerio da nije sve tako crno kao sto mislis. Vjeruj bratu, poradi na sebi, trudi se da budes sto bolji u svakoj sferi zivota i nikada nemoj biti nesto sto nisi. Cura ce doci kada se najmanje nadas, mislim da si vec nesto lose prosao sa nekom, neko lose iskustvo, pa te je to kocilo. Ako ne koci vise, dodaj gas. Mlad si, frizura, parfemcic, izadjes u grad ponasas se pristojno a ne klosarski, malo po malo mic po mic upoznajes se sa curama i vec ce neka da bude tvoja. Ne ocajavaj nikad. Sudbina je cudna stvar. :D
Uh, popit i nazdravit :evil: zli jezici bi rekli da mi jedino to i ide od ruke u životu. :-D uvijek se trudim da budem bolji, volim npr bespotrebno znanje pa dosta čitam neke stvari tj triviu pa onda obilazim kvizove (jedina dva u Zenici) i često osvajam neke nagrade sa ekipom. Također, iako nisam fakultetski obrazovan često gledam da usavršim neke vještine tako da sam u međuvremenu postao i strojovođa što bi Hrvati rekli :D to je nešto što me zanima i što me privlači i nešto čime bih se želio baviti u budućnosti.

Što se tiče odjeće, parfema i frizure mislim da sam tu ok. Ono, poprilično pazim na te stvari, jedino me malo kilogrami muče, imam nekih 7-8 viška ali sam i visok tako da ne mislim da je to velik problem.

Ko zna, možda se nekad i meni otvori. Zvuči možda patetično ali ja ne želim cure, želim samo jednu koja će mi bit sve. I najbolji prijatelj i ljubavnica i sigurna luka, neko uz koga ću se osjećati sigurno. I psihički i emocionalno.

Ipak, peh sam i ne vjerujem da će mi se to više ikad dogoditi ali bit ću open minded i ako se ikad ukaže prilika vrlo rado ću je prigrlit iako nažalost u ovim trenucima mislim da sam nepoželjan i da nemam mnogo toga ponuditi ali spreman sam zaista dati maksimum maksimuma ako me šta pogodi...

Hvala na savjetima i finom pristupu :)
Pa upiši kurs njemačkog jezika. Za mašinovođu traže B2. Taman imaš neku dodatnu zabavu, a na jezickim kursevima 90% žena. Naučiš jezik i pravac Njemačka, koka na svakom koraku, internacionalna brigada.
Istrunut ćeš ovdje, pogotovu sa takvim razmisljanjem. Jbg jarane, meni da se ovoliko ljudi posvetilo na forumu kao tebi, a ja opet kukam, sam bih se odjavio. Bez uvrede.
Post Reply