Agresivna PDP kampanja

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#26 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Ommadawn »

Osmi Socrates wrote: 07/09/2022 17:54 Sve to treba preventivno bombardovat'. Ljudski idioti su najvažniji bojni ciljevi.

Pacifizam nema alternativu.
Hajd’ ti prvi dođi i zvekni kašikaru međ’ njih.
Smiješ li?
Osmi Socrates
Posts: 8113
Joined: 19/10/2020 15:33

#27 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Osmi Socrates »

Kašikarama se to radilo prije 100 godina.

Rekao sam bombardovat'. NATO i rješavaj se fašističke gamadi na vrijeme. Ionako čekaju Putina da im osvane negdje u Banja Luci. Ko čeka Putina, bombarduj.

It's simple, really.
giannibelif
Posts: 1996
Joined: 28/01/2017 22:11

#28 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by giannibelif »

Nije opozicija gora, ali ako pobjede potrajat će dok se najedu, napiju i napune bisage, a onda će tek postati gori i to je još deset i više godina.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#29 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Ommadawn »

Osmi Socrates wrote: 07/09/2022 17:59 Kašikarama se to radilo prije 100 godina.

Rekao sam bombardovat'. NATO i rješavaj se fašističke gamadi na vrijeme. Ionako čekaju Putina da im osvane negdje u Banja Luci. Ko čeka Putina, bombarduj.

It's simple, really.
Aha, znači ti bi da se to bombarduje ali nisi spreman sam da to uradiš?
Zašto?
Odakle ti ideja da će to riješiti probleme?
Osmi Socrates
Posts: 8113
Joined: 19/10/2020 15:33

#30 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Osmi Socrates »

Ommadawn wrote: 07/09/2022 18:06
Osmi Socrates wrote: 07/09/2022 17:59 Kašikarama se to radilo prije 100 godina.

Rekao sam bombardovat'. NATO i rješavaj se fašističke gamadi na vrijeme. Ionako čekaju Putina da im osvane negdje u Banja Luci. Ko čeka Putina, bombarduj.

It's simple, really.
Aha, znači ti bi da se to bombarduje ali nisi spreman sam da to uradiš?
Zašto?
Odakle ti ideja da će to riješiti probleme?
Ja bih isto tako da se istrijebe svi žohari, ali ne moram sam učestvovati. Zovem stručnjake. Dakle, civilizacija je dovoljno napredovala da stručnjaci rješavaju problem i žohara i fašizma. Vrijeme je da oni koji su civilizacijski napredovali i koriste taj napredak. Otkad je Putler objavio rat čitavoj civilizaciji, na tom sam stanovištu. Kad budem morao sam učestvovati, onda ću i učestvovati. Dotad zovem stručnjake.

Jer je to i poenta civilizacije.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#31 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Ommadawn »

Osmi Socrates wrote: 07/09/2022 18:14
Ommadawn wrote: 07/09/2022 18:06

Aha, znači ti bi da se to bombarduje ali nisi spreman sam da to uradiš?
Zašto?
Odakle ti ideja da će to riješiti probleme?
Ja bih isto tako da se istrijebe svi žohari, ali ne moram sam učestvovati. Zovem stručnjake. Dakle, civilizacija je dovoljno napredovala da stručnjaci rješavaju problem i žohara i fašizma. Vrijeme je da oni koji su civilizacijski napredovali i koriste taj napredak. Otkad je Putler objavio rat čitavoj civilizaciji, na tom sam stanovištu. Kad budem morao sam učestvovati, onda ću i učestvovati. Dotad zovem stručnjake.

Jer je to i poenta civilizacije.
Znači ti vjeruješ da treba tu samo spustiti bombu, pa ćeš taj zadatak povjeriti stručnjacima?
Tako nastaju ratovi, Soc.
Šta sa ljudima koji ne misle tako a žive tu?

