Ainol Novo 7 Aurora

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
dinoo1898

Ainol Novo 7 Aurora

Post by dinoo1898 » 18/05/2012 15:36

Pozdrav svima,

razmišljam da uzmem ovaj tablet, nije loš, solidne karakteristike, na ebay-u oko 270KM (+carina i porez), može se i jeftinije naći, ali je KINESKI.

Ja znam da ima dosta predrasuda ali i dosta istine sa tim da su njihoviproizvodi lošiji, a vidio sam da lik iz Bijeljine prodaje na PIK-u isti za 350KM (nabavlja i preprodaje). Kontaktirao sam i tog prodavača i on mi je isto rekao da je skroz solidan tablet za neku normalnu upotrebu tipa mejl, fb, igrice i to.

Cisto me interesuje da li iko posjeduje neki tako manje poznat (kineski) tablet jer sam primjetio da ih se more pojavilo u sarajevu po prodavnicama u zadnje vrijeme?

Muderris

Re: Ainol Novo 7 Aurora

Post by Muderris » 18/05/2012 15:49

Kljucan nedostatak ovih uredjaja je losa baterija i tanak WiFi sto je dovoljno da ih covjek zaobidje.

To sto su pravljeni u Kini vise nista ne znaci jer poznato je kakvi se brandovi prave u Kini.
Tamo ti je kol'ko para...

Ja bih mogao preporuciti Archos tablete. Neuporedivo su bolji od tog sto ti hoces da kupis. Uporedi trajanje baterije 32h sa mozda! 3h kod ovog i sve ce ti se samo kazati. Cijena je tu negdje.

S ovim ces se samo frustrirati, nemozes film pogledati.

Post Reply