Agencija za državnu službu FBiH

User avatar
purgatorio
Posts: 1066
Joined: 05/11/2012 09:45
Location: Velika Kladuša

#26 Re: Agencija za državnu službu FBiH

Post by purgatorio »

Da ne otvaram novu temu, zna li netko ima li ovaj Državni odbor za žalbe ikakve vremenske rokove unutar kojih mora riješiti žalbe. Čekam već dva mjeseca, iz Agencije za državnu službu za USK mi rekoše da to zna trajati i godinu dana. Ima li ko iskustava?
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#27 Re: Agencija za državnu službu FBiH

Post by Streptokok »

purgatorio wrote:Da ne otvaram novu temu, zna li netko ima li ovaj Državni odbor za žalbe ikakve vremenske rokove unutar kojih mora riješiti žalbe. Čekam već dva mjeseca, iz Agencije za državnu službu za USK mi rekoše da to zna trajati i godinu dana. Ima li ko iskustava?
Koliko znam rok im je 30 dana. Ako do tada ne rijese smatraj to sutnjom uprave i negativnim odgovorom. Dakle ostaje ti pokrenuti spor.
User avatar
purgatorio
Posts: 1066
Joined: 05/11/2012 09:45
Location: Velika Kladuša

#28 Re: Agencija za državnu službu FBiH

Post by purgatorio »

Streptokok wrote:
purgatorio wrote:Da ne otvaram novu temu, zna li netko ima li ovaj Državni odbor za žalbe ikakve vremenske rokove unutar kojih mora riješiti žalbe. Čekam već dva mjeseca, iz Agencije za državnu službu za USK mi rekoše da to zna trajati i godinu dana. Ima li ko iskustava?
Koliko znam rok im je 30 dana. Ako do tada ne rijese smatraj to sutnjom uprave i negativnim odgovorom. Dakle ostaje ti pokrenuti spor.
Nisam se ja žalio, za mene je dobro prošlo, već ovaj što nije izabran. Meni je samo cilj da se završi, ali evo dva mjeseca ništa od njih.
putokaz1
Posts: 12562
Joined: 31/05/2014 23:56

#29 Re: Agencija za državnu službu FBiH

Post by putokaz1 »

Najgora institucija je Poreska uprava
pa PIO Mio
TREĆA PO ZLU JE AGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽNU.
1.-Najveći dužnici su penzioneri,prinudno se provode zastarjeli dugovi,ne prate službeni list,utužuju mrtve osobe,15 godina predmete drže u laticama...
2.-Pravosnažno im rješenje protiv nepostojeće firme,tj protiv ovlaštene osobe koja u periodu za koji se traži naplata(doprinosa) nije radila u toj nepostojećoj firmi...
3-Samo džaba uzimaju visoke plate a ne rade ništa upiše bodove po želji osobe koja je već unaprijed odlučila ko će biti zaposlen,po političkoj osnovi
User avatar
teuta06
Posts: 1649
Joined: 28/03/2018 11:14

#30 Re: Agencija za državnu službu FBiH

Post by teuta06 »

koliko se čeka na obavještenje ads fbih koji kandidat primljen u državnu službu?
prošlo je već dva mjeseca od testiranja, a obavještenja još nema
Post Reply