Šta treba sad, doći ispred Boske gdje stoje Jelena i Draško i baciti kašikaru ili izvaditi Kalaš pa udariti?
To neće riješiti problem nego ga pogoršati.
Neće to ni NATO ni bilo koja bomba na svijetu.
NATO bombardovanje nije riješilo problem ni na Balkanu a bombardovaše Srbiju.

Upitaj se možeš li ti pucati ili baciti bombu?
Staćeš u govno kad dođe vrijeme da pucaš u govno.
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#32 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Truba »

Jeleni fali samo sado mazo lateks i ss uniforma

Idealna da se s njom suradjuje na razini bih
Da zada konacni udarac hrvatskom zivlju :mrgreen:
Osmi Socrates
Posts: 8113
Joined: 19/10/2020 15:33

#33 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Osmi Socrates »

Ti ako misliš da njima rat nije krajnji cilj, onda se varaš.

Kao što rekoh, Putin je objavio rat evropskoj (i šire) civilizaciji i oni koji ga jedva čekaju da i oni mogu ubijati na lokalnom nivou su opasnost po čovječanstvo. Dakle, treba ih uništavati.

Ja nisam za ratove, i ništa ne gledam kroz nacionalnost, ali, ne mogu zatvarati oči pred očiglednim činjenicama.

Do Ukrajine, sve je to bilo koliko toliko u rukavicama, od Ukrajine što se prije osvjestimo, bolje će nam biti. I opet, znam ja da NATO neće sada djelovati, i da i dalje vjeruje da će se neki opametiti. That's a fair point, međutim.

To se možda isplati na duge staze, a možda ne. Bombardiranje Srbije je spriječilo genocid na Kosovu. Za mene dovoljno. Kamo sreće da su na vrijeme djelovali i u Bosni. Međutim, tada je bilo u rukavicama. Sad više ne bi trebalo biti rukavica.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#34 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Gandalf »

Black swan wrote: 07/09/2022 18:45 Jeleni fali samo sado mazo lateks i ss uniforma

Idealna da se s njom suradjuje na razini bih
Da zada konacni udarac hrvatskom zivlju :mrgreen:
Ona bi najjači udarac zadala svojim biračima
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#35 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Ommadawn »

Osmi Socrates wrote: 07/09/2022 18:46 Ti ako misliš da njima rat nije krajnji cilj, onda se varaš.

Kao što rekoh, Putin je objavio rat evropskoj (i šire) civilizaciji i oni koji ga jedva čekaju da i oni mogu ubijati na lokalnom nivou su opasnost po čovječanstvo. Dakle, treba ih uništavati.

Ja nisam za ratove, i ništa ne gledam kroz nacionalnost, ali, ne mogu zatvarati oči pred očiglednim činjenicama.

Do Ukrajine, sve je to bilo koliko toliko u rukavicama, od Ukrajine što se prije osvjestimo, bolje će nam biti. I opet, znam ja da NATO neće sada djelovati, i da i dalje vjeruje da će se neki opametiti. That's a fair point, međutim.

To se možda isplati na duge staze, a možda ne. Bombardiranje Srbije je spriječilo genocid na Kosovu. Za mene dovoljno. Kamo sreće da su na vrijeme djelovali i u Bosni. Međutim, tada je bilo u rukavicama. Sad više ne bi trebalo biti rukavica.
Nije spriječilo genocid na Kosovu, nego je samo demonstriralo silu Rusima. Rusi nisu bombardirali tada.
Genocid se ipak desio. Problemi su ostali, nisu riješeni.

Da li je njima rat krajnji cilj, to ne znamo ni ti ni ja sasvim sigurno. Ali da treba biti spreman za odbranu u slučaju da do istog nedaj Bože dođe - treba.

Lako je sjediti u Kanadi, Njemačkoj, Skandinaviji, Amerikama i gdje već ne i pričati kako treba bombardovati u Bosni.
Sjedi u Bosni pa pričaj kako treba bombardovati u istoj.
Osmi Socrates
Posts: 8113
Joined: 19/10/2020 15:33

#36 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Osmi Socrates »

Pa sad, mi možemo relativizirati bilo šta nečinjenicama.

Moja je porodica bila u BiH kad je bilo najgore, mada, iskreno, i nismo morali, i tata se borio protiv iste ove fašističke bagre, mada, i nije morao. Da sam bio odrastao tada, isto bih pričao. Sve fašiste u BiH je trebalo bombardirati prvi put kad su pokazali fašističke namjere. Al' onda bi se javile nježne dušice koje bi cmizdrile što se Amer miješa, bla bla bla truć truć.

Nema više toga. Ukrajina je samo dokaz šta se trebalo raditi na vrijeme. Danas bi trebalo tako.

Đukanović pozove na denacifikaciju Balkana, tražiš prvu priliku da ga bombarduješ uz minimum civilnih žrtava. Čovjek je terorista, dakle, bum usred glave.

Šešeljev sin dođe na neku televiziju nadrogiran u Z majici da prosipa fašizam. Šešeljevog sina bombarduješ podhitno. Televiziju obavijestiš da će biti uništena. Da se civili ne motaju u okolini dok se to ne desi. Fuckin' sravni.

Ko se nije naučio pristojnosti, neće nikad.

Da li će to pomoći? Who the hell cares. Dva skota manje na planeti i fašistička televizija uništena. Sloboda govora je za normalne ljude.

Dosta je ljudi koji počnu sve ozbiljno shvatati tek kada im četnici svih nacionalnosti dođu djecu ubijati na kućnom pragu, pa čak i u Švedskoj, Kanadi, or whatever.

Rat civilizaciji je objavljen, i sad se nešto pretvarati da nije, nema nikakvog smisla.
Last edited by Osmi Socrates on 07/09/2022 20:57, edited 1 time in total.
geoxx
Posts: 1157
Joined: 08/08/2015 23:39

#37 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by geoxx »

Nasmijao bih se, al necu. Zajeban je PTSP.
Osmi Socrates
Posts: 8113
Joined: 19/10/2020 15:33

#38 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Osmi Socrates »

Nikakav ja PTSP nemam. Kad ga budem imao, uredno ću javiti tebi da se nasmiješ.

Što? Ti bi nešto cmizdrio za četnicima i najgorim šljamom čovječanstva?
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#39 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Piaty »

Od 1:30

User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#40 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Ommadawn »

Nemaš možda PTSP ali trebao bi ti ipak na pregled.

Čim počneš razmišljati o uzimanju oružja u ruke i prvom pucnju - to je alarmantno.
Osmi Socrates
Posts: 8113
Joined: 19/10/2020 15:33

#41 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Osmi Socrates »

Ma mene apsolutno ni ne interesira šta vi mislite. Na mojoj strani su činjenice i ne baš tako daleka istorija. Ništa se nije popravilo, ako nije čak i gore.

Ni o kakvim pucnjevima ja ne govorim. Ja govorim o rješavanju problema fašizma u Evropi, koji je sa ratom u Ukrajini postao realna opasnost za svakog Evropljanina, a na kraju i za svakog čovjeka svijeta. A vi se pokrijte do ušiju sa čime god, da nasilu ništa ne vidite i ne čujete. Vaš izbor. Ko je naučio ne vidjeti, neće ni sad vidjeti.

Čak ne govorim ni o sukobu naroda u BiH, Balkanu, whatever.

Govorim o rješavanju problema tako da međunarodna zajednica tamani fašiste po Balkanu. NATO or whatever, čisto iz estetskih i humanih razloga.

A ako baš i dođe do nekih humanitarnih problema zbog tog neophodnog čina, nemam ništa protiv da Bošnjaci šalju humanitarnu pomoć Srbiji ili bilo kojoj drugoj državi u kojoj se radi na iskorjenjivanju fašizma i zbog toga je došlo do kolateralne štete. Sarađujte, pomažite, whatever.

Ali, neke stvari treba rješavati rezovima.
seksi_ideje
Posts: 1091
Joined: 29/07/2022 15:43

#42 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by seksi_ideje »

Kampanja stranaka iz Republike Srpske je doduse uvijek ista. Srpska se brani od nevidljivog neprijatelja (pa kad ce se vise odrabraniti?), Srpska se napada, Srpska iznad svega, Srpska ovo, Srpska ono.

I ok, razumijem ja. Nisam pao sa Marsa. U sustini i SDA na svojim plakatima ima slicne implikacije. Nacionalizam je prisutan svugdje u ovom drustvu.

Sto nama treba je nekoliko legislativni perioda bez SNSD-a, HDZ-a i SDA/DF-a. Da se ne prica stalno o ugrozenosti, da se ne trebamo braniti od, da se malo prodise.
Osmi Socrates
Posts: 8113
Joined: 19/10/2020 15:33

#43 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Osmi Socrates »

U principu se slažem, ali, ima tu ipak značajnih razlika.

Rehabilitacija četništva je jedna, recimo. Slavljenje ratnih zločinaca presuđenih na međunarodnom sudu druga. Ogromna podrška za Putina među srpskim političarima (i u narodu) treća.

Kao što rekoh, u principu se slažem, ali ne treba sve to tako brzo ni izjednačavati.

Bakira treba skloniti jer je tup čovjek. Još jednom je to dokazao sa ovom posjetom Erdogana.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#44 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Ommadawn »

Osmi Socrates wrote: 07/09/2022 21:56 Ma mene apsolutno ni ne interesira šta vi mislite. Na mojoj strani su činjenice i ne baš tako daleka istorija. Ništa se nije popravilo, ako nije čak i gore.

Ni o kakvim pucnjevima ja ne govorim. Ja govorim o rješavanju problema fašizma u Evropi, koji je sa ratom u Ukrajini postao realna opasnost za svakog Evropljanina, a na kraju i za svakog čovjeka svijeta. A vi se pokrijte do ušiju sa čime god, da nasilu ništa ne vidite i ne čujete. Vaš izbor. Ko je naučio ne vidjeti, neće ni sad vidjeti.

Čak ne govorim ni o sukobu naroda u BiH, Balkanu, whatever.

Govorim o rješavanju problema tako da međunarodna zajednica tamani fašiste po Balkanu. NATO or whatever, čisto iz estetskih i humanih razloga.

A ako baš i dođe do nekih humanitarnih problema zbog tog neophodnog čina, nemam ništa protiv da Bošnjaci šalju humanitarnu pomoć Srbiji ili bilo kojoj drugoj državi u kojoj se radi na iskorjenjivanju fašizma i zbog toga je došlo do kolateralne štete. Sarađujte, pomažite, whatever.

Ali, neke stvari treba rješavati rezovima.
I koji je to problem NATO bombama riješio?

Eto bombardovali Srbiju - Kosovo postalo nezavisno iako ga Srbija ne priznaje, plus što imaju jedan podijeljen grad u kojem svako malo je neki incident.

Bombardovali Irak - Sadam Husein obješen ali narod živi gore nego prije.
Bombardovali Afganistan - nikad više ljudi nije bježalo iz istog nego sada.

Šta ćeš ti riješiti ako zvekneš bombu Drašku i Jeleni u po Banjaluke?
Narod tamo će doći i reći “E nek si, vala nam se na kurac popela ta njihova priča”?
Usrat će se od straha i reći “Dobro eto, nećemo se pripojiti ni Srbiji ni Rusiji, ukidamo RS, mi smo Bosanci i Hercegovci”?
Neće ni jedno ni drugo pa taman im zveknuo atomsku.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#45 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by _BataZiv_0809 »

Ono bi iz Kanade bacalo bombe na Bosnu :-)
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#46 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Ommadawn »

_BataZiv_0809 wrote: 08/09/2022 06:18 Ono bi iz Kanade bacalo bombe na Bosnu :-)
Neće on, nego će to povjeriti stručnjacima.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#47 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by _BataZiv_0809 »

Ommadawn wrote: 08/09/2022 06:35
_BataZiv_0809 wrote: 08/09/2022 06:18 Ono bi iz Kanade bacalo bombe na Bosnu :-)
Neće on, nego će to povjeriti stručnjacima.
Pa to i kazem. Isti je to mentalni sklop kao oni sto su podrzavali rokanje u francuskoj Operi i Charlie Hebdou. Sakriva se iza velikih rijeci (civilizacija), a sustinski je zedan krvi sa sigurne udaljenosti. Fuj.
Osmi Socrates
Posts: 8113
Joined: 19/10/2020 15:33

#48 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Osmi Socrates »

Banja Luka će biti Bosna kad se iz nje ukloni svaki trag četništva i fašizma i bilo kakve četničke i fašističke ideologije. Kad se uklone svi ruski agenti koji već par decenija spremaju novi rat. Pošto ne vidim da je ikako konstruktivno da se to radi na lokalnom nivou, jedina opcija ostaje NATO.

Nemojte se praviti naivne francuske sobarice i skretati temu sa stvari koje svi u današnjem svijetu vidimo. Činjenice su neoborive. Da je Putin uzeo Ukrajinu nabrzinu, već bi imali novi rat u BiH. E pa, rat se kontroliranim bombardiranjem izbija.

Rat je užasna stvar, međutim, nekad i neophodna da bi se raščistio zrak od Đukanovića, Šešelja i slične gamadi. Zašto i Kusturicu ne svrstati u ove velikane denacifikacije?

Šta u kontekstu znači Đukanovićeva izjava? Kao što ambasador Ukrajine u Srbiji reče, znači genocid. Znači, Đukanović poziva na genocid svih naroda Balkana, uključujući Bošnjake, Albance, Crnogorce, itd. I vi sad meni pametujete o nekom "selo gori a baba se češlja" miru. Nema mira dok Đukanovići žive. Čekaju Putina da počine još genocida.

Zakleo sam se sebi da više neću odgovarati na floskule o Saddamu, ali, moram kad vidim krokodilske suze koje se liju. I ovo govori čovjek koji je išao na demonstracije protiv američkog rata u Iraku. Bio hapšen jednom, ni punoljetan nisam bio.

Međutim, kada pričate o Saddamu, niko ni da spomene sa je on sam pobio stotine hiljada Iračana. To su konzervativni brojevi. Pravi broj nećemo nikad znati, a vjerovatno ide i do par miliona. Pobio je Irance, pobio je Kuvajćane.

Saddam je dalje podržavao Miloševića kroz čitav rat na Balkanu. Dakle, ako je Bush i slagao zbog čega ide u Irak, meni to i ne predstavlja neki problem. Idiota je maknuo sa lica ove zemlje. Isto se odnosi i na Gaddafija i na oca ovog idiota iz Sirije. Govna od bliskoistočnih političkih lidera trebaju da dobiju ono što su zaslužili. Podržavaš Miloševića dok ovaj radi par genocida na Balkanu, fuckin' burn everything. Meni je i taj jedan razlog sasvim dovoljan.

Narodu daj šansu da napravi novu možda demokratičniju državu. Ne ide, what the fuck. Ne znaju da se bore za svoju slobodu. Dao si im priliku. Sklonio si đubre, ako ništa drugo, idemo dalje. To se odnosi na Irak, to se odnosi na Afghanistan.

I kad se već spominje Bliski Istok, Vučić veoma smišljeno već deceniju gradi Srbiju kakva je danas. Dakle Srbija u kojoj Vulin po nalogu iz Kremlja kuje "srpski svet,", u kojoj Đukanović denacifikuje Balkan. Nije to onako slučajno nastalo. Srbija u kojoj 80% ljudi podržava idiota iz Kremlja. Dakle, ne može se Vučić praviti neka nevina mlada. Kao što se vi pravite.

Zapravo bi bilo i idealno da Srbija završi u jednom kvalitetnom građanskom ratu poput Sirije. Iskali ste, evo vam ga. Jeste, to bi vjerovatno bio rat u kojem bi četnik išao na još goreg četnika, al' jbg, sam si Srbiju takvom napravio. Sve se ovo odnosi i na RS.

Što se tiče građanske Srbije, e pa prijatelji, moje poštovanje. Ali, dopustili ste da vam Vučić izgradi Srbiju koja ima namjeru denacifikovati Balkan. Znate li se boriti za svoju slobodu? Imate li štogod pametnije od "ko nas bre zavadi?". Nema. Za mojih šest i nešto godina na bosanskim forumima, još nisam naišao na nedvosmislenu osudu Miloševićeve politike od strane nekog Srbina. Ili bilo čega što je došlo poslije.

Niko nas ne zavadi. Milošević je poslao krvoločne horde da me kolju (malo personalizujem) , a vi, u najboljem slučaju, drkate na jugonostalgiju i loš humor kroz koji sve to provlačite.

Naravno, onoj najcivilizovanijoj najgrađanskijoj Srbiji koja je svjesna šta je Milošević radio i šta danas Vučićeva banda radi, i to nedvosmisleno osuđuje, moj iskreni pozdrav. Ja ljude ne dijelim po nacionalnosti. Ja nacionalnosti nemam.

Ali, dokle, šuplja, bre?
Last edited by Osmi Socrates on 08/09/2022 07:56, edited 2 times in total.
Osmi Socrates
Posts: 8113
Joined: 19/10/2020 15:33

#49 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by Osmi Socrates »

_BataZiv_0809 wrote: 08/09/2022 06:38
Ommadawn wrote: 08/09/2022 06:35

Neće on, nego će to povjeriti stručnjacima.
Pa to i kazem. Isti je to mentalni sklop kao oni sto su podrzavali rokanje u francuskoj Operi i Charlie Hebdou. Sakriva se iza velikih rijeci (civilizacija), a sustinski je zedan krvi sa sigurne udaljenosti. Fuj.
Ja nemam namjeru da se lično prepucavam, ali ti jedva sakrivaš da podržavaš Rusiju no matter what, pa ti to ne spominjem. A oni su namjerili da izvrše genocid nad Ukrajincima.

Post sam ti prijavio, jer lično vrijeđanje je, nadam se, zabranjeno. Da si sto puta moderator, hinjski je komentirati treću osobu sa nekim drugim.

Obraćaj mi se lično, jer je to znak dobrog vaspitanja. I kad mi se lično obraćaš, opet bih zamolio da lično ne vrijeđaš.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50 Re: Agresivna PDP kampanja

Post by _BataZiv_0809 »

Osmi Socrates wrote: 08/09/2022 07:28
_BataZiv_0809 wrote: 08/09/2022 06:38

Pa to i kazem. Isti je to mentalni sklop kao oni sto su podrzavali rokanje u francuskoj Operi i Charlie Hebdou. Sakriva se iza velikih rijeci (civilizacija), a sustinski je zedan krvi sa sigurne udaljenosti. Fuj.
Ja nemam namjeru da se lično prepucavam, ali ti jedva sakrivaš da podržavaš Rusiju no matter what, pa ti to ne spominjem. A oni su namjerili da izvrše genocid nad Ukrajincima.

Post sam ti prijavio, jer lično vrijeđanje je, nadam se, zabranjeno. Da si sto puta moderator, hinjski je komentirati treću osobu sa nekim drugim.

Obraćaj mi se lično, jer je to znak dobrog vaspitanja. I kad mi se lično obraćaš, opet bih zamolio da lično ne vrijeđaš.
To ti na svom forumu red zavodi. Ovdje neces.
Post Reply